Uczestnicy MKM w roku 2018/19

  • Kółka odbywają się w okresie od października do czerwca. Zgłoszenia przyjmowane są od 1 września.
  • Formularz zgłoszeniowy jest tutaj.
  • Pierwsze spotkanie każdego kółka jest bezpłatne (zajęcia pokazowe). 
  • Opłata za każde z kółek wynosi 200 zł za semestr (32 godziny dydaktyczne) lub 30 zł za pojedyncze zajęcia. Wpłaty należy dokonać na konto FMW przed zajęciami.
  • Numer konta FMW i szczegółowe informacje dotyczące kółek są tutaj.

 

Kółko olimpijskie - juniorzy (kl. 7-8 SP i 3 GM - TYLKO uczniowie startujący w OMJ)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
24.
25.
26.
27.
28.
Marianna Ceglarek 2 op
Jan Chudzik
Wojciech Domin
Hubert Dyczkowski
Michał Januszkiewicz
Tytus Jastrzębski
Ryszard Kaźmierski
Łukasz Kołaczek 4 op.
Dawid Królik
Wiktor Krzemiński
Julia Lysak
Jaroslaw Mykuliak
Illya Nikonenko
Vladyslaw Nikonenko
Matylda Odrowąż-Wilkońska
Michał Plata
Wojciech Sobiński
Piotr Stróżyk
Maciej Suski 4 op.
Cyryl Szatan
Jakub Szydło

Marika Wardzała
Kacper Wołowiec
Katarzyna Tomaszek
Maria Tometczak 5 op.
Cyprian Ziółkowski
Helena Żabska
GM 26 Wocław
SP 90 Wrocław
SP Pisarzowice
SP Atut Wrocław
SP 90 Wrocław
SP 3 Środa Śl.
GM 48 Wrocłw
OSM nr 1 Ww
GM Zawonia
SP 81 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 1 Wrocław
GM 19 Wrocław
SP 66 Wrocław
GM 23 Wrocław
SP 2 Syców
SP 32 Wrocław
SP Optimum Wrocław
GM Ad Astra Milicz
GM 49 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 50 Wrocław
GM 26 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 32 Wrocław
SP Atut Wrocław

 

Kółko olimpijskie - seniorzy (LO i gimnazjaliści - TYLKO uczniowie startujący w OM)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
Kalina Białek
Jakub Dobrzański
Adam Dowgird
Mateusz Gieroba
Adam Gil
Tytus Grodzicki
Michał Hetnar
Tymon Jastrzębski
Jakub Kozłowski
Anastasia Lysak
Marcin Martowicz
Michał Mrugała
Stanisław Nowakowski
Michał Opala
Oliwia Sas
Krzysztof Szymański
GM 26 Wrocław
LO 1 Lubin
LO 9 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 17 Wrocław
LO 12 Wrocław
LO 1 Lubin
LO 10 Wrocław
LO 13 Wrocław
LO Ekola Ww
GM 49 Wrocław
GM 26 Wrocław
LO 7 Wrocław
GM 49 Wrocław

 

Matematyka dla Myślących - młodzicy (kl. 3, 4, 5 SP)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
Maciej Boroń 3x
Marta Bulerska
Nina Cieciuch
Szymon Czapliński
Adam Drewniak
Andrzej Grzegdała
Kalina Jabłonkowska
Zuzanna Jaksa-Pliszka
Kornelia Jankowiak
Natalia Jaśkiewicz
Aleksandra Kes

Antoni Kokociński
Olga Kraszewska
Bruno Kulpiński
Iwo Lizurej
Jagna Łaźniak
Dobrochna Mulek
Anna Mykuliak
Szymon Paszkiewicz 4op.
Brunon Przybylski
Antoni Putek
Antoni Putyra
Marko Sawickij
Stanisław Susłowicz
Jan Szostek
Jakub Wakulewicz
Franciszek Wasiak 2 op
SP 25 Wrocław
SP LdV Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 3 Wrocław
SP 39 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 1 Siechnice
SP 63 Wrocław
SP Tyniec Mały
SP 2 Wołów
SP 42 Wrocław
SP 83 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP Wysoka
SP Tyniec Mały
SP 61 Wrocław
SP Dobrzykowice
SP 1 Wrocław
SP 53 Wrocław
SP s. Salez. Ww
SP 83 Wrocław
SP Wysoka
SP s. Salez. Ww
SP 10 Wrocław
SP s. Salezjanek Ww
SP Smolec
SP 5 Wrocław

 

Matematyka dla Myślących - juniorzy (kl. 6, 7, 8 SP)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
Oskar Chamela
Mikołaj Cieciuch
Paweł Czarny

Franciszek Dołasiński
Mikołaj Domański
Kacper Fulczyk

Jagoda Hebzda
Paulina Hołodniuk
Bartosz Hołyński
Tymon Korczyński 1 op.
Julia Kordasz  
Maciej Kowalik
Michał Leśkiewicz
Robert Makowiecki 4 op.
Wiktor Modrzewski
Jagoda Mulek
Paulina Muzaj
Mateusz Noczyński
Leon Przybylski
Helena Rymwid-Mickiewicz
Weronika Stryjska

Michał Świątek
Jan Wawrzyniak
Małgorzata Wróbel
Maciej Zakowicz
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
SP 29 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 36 Wrocław
SP Wysoka
SP 22 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 2 Wołów
SP 18 Wrocław
SP Kamieniec Wr.
SP Etz Chaim Wr.
SP 67 Wrocław
SP 17 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP 51 Wrocław
SP Dobrzykowice
SP 3 Syców
SP Szewce
SP s. Salezjanek Ww
SP Etz Chaim Ww
SP 53 Wrocław
SP s. Salezjanek Ww
SP 1 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Tikkun Olam Ww
SP 24 Wrocław
SP 24 Wrocław

Matematyka dla Myślących - seniorzy (3 GM i 1-3 LO)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
Monika Bednarska 1/4 op
Kornelia Borczyk
Miłosz Gabryszewski 3 op
Julia Gubernat
Kacper Korzeniowski
Jakub Kutyła
Oskar Lipiec
Marek Madej
Ivan Opilat
Paulina Pilat
Paweł Przybył
Lidia Stępczak
Brygida Wójcicka
LO 5 Wrocław
LO 12 Wrocław
GM 14 Wrocław
LO 9 Wrocław
GM 26 Wrocław
Tech. 1 Głogów
LO 7 Wrocław
GM 48 Wrocław
GM 21 Wrocław
LO s. Urszulanek Ww
LO 2 Wrocław
GM 1 Wrocław
LO 3 Wrocław

 

Klub Miłośników Shogi

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
Antoni Kokociński
Jacek Machowicz
Dawid Paradowski
Paweł Wyatt
Kinga Zielińska
SP 83 Wrocław
LO 7 Wrocław
LO 5 Wrocław
SP Długołęka
dorosly