XII MWwSL 2017

terminy

  • zgłoszenia szkół do 7 VI 2017 przez formularz on-line
  • eliminacje szkolne do 6 VI 2017
  • mistrzostwa (SP i GM) - 11 VI 2017 (niedziela), rozpoczęcie godz. 10:00 (sala HS)
  • rejestracja drużyn w dniu zawodów od 9:00 (hol IM)

Przed wypełnieniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów. Podczas mistrzostw zawodnicy powinni mieć numery startowe z nazwą szkoły i kodem drużyny (ofertówki formatu A5 przypięte z przodu agrafkami, kod drużyny sklada się z numeru nadanemu szkole w konkursie i litery odpowiednio A, B, C).

miejsce zawodów

Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, sala HS oraz sale 601-607
tel. portiernia 71 3757414
budynek tuż przy przy moście Grunwaldzkim
Dojazd z dworców PKP i PKS autobusami 145 i 146 w stronę Sępolna i Biskupina. Należy wysiąść na przystanku "Most Grunwaldzki". Rozkład jazdy jest tutaj.

kontakt

Małgorzata Mikołajczyk
tel. 71 3757416 lub 71 3361085
e-mail: mikolaj@math.uni.wroc.pl

konkurencje drużynowe

Poniżej podano nazwy konkurencji, sale oraz kto daną konkurencję obsługuje.

  • krzyżak - sala 601 (Agnieszka Ranowicz, Irena Sroczyńska, Dorota Tomczyk-Trzaska, Monika Wichtowska)
  • prymus - sala 602 (Aleksandra Czudziak, Mariola Dutkowska, Sławomir Wójcik, ???)
  • ekspres - sala 605  (Elżbieta Kleciek, Gabriela Stawińska, Aleksandra Świst, Przemysław Tomasik)
  • anzan, piramida, od 0 do 9 - sala HS (Elżbieta Kalinowska, Małgorzata Mikołajczyk, )

konkurencje indywidualne

Wszystkie konkurencje będą rozgrywane po zakończeniu zawodów w sali HS.

  • ósmfinał (16 os) - zerówki
  • ćwierćfinał (8 os) - domino
  • półfinał (4 os) - błyskawica
  • finał (2 os) - flashing numbers

kody drużyn

  • SP Kamieniec Wrocławski 1A, 1B, 1C
  • SP Ligota Polska 2A
  • SP 15 Wałbrzych 3A, 3B, 3C
  • SP 19 Wrocław 4A, 4B, 4C
  • SP 20 Wrocław 5A, 5B, 5C
  • SP 108 Wrocław 6A, 6B, 6C
  • MKM Mały Pitagoras 7A
  • MKM SP Matematyka dla Myślących 8A
  • GM 19 Wrocław 10A
  • GA PWr Wrocław 11A, 11B
  • GS Gimbasket  Wrocław 12 A, 12B, 12 C
  • MKM GM Matematyka dla Myślących 13A

grafik rozgrywek

GODZ/SALA 601
krzyżak
602
prymus
605
ekspres
HS
anzan
10:20-10:40 1A 2A
3A 4A
5A 6A
7A 8A
1B 3B
4B 5B
6B 1C 3C 4C
5C 6C 10A 11A
12A 13A 12B 12C
10:40-11:00 6B 1C
3C 4C
5C 6C
12B 12C
10A 11A
12A 13A
1A 2A 3A 4A
5A 6A 7A 8A
1B 3B 4B 5B
GODZ/SALA 605
ekspres
601
krzyżak
602
prymus
HS
piramida
11:00-11:20 1A 2A
3A 4A
5A 6A
7A 8A
1B 3B
4B 5B
6B 1C 3C 4C
5C 6C 10A 11A
12A 13A 12B 12C
11:20-11:40 6B 1C
3C 4C
5C 6C
12B 12C
10A 11A
12A 13A
1A 2A 3A 4A
5A 6A 7A 8A
1B 3B 4B 5B
GODZ/SALA 602
prymus
605
ekspres
601
krzyżak
HS
od 0 do 9
11:40-12:00 1A 2A
3A 4A
5A 6A
7A 8A
1B 3B
4B 5B
6B 1C 3C 4C
5C 6C 10A 11A
12A 13A 12B 12C
12:00-12:20 6B 1C
3C 4C
5C 6C
12B 12C
10A 11A
12A 13A
1A 2A 3A 4A
5A 6A 7A 8A
1B 3B 4B 5B
  • godz. 12:30 - konkurencje indywidualne (sala HS)
  • godz. 13:15 - ogłoszenie wyników