Uczestnicy MKM w roku 2018/19

  • Kółka odbywają się w okresie od października do czerwca.
  • Formularz zgłoszeniowy jest tutaj.
  • Pierwsze spotkanie każdego kółka jest bezpłatne (zajęcia pokazowe). 
  • Opłata za każde z kółek wynosi 200 zł za semestr (32 godziny dydaktyczne). Wpłaty należy dokonać na konto FMW po I spotkaniu.
  • Numer konta FMW i szczegółowe informacje dotyczące kółek są tutaj.

 

Kółko olimpijskie - juniorzy (kl. 7-8 SP i 3 GM - TYLKO uczniowie startujący w OMJ)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
Marianna Ceglarek
Jan Chudzik
Wojciech Domin
Michał Januszkiewicz
Tytus Jastrzębski
Łukasz Kołaczek
Wiktor Krzemiński
Julia Lysak
Jaroslaw Mykuliak
Illya Nikonenko
Vladyslaw Nikonenko
Matylda Odrowąż-Wilkońska
Michał Plata
Wojciech Sobiński
Maciej Suski 2x
Cyryl Szatan
Jakub Szydło
Marika Wardzała
Kacper Wołowiec 2x
Katarzyna Tomaszek
Maria Tometczak 4x
Cyprian Ziółkowski
Helena Żabska
GM 26 Wocław
SP 90 Wrocław
SP Piszarzowice
SP 90 Wrocław
SP 3 Środa Śl.
OSM nr 1 Ww
SP 81 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 1 Wrocław
GM 19 Wrocław
SP 66 Wrocław
GM 23 Wrocław
SP 2 Syców
SP 32 Wrocław
GM Ad Astra Milicz
GM 49 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 50 Wrocław
GM 26 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 32 Wrocław
SP Atut Wrocław

 

Kółko olimpijskie - seniorzy (TYLKO uczniowie startujący w OM)

l.p. imię i nazwisko szkoła
     

 

Matematyka dla Myślących - młodzicy (kl. 3, 4, 5 SP)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
Maciej Boroń
Marta Bulerska
Nina Cieciuch
Szymon Czapliński
Andrzej Grzegdala
Kalina Jabłonkowska
Zuzanna Jaksa-Pliszka
Tymon Jaworski
Olga Kraszewska
Bruno Kulpiński
Franciszek Kurlej
Iwo Lizurej
Jagna Łaźniak
Anna Mykuliak
Dominik Pajcz
Szymon Paszkiewicz
Aleksander Porębny
Brunon Przybylski
Antoni Putyra
Marko Sawickij
Stanisław Susłowicz
Piotr Słabicki
Jan Szostek
Franciszek Wasiak
Zofia Węgrzyn
Ignacy Włodarski
SP 25 Wrocław
SP LdV Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 1 Siechnice
SP 63 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP Wysoka
SP 63 Wrocław
SP Tyniec Mały
SP 61 Wrocław
SP 1 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 53 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP s. Salez. Ww
SP Wysoka
SP s. Salez. Ww
SP 10 Wrocław
SP Tyniec Mł.
SP s. Salezjanek Ww
SP 5 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 36 Wrocław

 

Matematyka dla Myślących - juniorzy (kl. 6, 7, 8 SP)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
Natalia Adamczuk
Oskar Chamela
Mikołaj Cieciuch
Paweł Czarny
Franciszek Dołasiński
Mikołaj Domański
Łukasz Duda
Kacper Fulczyk
Michał Gomółka
Jagoda Hebzda
Paulina Hołodniuk
Bartosz Hołyński
Tymon Korczyński 2x
Maciej Kowalik
Klaudia Kruk
Paweł Kubiak
Monika Kurek
Michał Leśkiewicz
Maja Maciejewska
Robert Makowiecki 1x
Wiktor Modrzewski
Jagoda Mulek
Paulina Muzaj
Mateusz Noczyński
Leon Przybylski
Weronika Stryjska
Michał Świątek
Witold Turowicz
Małgorzata Wróbel
Maksymilian Zakrzewski
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
SP Kamieniec Wr.
SP 29 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 36 Wrocław
SP Wysoka
SP 22 Wrocław
SP Kiełczów
SP Atut Ww
SP Kamieniec Wr.
SP 91 Wrocław
SP 2 Wołów
SP 18 Wrocław
SP Kamieniec Wr.
SP 67 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 63 Wrocław
SP 17 Wrocław
SP 50 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP 51 Wrocław
SP Dobrzykowice
SP 3 Syców
SP Szewce
SP s. Salezjanek Ww
SP 53 Wrocław
SP s. Salezjanek Ww
SP 24 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP Kamieniec Wr.
SP 24 Wrocław
SP 24 Wrocław

Matematyka dla Myślących - seniorzy (3 GM i 1-3 LO)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Monika Bednarska
Kornelia Borczyk
Miłosz Gabryszewski 1/2
Jakub Kutyła
Oskar Lipiec
Marek Madej
Paweł Przybył
Zofia Tatarek
Marcelina Wójciak
LO 5 Wrocław
LO 12 Wrocław
GM 14 Wrocław
Tech. 1 Głogów
LO 7 Wrocław
GM 48 Wrocław
LO 2 Wrocław
LO 13 Wrocław
LO 7 Wrocław

 

Klub Miłośników Shogi

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
Antoni Kokociński
Jacek Machowicz
Dawid Paradowski
Paweł Wyatt
Kinga Zielińska
SP 83 Wrocław
LO 7 Wrocław
LO 5 Wrocław
SP Długołęka
dorosly