XVIII Letni Obóz Naukowy

terminy

zgłaszanie uczniów do 3 VI 2019
wpłaty do 8 VI 2019
obóz: 14-18 VI 2019 (piątek - wtorek)

Ośrodek Wypoczynkowy "Marysieńka"
ul. Wodna 3, 57-343 Lewin Kłodzki
tel. 74 869 85 19, kom. 501 506 923

Ośrodek położony jest w centrum Lewina, 20 min marszu od stacji kolejowej. W niedzielę jest możliwość wyjścia do pobliskiego kościoła. Ośrodek posiada własne boisko i teren rekreacyjny, pokoje 2-4–osobowe z łazienkami, świetlice, stół ping-pongowy, wi-fi.

uczestnicy

100 uczniów ze szkół podstawowych, gimnazjów i liceów uczestniczących w DMM. Podział miejsc między szkoły nastąpi podczas finałów meczów w danej kategorii.

opiekunowie

Pracownicy, doktoranci, studenci, absolwenci Instytutu Matematycznego UWr oraz nauczyciele ze szkół uczestniczących w DMM.

koszt

400 zł - częściowo dofinansowany przez Fundację Matematyków Wrocławskich
Obejmuje pobyt, wyżywienie, zajęcia, materiały dydaktyczne, wycieczki, bilety wstępu do muzeów. Pobyt rozpoczyna się i kończy obiadem.

odpłatność ucznia

wpłaty

do 8 VI 2018 przelewem na konto
Fundacja Matematyków Wrocławskich
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław
56 1950 0001 2006 0692 5295 0002
Idea Bank SA
Tytułem: obóz DMM i nazwisko uczestnika

Jeśli za kogoś płaci szkoła, prosimy o zgłoszenie tego faktu e-mailem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl, podając NIP, nazwę płatnika (rada rodziców / urząd gminy) i adres. Podobnie jeśli rachunek ma być wystawiony na zakład pracy rodziców lub na rodziców imiennie.

dojazd

Dojazd do ośrodka zorganizowany będzie pociągiem z Wrocławia do Kłodzka i dalej autobusem do ośrodka. Na miejscu zbiórki na uczestników będą czekali opiekunowie. Powrót będzie zorganizowany w ten sam sposób. Bilety PKP do LEWINA KŁODZKIEGO (!!!) należy zakupić samodzielnie.

• Wrocław
    zbiórka na dworcu PKP Wrocław Główny (hol pod zegarem) godz. 9:45 z biletami do Lewina Kłodzkiego
    odjazd pociągiem Kolei Dolnośląskich relacji Wrocław Główny - Międzylesie godz. 10:00
    Od Kłodzka Głównego przejazd autokarem. Mo.zliwość dowiezienia uczestników na godz. 12 do Kłodzka.
    Przyjazd do Lewina Kłodzkiego godz. 13:30
  • Lubań, Zgorzelec, Legnica
    Dojazd z Węglińca na zbiórkę do Wrocławia pociągiem wyjeżdzającym z Węglińca o godz. 8:08 (Legnica - 8:53, Miękinia - 9:19). Dojazd do Wrocławia o 9:41 i dalej z grupą wrocławską.
  • Jelenia Góra i Wałbrzych
    Dojazd ze stacji Wałbrzych Główny do Kłodzka Głównego pociągiem o godz. 10:44, w Kłodzku o godz. 12 i dalej z grupą wrocławską autokarem do ośrodka.

Telefony kontaktowe do opiekunów na miejscach zbiórek (ważne tylko w dniu przejazdu):

• Wrocław - Elżbieta Kalinowska 505 044 864
  • Lubań - Marcin Młodziński 663 181 205

Bilety PKP z LEWINA KŁODZKIEGO (!!!) należy zakupić samodzielnie (wcześniej lub można to zrobić w pociągu powrotnym). Wyjazd autobusem z Lewina Kłodzkiego o godz. 13:50. Przyjazd do Kłodzka Głównego o godz. 14:50.

• Wrocław
    Pociąg Kolei Dolnośląskich relacji Międzylesie - Wrocław Główny wyjeżdza z Kłodzka Głównego o 14:55, przyjeżdza do Wrocławia o 16:28.
  • Lubań, Zgorzelec, Legnica
    Grupa zostanie zapakowana w pociąg Kolei Dolnośląskich do Węglińca odjeżdzający z Wrocławia o 16:51 i przyjeżdżający do Węglińca o 18:38 (Miękinia - 17:14, Legnica - 17:45).
  • Wałbrzych, Jelenia Góra
    Grupa zostanie zapakowana w pociąg Kolei Dolnośląskich relacji Kłodzko Główne – Wałbrzych Główny odjeżdżający z Kłodzka o godz. 15:04, przyjeżdżający do Wałbrzycha o 16:13. Dalej o 16:24 połączenie do Jeleniej Góry, przyjazd na Osiedle Orle o 17:44.

• Wrocław - Adam Waliczek 723 856 323
  • Lubań - Marcin Młodziński 663 181 205

co trzeba zabrać

• zgodę rodziców wg poniższego wzoru (dotyczy także uczniów, którzy ukończyli 18 lat)