Challenge Dolny Śląsk - Pomorze Wschodnie - Wielkopolska

SZKOŁY PODSTAWOWE

12 VI o godz. 10:00 na WMI UG odbędzie się otwarty dla publiczności mecz międzyregionalny pomiędzy SP 3 Wrocław i Sopocką Autonomiczną SP.

miejsce meczu

Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
ul. Stwosza 57, 80-952 Gdańsk

jury meczu

  • Damian Matuszak - Instytut Matematyczy Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Nikodem Mrożek - Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego

wynik meczu

SP 3 Wrocław - Sopocka Autonomiczna SP 36:28

 

plan wyjazdu do Sopotu

poniedziałek 11 V

  • 6:30 - zbiórka na dworcu Wrocław-Mikołajów
  • 6:40 - odjazd pociągiem relacji Wrocław-Gdynia
  • 12:30 - przyjazd do Gdańska
  • 13:00 - zakwaterowanie w Szkolnym Schronisku Młodzieżowym 'Wałowa'
  • 14:30 - obiad na kompusie UG
  • 15-18 - niespodzianki przygotowane przez studentów
  • 19:00 - kolacja w schronisku
  • 19:30 - spacer po Starym Mieście
  • 22:00 - nocleg

wtorek 12 V

  • 8:30 - śniadanie w schronisku
  • 9:00 - przejazd z bagażami do IM UG
  • 10:00 - przygotowanie do meczu
  • 11:00 - rozgrywka
  • 12:30 - wykład prof. Antoniego Augustynowicza
  • 13:00 - obiad na kampusie UG
  • 14:00 - przejazd do Oliwy
  • 14:30 - spacer po Parku Oliwskim
  • 15:46 - odjazd do Wrocławia
  • 22:06 - przyjazd do Wrocławia

reprezentacja SP 3 Wrocław

opiekunowie: Urszula Wojciechowska-Drzazga, Barbara Sajkowska

  1. Tomasz Gąciarz - kapitan
  2. Dawid Dzieleńdziak
  3. Magdalena Jaguś
  4. Maksymilian Kowalski
  5. Maja Omelaniuk
  6. Jan Pezda
  7. Maria Pezda
  8. Andrzej Pijanowski
  9. Igor Siestrzencewicz-Bohusz
  10. Małgorzata Wróbel

reprezentacja Sopockiej Autonomicznej SP3

opiekun: Piotr Gumienny

  1. Wiktoria Popiołek - kapitan
  2. Antoni Chojnowski
  3. Aniela Ciecierska
  4. Pola Gajzler
  5. Natalia Jankowska
  6. Maciej Karwik
  7. Artur Michno
  8. Maja Ośka
  9. Olga Palikowska
  10. Kazimierz Szyszkowski
  11. Martyna Kozikowska - rezerwowa
  12. Adam Krzyżanowski - rezerwowy
  13. Pola Skowider - rezerwowa

 

GIMNAZJA

13 VI o godz. 11:15 na WMI UAM w Poznaniu odbędzie się otwarty dla publiczności mecz międzyregionalny pomiędzy GA PWr Wrocław, Gdańskim Autonomicznym GM i GM przy XXXVIII LO Poznań.

miejsce meczu

Wydział Matematyki i Informatyki UAM
ul. Umultowska 85, Poznań

jury meczu

  • Nikodem Mrożek - Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
  • Stanisław Łapicki - Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Bartłomiej Bzdęga - Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

wynik meczu

GA PWr Wrocław - Gdańskie Autonomicznye GM - GM przy XXXVIII LO Poznań 27:22:22

 

plan wyjazdu do Poznania

  • 6:15 – zbiórka na Dworcu Głównym
  • 6:37 – odjazd
  • 8:57 – przyjazd do Poznania
  • 9:00 – przejazd na kampus Morasko
  • 9:45 – zwiedzanie Muzeum Ziemi na Morasku
  • 10:45 – przejazd na Wydział Matematyki i Informatyki
  • 11:00 – drugie śniadanie
  • 11.30 – rozpoczęcie meczu, rozdanie zadań
  • 11.45 - 12.45 – przygotowania druzyn (sale: A0-11, A0-12, A2-4)
  • 13.00 – rozgrywka meczowa
  • 15:00 – obiad i lody
  • 15.30 – wykład pt. „Gdzie architekt nie może tam matematyka pośle”, dr Katarzyna Rybarczyk-Krzywdzińska
  • 16.30 – rozdanie dyplomów i zakończenie spotkania
  • 17:00 – odjazd na dworzec PKP
  • 17:47 – odjazd do Wrocławia
  • 20:00 – przyjazd do Wrocławia
     

reprezentacja GA PWr Wrocław

opiekun: Elżbieta Protasewicz

  1. Mateusz Padarz - kapitan
  2. Bartłomiej Bychawski
  3. Grzegorz Ciepłucha
  4. Łukasz Głogowski
  5. Nataniel Kędzierski
  6. Jan Piotrowski
  7. Jakub Rudzik
  8. Szymon Sawa
  9. Gaspar Sekula
  10. Tymon Świtalski

reprezentacja GM Autonomicznego Gdańsk

opiekun: Dorota Ponczek

  1. Juliusz Banecki – kapitan
  2. Natalia Beldegrin
  3. Maksymilian Grzelak
  4. Natalia Idziak
  5. Mikołaj Kot
  6. Tomasz Kowara
  7. Ignacy Kucharski
  8. Antoni Rygulski
  9. Jan Staszak
  10. Martyna Szarek
  11. Mikołaj Dołżycki - rezerwowy
  12. Michał Warmbier - rezerwowy

reprezentacja GM przy XXXVIII LO Poznań

opiekun: Przemysław Pela

  1. Kosma Kasprzak  - kapitan
  2. Grzegorz Świąder
  3. Olga Kokorniak
  4. Lena Woźniak
  5. Julia Pukowicz
  6. Michał Kania
  7. Maria Szulc
  8. Karolina Mielnik
  9. Dominika Podgórska
  10. Anna Szymkowiak
  11. Wiktor Czarny - rezerwowy

 

LICEA

8 VI o godz. 10:00 w IM UWr odbędzie się otwarty dla publiczności mecz międzyregionalny pomiędzy LA PWr Wrocław, I LO Gdańsk i VIII LO Poznań.

miejsce meczu

Instytut Matematyczny UWr
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław

jury meczu

  • Adam Dzedzej - Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Gdańskiego
  • Kamil Walter - Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego
  • Jędrzej Garnek - Wydział Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu

wynik meczu

LA PWr Wrocław - I LO Gdańsk - VIII LO Poznań 26:4:14

 

plan pobytu we Wrocławiu

czwartek 7 VI

  • 9:00 - zbiórka na dworcu Gdańsk Główny
  • 9:35 - odjazd do Wrocławia
  • 15:30 - przyjazd do Wrocławia
  • 16:00 - obiad w IM UWr
  • 17:00 - zakwaterowanie w DS "Kredka" ul. Grunwaldzka 69
  • 18:30 - 20:30 - zwiedzanie Wrocławia
  • 21:00 - kolacja w IM UWr

piątek 8 VI

  • 9:15 - przyjazd drużyny z Poznania
  • 9:30 - śniadanie w IM UWr
  • 10:00 - powitanie zawodników przez dyrektora IM UWr (sala EM)
  • 10:15 - 11:15 - przygotowanie drużyn do meczu (sale 704, 705, 710)
  • 10:15 - 11:15 - wykład popularnonaukowy: Karolina Kończak, Jakub Nowak - Obliczanie długości elipsy (sala EM)
  • 11:30 - 13:00 - rozgrywka meczowa
  • 13:15 - zakończenie meczu i wręczenie nagród
  • 13:30 - obiad
  • 14:30 - odjazd do Poznania
  • 16:05 - odjazd do Gdańska

reprezentacja I LO Gdańsk

opiekun: Hanna Schulte-Noelle

  1. Jakub Kwiatkowski - kapitan
  2. Gabriela Kaczmarek
  3. Rafał Kłos
  4. Marta Kornacka
  5. Karol Lempkowski
  6. Patryk Morgaś
  7. Roksana Pasławska
  8. Paweł Steczyszyn
  9. Michał Ślizewski
  10. Łukasz Zaleski

reprezentacja LA PWr Wrocław

opiekun: Sławomir Wójcik

1. Łukasz Pluta - kapitan
2. Antoni Dąbrowski
3. Adam Pędziwiatr
4. Jan Sobków
5. Jakub Niksiński
6. Szymon Szecówka
7. Jakub Franczak
8. Jakub Dworzański
9. Denis Zelent
10. Artur Krzyżyński
11. Stanisław Sochacki - rezerwowy

 

reprezentacja VIII LO Poznań

opiekun: Agnieszka Wanot