Program i materiały na Radę Instytutu Matematycznego w dniu 14 listopada 2017 roku

Zapraszam na posiedzenie Rady Instytutu Matematycznego, które odbędzie się 14 listopada 2017 r. o godz. 12:15, w audytorium im. Władysława Ślebodzińskiego.

Porządek obrad:

1. Przyjęcie protokołu z posiedzenia Rady Instytutu Matematycznego w dniu 19 września 2017 roku.
2. Komunikaty Dyrekcji. (ref. prof. G. Karch)
3. Nadanie stopnia doktora nauk matematycznych w zakresie matematyki mgr. Agacie Ilnickiej. (ref. prof. K. Dębicki)
4. Zmiana zakresu egzaminu z dyscypliny podstawowej w przewodzie doktorskim mgr. Daniela Hoffmanna. (ref. prof. K. Dębicki)
5. Zatrudnienie dra Piotra Szulca na stanowisku adiunkta typu postdoc w projekcie prof. Małgorzaty Bogdan, w terminie 1.12.2017-30.11.2018. (ref. prof. G. Karch)