VI Konkurs Kombinatoryczno-Algorytmiczno-Logiczny "Koala" (2020)

VI edycja konkursu ze względu na zagrożenie epidemiczne organizowana jest w sposób zdalny. Szkoły podstawowe i średnie otrzymują inne zestawy zadań. Partnerem współpracującym jest Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza. Najlepsi zawodnicy ze szkół średnich będą reprezentować nasz region podczas wrześniowego sparingu Dolny Śląsk - Wielkopolska.

Przed zgłoszeniem szkoły do konkursu należy zapoznać się z regulaminem zawodów dostępnym tutaj.

W dniu konkursu o godz. 10:00 zadania będą opublikowane tutaj.
Odpowiedzi do godz. 11:00 można wysłać mejlem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl (podając imię i nazwisko, szkołę i klasę).
Zamiast wysyłać e-mail można też udzielić odpowiedzi w formularzu, który znajduje się tutaj.

terminy

• zgłoszenia do 8 V 2020 za pomocą formularza on-line
  • przesłanie treści zadań do szkół (plik PDF) - 10 V 2020
  • zawody w szkołach - 11 V 2020 (rozpoczęcie o godz. 10)