Wyniki VII edycji konkursu Koala (2021)

SZKOŁY PODSTAWOWE

statystyki zawodów

  • maksimum możliwe 37 pkt. (100%)
  • maksimum uzyskane 32,5 pkt. (88%)
  • minimum uzyskane 0 pkt. (0%)
  • wynik średni zawodników 10,4 pkt. (28%)
  • wynik średni laureatów 25 pkt. (67,5%)

laureaci

Laureatami zostali zawodnicy, którzy zdobyli co najmniej 20 pkt.

  • I m. Adam Biel SP 76 Wrocław, 32,5 pkt. (88%)
  • II m. Mateusz Wawrzyniak SP Atut Wrocław, 32 pkt. (86%)
  • III m. Wiktoria Bazan Kółko Olimpijskie Juniorów IM UWr, 30 pkt. (81%)
  • IV m. Dominik Paterek SP 28 Wałbrzych 29 pkt. (78%)
  • V m. ex aequo 27 pkt. (73%)
    Mateusz Jurach SP 76 Wrocław
    Karol Łacina SP 76 Wrocław
    Karolina Pyzik Kółko Olimpijskie Juniorów IM UWr
  • VI m. Aleksander Porębny Kółko MdM Juniorów IM UWr 26,5 pkt. (72%)
  • VII m. Karol Matyka  Kółko MdM Juniorów IM UWr, 25,5 pkt. (69%)
  • VIII m. Mateusz Wilgosz SP 76 Wrocław 24,5 pkt. (66%)
  • IX m. Kacper Fulczyk SP 76 Wrocław, 22,5 pkt. (61%)
  • X m. ex aequo 22 pkt. (59%)
    Magdalena Nieplowicz SP 76 Wrocław
    Jaroslau Pokidau Kółko Mały Pitagoras
  • XI m. ex aequo 21,5 pkt. (58%)
    Mariia Kulyk Kółko MdM Juniorów IM UWr
    Oksana Zatwardnicka SP 5 Strzelin
  • XII m. Adam Maleszka SP Arka Wrocław 21 pkt. (57%)
  • XIII m. ex aequo 20 pkt. (54%)
    Michał Opyc SP Ciepłowody
    Justyna Rojek-Nowosielska SP 76 Wrocław

Szczegółowe wyniki podane są na dole strony.

SZKOŁY ŚREDNIE

statystyki zawodów

  • maksimum możliwe 51 pkt. (100%)
  • maksimum uzyskane 40 pkt. (78%)
  • minimum uzyskane 3,5 pkt. (7%)
  • wynik średni zawodników 16,8 pkt. (33%)
  • wynik średni laureatów 32 pkt. (63%)

laureaci

Laureatami zostali zawodnicy, którzy zdobyli powyżej 50% możliwych do zdobycia punktów.

  • I m. Cyprian Ziółkowski LO 3 Wrocław, 40 pkt. (78%)
  • II m. Wojciech Domin LO 3 Wrocław, 38,5 pkt.(75%)
  • III m. Oskar Kalinowski LO 3 Wrocław, 36,5 pkt. (71,5%)
  • IV m. Kuba Walęga LO 3 Wrocław, 34,5 pkt. (68%)
  • V m. Dominik Biernacki LO Strzelce Opolskie, 32,5 pkt. (64%)
  • VI m. Magdalena Dudziak LO 3 Wrocław, 31 pkt. (61%)
  • VII m. Vladyslav Nikonenko Kółko MdM LO IM UWr, 30,5 pkt. (60%)
  • VIII m. Wojciech Sobiński LO 3 Wrocław, 29,5 pkt. (58%)
  • IX m. Filip Fret LO 3 Wrocław, 29 pkt. (57%)
  • X m. Michał Węgrzyn ALO PWr Wrocław, 28,5 pkt. (56%)
  • XI m. ex aequo 27,5 pkt. (54%)
    Lena Bukowska LO 5 Wrocław
    Illya Nikonenko Kółko Olimpijskie IM UWr

Nagrody zostaną wysłane lub przekazane do szkół.   

Z grona zwycięzców zostanie wyłoniona reprezentacja regionu i zaproszona do zmierzenia się (po odbyciu wspólnego treningu) w meczu kombinatoryczno-algorytmiczno-logicznym KoALi z reprezentacją Wielkopolski. Mecz odbędzie się w Poznaniu we wrześniu 2021. Szczegółowe informacje organizacyjne w tej sprawie zostaną rozesłane do szkolnych koordynatorów Konkursu.

wyniki

Poniżej zamieszczamy szczegółowe wyniki wszystkich uczestników.