Lista uczestników XV WMMnO

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza on-line. Na liście szkoły są podane w kolejności punktów rankingowych. Na tej podstawie do Marszu zastanie zakwalifikowanych 1000 zawodników. Lista startowa będzie opublikowana 3 X.

legenda 

3+0 - 3 patrole uczniowskie
3+1 - 3 patrole uczniowskie, 1 nauczycielski lub rodzinny
PR - punkty rankingowe
O - kwalifikacja poza systemem punktowym (były/obecny/przyszły organizator Marszu)

 

SZKOŁY PODSTAWOWE (kl. IV-VI)

l.p. szkoła PR patrole
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
SP Miękinia
SP 2 i SM Milicz
SP 3 Trzebnica
SP 2 Twardogóra
SP 3 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP 64 Wrocław
SP Smolec
SP 28 Wałbrzych
SP 1 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 1 Jawor
SP Kobierzyce
SP 25 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP 15 Wałbrzych
SP 9 Wrocław
SP 61 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP Sadków
SP 1 Siechnice
SP 2 Oborniki Śl.
SP Pogwizdów
SP Kamieniec Wr
SP 7 Lubin
SP Osolin
SP Chocianów
SP 1 Wołów
SP 108 Wrocław
SP 2 Kamienna G.
SP 72 Wrocław
SP LdV Wrocław
SP Zdrój Wrocław
SP 1 Bogatynia
SP 3 Bogatynia
SP Psary
SP Tikkun Olam Wr
SP Bielany Wr.
SP 1 Brzeg
SP 3 Brzeg
SP 93 Wrocław
SP 118 Wrocław
SP Opolno-Zdrój
SP 45 Wrocław
SP Tyniec Mały
O
O
O
O
O
O
36
33
33
33
27
17
16
15
14
13
13
12
12
12
12
10
9
8
8
7
7
7
6
6
6
5
5
5
5
4
4
3
3
2
2
2
2
2
1
1
0
2+1
1+0
4+2
3+0
11+0
3+1
2+0
2+1
1+0
2+1
3+0
1+1
2+0
2+1
3+0
2+0
2+1
2+0
4+0
1+0
2+1
2+0
2+1
2+0
3+0
3+0
2+0
3+1
3+1
2+1
3+1
2+0
3+1
1+0
3+0
3+1
1+0
1+0
3+1
1+0
2+0
3+1
3+0
3+1
2+0
3+0
3+0
RAZEM   117+20

GIMNAZJA + kl. VII SP

l.p. szkoła PR patrole
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
SP Miękinia
GM Miękinia
SP 2 i SM Milicz
GM Sport.-Język. Trzebnica
SP 2 Twardogóra
GM 12 Wrocław
GM 48 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 19 Wrocław
MKM IM UWr
GA PWr Wrocław
SP 64 Wrocław
SP Smolec
SP 28 Wałbrzych
SP 1 Wrocław
GM 13 Wrocław
GM 10 Wrocław
GM 49 Wrocław
SP 81 Wrocław
GM 26 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 1 Jawor
SP Kobierzyce
GM Atut Wrocław
SP 25 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP 61 Wrocław
SP Sadków
SP 1 Siechnice
SP 2 Oborniki Śl.
SP 1 Wołów
GM 18 Wrocław
SP Kamieniec Wr.
SP 7 Lubin
SP 66 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP Bielany Wr.
SP 2 Jawor
SP 1 Milicz
SP Ad Astra Milicz
SP 2 Kamienna Góra
GM 15 Wrocław
GM 28 Wrocław
SG EE Kamienna Góra
GM 2 Lubin
SP 2 Siechnice
SP 3 Bogatynia
SP 4 Bogatynia
SP Lewin Brzeski
GM Złotoryja
SP Unisport Ww
SP 6 Rawicz
GM Tikkun Olam Wr
SP 1 Brzeg
SP 3 Brzeg
GM Społ. Świdnica
SP 43 Wrocław
SP Opolno-Zdrój
GM Smolec
GM 3 Brzeg
GM Czeszów
GM Lubin
SP 1 Trzebnica
GM w ZS 19 Wrocław
GM 54 Wrocław
SP 2 Syców
O
O
O
O
O
O
O
O
O
O
92
36
33
33
33
32
28
25
22
21
17
16
15
14
14
13
13
12
10
9
8
8
8
7
7
7
7
6
6
6
6
5
5
5
5
5
5
4
4
4
4
3
3
3
2
2
2
2
1
1
0
0
0
0
0
0
---
1+0
2+0
2+0
3+1
3+2
4+0
3+0
2+0
1+0
1+0
3+0
1+0
1+0
2+0
1+0
3+1
3+0
3+0
3+0
3+0
2+0
1+0
1+0
3+0
3+0
1+0
1+0
2+0
1+0
1+0
1+0
4+0
3+0
3+0
1+0
3+0
3+1
2+0
3+0
3+0
3+0
1+0
3+1
3+0
3+0
1+0
3+0
2+0
3+0
3+0
3+0
3+0
2+0
3+1
1+0
1+0
2+0
2+0
1+0
3+0
3+0
1+0
3+1
2+0
2+0
2+0
1+0
RAZEM   147+8

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE

l.p. szkoła PR patrole
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
LO Trzebnica
LO 3 Wrocław
LO 6 Wrocław
LO 12 Wrocław
LO 13 Wrocław
LO 16 Wrocław
LA PWr Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 1 Oleśnica
LO 10 Wrocław
LO Lubań
LO 1 Jawor
LO 2 Dzierżoniów
LO Zgorzelec
LO Atut Wrocław
LO 1 Milicz
LO GimBasket Ww
LO 1 Rawicz
LZN Wrocław
LO Złotoryja
LO 1 Legnica
ZSP Środa Śl.
LO 7 Wrocław
LO 30 Wrocław
EZN Wrocław
O
O
O
O
O
32
32
29
25
18
18
16
13
10
5
4
3
3
2
2
2
0
0
0
0
0
6+0
3+1
2+0
6+0
4+0
2+0
3+0
3+1
3+1
3+1
3+1
2+1
3+0
2+1
3+0
1+0
3+0
2+0
2+0
3+0
3+0
3+0
3+0
2+0
1+0
3+0
RAZEM   74+7

SZKOŁY WYŻSZE (STUDENCI I ABSOLWENCI)

l.p. uczelnia kapitan
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
PWr 1
PWr 2
PWr 3
PWr 4
PWr 5
PWr 6
UWr 1
Marcin Kucharski
Dominik Bojko
Monika Sikora
Kacper Dąbek
Łukasz Łaszczuk
Aaron Kubiesa
Michał Żłobicki

 

NAUCZYCIELE I RODZINY

l.p. szkoła kapitan
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
SP 1 Bogatynia
SP 3 Brzeg
SP Chocianów
SP 1 Jawor
SP Miękinia
SP Osolin
SP 1 Siechnice
SP Smolec
SP 3 Trzebnica
SP 3 Trzebnica
SP 2 Twardogóra
SP 2 Twardogóra
SP 1 Wołów
SP 1 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP 46 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 72 Wrocław
SP 107 Wrocław
SP 108 Wrocław
SP 118 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP Tikkun Olam
SP Tikkun Olam
GM Lubin
GM Sp.-Jęz. Trzebnica
GM 13 Wrocław
GM 15 Wrocław
LO 2 Dzierżoniów
LO Lubań
LO 1 Oleśnica
LO 3 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 10 Wrocław
LO 14 Wrocław
MKM IM UWr 1
MKM IM UWr 2
MKM IM UWr 3
MKM IM UWr 4
IM UWr 1
IM UWr 2
IM UWr 3
AWF Wrocław
Janusz Błażków
Małgorzata Stańco
Ewa Kulesza
Leszek Janik
Beata Szczerba
Katarzyna Cichocka
Elżbieta Jonko
Anna Godzwon
Anna Otfinowska
Radosław Otfinowski
Bożena Hołubka
Małgorzata Dryka
Agnieszka Sielicka
Urszula Karbowska
Grabińscy
Iwona Bigosińska
Agnieszka Nowicka
Renata Wilińska
Sylwia Szczęsna-Cichoń
Elżbieta Kleciek
Jolanta Dyjakon
Radosław Kamiński
Kamila Łoza
???
Marta Mazur
Sławomir Matysiak
Katarzyna Ignaszewska
Barbara Lenarczyk
Maja Cymbalista
Lech Musielak
Tomasz Lorek
Włodzimierz Mizia
Olga Mikołajczyk-Łado
Gabriela Pendyk
Daniel Cichoń
Bartosz Gonczarek
Marek Leśkiewicz
Krzysztof Hebzda
Tomasz Pawicki
Dariusz Buraczewski
Jan Kraszewski
Jan Dymara
Agata Cenkała