VII Konkurs Kombinatoryczno-Algorytmiczno-Logiczny "Koala" (2021)

VII edycja konkursu ze względu na zagrożenie epidemiczne zorganizowana będzie w sposób zdalny. Szkoły podstawowe i średnie otrzymają inne zestawy zadań.

Przed zgłoszeniem szkoły do konkursu należy zapoznać się z regulaminem zawodów dostępnym tutaj.

terminy

• zgłoszenia do 20 IV 2021 za pomocą formularza on-line
  • zawody 29 IV 2021, godz. 17:00
  • ogłoszenie wyników 4 V 2021
  • wysyłanie nagród do szkół do 10 V 2021
  • trening przed meczem międzyregionalnym IX 2021
  • mecz towarzyski ze zwycięzcami konkursu z Wielkopolski (w Poznaniu) IX 2021

przebieg zawodów

• Przed zawodami (z niewielkim wyprzedzeniem czasowym) każdy zawodnik otrzyma od swojego koordynatora szkolnego link do strony, na której o godz. 17:00 w dniu zawodów zamieszczone będą linki do treści zadań w formacie pdf i do formularzy odpowiedzi dla obu kategorii wiekowych. Jeśli ktoś wejdzie na stronę wcześniej, o 17:00 trzeba ją odświeżyć. Podobnie trzeba postąpić ze stronami z treściami zadań i z formularzem odpowiedzi.
  • Treści zadań pojawią się o godz. 17:00, formularze odpowiedzi zostaną otworzone o godz. 17:30.
  • Na rozwiązanie zadań jest 60 minut i potem jeszcze 10 minut na dokonanie transferu odpowiedzi. Odpowiedzi muszą być wysłane do godz. 18:10. Późniejsze wysłanie odpowiedzi skutkuje dyskwalifikacją. Liczy się tylko pierwsza wersja nadesłanych odpowiedzi, więc ich ponowne wysyłanie jest niecelowe.
  • Odpowiedzi warto zapisywać na papierze (nie wprowadzać od razu do formularza), bo w razie przerwania połączenia łatwo je będzie odtworzyć.

Michał Śliwiński
e-mail: michal.sliwinski@math.uni.wroc.pl

kontakt awaryjny w czasie zawodów

sponsorzy