VII Wrocławski Matematyczny Marsz na Orientację (2009)

VII WMMnO odbył się 3 X 2009 w Miliczu na terenie Parku Wolności, dawnego parku pałacowego. W Marszu wzięło udział 259 patroli (777 osób).

Galeria zdjęć z zawodów autorstwa Wojciecha Obremskiego z Legnicy jest tutaj.

współorganizatorzy zawodów

• Zespół Szkół im. Tadeusza Kościuszki w Miliczu (obsługa)
  • Szkoła Podstawowa nr 2 w Miliczu (baza)
  • Zespółu Szkół Leśnych w Miliczu (teren zawodów)

harmonogram dnia

• odjazd pociągu specjalnego 6.51
  • otworzenie sekretariatu zawodów 9:00
  • uroczystość otwarcia zawodów 9:45
  • pierwsza minuta startowa 10:00
  • zakończenie zawodów 14:00
  • zwiedzanie milickiego Kościoła Łaski (jednego z 6 zachowanych na Dolnym Śląsku)
  • odjazd pociągu specjalnego 15:57.

Szczegóły dotyczące dojazdu na zawody i ich lokalizacji są w MENU na marginesie.

kategorie wiekowe

W konkursie startują trzyosobowe patrole w pięciu kategoriach:

• szkoły podstawowe,
  • gimnazja,
  • szkoły ponadgimnazjalne,
  • studenci,
  • nauczyciele i rodzice.

Jest to impreza dla szkół, więc nie przyjmujemy zgłoszeń indywidualnych. Każda szkoła może wystawić maksymalnie 3 trzyosobowe patrole uczniowskie i 1 patrol złożony z nauczycieli i/lub rodziców, w tym także rodzin z małymi dziećmi. Szkoła nie może wystawić tylko patrolu nauczycielskiego (nie zgłaszając patroli uczniowskich).

zgłoszenia

Przyjmowane są do 20 IX 2009. Proszę skorzystać z formularza zgłoszeniowego w MENU na marginesie. Wypełnienie wszystkich pól jest obowiązkowe. Każde otrzymane zgłoszenie zostanie potwierdzone zwrotnym mejlem.

zwycięzcy

Najlepsze patrole z każdej kategorii otrzymują dyplomy, puchary i nagrody oraz zdobywają dla swojej szkoły prawo wyjazdu na XXII Marsze na Orientację "Orientuj się i licz" do Łodzi 10 X 2009, połączonego z wizytą w centrum nauki Eksperymentarium.

sponsorzy

Image icon plakat.JPG633.62 KB