Program XIX LON w Wieleniu

Plan zajęć może ulec zmianie ze względu na pogodę lub inne nieprzewidywalne okoliczności.

przed południem po południu wieczorem
SOBOTA 20 VI
9.00 odjazd z Wrocławia

11.30 przyjazd do Wielenia

12.00 zakwaterowanie, rozpoznanie okolicy

12:45 rozpoczęcie obozu
start Pirackich Łamigłówek

13.00 obiad

14.30-16.00 zajęcia
Mł: Gry
JM: Rodzinnie
JS: Topologia
LO: Kombinatoryka

16.30-18.00 zajęcia
Mł: Rodzinnie
JM: Gry
JS: Kombinatoryka
LO: Trygonometria

18.00 kolacja

19.30-21:00 zajęcia
Mł: Cities
JM: Cities
JS: Matematyczne 1 z 10
LO: I Know Maths

21:15 morsowanie

22:00 pokaz laserów

24.00 zakończenie I dnia antylicytacji, Pirackich Łamigłówek
i Ligi Zadaniowej

NIEDZIELA 21 VI
8. 15 śniadanie
wyniki antylicytacji

9.00-10.15 zajęcia
Mł: Topologia
JM: Kombinatoryka
JS: Gry
LO: Czworokąty cykliczne

10.30-11.30 opcje do wyboru
wyjście do kościoła + rozgrywki sportowe
wycieczka wokół jeziora

13.00 obiad

14.30-16.00 zajęcia
Mł: Kombinatoryka
JM: Topologia
JS: Niezmienniki
LO: Gry

16.30-18.00 zajęcia
Mł: Niezmienniki
JM: Kalendarzowo
JS: Trygonometria
LO: Symbol dwumienny

18.00 kolacja

19.30-21.00 zajęcia
Mł: Enigma
JM: Enigma
JS: I Know Maths
LO: Matematyczne 1 z 10

21:15 morsowanie

24.00 zakończenie II dnia
antylicytacji, Pirackich Łamigłówek i Ligi Zadaniowej

PONIEDZIAŁEK 22 VI
8.15 śniadanie
wyniki antylicytacji

9.00-10.30 zajęcia
Mł: Kalendarzowo
JM: Niezmienniki
JS: Równania funkcyjne
LO: Podzielność

11.00-12.15 zajęcia
Mł: Bigos matematyczny
JM: Zegarowo
JS: Podzielność
LO: Niezmienniki

12.30 obiad

13.00-18.00 wycieczka do Wolsztyna
* zwiedzanie miasta
* gra terenowa „Śladami Nieprzeciętnych”
* relaks na plaży

18.00 kolacja

19.30-21.00 zajęcia
Mł. Matematyczne 1 z 10
JM. I Know Maths
JS. Cities
LO Cities

21:15 morsowanie

24.00 zakończenie III dnia antylicytacji i Pirackich Łamigłówek i Ligi Zadaniowej

WTOREK 23 VI
8.15 śniadanie
wyniki antylicytacji

9.00-10.30 zajęcia
Mł: Zbiory liczb
JM: Algorytmy i skarpetki
JS+LO: rejs statkiem pirackim po jeziorze Wieleńskim
kajaki, rowery wodne

11.00-12.30 zajęcia
JS: Ciągi
LO: Równania funkcyjne
Mł+JM: rejs statkiem pirackim po jeziorze Wieleńskim
kajaki, rowery wodne

13.00 obiad

14.30-16.00 zajęcia
Mł. Algorytmy i skarpetki
JM. Zbiory liczb
JS: Równania diofantyczne
LO: Równania diofantyczne

16.30-18.00 zajęcia
Mł: Zegarowo
JM: Podzielność
JS: Topologia 2
LO: Ciągi

18.00 kolacja

19.30-21.00 zajęcia
Mł: I Know Maths
JM: 1 z 10
JS: Enigma
LO: Enigma

21:15 morsowanie, pokazy latwaca

22:00 ognisko Legendy wolsztyńskie

24:00 zakończenie IV dnia antylicytacji, Pirackich Łamigłówek i Ligi Zadaniowej

ŚRODA 24 VI
8.15 śniadanie
wyniki antylicytacji

9.00-10.30 zajęcia
Mł: Szuflandia
JM: Cyberbezpieczeństwo
JS: Czworokąty cykliczne
LO: Ciąg Fibonacciego

11:00-12:00 zajęcia
Mł: Systemy liczbowe
JM: Szuflandia
JS: Cyberbezpieczeństwo
LO: Bigos matematyczny

12:00-12:45 sprzątanie i pakowanie

12:45 zakończenie obozu

13.00 obiad

13:30 wyjazd do Wrocławia

16:00 powrót do Wrocławia