Nazwiska finalistów XVII Maratonu Matematycznego podajemy poniżej z podziałem na dni, w jakich startowali w eliminacjach. Pisownia nazwisk została przeniesiona z karty startowej.
MŁODZICY - KL. IV-VI SP
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Martyna | Gawron | SP 1 Siechnice |
2. | Kalina | Jabłonkowska | SP 1 Siechnice |
3. | Monika | Kochaniec | SP 1 Siechnice |
4. | Mateusz | Marciniuk | SP 20 Ww |
5. | Maciej | Rosłan | SP 20 Ww |
6. | Kamil | Rudzki | SP 20 Ww |
7. | Emilia | Wnuk | SP 20 Ww |
8. | Jakub | Chytroń | SP 27 Ww |
9. | Oliwier | Hupa | SP 3 Trzebnica |
10. | Mateusz | Orleański | SP 3 Trzebnica |
11. | Michał | Girulski | SP 3 Ww |
12. | Zuzanna | Jakubowska | SP 3 Ww |
13. | Paweł | Kubiak | SP 3 Ww |
14. | Tatiana | Kumaszka | SP 3 Ww |
15. | Szymon | Leśniak | SP 3 Ww |
16. | Daria | Omelaniuk | SP 3 Ww |
17. | Maria | Pezda | SP 3 Ww |
18. | Michał | Rudzik | SP 3 Ww |
19. | Michał | Ryszkowski | SP 3 Ww |
20. | Małgorzata | Wróbel | SP 3 Ww |
21. | Adam | Gocel | SP 44 Ww |
22. | Adam | Janus | SP 44 Ww |
23. | Patryk | Sobczuk | SP 44 Ww |
24. | Katarzyna | Ciszek | SP 46 Ww |
25. | Jakub | Janus | SP 46 Ww |
26. | Maksymilian | Żabski | SP 46 Ww |
27. | Michał | Bełza | SP 5 Jawor |
28. | Tymon | Bochenek | SP 5 Jawor |
29. | Aurelia | Rembisz | SP 5 Jawor |
30. | Anna | Wiśniewska | SP 53 Ww |
31. | Filip | Bujakowski | SP 61 Ww |
32. | Hanna | Froniewska | SP 61 Ww |
33. | Mateusz | Kluczka | SP 61 Ww |
34. | Gabriela | Błaszczyszyn | SP 63 Ww |
35. | Joanna | Błaszczyszyn | SP 63 Ww |
36. | Aleksandra | Feliszek | SP 63 Ww |
37. | Jagoda | Białek | SP 64 Ww |
38. | Antonina | Kwiatkowska | SP 64 Ww |
39. | Jakub | Ostaszkiewicz | SP 64 Ww |
40. | Tymon | Arendarski | SP 68 Ww |
41. | Błażej | Chamuczyński | SP 68 Ww |
42. | Bartosz | Grobelny | SP 68 Ww |
43. | Zuzanna | Ignaszewska | SP 68 Ww |
44. | Piotr | Madajczak | SP 68 Ww |
45. | Kinga | Skrzek | SP 68 Ww |
46. | Iga | Szostak | SP 68 Ww |
47. | Jakub | Świątczak | SP 68 Ww |
48. | Alicja | Arbaczewska | SP 72 Ww |
49. | Martyna | Chącel | SP 72 Ww |
50. | Dawid | Jaśkiewicz | SP 72 Ww |
51. | Marta | Mazurkiewicz | SP 72 Ww |
52. | Natasza | Trzeciakiewicz | SP 72 Ww |
53. | Anna | Węgiel | SP 72 Ww |
54. | Kuba | Herbst | SP 76 Ww |
55. | Kuba | Hołda | SP 76 Ww |
56. | Filip | Rusiecki | SP 76 Ww |
57. | Hanna | Zając | SP 76 Ww |
58. | Julian | Mróz | SP 90 Ww |
59. | Jagoda | Hebzda | SP 91 Ww |
60. | Maksymilian | Kokot | SP 91 Ww |
61. | Oliwia | Przywieczerska | SP 91 Ww |
62. | Zlata | Zapolska | SP 91 Ww |
63. | Maja | Konieczna | SP Chrząstawa Wlk. |
64. | Mateusz | Brink | SP Kiełczów |
65. | Kamil | Podolak | SP Kiełczów |
66. | Krzysztof | Ferenza | SP Parnas Ww |
67. | Dong-Woo | Kim | SP Parnas Ww |
68. | Stanisław | Różycki | SP Parnas Ww |
69. | Rafał | Balicki | SP Primus Ww |
70. | Wiktoria | Grabczyńska | SP Primus Ww |
71. | Aleksander | Łebkowski | SP Primus Ww |
72. | Hanna | Michalska | SP Primus Ww |
73. | Tytus | Moczulewski | SP Primus Ww |
74. | Maciej | Nawrat | SP Primus Ww |
75. | Jakub | Dolla | SP s. Salez. Ww |
76. | Marcin | Laskowski | SP s. Salez. Ww |
77. | Marko | Savytskyy | SP s. Salez. Ww |
78. | Marcin | Serafin | SP s. Salez. Ww |
JUNIORZY - KL. VII-VIII SP i KL. III GM
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Antoni | Adamczyk | GA PWr Ww |
2. | Maksymilian | Błasiak | GA PWr Ww |
3. | Piotr | Bonar | GA PWr Ww |
4. | Bartłomiej | Bychawski | GA PWr Ww |
5. | Grzegorz | Ciepłucha | GA PWr Ww |
6. | Wiktoria | Cymerman | GA PWr Ww |
7. | Dobrosław | Dębicki | GA PWr Ww |
8. | Łukasz | Głogowski | GA PWr Ww |
9. | Bartosz | Hołyński | GA PWr Ww |
10. | Michał | Jagodziński | GA PWr Ww |
11. | Maciej | Kalinowski | GA PWr Ww |
12. | Nataniel | Kędzierski | GA PWr Ww |
13. | Jakub | Kluz | GA PWr Ww |
14. | Jan | Konieczny | GA PWr Ww |
15. | Alicja | Koźlik | GA PWr Ww |
16. | Antoni | Krzak | GA PWr Ww |
17. | Konrad | Leszczyński | GA PWr Ww |
18. | Dominik | Martowski | GA PWr Ww |
19. | Patryk | Mateusiak | GA PWr Ww |
20. | Michał | Mądrala | GA PWr Ww |
21. | Mateusz | Omieciński | GA PWr Ww |
22. | Natalia | Osińska | GA PWr Ww |
23. | Gabriel | Pankowski | GA PWr Ww |
24. | Alex | Pitner | GA PWr Ww |
25. | Karolina | Rączkowska | GA PWr Ww |
26. | Mikołaj | Rodkiewicz | GA PWr Ww |
27. | Jakub | Rudzik | GA PWr Ww |
28. | Szymon | Rzewuski | GA PWr Ww |
29. | Michał | Sapijaszko | GA PWr Ww |
30. | Gaspar | Sekula | GA PWr Ww |
31. | Maksymilian | Skica | GA PWr Ww |
32. | Oskar | Skurzyński | GA PWr Ww |
33. | Barbara | Sroka | GA PWr Ww |
34. | Łukasz | Strugarek | GA PWr Ww |
35. | Tymon | Świtalski | GA PWr Ww |
36. | Zofia | Trojan | GA PWr Ww |
37. | Maja | Węglowska | GA PWr Ww |
38. | Daniel | Witkowski | GA PWr Ww |
39. | Patryk | Wróblewski | GA PWr Ww |
40. | Kacper | Zakrzewski | GA PWr Ww |
41. | Jakub | Jankowski | GM 23 Ww |
42. | Krzysztof | Mróz | GM 23 Ww |
43. | Matylda | Odrowąż-Wilkońska | GM 23 Ww |
44. | Małgorzata | Ziółkowska | GM 23 Ww |
45. | Hanna | Jaworska | GM 30 Ww |
46. | Mikołaj | Komarnicki | GM 30 Ww |
47. | Cezary | Kurowski | GM 30 Ww |
48. | Paweł | Szyla | GM 30 Ww |
49. | Tymoteusz | Vogt | GM 30 Ww |
50. | Barbara | Winkel | GM 30 Ww |
51. | Aleksander | Pytelewski | GM 48 Ww |
52. | Hanna | Safiak | GM 48 Ww |
53. | Magdalena | Aleksandrowicz | SP 20 Ww |
54. | Zuzanna | Pecuszok | SP 3 Głogów |
55. | Maja | Frankowska | SP 3 Lubin |
56. | Szymon | Hupa | SP 3 Trzebnica |
57. | Paweł | Solecki | SP 3 Trzebnica |
58. | Dominik | Bieńczyk | SP 3 Ww |
59. | Aleksandra | Bychawska | SP 3 Ww |
60. | Marta | Drelichowska | SP 3 Ww |
61. | Dawid | Dzieleńdziak | SP 3 Ww |
62. | Maksymilian | Kowalski | SP 3 Ww |
63. | Marek | Muzyka | SP 3 Ww |
64. | Olgierd | Nowak | SP 3 Ww |
65. | Jan | Pezda | SP 3 Ww |
66. | Jerzy | Zieliński | SP 3 Ww |
67. | Maciej | Rybczak | SP 46 Ww |
68. | Marcel | Sokalski | SP 61 Ww |
69. | Kuba | Walęga | SP 61 Ww |
70. | Helena | Ciesielska | SP 63 Ww |
71. | Antonina | Leśniak | SP 64 Ww |
72. | Zuzanna | Pawlik | SP 64 Ww |
73. | Jakub | Wojtczak | SP 64 Ww |
74. | Illya | Nikonenko | SP 66 Ww |
75. | Wladyslaw | Nikonenko | SP 66 Ww |
76. | Tymon | Pławski | SP 66 Ww |
77. | Mikołaj | Poprawa | SP 66 Ww |
78. | Oleksandr | Tarasov | SP 66 Ww |
79. | Oskar | Kalinowski | SP 76 Ww |
80. | Szymon | Pietras | SP 76 Ww |
81. | Kacper | Chachulski | SP 81 Ww |
82. | Jakub | Minor | SP 81 Ww |
83. | Michał | Rybak | SP 81 Ww |
84. | Paweł | Domański | SP 90 Ww |
85. | Jędrzej | Kociecki | SP 90 Ww |
86. | Jakub | Korytkowski | SP 90 Ww |
87. | Vladyslaw | Korżak | SP 90 Ww |
88. | Dawid | Olszewsk | SP 90 Ww |
89. | Szymon | Pieczarski | SP 90 Ww |
90. | Robert | Rubaszek | SP 90 Ww |
91. | Jakub | Nowak | SP 91 Ww |
92. | Daniel | Pydo | SP 94 Ww |
93. | Jan | Szabłykin | SP Aslan Głogów |
94. | Igor | Miszczak | SP Kiełczów |
95. | Szymon | Rudaniecki | SP Kobierzyce |
96. | Mikołaj | Czachorowski | SP Optimum Ww |
97. | Piotr | Kaczmarek | SP Parnas Ww |
98. | Karolina | Kurdek | SP Parnas Ww |
99. | Daniel | Winnicki | SP Parnas Ww |
SENIORZY - KL. I-IV LO i TECHN
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Adam | Badeński | LA PWr Ww |
2. | Zuzanna | Bar | LA PWr Ww |
3. | Sebastian | Blecharz | LA PWr Ww |
4. | Alicja | Flak | LA PWr Ww |
5. | Jakub | Franczak | LA PWr Ww |
6. | Krzysztof | Gąciarz | LA PWr Ww |
7. | Adrianna | Gottfried | LA PWr Ww |
8. | Agata | Groszek | LA PWr Ww |
9. | Mateusz | Halko | LA PWr Ww |
10. | Igor | Hołowacz | LA PWr Ww |
11. | Łukasz | Jałocha | LA PWr Ww |
12. | Artur | Krzyżyński | LA PWr Ww |
13. | Michał | Kucharski | LA PWr Ww |
14. | Mateusz | Kurowski | LA PWr Ww |
15. | Kacper | Misiaszek | LA PWr Ww |
16. | Jakub | Niksiński | LA PWr Ww |
17. | Krzysztof | Nowak | LA PWr Ww |
18. | Łukasz | Orski | LA PWr Ww |
19. | Łukasz | Pluta | LA PWr Ww |
20. | Maciek | Płonka | LA PWr Ww |
21. | Wojciech | Rachwalik | LA PWr Ww |
22. | Bogdan | Rychlikowski | LA PWr Ww |
23. | Marek | Schubert | LA PWr Ww |
24. | Stanisław | Sochacki | LA PWr Ww |
25. | Szymon | Szecówka | LA PWr Ww |
26. | Aleksandra | Szlachta | LA PWr Ww |
27. | Łukasz | Świszcz | LA PWr Ww |
28. | Martyna | Trojanowska | LA PWr Ww |
29. | Jakub | Kozłowski | LO 1 Lubin |
30. | Julia | Bartczak | LO 3 Kalisz |
31. | Kacper | Kowalski | LO 3 Kalisz |
32. | Bartosz | Matysiak | LO 3 Kalisz |
33. | Aleksandra | Ciura | LO 3 Ww |
34. | Ewa | Dobrowolska | LO 3 Ww |
35. | Wiktor | Jeżowski | LO 3 Ww |
36. | Mateusz | Padarz | LO 3 Ww |
37. | Jadwiga | Świerczyńska | LO 3 Ww |
38. | Martyna | Felińska | LO 6 Ww |
39. | Agnieszka | Palica | LO 6 Ww |
40. | Szymon | Paluch | LO 6 Ww |
41. | Wojciech | Kasperczyk | LO 9 Ww |
42. | Jakub | Dobrzański | LO Lubań |
43. | Marcin | Młodziński | LO Lubań |
44. | Roman | Ananiev | LZN Ww |
45. | Dmytro | Tus | LZN Ww |
PROFESJONALIŚCI
l.p. | imię | nazwisko | zawód |
1. | Patrycja | Koziarzewska | nauczyciel Wrocław |
2. | Lech | Musielak | nauczyciel LO Lubań |
3. | Tomasz | Skalski | student Wydział Matematyki PWr |
AMATORZY
MŁODZICY - KL. IV-VI SP
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Oskar | Kornatowski | SP 1 Ww |
2. | Hanna | Kowalik | SP 1 Ww |
3. | Oliwer | Majewski | SP 1 Ww |
4. | Nina | Palmer | SP 1 Ww |
5. | Jędrzej | Pastwa | SP 1 Ww |
6. | Sandra | Łuczak | SP 107 Ww |
7. | Justyna | Kładoczna | SP 118 Ww |
8. | Łucja | Kuriata | SP 118 Ww |
9. | Karina | Leśkiewicz | SP 118 Ww |
10. | Jędrzej | Pichur | SP 118 Ww |
11. | Klaudia | Rejek | SP 118 Ww |
12. | Marek | Rejek | SP 118 Ww |
13. | Lena | Sitek | SP 118 Ww |
14. | Aleksandra | Śliwka | SP 118 Ww |
15. | Wojciech | Borejszo | SP 14 Lubin |
16. | Hubert | Dulski | SP 14 Lubin |
17. | Dawid | Jaśkiewicz | SP 14 Lubin |
18. | Jakub | Kieryk | SP 14 Lubin |
19. | Jakub | Ziomek | SP 14 Lubin |
20. | Olena | Żelazna | SP 14 Lubin |
21. | Zofia | Cisłak | SP 17 Ww |
22. | Zuzanna | Garyantesiewicz | SP 17 Ww |
23. | Julia | Gierada | SP 17 Ww |
24. | Maksymilian | Gogolewski | SP 17 Ww |
25. | Maja | Grzybowska | SP 17 Ww |
26. | Klaudiusz | Każmierczyk | SP 17 Ww |
27. | Amelia | Kiedycz | SP 17 Ww |
28. | Sara | Militowska | SP 17 Ww |
29. | Marysia | Dulewicz | SP 19 Ww |
30. | Zuzanna | Dulewicz | SP 19 Ww |
31. | Laura | Jedrysiak | SP 19 Ww |
32. | Oliwia | Karolewska | SP 19 Ww |
33. | Oliwia | Najborowska | SP 19 Ww |
34. | Wanessa | Bielecka | SP 2 Kamienna Góra |
35. | Areta | Górna | SP 2 Kamienna Góra |
36. | Dominik | Jasek | SP 23 Ww |
37. | Bartosz | Morawski | SP 23 Ww |
38. | Wiktoria | Dzielendziak | SP 28 Ww |
39. | Katarzyna | Leszczyńska | SP 3 Środa Śląska |
40. | Jan | Marcinkowski | SP 3 Środa Śląska |
41. | Piotr | Mosz | SP 3 Środa Śląska |
42. | Oliwia | Mytych | SP 3 Środa Śląska |
43. | Wiktoria | Owczarenko | SP 3 Środa Śląska |
44. | Zofia | Tłuczek | SP 3 Złotoryja |
45. | Maciej | Goldman | SP 32 Ww |
46. | Paweł | Czarny | SP 36 Ww |
47. | Filip | Dubaniewicz | SP 36 Ww |
48. | Mateusz | Jurach | SP 36 Ww |
49. | Lena | Olszewska | SP 36 Ww |
50. | Teodor | Sekuła | SP 36 Ww |
51. | Ignacy | Świderski | SP 36 Ww |
52. | Bartłomiej | Marciniak | SP 83 Ww |
53. | Kacper | Dobosz | SP 9 Ww |
54. | Jakub | Gaj | SP 9 Ww |
55. | Daria | Krutko | SP 9 Ww |
56. | Patrycja | Antczak | SP Atut Ww |
57. | Kacper | Fulczyk | SP Atut Ww |
58. | Szymon | Gnojnicki | SP Atut Ww |
59. | Jakub | Jaśkiewicz | SP Atut Ww |
60. | Stanisław | Kawulok | SP Atut Ww |
61. | Hubert | Kurzeja | SP Atut Ww |
62. | Kalina | Gorecka | SP Dobroszyce |
63. | Ewa | Bogacz | SP Smolec |
64. | Oliwia | Małysa | SP Smolec |
65. | Iwo | Lizurej | SP Tyniec Mały |
66. | Alicja | Bogusz | SP Zdrój Ww |
JUNIORZY - KL. VII-VIII SP i KL. III GM
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1 | Szymon | Hrehorów | GM 13 Ww |
2 | Dariusz | Jędras | GM 13 Ww |
3 | Paweł | Kłys | GM 13 Ww |
4 | Piotr | Kubicki | GM 13 Ww |
5 | Bartosz | Mazurek | GM 13 Ww |
6 | Patrycja | Nowicka | GM 13 Ww |
7 | Bartek | Szofer | GM 13 Ww |
8 | Malwina | Bajkowska | GM 29 Ww |
9 | Pola | Borkowska | GM 29 Ww |
10 | Blanka | Glegoła | GM 29 Ww |
11 | Weronika | Jankowiak | GM 29 Ww |
12 | Maksymilian | Kochan | GM 29 Ww |
13 | Andrzej | Mika | GM 29 Ww |
14 | Urszula | Pierz | GM 29 Ww |
15 | Debora | Serafinowicz | GM 29 Ww |
16 | Mikołaj | Domalewski | GM Atut Ww |
17 | Hubert | Dyczkowski | GM Atut Ww |
18 | Jan | Dziewoński | GM Atut Ww |
19 | Jakub | Krajanowski | GM Atut Ww |
20 | Michał | Piórkowski | GM s. Urszulanek Ww |
21 | Adam | Kołodziej | SGEE Kamienna Góra |
22 | Kamil | Borowski | SP 1 Ww |
23 | Marek | Karwowski | SP 1 Ww |
24 | Magdalena | Kotas | SP 1 Ww |
25 | Szymon | Lipczyński | SP 1 Ww |
26 | Kamil | Łęcki | SP 1 Ww |
27 | Wojciech | Staruch | SP 1 Ww |
28 | Wiktor | Kościuk | SP 10 Jelenia Góra |
29 | Tomasz | Witkowski | SP 14 Lubin |
30 | Dominik | Muc | SP 17 Ww |
31 | Amelia | Głuszak | SP 23 Ww |
32 | Marta | Kosz | SP 28 Ww |
33 | Katarzyna | Graba | SP 29 Ww |
34 | Aleksander | Heluszka | SP 29 Ww |
35 | Tomasz | Jaskólski | SP 29 Ww |
36 | Rafał | Szporarski | SP 29 Ww |
37 | Wiktor | Śląszkiewicz | SP 29 Ww |
38 | Franciszek | Głuchowski | SP 32 Ww |
39 | Jan | Lachowski | SP 32 Ww |
40 | Jean-Marc | Schroeijen | SP 32 Ww |
41 | Wojciech | Sobiński | SP 32 Ww |
42 | Cyprian | Ziółkowski | SP 32 Ww |
43 | Kacper | Zybert | SP 32 Ww |
44 | Maria | Nadolna | SP 36 Ww |
45 | Małgorzata | Sokołowska | SP 36 Ww |
46 | Marta | Wieczorek | SP 36 Ww |
47 | Bartosz | Brejwa | SP 5 Ww |
48 | Michał | Chawar | SP 5 Ww |
49 | Natalia | Dyś | SP 5 Ww |
50 | Ania | Fabiańska | SP 5 Ww |
51 | Joanna | Galik | SP 5 Ww |
52 | Mateusz | Gosztyła | SP 5 Ww |
53 | Zofia | Król | SP 5 Ww |
54 | Alicja | Maćkowska | SP 5 Ww |
55 | Kacper | Niedziela | SP 5 Ww |
56 | Marta | Ogrodnik | SP 5 Ww |
57 | Lidia | Podoluk | SP 5 Ww |
58 | Bartosz | Strent | SP 5 Ww |
59 | Julita | Śliwińska | SP 5 Ww |
60 | Oliwia | Tabisz | SP 5 Ww |
61 | Natalia | Twardowska | SP 5 Ww |
62 | Wiktoria | Wojtas | SP 5 Ww |
63 | Kacper | Garbarz | SP 8 Głogów |
64 | Ola | Lesiuk | SP 8 Głogów |
65 | Michał | Szelest | SP 8 Głogów |
66 | Olga | Bober | SP 8 Ww |
67 | Mateusz | Kameduła | SP 8 Ww |
68 | Filip | Szemelak | SP 9 Ww |
69 | Michał | Węgrzyn | SP 9 Ww |
70 | Barbara | Dadełło | SP Atut Ww |
71 | Marlena | Hotloś | SP Atut Ww |
72 | Piotr | Perski | SP Atut Ww |
73 | Julia | Świder | SP Atut Ww |
74 | Helena | Żabska | SP Atut Ww |
75 | Zuzanna | Supoł | SP Sadków |
76 | Antoni | Kamiński | SP Tyniec Mały |
77 | Arkadiusz | Sowa | SP Tyniec Mały |
78 | Aleksander | Olkowicz | SSP Lubin |
79 | Katarzyna | Trzos | SSP Lubin |
SENIORZY - KL. I-IV LO i TECHN.
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Krzysztof | Kostanecki | ELO Zgorzelec |
2. | Aleksandra | Winiarska | LO ??? |
3. | Szymon | Blida | LO 1 Głogów |
4. | Anna | Kowalczyk | LO 1 Głogów |
5. | Magdalena | Łukasiewicz | LO 1 Głogów |
6. | Michał | Tłuczek | LO 1 Głogów |
7. | Daria | Karolak | LO 1 Jawor |
8. | Konrad | Kochman | LO 12 Ww |
9. | Natalia | Rejniak | LO 12 Ww |
10. | Wojciech | Mądry | LO 16 Ww |
11. | Kacper | Bernaciak | LO 3 Ww |
12. | Magdalena | Brejna | LO 3 Ww |
13. | Bartosz | Chądzyński | LO 3 Ww |
14. | Antoni | Felczyński | LO 3 Ww |
15. | Jakub | Gołuch | LO 3 Ww |
16. | Łukasz | Homziuk | LO 3 Ww |
17. | Krzysztof | Jadłowski | LO 3 Ww |
18. | Piotr | Jażdżyk | LO 3 Ww |
19. | Karol | Jędrzejewski | LO 3 Ww |
20. | Agata | Kasprzak | LO 3 Ww |
21. | Oliwia | Kropidłowska | LO 3 Ww |
22. | Jedrzej | Lower | LO 3 Ww |
23. | Mateusz | Michalski | LO 3 Ww |
24. | Mikołaj | Poliński | LO 3 Ww |
25. | Natalia | Suchecka | LO 3 Ww |
26. | Paweł | Tkocz | LO 3 Ww |
27. | Cezary | Troska | LO 3 Ww |
28. | Michał | Wiktorowski | LO 3 Ww |
29. | Julia | Wysocka | LO 3 Ww |
30. | Mateusz | Zbrocki | LO 3 Ww |
31. | 2B11 | 2B11 | LO 9 Ww |
32. | 2B22 | 2B22 | LO 9 Ww |
33. | B15 | B15 | LO 9 Ww |
34. | B23 | B23 | LO 9 Ww |
35. | Marcin | Babuśka | LO 9 Ww |
36. | Wojciech | Cebula | LO 9 Ww |
37. | Anna | Dąbrowska | LO 9 Ww |
38. | Michał | Dembiński | LO 9 Ww |
39. | Karolina | Kepa | LO 9 Ww |
40. | Michał | Łaban | LO 9 Ww |
41. | Jakub | Łabuzek | LO 9 Ww |
42. | Kacper | Piśniak | LO 9 Ww |
43. | Wiktoria | Tatarzycka | LO 9 Ww |
PROFESJONALIŚCI
l.p. | imię | nazwisko | zawód |
1. | Mateusz | Basiak | student IM UWr |
2. | Wojciech | Charewicz | informatyk Ww |
3. | Anna | Godzwon | nauczyciel SP Smolec |
4. | Marek | Kamiński | nauczyciel Ww |
5. | Agnieszka | Nowicka | nauczyciel LO 12 Ww |
6. | Ewa | Orzęcka | nauczyciel SP 8 Głogów |
7. | Urszula | Szymczak | nauczyciel LO 12 Ww |
AMATORZY
l.p. | imię | nazwisko | zawód |
1. | Anna | Dubikowska | chemik Ww |
MŁODZICY - KL. IV-VI SP
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Tymoteusz | Janicki | SP 1 Wołów |
2. | Paweł | Czujowski | SP 16 Wrocław |
3. | Maciej | Kaczmarek | SP 24 Wrocław |
4. | Karol | Żeleźnik | SP 24 Wrocław |
5. | Paulina | Żeleźnik | SP 24 Wrocław |
JUNIORZY - KL. VII-VIIII SP i III GM
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Łukasz | Besuch | GM 26 Wrocław |
2. | Magdalena | Jóźków | GM 26 Wrocław |
3. | Kacper | Korzeniowski | GM 26 Wrocław |
4. | Michał | Opala | GM 26 Wrocław |
5. | Cyprian | Romanowski | GM 26 Wrocław |
7. | Magdalena | Tytoń | GM 26 Wrocław |
8. | Kacper | Wołowiec | GM 26 Wrocław |
9. | Dominik | Gic | GM 49 Wrocław |
10. | Aleksandra | Maroń | GM 49 Wrocław |
11. | Stanisław | Nowakowski | GM 49 Wrocław |
12. | Krzysztof | Szymański | GM 49 Wrocław |
13. | Cyryl | Szatan | GM 49 Wrocław |
14. | Marek | Wiśniewski | GM 49 Wrocław |
15. | Róza | Deć | SP 2 Gogolin |
16. | Wojciech | Szwarczyński | SP Mieroszów |
17. | Kacper | Woszczek | SP Mieroszów |
18. | Ksawery | Grzechulski | SP 6 Szczevin |
18. | Mikołaj | Cieciuch | SP Św. Katarzyna |
19. | Jakub | Grobelny | SP 1 Wołów |
20. | Aleksandra | Owczarczak | SP 1 Wołów |
21. | Jakub | Szydło | SP 24 Wrocław |
22. | Jakub | Ptak | SP 80 Wrocław |
23. | Łukasz | Kołaczek | SM Wrocław |
24. | Tymoteusz | Szymański | SP s. Salez. Ww |
SENIORZY - KL. I-VI LO i TECHN.
l.p. | imię | nazwisko | szkoła |
1. | Julia | Juros | LO 2 Wrocław |
2. | Dariusz | Ciesielski | LO 3 Wrocław |
3. | Weronika | Wójcik | LO 7 Wrocław |
4. | Jakub | Dawidowicz | LO 14 Wrocław |
5. | Igor | Dudkiewicz | LO 14 Wrocław |
6. | Kacper | Olczak | LO 14 Wrocław |
7. | Helena | Piekarska | LO 14 Wrocław |
8. | Stanisław | Reda | LO 14 Wrocław |
9. | Mikołaj | Rygało | LO 14 Wrocław |
10. | Antoni | Śmidoda | LO 14 Wrocław |
11. | Olga | Zaborska | LO 14 Wrocław |
12. | Radosław | Girul | LO 14 Wrocław |
13. | Jakub | Madajczak | LA PWr Ww |
PROFESJONALIŚCI
l.p. | imię | nazwisko | zawód |
1. | Michał | Błauciak | student II UWr |
2. | Rafał | Bryś | informatyk Opole |
3. | Grzegorz | Ciesielski | student ISIM UWr |
4. | Monika | Deć | programistka Londyn |
5. | Łukasz | Dutka | student PWr |
6. | Krzysztof | Filipiak | student PW |
7. | Marzena | Fronczak | analityk Wrocław |
8. | Adam | Jędras | informatyk Wrocław |
9. | Piotr | Małyszka | student PWr |
10. | Michał | Matusiak | student IM UWr |
11. | Piotr | Mazur | informatyk Złotoryja |
12. | Melania | Mieczkowska | studentka PWr |
13. | Filip | Mróz | programista Wrocław |
14. | Tomasz | Mróz | student UWr |
15. | Piotr | Sterc | student PWr |
16. | Anna | Szymańska | studentka PW |
17. | Kamil | Tabiś | matematyk Wrocław |
18. | Grzegorz | Wiączkowski | informatyk Wrocław |
19. | Denis | Zelent | student PWr |
AMATORZY
l.p. | imię | nazwisko | zawód |
1. | Michał | Bobula | rolnik Szalejów Grn |
2. | Rafał | Dudek | lekarz Kłodzko |
3. | Krzysztof | Hebzda | prac. administr. Wrocław |
4. | Paweł | Kłosiński | masażysta Legnica |
5. | Dawid | Mróz | konsultant ERP Wrocław |
6. | Aleksandra | Nagajek | studentka chemii UWr |
7. | Dominika | Opala | studentka medycyny Wrocław |
8. | Rafał | Opala | ekonomista Wrocław |
9. | Renata | Pogonowska | ekonomista Wrocław |
10. | Błazej | Radomski | analityk rynków Wrocław |
11. | Piotr | Słoniński | manager Wrocław |
12. | Adam | Strzeczkowski | pracownik handlu Wrocław |
13. | Kornel | Witkowski | student Trzebnica |
14. | Mateusz | Żeleźnik | dyr. handlowy Wrocław |