IV Konkurs Kombinatoryczno-Algorytmiczno-Logiczny KoALa (2018)

IV edycja konkursu organizowana jest we współpracy z Wydziałem Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza i V LO w Poznaniu. Najlepsi zawodnicy (czworo z gimnazjów i czworo ze szkół ponadgimnazjalnych) będą reprezentować nasz region podczas czerwcowego sparingu Dolny Śląsk - Wielkopolska.

Gimnazjaliści rozwiązują te same zadania co uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, ale klasyfikowani są odrębnie. Trzecią kategorią są szkoły podstawowe, które rozwiązują inny wariant zestawu zadań.

Przed zgłoszeniem szkoły do konkursu należy zapoznać się z regulaminem zawodów dostępnym tutaj.

terminy

• zgłoszenia do 26 III 2018 za pomocą formularza on-line
  • przesłanie treści zadań i karty odpowiedzi do szkół (plik PDF) - 26 III 2018
  • zawody w szkołach - 27 III 2018 (rozpoczęcie między 10 a 10.30)