XII Konkurs Matematyczny KOMA (2016)

zwycięzcy

  • szkoły podstawowe
    I m. Antoni Buraczewski - SP 107 Wrocław
    II m. Kacper Gazda - SP 26 Wrocław
    III m. Cyprian Ziółkowski - SP 23 Wrocław
     
  • gimnazja
    I m. ex aequo
    Krzysztof Gąciarz - GA PWr Wrocław
    Michał Rzepka - GM 5 Głogów
    Oliwia Sas - GM Oxpress Bolesławiec
    II m. ex aequo
    Aleksandra Ciura - GM 14 Wrocław
    Szymon Krukowski - GM 2 Bogatynia
    Mateusz Milewski - GM 1 Bogatynia
    Szymon Szecówka - GA PWr Wrocław
    III m.
    Cyryl Szatan - GM 49 Wrocław
     
  • szkoły ponadgimnazjalne
    I m. Maciej Korpalski - LO 3 Wrocław
    II m. ex aequo:
    Adam Furtak - LO Zgorzelec
    Jacek Jędruszek - LO 3 Kalisz
    III m. Aleksander Soból - LO 2 Jelenia Góra

 

pozostali laureaci

  • szkoły podstawowe
    IV m. Maciej Szczerczowski - SP 2 Syców
    V m. Maria Cichosz - SP 76 Wrocław
    VI m. ex aequo
    Konrad Andruchów - SP 4 Bolesławiec
    Maciej Durkalec - SP 1 Wrocław
    VII m. Marek Dobrzański - SP 3 Wrocław
    VIII m. ex aequo
    Tomasz Gąciarz - SP 3 Wrocław
    Miłosz Putowski - SP Ligota Polska
     
  • szkoły ponadgimnazjalne
    IV m. ex aequo:
    Tadeusz Cisłak - LO 12 Wrocław
    Radosław Girul - LO 24 Wrocław
    Tomasz Ludyga - LO Olesno
    Katarzyna  Miernikiewicz - LO 3 Wrocław
    Iwo Pilecki-Silva - GM 26 Wrocław
    Mateusz Walków - LO 12 Wrocław

 

terminarz

  • zgłoszenia za pomocą formularza on-line i symulacje dla nauczycieli
    SP - 7 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    GM - 14 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    LO - 21 XI, godz. 17:15, s. 601 IM UWr
    oraz podczas seminarium wyjazdowego w Nowym Gierałtowie 19 XI 2016
    (nauczyciele zadania eliminacyjne i notatki do wykładu otrzymują mejlem)
  • eliminacje szkolne
    SP - 14 XI
    GM - 21 XI
    LO - 28 XI
     
  • wysyłanie wyników i poprawionych prac
    SP - do 20 XI
    GM - do 27 XI
    LO - do 4 XII
     
  • finały regionalne
    SP - 3 XII
    GM - 10 XII
    LO - 17 XII

wysyłanie wyników

Wyniki e-mailem prosimy wysyłać na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl w pliku xls posortowane wg malejącej liczby punktów. Wzór formularza wyników jest do pobrania na dole strony. Prac uczniów nie trzeba przesyłać.

kontakt

mejlowy: mikolaj@math.uni.wroc.pl 
telefoniczny: 71 3361085 lub 71 3757416

 

miejsce konkursu finałowego

Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego, sala HS
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
dojazd z dworców PKP i PKS autobusami 145 i 146 w kierunku Sępolna i Biskupina
należy wysiąść na przystanku "Most Grunwaldzki"

 

przebieg finału

10:15 - 11:15 wykład konkursowy - "Hydrologia"

  • SP - Marta Białecka (V rok IM UWr, SP 63 Wrocław)
  • GM - Dominika Markiewicz (V rok IM UWr, LO 13 Wrocław)
  • LO - Olga Jurak (V rok IM UWr, LO Polkowice)

11:15 - 11:30 możliwość konsultacji z wykładowcą
11:30 - 11:45 przerwa
11:45 - 12:00 wejście na salę
12:00 - 13:00 część zadaniowa
13:00 - 13:30 przerwa
12:00 - 13:30 sprawdzanie zadań (nauczyciele) sala 711
13:30 - 14:00 II część wykładu i omówienie zadań konkursowych
14:00 - 14:15 ogłoszenie wyników i wręczenie nagród

 

sponsorzy

Gmina Wrocław
Uniwersytet Wrocławski
Magazyn Miłośników Matematyki 
Redakcja miesięcznika "Delta" 
Wydawnictwo Logi

  

ZałącznikWielkość
wyniki_szkola_miasto.xls20.5 KB