XI Konkurs Matematyczny KoMa (2015)

zwycięzcy

  • szkoły podstawowe
    I m. Bartłomiej Bychawski - SP 3 Wrocław
    II m. Cyprian Ziółkowski - SP 23 Wrocław
    II m. Antoni Buraczewski - SP 107 Wrocław
     
  • gimnazja
    I m. ex aequo
    Jakub Famulski - GM 49 Wrocław, Jakub Kamiński - GM 14 Wrocław
    II m. ex aequo
    Kamila Krzesak - GM 1 Oleśnica, Bogdan Rychlikowski - GA PWr Wrocław, Jan Sobków - GM 29 Wrocław
    III m. Zofia Wajda - GM 49 Wrocław
     
  • szkoły ponadgimnazjalne
    I m. ex aequo
    Grzegorz Ciesielski i Barbara Zięba - III LO Wrocław, Arkadiusz Kozdra - XIV LO Wrocław
    II m. ex aequo
    Jacek Jędruszek - III LO Kalisz, Michał Matusiak i Piotr Sterc - III LO Wrocław
    III m. Michał Kosmecki - I LO Legnica

pozostali laureaci

  • szkoły podstawowe
    IV m. Antoni Łasica - SP 4 Bolesławiec
    V m. ex aequo
    Amelia Kopacz - SP 42 Wrocław, Tymon Świtalski - SP 63 Wrocław
    VI m. ex aequo
    Jakub Krajewski - SP 42 Wrocław, Jakub Minor - SP 82 Wrocław, Szymon Sawa - SP Atut Wrocław, Kacper Wołowiec - SP 76 Wrocław
     
  • gimnazja
    IV m. Mateusz Dydyński - GM 2 Lubin
    V m. ex aequo
    Jakub Dobrzański - GM 3 Lubin, Krzysztof Nowak - GA PWr Wrocław, Iwo Pilecki-Silva - GM 26 Wrocław, Olimpia Pozauć - GM Łużyckie Zgorzelec, Antoni Śmidoda - GM 49 Wrocław
     
  • szkoły ponadgimnazjalne
    IV m. ex aequo
    Filip Dyba - I LO Głogów, Dawid Ignasiak, Krzysztof Retych - III LO Wrocław, Maciej Markuszewski - LA PWr Wrocław, Patryk Mieszkalski - I LO Ostrów Wielkopolski, Grzegorz Myjak - I LO Jawor

terminarz

  • zgłoszenia i symulacje dla nauczycieli
    SP - 9 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    GM - 16 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    LO - 23 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    dla wszystkich - podczas seminarium wyjazdowego w Bardzie Śląskim 13-15 XI 2015
    (nauczyciele zadania eliminacyjne i notatki do wykladu otrzymują także mejlem)
  • eliminacje szkolne
    SP - 17 XI
    GM - 24 XI
    LO - 1 XII
     
  • wysyłanie wyników i poprawionych prac
    SP - do 23 XI
    GM - do 30 XI
    LO - do 7 XII
     
  • finały regionalne
    SP - 5 XII
    GM - 12 XII
    LO - 19 XII

wysyłanie wyników

Wyniki e-mailem prosimy wysyłać na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl w pliku xls posortowane wg malejącej liczby punktów. Wzór formularza wyników jest do pobrania na dole strony. Prac uczniów nie trzeba przysyłać.

miejsce konkursu finałowego

Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, sala HS
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
dojazd z dworców PKP i PKS autobusami 145 i 146 w kierunku Sępolna i Biskupina
należy wysiąść na przystanku "Most Grunwaldzki"

przebieg finału

10:15 - 11:15 wykład konkursowy

  • SP - Krzysztof Makaro (V rok IM UWr)
  • GM, LO - Piotr Dyszewski (IM UWr)

11:15 - 11:30 możliwość konsultacji z wykładowcą
11:30 - 11:45 przerwa
11:45 - 12:00 wejście na salę
12:00 - 13:00 część zadaniowa
13:00 - 13:30 przerwa
12:00 - 13:30 sprawdzanie zadań (nauczyciele) sala 711
13:30 - 14:00 II część wykładu i omówienie zadań konkursowych
14:00 - 14:15 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

sponsorzy

Gmina Wrocław
Uniwersytet Wrocławski
Magazyn Miłośników Matematyki 
Redakcja miesięcznika "Delta" 
Wydawnictwo Logi

ZałącznikWielkość
wyniki_szkola_miasto.xls20.5 KB