Letni Obóz Naukowy XVI edycji DMM

terminy

zgłaszanie uczniów do 30 V 2017
wpłaty do 4 VI 2017
obóz: 18-22 VI 2017 (niedziela - czwartek)

Ośrodek Wczasowy "Wojków"
ul. Górna 2, 58-530 Kowary
tel. 75 718 25 81, 606 738 955

Pokoje z łazienkami, na półpiętrach dodatkowe toalety i prysznice, wi-fi w całym budynku. Ośrodek położony w sanatoryjnej części Kowar, 3 km od centrum. Do dyspozycji uczestników jest boisko sportowe, stół ping-pongowy, sala gimnastyczna, miejsce na ognisko, plac zabaw.

uczestnicy

100 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów uczestniczących w DMM. Podział miejsc między szkoły nastąpi podczas finałów meczów w danej kategorii.

opiekunowie

Pracownicy, doktoranci, studenci, absolwenci Instytutu Matematycznego UWr oraz nauczyciele ze szkół uczestniczących w DMM.

koszt

400 zł - częściowo dofinansowany przez Fundację Matematyków Wrocławskich
Obejmuje dojazd autokarem, pobyt, wyżywienie, zajęcia, materiały dydaktyczne, wycieczki, bilety wstępu do muzeów. Pobyt rozpoczyna się i kończy obiadem.

odpłatność

wpłaty

do 4 VI 2017 przelewem na konto
Fundacja Matematyków Wrocławskich
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
56 1950 0001 2006 0692 5295 0002
Idea Bank SA
Tytułem: obóz DMM i nazwisko uczestnika

Jeśli za kogoś płaci szkoła, prosimy o zgłoszenie tego faktu e-mailem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl, podając NIP, nazwę płatnika (rada rodziców / urząd gminy) i adres. Podobnie jeśli rachunek ma być wystawiony na zakład pracy rodziców lub na rodziców imiennie.

dojazd

Dojazd do ośrodka zorganizowany będzie pociągiem do Jeleniej Góry z Wrocławia i Lubania, a dalej wynajętym autokarem. Na zbiórce we Wrocławiu bedą czekali na uczestników obozu opiekunowie (tel. kontaktowy 730064580). Powrót będzie zorganizowany w ten sam sposób. Bilety PKP należy zakupić samodzielnie.

• Wrocław
    zbiórka na dworcu PKP Wrocław Główny (hol pod zegarem) godz. 9:00 z biletami do Jeleniej Góry
    odjazd pociągiem Regio relacji Poznań Główny - Szklarska Poręba godz. 9:20
    przyjazd do Jeleniej Góry godz. 11:34
    Po drodze uczestnicy dosiadają się na stacjach: Smolec 9:32, Kąty Wrocławskie 9:39, Wałbrzych Miasto 10:30, Marciszów 11:10

• Lubań Śląski
    zbiórka na dworcu PKP godz. 10:40 z biletami do Jeleniej Góry
    odjazd pociągiem Przewozów Regionalnych relacji Zielona Góra - Jelenia Góra godz. 10:49

• Jelenia Góra
    zbiórka na dworcu PKP godz. 11:45
    odjazd autokarami na wycieczkę do sztolni w Kowarach godz. 12:00

Wyjazd z Kowar autokarami nastąpi o godz. 14.30. Dalsza podróż odbędzie się koleją. Przyjazdy na miejsca zbiórek nastąpią o godzinach:

• Jelenia Góra PKP 15:15

• Wrocław 17:43
    pociąg Kolei Dolnośląskich relacji Szklarska Poręba - Wrocław Główny wyjeżdza z Jeleniej Góry o 15:32. Po drodze zatrzymuje się na stacjach: Marciszów 15:53, Wałbrzych Miasto 16:33, Kąty Wrocławskie 17:20, Smolec 17:30

• Lubań 16:59
    pociąg Przewozów Regionalnych relacji Jelenia Góra - Zielona Góra wyjeżdża z Jeleniej Góry o 15:53.

co trzeba zabrać

• zgodę rodziców wg poniższego wzoru (dotyczy także uczniów, którzy ukończyli 18 lat)
  • zgodę rodziców na samodzielny dojazd/powrót z obozu, jeśli ktoś taki dojazd/powrót planuje (także w przypadku odbierania z obozu przez inne osoby niż rodzice, dotyczy także uczniów, którzy ukończyli 18 lat)
  • w przypadku osób cierpiących na przewlekłe choroby - zestaw leków z informacją od rodzica o ich dawkowaniu (dopisana na formularzu zgody rozdziców)