Finaliści XIV KOMY i ich wyniki

progi kwalifikacyjne do finału

  • MŁODZICY - 21 pkt. (84%)
  • JUNIORZY - 31 pkt. (91%)
  • LO - 29 pkt. (78%)

zasady kwalifikacji do finału

  • MŁODZICY i JUNIORZY - zawodnicy, którzy osiągnęli próg kwalifikacyjny, lub najlepszy zawodnik ze szkoły
  • LO - zawodnicy, którzy osiągnęli próg kwalifikacyjny lub dwóch najlepszych zawodników ze szkoły, pod warunkiem uzyskania minimum 20 pkt.

 

FINALIŚCI

Młodzicy (kl. 4-6 SP)

  • możliwe maksimum: 50 pkt (100%)
  • osiągnięte maksimum: 28 pkt (56%)
  • wynik średni zawodników: 11 pkt (22%) 
  • wynik średni laureatów: 21,5 pkt (43%)
  • próg na tytuł laureata: 19 pkt (38%)
  • wynik powyżej 30% możliwych punktów uzyskało 25 finalistów (20%)
  • nazwiska laureatów podano czcionką bold.
lp imię nazwisko szkoła wynik
 
1. Wiktoria Bazan KM Mały Pitagoras 21 V m.
2. Jakub Czogalla KM Mały Pitagoras 7
3. Marika Kozieł KM Mały Pitagoras 7
4. Karina Leśkiewicz KM Mały Pitagoras 10
5. Jakub Machałek KM Mały Pitagoras 8
6. Marek Parchanowicz KM Mały Pitagoras 8
7. Maja Wieczorek KM Mały Pitagoras 18
8. Maciej Boroń MdM Młodzicy 20 VI m.
9. Kalina Jabłonkowska MdM Młodzicy DNS
10. Barbara Kępińska MdM Młodzicy DNS
11. Olga Kraszewska MdM Młodzicy 6
12. Marko Savytsky MdM Młodzicy 18
13. Tymoteusz Chrut SP 1 Jawor 2
14. Marcin Segedyn SP 1 Lubań 7
15. Kacper Szostak SP 1 Milicz 14
16. Tomasz Żurawski SP 1 Prudnik 7
17. Hanna Kędzierska SP 1 Wrocław 13
18. Oskar Kornatowski SP 1 Wrocław 13
19. Hanna Kowalik SP 1 Wrocław 13
20. Oliwer Majewski SP 1 Wrocław DNS
21. Łukasz Maryniaczyk SP 1 Wrocław 15
22. Klaudia Straszewska SP 1 Wrocław 3
23. Lena Ślęzak  SP 1 Wrocław 7
24. Kazimierz Zyguła SP 1 Wrocław 7
25. Maciej Chyla SP 107 Wrocław 15
26. Daria Dziedzic SP 107 Wrocław 4
27. Sandra  Łuczak SP 107 Wrocław 17
28. Piotr Musiał SP 107 Wrocław 5
29. Ida Bakalarczyk SP 19 Wrocław 6
30. Zuzanna Dulewicz SP 19 Wrocław 12
31. Jan Hubicki SP 19 Wrocław 14
32. Grzegorz Wójtowicz SP 19 Wrocław DNS
33. Aleksandra Muc SP 2 Polanica-Zdrój 7
34. Kornelia Woźniak SP 2 Polanica-Zdrój 12
35. Weronika Mazurkiewicz SP 2 Syców 13
36. Wojciech Szczerczowski SP 2 Syców 8
37. Wiktoria Wiśniewska SP 2 Syców DNS
38. Kacper Michalik SP 2 Świebodzice 3
39. Alicja Złotkowska SP 22 Wrocław 5
40. Bartłomiej  Banik SP 24 Wrocław 6
41. Maria Czerwińska SP 24 Wrocław 18
42. Agnieszka Iluk SP 24 Wrocław 19 VII m.
43. Filip  Kowalski SP 24 Wrocław 11
44. Paweł  Mazur SP 24 Wrocław 4
45. Dominik  Pajcz SP 24 Wrocław 8
46. Łukasz Stasieńko SP 24 Wrocław 7
47. Paulina Żeleźnik  SP 24 Wrocław 28 I m.
48. Aleksandra Bączek SP 28 Wałbrzych 12
49. Zofia Cugowska SP 28 Wałbrzych 3
50. Maja Możdżeń SP 28 Wałbrzych 11
51. Gaja Nowosielska SP 28 Wałbrzych 8
52. Dominik Paterek SP 28 Wałbrzych 22 IV m.
53. Justyna Perwejnis SP 28 Wałbrzych 14
54. Natalia  Suława SP 28 Wałbrzych 6
55. Oksana  Zatwardnicka SP 28 Wałbrzych 12
56. Alex Maur SP 3 Głogów 3
57. Zuzanna Wachowiak SP 3 Głogów 17
58. Joanna  Lech SP 3 Lubin 7
59. Dominik Bojarczuk SP 3 Wrocław 12
60. Wiktor Gadzinowski SP 3 Wrocław 17
61. Zuzanna Jakubowska SP 3 Wrocław 14
62. Zofia Kabała SP 3 Wrocław 14
63. Kacper Kandefer SP 3 Wrocław 14
64. Tatiana Kumaszka SP 3 Wrocław 17
65. Inga Niżańska SP 3 Wrocław 12
66. Daria Omelaniuk SP 3 Wrocław 13
67. Maria Pezda SP 3 Wrocław 23 III m.
68. Michał Rudzik SP 3 Wrocław 24 II m.
69. Małgorzata Wróbel SP 3 Wrocław 20 VI m.
70. Mateusz Adach SP 3 Ząbkowice Śl. 15
71. Karina Bury SP 3 Ząbkowice Śl. 15
72. Jan Urbański SP 3 Ząbkowice Śl. 7
73. Damian Kostrzewiński SP 4 Lubań DNS
74. Zuzanna Legenza SP 4 Lubań DNS
75. Natalia Bakalarz SP 46 Wrocław 8
76. Mikołaj  Brańka SP 46 Wrocław 8
77. Katarzyna Ciszek SP 46 Wrocław 23 III m.
78. Filip Stankiewicz SP 46 Wrocław 12
79. Maksymilian Żabski SP 46 Wrocław 11
80. Bartosz Chmura SP 5 Strzelin 12
81. Maja Jas SP 5 Strzelin 12
82. Oleksandra Hatsura SP 51 Wrocław 0
83. Fryderyk  Król SP 51 Wrocław 9
84. Agata  Cebulska SP 6 Kłodzko 7
85. Oliwia Jamna SP 6 Kłodzko 16
86. Zuzanna Jaksa-Pliszka SP 63 Wrocław 18
87. Franciszek Kurlej SP 63 Wrocław 7
88. Stanisław Kociszewski SP 64 Wrocław 5
89. Szymon Lech SP 64 Wrocław 6
90. Hanna Serafin SP 64 Wrocław 11
91. Mikołaj Kargol SP 76 Wrocław 12
92. Julia Kienik SP 76 Wrocław 9
93. Magdalena Winnicka SP 76 Wrocław 11
94. Bartosz Burawski SP 8 Jelenia Góra DNS
95. Julia Jasińska SP 82 Wrocław 12
96. Magdalena Kremienowska SP 82 Wrocław 15
97. Klaudia Kruk SP 82 Wrocław 18
98. Jan Myszka SP 82 Wrocław DNS
99. Kacper Dobosz SP 9 Wrocław 17
100. Jakub Gaj SP 9 Wrocław 6
101. Tomasz Matiaszewski SP 9 Wrocław 3
102. Maksym Zhelnov SP 9 Wrocław 5
103. Karol Pradelski SP Atut Wrocław 9
104. Michał Opyc SP Ciepłowody DNS
105. Aleksandra Szczepańska SP Ciepłowody 14
106. Paweł Dolata SP Iskry Wrocław 19 VII m.
107. Szymon Nowacki SP Iskry Wrocław 15
108. Wojciech Dmyszewicz  SP Malczyce 10
109. Kesja Tomalik SP Malczyce 7
110. Maksymilian Tomaszewski SP Malczyce 2
111. Karolina Piotrowska SP Marciszów 5
112. Kazimierz Siwa SP Marciszów 8
113. Oliwier Tobiasz SP Marciszów 12
114. Jakub Kłak SP Miękinia 8
115. Franciszek  Szał SP Miękinia 4
116. Amelia Rutkowska SP Oxpress Bolesławiec 6
117. Amelia Woźniak SP Pogwizdów 8
118. Szymon  Kurantowicz SP Porajów 10
119. Jakub Urbaniak SP Porajów 1
120. Wiktoria  Kitowska SP Rakoszyce 10
121. Artur Rybski SP Rakoszyce 6
122. Szymon Szachniewicz SP Rakoszyce 13
123. Szymon Szauksztel SP Ratowice 20 VI m.
124. Lena Świtkowska SP Ratowice 2
125. Michał Kukurowski SP Smolec 11
126. Wojciech Lower SP Smolec DNS
127. Róża Szymańska SP Zdrój Wrocław 3
128. Magdalena  Lip SP Żórawina 8
129. Natalia Olasz SP Żórawina 5
130. Kinga Frydryk SP Kostomłoty DNS
131. Kalina Perużyńska SP Kostomłoty DNS
132. Martyna Grzejszczyk SP 2 Milicz 8
133. Piotr Mosz SP 3 Środa Śląska 16
134. Filip Nowak SP 1 Wołów 13
135. Mikołaj Domański MdM Juniorzy 19 VII m.
136. Jagoda Hebzda MdM Juniorzy 18
137. Paulina Hołodniuk MdM Juniorzy 15
138. Bartosz Hołyński MdM Juniorzy 5

 

Juniorzy (kl. 7-8 SP, 3 GM)

  • możliwe maksimum: 50 pkt (100%)
  • osiągnięte maksimum: 46 pkt (92%)
  • wynik średni zawodników: 22 pkt (36%) 
  • wynik średni laureatów: 37,25 pkt (74%)
  • próg na tytuł laureata: 33 pkt (66%)
  • wynik powyżej 50% możliwych punktów uzyskało 40 finalistów (80%)
  • nazwiska laureatów podano czcionką bold.
lp imię nazwisko szkoła wynik
1. Maksymilian Błasiak GA PWr Wrocław 23
2. Gert Bouwman GA PWr Wrocław DNS
3. Bartłomiej Bychawski GA PWr Wrocław 42 III m
4. Grzegorz Ciepłucha GA PWr Wrocław 46 I m
5. Wiktoria Cymerman GA PWr Wrocław DNS
6. Dobrosław Dębicki GA PWr Wrocław 35 VII m
7. Łukasz Głogowski GA PWr Wrocław 33 IX m
8. Nataniel Kędzierski GA PWr Wrocław 23
9. Szymon Kowaliński GA PWr Wrocław 20
10. Alicja Koźlik GA PWr Wrocław DNS
11. Mikołaj Mastaliński GA PWr Wrocław 18
12. Beata Mazurkiewicz GA PWr Wrocław 19
13. Michał Mądrala GA PWr Wrocław 27
14. Mateusz Omieciński GA PWr Wrocław 14
15. Natalia Osińska GA PWr Wrocław 20
16. Jan Piotrowski GA PWr Wrocław DNS
17. Alex Pitner GA PWr Wrocław DNS
18. Marta Płóciniczak GA PWr Wrocław DNS
19. Jakub Rudzik GA PWr Wrocław 39 V m
20. Emilia Rynkiewicz GA PWr Wrocław 14
21. Szymon Rzewuski GA PWr Wrocław 19
22. Michał Sapijaszko GA PWr Wrocław 29
23. Maksymilian Skica GA PWr Wrocław 20
24. Łukasz Strugarek GA PWr Wrocław 38 VI m
25. Paulina  Szajer GA PWr Wrocław 29
26. Tymon Świtalski GA PWr Wrocław 25
27. Jakub Toborek GA PWr Wrocław 20
28. Hanna Turłowicz GA PWr Wrocław 19
29. Maja  Węglowska GA PWr Wrocław 19
30. Jeremiasz Wieleba GA PWr Wrocław 39 V m
31. Daniel Malczyk GM 1 Ząbkowice Śl. 21
32. Piotr Browarski GM przy LO Miedzynar. Ww 22
33. Mikołaj Domalewski GM przy LO Miedzynar. Ww 19
34. Hubert Dyczkowski GM przy LO Miedzynar. Ww 23
35. Justyna Janiak GM przy LO Miedzynar. Ww DNS
36. Mateusz Wojciechowski Łużycka SP Zgorzelec DNS
37. Jakub Białach Mały Pitagoras 32
38. Natalia Dyś Mały Pitagoras 35 VII m
39. Karolina Kurdek Mały Pitagoras 20
40. Miłosz Nestorowski Mały Pitagoras 22
41. Jan Ryszkiewicz Mały Pitagoras 24
42. Wojciech Sobiński Mały Pitagoras 30
43. Kuba Walęga Mały Pitagoras 34 VIII
44. Cyprian Ziółkowski Mały Pitagoras 43 II m
45. Oskar  Chamela MdM Juniorzy 19
46. Tymon Korczyński MdM Juniorzy 14
47. Maciej Kowalik MdM Juniorzy 39 V m
48. Michał Leśkiewicz MdM Juniorzy 22
49. Paulina Muzaj MdM Juniorzy 17
50. Mateusz Noczyński MdM Juniorzy 29
51. Michał Świątek MdM Juniorzy 21
52. Maksymilian Muszyński Salezjańska SP Lubin 15
53. Agata Świstak Salezjańska SP Lubin 32
54. Katarzyna Trzos Salezjańska SP Lubin 21
55. Artur Przybyszewski SP 1 Jawor 17
56. Mateusz Jakubowski SP 1 Kłodzko 18
57. Zofia Kuriata SP 1 Kłodzko 21
58. Filip Puszko SP 1 Kłodzko 33 IX m
59. Maciej Brankowski SP 1 Lubań 21
60. Emilia Cieplik SP 1 Milicz 10
61. Mateusz Klimkowski SP 1 Prudnik DNS
62. Wiktoria  Segda SP 1 Prudnik 15
63. Aleksandra Owczarczak SP 1 Wołów 23
64. Justyna Pilarska SP 1 Wołów 10
65. Kamil Borowski SP 1 Wrocław 24
66. Jan  Wawrzyniak SP 1 Wrocław 24
67. Antoni  Buraczewski SP 107 Wrocław DNS
68. Bartosz Kaczor SP 11 Głogów 25
69. Piotr Sołtysik SP 11 Głogów 18
70. Igor Wojtun SP 11 Głogów 20
71. Wojciech Karanowski SP 19 Wrocław DNS
72. Aleksander Panasiuk SP 2 Jawor 22
73. Mikołaj Dygoń SP 2 Jelenia Góra DNS
74. Dawid Szkudlarski SP 2 Korfantów 23
75. Maciej Chajecki SP 2 Lubań 20
76. Patrycja Gładysz SP 2 Polanica-Zdrój 23
77. Daria Siewiera SP 2 Polanica-Zdrój 24
78. Michał Plata SP 2 Syców 33 IX m
79. Maciej Szczerczowski SP 2 Syców 30
80. Hanna  Górka  SP 22 Wrocław 13
78. Karolina  Nowak SP 22 Wrocław 18
79. Mikołaj  Cendro SP 24 Wrocław DNS
80. Bartosz Dobrzański SP 24 Wrocław 6
81. Magdalena  Jachimowicz SP 24 Wrocław DNS
82. Apolonia Kowalska SP 24 Wrocław DNS
83. Kamil  Majewski SP 24 Wrocław 14
84. Damian Malatyński SP 24 Wrocław 10
85. Paweł  Rzatkiewicz SP 24 Wrocław 24
86. Julia  Szozda SP 24 Wrocław 3
87. Jakub Szydło SP 24 Wrocław 24
88. Witold Turowicz SP 24 Wrocław DNS
89. Lucyna  Wojdyło SP 24 Wrocław DNS
90. Filip Andrasz SP 28 Wałbrzych 13
91. Nikola Borucka SP 28 Wałbrzych 17
92. Zofia Wyszowska SP 28 Wałbrzych 19
93. Weronika Buksa SP 3 Głogów 16
94. Zuzanna Pecuszok SP 3 Głogów 20
95. Maja Frankowska SP 3 Lubin DNS
96. Tytus Jastrzębski SP 3 Środa Śl. 20
97. Aleksandra Olczyk SP 3 Środa Śl. 24
98. Julia Balińska SP 3 Wrocław 16
99. Marta Drelichowska SP 3 Wrocław 23
100. Tomasz Gąciarz SP 3 Wrocław 29
101. Marek Muzyka SP 3 Wrocław 29
102. Jan Pezda SP 3 Wrocław 34 VIII m
103. Andrzej Pijanowski SP 3 Wrocław 31
104. Jerzy Zieliński SP 3 Wrocław 19
105. Jakub Lizurej SP 3 Ząbkowice Śl 33 IX m
106. Jakub Korzeniewicz SP 4 Bolesławiec 24
107. Wojciech Raszczuk SP 4 Bolesławiec 20
108. Tomasz Gołąb SP 4 Lubań 21
109. Wiktor Smyka SP 42 Wrocław DNS
110. Mikołaj Marciniak SP 46 Wrocław 19
111. Kacper Jakubowski SP 5 Strzelin 19
112. Piotr Dyrda SP 50 Wrocław 24
113. Zuzanna Kuśmińska SP 51 Wrocław 16
114. Mikołaj Bilski SP 6 Jelenia Góra 28
115. Hanna Kuriata SP 6 Kłodzko 15
116. Filip Bromirski SP 63 Wrocław 9
117. Nina Masek SP 64 Wrocław 15
118. Bartosz Kebel SP 66 Wrocław 18
119. Grzegorz Kraszewski SP 66 Wrocław 16
120. Illya Nikonenko SP 66 Wrocław 25
121. Emilia Sartys SP 66 Wrocław DNS
122. Jan Konopnicki SP 7 Oleśnica DNS
123. Aleksandra Kłos SP 76 Wrocław 17
124. Kacper Garbacz SP 8 Głogów 9
125. Aleksandra Lesiuk SP 8 Głogów 17
126. Michał Szelest SP 8 Głogów 25
127. Nikola Adamczyk SP 8 Jelenia Góra 15
128. Jakub Żuk SP 8 Jelenia Góra 24
129. Karina Kuszell SP 82 Wrocław DNS
130. Karol  Rogal SP 82 Wrocław 18
131. Maciej  Smardz SP 82 Wrocław 19
132. Piotr Węgrzyn SP 82 Wrocław 18
133. Justyna Bladowska SP 9 Wrocław 16
134. Filip Szemelak SP 9 Wrocław 26
135. Adam Kądziela SP Ad Astra Milicz 27
136. Maciej  Suski SP Ad Astra Milicz 40 IV m
137. Kacper Grabsztunowicz SP Aslan Głogów 11
138. Aleksander  Bury SP Atut Wrocław DNS
139. Dawid Maślejak SP Ciechów 20
140. Wiktor Prokop SP Ciechów DNS
141. Julia Ściana SP Ciechów 10
142. Stanisław  Chwiła SP Ciepłowody DNS
143. Mateusz Dąbrowski SP Gaworzyce 25
144. Dominik Wester SP Gminy Oleśnica 23
145. Franciszek Dunajski SP Iskry Wrocław 28
146. Benedykt Szymański SP Iskry Wrocław 22
147. Damian Atamańczuk SP Ligota Polska 16
148. Łukasz  Bernaś SP Malczyce 17
149. Aleksandra Dul SP Marciszów DNS
150. Aleksandra Bielak SP Miękinia 15
151. Jakub Adamowicz SP Oxpress Bolesławiec 29
152. Adam  Bronowicz SP Oxpress Bolesławiec DNS
153. Piotr Pokładek SP Oxpress Bolesławiec 20
154. Amelia Jastrząb SP Pogwizdów 13
155. Jakub Żądeł SP Porajów DNS
156. Maciej  Majewski SP Rakoszyce DNS
157. Kamila Pietryka SP Rakoszyce DNS
158. Michał Waluś SP Smolec 27
159. Mateusz Berdzik SP Ścinawa 18
160. Dawid Sitarz SP Żórawina 14
161. Tymoteusz Skurski SP Żórawina 17
162. Łukasz  Marczak SG 99 STO Warszawa 19
163. Andrzej Pultyn SG 99 STO Warszawa 29
164. Leon  Oleszkiewicz SSP 24 STO Warszawa 15
165. Michał Sadrzak SSP 24 STO Warszawa 25
166 Aneta Stoczyńska ZSO i MS Szklarska Poręba 10

 

Seniorzy (kl. 1-3 LO)

lp imię nazwisko szkoła
1. Adam Badeński LA PWr Wrocław
2. Maciej Bazela LA PWr Wrocław
3. Marcel Dybek LA PWr Wrocław
4. Jakub Franczak LA PWr Wrocław
5. Krzysztof Gąciarz LA PWr Wrocław
6. Igor Hołowacz LA PWr Wrocław
7. Łukasz Jałocha LA PWr Wrocław
8. Lena Jasińska LA PWr Wrocław
9. Szymon Jędrzejczak LA PWr Wrocław
10. Artur Krzyżyński LA PWr Wrocław
11. Karolina Lubczańska LA PWr Wrocław
12. Kacper Misiaszek LA PWr Wrocław
13. Jakub Niksiński LA PWr Wrocław
14. Łukasz Orski LA PWr Wrocław
15. Adam Pędziwiatr LA PWr Wrocław
16. Łukasz Pluta LA PWr Wrocław
17. Jan Pytel LA PWr Wrocław
18. Bogdan Rychlikowski LA PWr Wrocław
19. Stanisław Sochacki LA PWr Wrocław
20. Szymon Szecówka LA PWr Wrocław
21. Łukasz Świszcz LA PWr Wrocław
22. Mateusz Teplicki LA PWr Wrocław
23. Wojciech Dzierżyc LO 1 Bolesławiec
24. Przemysław Sulich LO 1 Bolesławiec
25. Wojciech Rudnicki LO 1 Brzeg
26. Bartosz Sierpiński LO 1 Brzeg
27. Emilia Szymańska LO 1 Brzeg
28. Szymon Blida LO 1 Głogów
29. Wojciech Górski LO 1 Głogów
30. Michał Rzepka LO 1 Głogów
31. Michał Tłuczek LO 1 Głogów
32. Stanisław Izdebski LO 1 Jawor
33. Daria Karolak LO 1 Jawor
34. Kajetan Parzyszek LO 1 Jawor
35. Paulina Repa LO 1 Jawor
36. Łukasz Rębisz LO 1 Jawor
37. Kamil Sudoł LO 1 Jawor
38. Oliwia Wojnarowicz LO 1 Jawor
39. Ola Włodarska LO 1 Kalisz
40. Marta Zwierz LO 1 Kalisz
41. Paweł  Cirko LO 1 Kluczbork
42. Michał Hiczkiewicz LO 1 Kluczbork
43. Jakub Dobrzański LO 1 Lubin
44. Michał Gryniuk LO 1 Lubin
45. Aleksandra Garus LO 1 Olesno
46. Jakub Kierat LO 1 Olesno
47. Karol Koprek LO 1 Olesno
48. Zuzanna Kubat LO 1 Olesno
49. Piotr Zug LO 1 Olesno
50. Mikołaj Chmielecki LO 1 Ostrów Wielkopolski
51. Agnieszka Gierz LO 1 Ostrów Wielkopolski
52. Oliwia  Gieżek LO 1 Ostrów Wielkopolski
53. Wojciech Gromski LO 1 Ostrów Wielkopolski
54. Mateusz Jończak LO 1 Ostrów Wielkopolski
55. Mariusz Kądziela LO 1 Ostrów Wielkopolski
56. Maciej Kosierb LO 1 Ostrów Wielkopolski
57. Julia Łopata LO 1 Ostrów Wielkopolski
58. Hanna Marciniak LO 1 Ostrów Wielkopolski
59. Wojciech Rymer LO 1 Ostrów Wielkopolski
60. Mateusz Sikorski LO 1 Ostrów Wielkopolski
61. Patryk  Tomalak LO 1 Ostrów Wielkopolski
62. Julia  Wietrzyńska LO 1 Ostrów Wielkopolski
63. Weronika Zmyślona LO 1 Ostrów Wielkopolski
64. Jakub Filipek LO 11 Wrocław
65. Arkadiusz Lasia LO 11 Wrocław
66. Damian Woliński LO 11 Wrocław
67. Konrad  Kochman LO 12 Wrocław
68. Martyna Perełka LO 12 Wrocław
69. Joanna Bełtowska LO 2 Dzierżoniów
70. Adrian Dolinny LO 2 Dzierżoniów
71. Krzysztof Dubas LO 2 Dzierżoniów
72. Bartosz Morasz LO 2 Dzierżoniów
73. Adrian Radziewicz LO 2 Dzierżoniów
74. Mateusz Sujewicz LO 2 Dzierżoniów
75. Wojciech Bachta LO 2 Głogów
76. Sylwia Gojdź LO 2 Głogów
77. Kacper Pakuła LO 2 Głogów
78. Weronika  Gnacy LO 2 Kępno
79. Anna Morańska LO 2 Kępno
80. Karolina  Nowak LO 2 Kępno
81. Miłosz Ochnio LO 2 Kępno
82. Oskar Sławiński LO 2 Kępno
83. Natalia Matuszak LO 2 Oleśnica
84. Aleksandra Molińska LO 2 Oleśnica
85. Michał Tokarski LO 2 Oleśnica
86. Piotr Chlebowski LO 3 Kalisz
87. Aleksandra Generowicz LO 3 Kalisz
88. Paweł Gorgolewski LO 3 Kalisz
89. Magdalena Grabowska LO 3 Kalisz
90. Michał  Klatkowski LO 3 Kalisz
91. Jakub Kornaga LO 3 Kalisz
92. Joanna Liszkowska LO 3 Kalisz
93. Mateusz Machaj LO 3 Kalisz
94. Michał  Matloka LO 3 Kalisz
95. Magdalena Pługowska LO 3 Kalisz
96. Nicola Rybarczyk LO 3 Kalisz
97. Adrian Sobczak LO 3 Kalisz
98. Łukasz Tomczak LO 3 Kalisz
99. Kacper  Ugorny LO 3 Kalisz
100. Adrian Witoński LO 3 Kalisz
101. Krzysztof Woźniak LO 3 Kalisz
102. Wiktoria Dżugaj LO 3 Lubin
103. Hubert Jedliński LO 3 Lubin
104. Bartosz Kaczmarczyk LO 3 Lubin
105. Aleksandra Stasiak LO 3 Lubin
106. Nikola Szymańska LO 3 Lubin
107. Jakub Białas LO 3 Wrocław
108. Łukasz Caliński LO 3 Wrocław
109. Dariusz Ciesielski LO 3 Wrocław
110. Zofia Frej LO 3 Wrocław
111. Dominik Gdesz LO 3 Wrocław
112. Karol Jędrzejewski LO 3 Wrocław
113. Jakub Kamiński LO 3 Wrocław
114. Mateusz Kapusta LO 3 Wrocław
115. Oliwia Kropidłowska LO 3 Wrocław
116. Jędrzej Lower LO 3 Wrocław
117. Łukasz Majsiak LO 3 Wrocław
118. Mateusz Michalski LO 3 Wrocław
119. Adam Morawski LO 3 Wrocław
120. Krzysztof Olejniczak LO 3 Wrocław
121. Mateusz Padarz LO 3 Wrocław
122. Barbara Rolska LO 3 Wrocław
123. Patryk Tokarczuk LO 3 Wrocław
124. Cezary Troska LO 3 Wrocław
125. Alicja Dąbrowska  LO 7 Wrocław
126. Szymon Łuczak LO 7 Wrocław
127.  Aleksandra Wacławik  LO 7 Wrocław
128. Szymon Wawak  LO 7 Wrocław
129. Maksymilian  Kaczmarek LO Aslan Głogów
130. Szymon Kocharski LO Aslan Głogów
131. Łukasz Goliczewski LO Góra
132. Patryk  Jurkiewicz LO Góra
133. Julia Kajetańczyk LO Góra
134. Justyna Mochol LO Góra
135. Jakub Skiba LO Góra
136. Dorota  Dominików LO Lubań
137. Marcin Młodziński LO Lubań
138. Krystian Pogorzelski LO Lubań
139. Kacper Kida LO Oxpress Bolesławiec
140. Justyna Maksymowicz LO Oxpress Bolesławiec
141. Damian Jaśkiewicz LO Zgorzelec
142. Wojciech Kwolek LO Zgorzelec
143. Szymon  Szymecki LO Zgorzelec
144. Dominika Glazer Technikum 15 Wrocław
145. Emilia Stężały Technikum 15 Wrocław
146. Szymon Stokłosa ZS Głuchołazy
147. Marta  Brzozowska ZSEO Wrocław
148. Radosław Girul ZSEO Wrocław
149. Adam  Kuczak ZSEO Wrocław
150. Anna Solak ZSEO Wrocław
151. Przemysław Barcicki ZSTiE Wrocław
152. Mateusz Lewczak ZSTiE Wrocław