Wyjazd nauczycieli - Jakubowice 19-21 XI 2010

Seminarium szkoleniowe dla nauczycieli - opiekunów reprezentacji szkół połączone ze szkołą metodyczną nt. "Stożkowe dla postronnych" odbędzie się w Jakubowicach k. Kudowy-Zdroju w Górach Stołowych. Zapisy nauczycieli odbywają się za pomoca formularza on-line dostępnego w MENU na marginesie.

terminy

• zgłoszenia do 20 X
  • wpłaty do 30 X
  • seminarium 19-21 XI

Ośrodek Wypoczynkowy GÓRY STOŁOWE
Jakubowice 3, 57-350 Kudowa Zdrój
www.kudowa.zdroj.pl/gorystolowe

Pokoje 2-4 osobowe z łazienkami, parking, bezprzewodowy internet w świetlicy, ogród z kominkiem, boisko.

zgłoszenia

Zgłoszenia na wyjazd prosze przesyłać mejlem na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl , podając imięi nazwisko nauczyciela, szkołę, sposób dojazdu (własny lub zorganizowany), sposób płatności (indywidualna lub ze szkoły - w tym drugim wypadku prosze podać dane do wystawienia faktury). Proszę pamiętać, że w każdej szkole jest fundusz doskonalenia zawodowego, z którego dyrekcja może/powinna(?) opłacić lub dofinansować Państwa wyjazd.

dojazd

Dojazd autokarem z Wrocławia (z możliwością zabrania kogoś "po drodze"). Wyjazd 19 XI o godz. 13:30 spod Aquaparku ul. Petrusewicza (łącznik między Borowską i Ślężną). Powrót 21 XI w to samo miejsce ok. 16. Przejazd autokarem płatny 30 zł. Można na tę kwotę otrzymać rachunek na szkołę lub kwit KP do rozliczenia w ramach delegacji.

odpłatność

85 zł od osoby (bez kosztów dojazdu), płatne do 30 X 2010 na konto:

Fundacja Matematyków Wrocławskich
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
PKO BP IV/o Wrocław
dopisek "DMM- seminarium"

Jeśli za kogoś płaci szkoła, prosimy o przesłanie danych do wystawienia faktury na adres: mikolaj@math.uni.wroc.pl .

skrót programu

• warsztaty geometryczne "Modele plasterkowe"
  • warsztaty geometryczne "Zometool"
  • pokaz komputerowy "Parabola i koleżanki"