Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.
Grupy 99 przeznaaczone są dla powtarzających przedmiot mających zaliczenia ćwieczeń.
gr. | typ | prowadzący | dzień | godziny | sala | częstot. | uwagi |
Przedmioty obowiązkowe (O) | |||||||
Algebra I | |||||||
wyk | Ludomir Newelski | poniedziałek | 12.15 — 15.0 | 605 | |||
1 | cw | Jakub Gogolok | czwartek | 12.15 — 15.0 | 605 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Algebra liniowa 1 | |||||||
wyk | Tadeusz Pezda | środa | 10.15 — 12.0 | B | |||
wyk | Tadeusz Pezda | czwartek | 12.15 — 13.0 | 602 | |||
konw | Tadeusz Pezda | czwartek | 13.15 — 14.0 | 602 | |||
1 | cw | Tadeusz Pezda | poniedziałek | 12.15 — 15.0 | B | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Algebra liniowa 2 | |||||||
wyk | Tomasz Elsner | poniedziałek | 12.15 — 15.0 | HS | |||
konw | Małgorzata Mikołajczyk | środa | 14.15 — 16.0 | HS | dni N | ||
konw | Krzysztof Krawczyk | środa | 14.15 — 16.0 | WS | dni N | ||
konw | Ivana Vojnović | środa | 14.15 — 16.0 | EM | dni N | ||
1 | cw | Tomasz Elsner | czwartek | 12.15 — 14.0 | HS | ||
2 | cw | Miłosz Krupski | czwartek | 12.15 — 14.0 | EM | ||
3 | cw | Krzysztof Krawczyk | czwartek | 12.15 — 14.0 | WS | ||
4 | cw | Krzysztof Krupiński | czwartek | 12.15 — 14.0 | A | ||
5 | cw | . | |||||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Algebra liniowa 2 R | |||||||
wyk | Tomasz Rzepecki | poniedziałek | 12.15 — 15.0 | 603 | |||
konw | Tomasz Rzepecki | czwartek | 14.15 — 15.0 | B | |||
1 | cw | Tomasz Rzepecki | czwartek | 12.30 — 14.0 | B | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Analiza matematyczna 2 | |||||||
wyk | Jarosław Wróblewski | wtorek | 12.15 — 14.0 | HS | |||
wyk | Jarosław Wróblewski | piątek | 8.15 — 10.0 | HS | |||
konw | Wojciech Słomian | środa | 14.15 — 16.0 | HS | dni P | ||
konw | Małgorzata Mikołajczyk | środa | 14.15 — 16.0 | WS | dni P | ||
konw | Ivana Vojnović | środa | 14.15 — 16.0 | EM | dni P | ||
1 | cw | Jarosław Wróblewski | czwartek | 9.15 — 12.0 | HS | ||
2 | cw | Krzysztof Omiljanowski | czwartek | 9.15 — 12.0 | A | ||
3 | cw | Wojciech Słomian | czwartek | 9.15 — 12.0 | 602 | ||
4 | cw | Małgorzata Mikołajczyk | czwartek | 9.15 — 12.0 | 604 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Analiza matematyczna 3 | |||||||
wyk | Krzysztof Omiljanowski | środa | 9.15 — 10.0 | 603 | |||
wyk | Krzysztof Omiljanowski | czwartek | 14.15 — 17.0 | HS | |||
konw | Krzysztof Omiljanowski | środa | 8.15 — 9.0 | 603 | kolokwia w czwartki: 16-17 | ||
1 | cw | Krzysztof Omiljanowski | poniedziałek | 15.15 — 18.0 | HS | strona przedmiotu >>> | |
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Analiza matematyczna II | |||||||
wyk | Ryszard Szwarc | środa | 16.15 — 18.0 | WS | |||
wyk | Ryszard Szwarc | czwartek | 8.15 — 10.0 | EM | |||
1 | cw | Maciej Kucharski | wtorek | 12.15 — 14.0 | 601 | dla MT | |
1 | cw | Maciej Kucharski | czwartek | 10.15 — 12.0 | EM | dla MT | |
2 | cw | Alicja Kołodziejska | wtorek | 12.15 — 14.0 | A | dla ISIM i MT | |
2 | cw | Alicja Kołodziejska | czwartek | 10.15 — 12.0 | 601 | dla ISIM i MT | |
3 | cw | Mariusz Tobolski | wtorek | 12.15 — 14.0 | 603 | dla ISIM | |
3 | cw | Mariusz Tobolski | czwartek | 15.15 — 17.0 | 605 | dla ISIM | |
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Kombinatoryka | |||||||
wyk | Wojciech Młotkowski | piątek | 10.15 — 12.0 | HS | |||
1 | cw | Wojciech Młotkowski | środa | 12.15 — 14.0 | WS | ||
2 | cw | Małgorzata Mikołajczyk | środa | 12.15 — 14.0 | 601 | ||
3 | cw | Aleksandra Wencel | środa | 12.15 — 14.0 | EM | ||
4 | cw | Krzysztof Krawczyk | środa | 12.15 — 14.0 | A | ||
5 | cw | Wojciech Słomian | środa | 12.15 — 14.0 | 605 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Kombinatoryka R | |||||||
wyk | Grzegorz Plebanek | piątek | 10.15 — 12.0 | WS | |||
1 | cw | Daniel Danielski | środa | 12.15 — 14.0 | B | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Programowanie 1 (C++) | |||||||
wyk | Maciej Paluszyński | czwartek | 15.15 — 17.0 | WS | |||
1 | lab | Maciej Paluszyński | czwartek | 17.15 — 19.0 | 417 | ||
2 | lab | Adam Kaszubowski | wtorek | 8.15 — 10.0 | 417 | ||
3 | lab | Waldemar Hebisch | wtorek | 14.15 — 16.0 | 411 | ||
4 | lab | Daniel Danielski | środa | 10.15 — 12.0 | 410 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Rachunek prawdopodobieństwa 1 | |||||||
wyk | Wojciech Cygan | wtorek | 12.15 — 15.0 | EM | |||
1 | cw | Wojciech Cygan | czwartek | 10.15 — 12.0 | WS | ||
2 | cw | Paweł Lorek | środa | 14.15 — 16.0 | 605 | ||
3 | cw | Konrad Kolesko | środa | 14.15 — 16.0 | 602 | ||
4 | cw | Witold Świątkowski | środa | 10.15 — 12.0 | EM | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Rachunek prawdopodobieństwa 1 R | |||||||
wyk | Dariusz Buraczewski | środa | 9.15 — 12.0 | WS | |||
1 | cw | Krzysztof Kowalski | czwartek | 10.15 — 12.0 | B | ||
2 | cw | Ewa Damek | czwartek | 10.15 — 12.0 | 605 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Równania różniczkowe 1 | |||||||
wyk | Andrzej Raczyński | poniedziałek | 12.15 — 15.0 | EM | |||
1 | cw | Miłosz Krupski | środa | 8.15 — 10.0 | 601 | ||
2 | cw | Roman Urban | wtorek | 16.15 — 18.0 | 602 | ||
3 | cw | Robert Stańczy | wtorek | 10.15 — 12.0 | 601 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Równania różniczkowe 1 R | |||||||
wyk | Piotr Biler | poniedziałek | 12.15 — 15.0 | 601 | |||
1 | cw | Piotr Biler | środa | 14.15 — 16.0 | 604 | ||
2 | cw | Ivana Vojnović | wtorek | 16.15 — 18.0 | 603 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Seminarium magisterskie 1 | |||||||
1 | sem- | Piotr Biler | środa | 12.15 — 14.0 | 607 | tyg. nieparz. | |
2 | sem- | Jacek Świątkowski | poniedziałek | 12.15 — 14.0 | 606 | tyg. nieparz. | |
3 | sem- | Janusz Wysoczański | środa | 14.15 — 16.0 | 606 | tyg. parz. | |
4 | sem- | Janusz Wysoczański | czwartek | 13.15 — 14.0 | 606 | ||
Seminarium magisterskie 2 | |||||||
1 | sem- | Piotr Biler | środa | 12.15 — 14.0 | 607 | tyg. parz. | MS i N |
2 | sem- | Ryszard Szekli | poniedziałek | 10.15 — 12.0 | 602 | tyg. nieparz. | E |
3 | sem- | . | T | ||||
4 | sem- | . | AF | ||||
Wstęp do matematyki | |||||||
wyk | Jan Kraszewski | wtorek | 10.15 — 12.0 | WS | |||
konw | Jan Kraszewski | poniedziałek | 15.15 — 16.0 | 605 | |||
1 | cw | Jan Kraszewski | poniedziałek | 16.15 — 18.0 | 605 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Zespołowy projekt specjalnościowy | |||||||
1 | cw | Krzysztof Topolski | czwartek | 15.15 — 16.0 | inna | ||
Standardowe przedmioty do wyboru (L) | |||||||
Drupal - tworzenie portali internetowych | |||||||
1 | lab | Robert Stańczy | poniedziałek | 10.15 — 12.0 | 410 | ||
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa | |||||||
1 | lab | Wojciech Cygan | czwartek | 12.15 — 13.0 | 416 | ||
2 | lab | Paweł Lorek | wtorek | 16.15 — 17.0 | 411 | ||
3 | lab | Witold Świątkowski | środa | 9.15 — 10.0 | 411 | ||
4 | lab | Konrad Kolesko | środa | 16.15 — 17.0 | 417 | ||
5 | lab | Konrad Kolesko | środa | 17.15 — 18.0 | 417 | ||
LaTeX | |||||||
1 | lab | Ivana Vojnović | wtorek | 14.15 — 16.0 | 417 | ||
Mikroekonomia 1 | |||||||
wyk | Andrzej Raczyński | wtorek | 10.15 — 12.0 | 605 | |||
1 | cw | Ziemowit Rzeszotnik | czwartek | 14.15 — 16.0 | 603 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Podstawy statystyki praktycznej | |||||||
wyk | Tomasz Elsner | środa | 12.15 — 14.0 | HS | |||
1 | lab | Anna Wysoczańska-Kula | czwartek | 8.15 — 10.0 | 410 | ||
2 | lab | Witold Świątkowski | poniedziałek | 10.15 — 12.0 | 417 | ||
3 | lab | Krzysztof Kępczyński | poniedziałek | 16.15 — 18.0 | 410 | ||
4 | lab | Adam Kaszubowski | piątek | 8.15 — 10.0 | 410 | ||
5 | lab | Grzegorz Jagiella | czwartek | 12.15 — 14.0 | 411 | ||
6 | lab | Krzysztof Topolski | poniedziałek | 14.15 — 16.0 | 411 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
1 | cw | Tomasz Elsner | środa | 11.15 — 12.0 | HS | ||
2 | cw | Anna Wysoczańska-Kula | środa | 10.15 — 11.0 | HS | ||
3 | cw | Małgorzata Romanowska-Majsnerowska | poniedziałek | 10.15 — 11.0 | EM | ||
4 | cw | Ziemowit Rzeszotnik | czwartek | 13.15 — 14.0 | 601 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Programowanie 2 (Python) | |||||||
wyk | Grzegorz Jagiella | czwartek | 14.15 — 16.0 | EM | |||
1 | lab | Grzegorz Jagiella | piątek | 10.15 — 12.0 | 417 | ||
2 | lab | Maciej Korpalski | środa | 12.15 — 14.0 | 410 | ||
3 | lab | Roman Urban | środa | 17.15 — 19.0 | 411 | ||
4 | lab | Marcin Młotkowski | poniedziałek | 10.15 — 12.0 | 411 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Proseminarium: Młody Badacz | |||||||
1 | sem- | Jan Dymara | środa | 18.15 — 20.0 | 603 | ||
Rozwój oprogramowania w R | |||||||
1 | lab | Mateusz Staniak | czwartek | 10.15 — 12.0 | 411 | ||
Visual Basic w Excelu | |||||||
1 | lab | Jakub Gismatullin | środa | 12.15 — 14.0 | 417 | Zapraszam do zespołu Teams zajęć: https://teams.microsoft.com/l/team/19%3Anj-li3joQorzCEKEzKaItWESRvIWduktu8xkGiq6nec1%40thread.tacv2/conversations?groupId=5683d9dd-1799-4c5d-849a-99fc940fa030&tenantId=2b71bef9-3b13-4432-b5f4-1f5ac2278d0c | |
2 | lab | Maciej Paluszyński | środa | 12.15 — 14.0 | 416 | ||
Wprowadzenie do R | |||||||
1 | lab | Anna Wysoczańska-Kula | wtorek | 10.15 — 12.0 | 410 | ||
2 | lab | Witold Świątkowski | wtorek | 10.15 — 12.0 | 411 | ||
3 | lab | Roman Urban | wtorek | 18.15 — 20.0 | 417 | ||
4 | lab | Krzysztof Krawczyk | czwartek | 14.15 — 16.0 | 416 | ||
5 | lab | Adam Kaszubowski | środa | 8.15 — 10.0 | 410 | ||
6 | lab | Jakub Gogolok | wtorek | 14.15 — 16.0 | 410 | ||
7 | lab | Miłosz Krupski | wtorek | 10.15 — 12.0 | 417 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 | |||||||
wyk | Anna Wysoczańska-Kula | środa | 8.15 — 10.0 | HS | |||
1 | lab | Anna Wysoczańska-Kula | wtorek | 8.15 — 10.0 | 410 | ||
2 | lab | Robert Stańczy | wtorek | 8.15 — 10.0 | 411 | ||
3 | lab | Miłosz Krupski | wtorek | 8.15 — 10.0 | 416 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości | |||||||
wyk | Adam Ocharski | poniedziałek | 16.15 — 18.0 | A | |||
1 | lab | poniedziałek | 18.15 — 20.0 | 416 | |||
2 | lab | poniedziałek | 18.15 — 20.0 | 417 | |||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M) | |||||||
Advanced numerical methods | |||||||
wyk | Michael Hecht | środa | 10.15 — 12.0 | 607 | tyg. parz. | = Zaawansowane metody numeryczne | |
wyk | Michael Hecht | środa | 14.15 — 16.0 | 607 | tyg. parz. | = Zaawansowane metody numeryczne | |
1 | lab | Szymon Cygan | środa | 10.15 — 12.0 | 417 | tyg. nieparz. | |
1 | lab | Szymon Cygan | środa | 14.15 — 16.0 | 417 | tyg. nieparz. | |
Analiza dużych zbiorów danych | |||||||
wyk | Liudmyla Zaitseva | czwartek | 8.15 — 10.0 | WS | |||
1 | lab | Liudmyla Zaitseva | czwartek | 10.15 — 12.0 | 410 | ||
2 | lab | Grzegorz Wyłupek | środa | 12.15 — 14.0 | 411 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Analiza funkcjonalna 2 | |||||||
wyk | Marek Bożejko | piątek | 12.15 — 14.0 | HS | |||
1 | cw | Marek Bożejko | piątek | 14.15 — 16.0 | HS | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Arytmetyka teoretyczna | |||||||
wyk | Aleksandra Wencel | środa | 10.15 — 12.0 | A | |||
1 | cw | Aleksandra Wencel | wtorek | 14.15 — 16.0 | B | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Descriptive set theory | |||||||
wyk | Piotr Borodulin-Nadzieja | czwartek | 8.15 — 10.0 | B | = Deskryptywna teoria mnogości | ||
1 | cw | Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez | czwartek | 12.15 — 14.0 | 607 | ||
Ekonometria 1 | |||||||
wyk | Roman Urban | czwartek | 16.15 — 18.0 | 604 | |||
1 | cw | Roman Urban | czwartek | 18.15 — 20.0 | 604 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Ekonometria 2 | |||||||
wyk | Krzysztof Topolski | piątek | 8.15 — 10.0 | B | |||
1 | cw | Krzysztof Topolski | piątek | 10.15 — 12.0 | B | ||
2 | cw | piątek | 10.15 — 12.0 | inna | |||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Funkcje analityczne R | |||||||
wyk | Ryszard Szwarc | wtorek | 8.15 — 10.0 | 601 | |||
1 | cw | Ryszard Szwarc | piątek | 8.15 — 10.0 | 602 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Geometria elementarna 1 | |||||||
wyk | Michał Marcinkowski | czwartek | 8.15 — 10.0 | 607 | |||
1 | cw | Daniel Danielski | wtorek | 12.15 — 14.0 | 607 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Geometria symplektyczna | |||||||
wyk | Światosław Gal | wtorek | 12.15 — 14.0 | 606 | |||
1 | cw | Jan Dymara | środa | 14.15 — 16.0 | 601 | ||
Health insurance mathematics | |||||||
wyk | Marek Arendarczyk | środa | 12.15 — 14.0 | 606 | |||
1 | lab | Marek Arendarczyk | środa | 14.15 — 16.0 | 411 | ||
Inżynieria finansowa 1 | |||||||
wyk | Przemysław Klusik | wtorek | 8.15 — 10.0 | 604 | |||
1 | lab | Michał Krawiec | czwartek | 10.15 — 12.0 | 417 | ||
1 | cw | Przemysław Klusik | wtorek | 10.15 — 12.0 | 604 | ||
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois | |||||||
wyk | Jakub Gismatullin | piątek | 10.15 — 12.0 | 607 | Zapraszam do zespołu Teams zajęć w r.a. 23/2024 https://teams.microsoft.com/l/team/19%3AghjfMsYMHY55SpTkscu8gcmUIgPXXtEoQhYToSyVZk01%40thread.tacv2/conversations?groupId=df978746-acb2-4a74-981b-5619c7757919&tenantId=2b71bef9-3b13-4432-b5f4-1f5ac2278d0c | ||
1 | cw | Aleksandra Wencel | wtorek | 10.15 — 12.0 | A | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Matematyka obliczeniowa | |||||||
wyk | Szymon Cygan | wtorek | 12.15 — 14.0 | 605 | tyg. nieparz. | ||
1 | lab | Szymon Cygan | czwartek | 12.15 — 14.0 | 410 | ||
2 | lab | Daniel Danielski | czwartek | 12.15 — 14.0 | 417 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Matematyka ubezpieczeń życiowych | |||||||
wyk | Tomasz Rolski | piątek | 10.15 — 12.0 | 604 | |||
1 | cw | Michał Krawiec | czwartek | 14.15 — 16.0 | 604 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Mathematical programming and optimization | |||||||
wyk | Grzegorz Plebanek | wtorek | 10.15 — 12.0 | B | = Programowanie matematyczne i optymalizacja | ||
1 | cw | Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez | czwartek | 8.15 — 10.0 | 605 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Methods of classification and dimensionality reduction | |||||||
wyk | Paweł Lorek | wtorek | 10.15 — 12.0 | EM | |||
1 | lab | Michał Marcinkowski | środa | 14.15 — 16.0 | 410 | ||
2 | lab | Grzegorz Jagiella | piątek | 12.15 — 14.0 | 417 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Modelowanie stochastyczne | |||||||
wyk | Małgorzata Romanowska-Majsnerowska | środa | 8.15 — 10.0 | EM | |||
1 | cw | Małgorzata Romanowska-Majsnerowska | poniedziałek | 8.15 — 10.0 | EM | ||
2 | cw | Krzysztof Topolski | poniedziałek | 12.15 — 14.0 | 602 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Nieliniowa analiza funkcjonalna | |||||||
wyk | Grzegorz Karch | wtorek | 10.15 — 12.0 | 603 | |||
1 | cw | Szymon Cygan | czwartek | 14.15 — 16.0 | 606 | ||
Procesy Markowa | |||||||
wyk | Ryszard Szekli | poniedziałek | 12.15 — 14.0 | A | |||
1 | cw | Ryszard Szekli | poniedziałek | 14.15 — 16.0 | A | ||
Rozmaitości różniczkowalne | |||||||
wyk | Jacek Świątkowski | piątek | 10.15 — 12.0 | 605 | |||
1 | cw | Michał Marcinkowski | środa | 16.15 — 18.0 | 604 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Statistical learning | |||||||
wyk | Małgorzata Bogdan | piątek | 8.15 — 10.0 | 605 | |||
1 | lab | Mateusz Staniak | piątek | 10.15 — 12.0 | 411 | ||
2 | lab | Krystyna Grzesiak | wtorek | 12.15 — 14.0 | 410 | ||
3 | lab | Mateusz Staniak | piątek | 12.15 — 14.0 | 411 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Stochastyczna matematyka finansowa | |||||||
wyk | Przemysław Klusik | wtorek | 14.15 — 16.0 | 604 | |||
1 | lab | Krzysztof Kępczyński | wtorek | 18.15 — 20.0 | 410 | ||
1 | cw | Przemysław Klusik | wtorek | 16.15 — 18.0 | 604 | ||
Szeregi i transformata Fouriera | |||||||
wyk | Maciej Paluszyński | wtorek | 15.15 — 17.0 | A | |||
1 | cw | Maciej Paluszyński | wtorek | 17.15 — 19.0 | A | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Teoria modeli | |||||||
wyk | Ludomir Newelski | środa | 12.15 — 14.0 | 602 | |||
1 | cw | Krzysztof Krupiński | piątek | 10.15 — 12.0 | 602 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Teoria wielkich odchyleń | |||||||
wyk | Piotr Dyszewski | środa | 8.15 — 10.0 | 602 | |||
1 | cw | Piotr Dyszewski | środa | 10.15 — 12.0 | 602 | ||
Topologia | |||||||
wyk | Piotr Borodulin-Nadzieja | wtorek | 8.15 — 10.0 | WS | |||
1 | cw | Sebastian Jachimek | środa | 8.15 — 10.0 | A | ||
2 | cw | Tomasz Żuchowski | środa | 8.15 — 10.0 | B | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Topologia algebraiczna 1 | |||||||
wyk | Jacek Świątkowski | czwartek | 15.15 — 18.0 | B | |||
1 | cw | Światosław Gal | poniedziałek | 10.15 — 12.0 | 605 | ||
Topologia i geometria rozmaitości | |||||||
wyk | Jan Dymara | czwartek | 12.15 — 14.0 | 4 | Brak | ||
1 | cw | Światosław Gal | wtorek | 10.15 — 12.0 | 606 | ||
Wielowymiarowa analiza statystyczna | |||||||
wyk | Władysław Szczotka | czwartek | 14.15 — 16.0 | A | |||
1 | cw | Władysław Szczotka | czwartek | 16.15 — 18.0 | A | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Wprowadzenie do teorii zbiorów | |||||||
wyk | Jan Kraszewski | wtorek | 14.15 — 16.0 | WS | |||
1 | cw | Jan Kraszewski | środa | 10.15 — 12.0 | 604 | ||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Wstęp do inżynierii finansowej | |||||||
wyk | Michał Krawiec | czwartek | 8.15 — 10.0 | 601 | |||
1 | lab | Krzysztof Kępczyński | poniedziałek | 18.15 — 20.0 | 410 | ||
2 | lab | Konrad Krystecki | środa | 17.15 — 19.0 | 410 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Wstęp do teorii reprezentacji grup | |||||||
wyk | Waldemar Hebisch | wtorek | 16.15 — 18.0 | B | |||
1 | cw | Mariusz Tobolski | wtorek | 14.15 — 16.0 | 603 | ||
Wybrane rozdziały analizy fourierowskiej i harmonicznej | |||||||
wyk | Jacek Dziubański | wtorek | 8.15 — 10.0 | 607 | |||
1 | cw | Jacek Dziubański | wtorek | 10.15 — 12.0 | 607 | ||
Zaawansowane modele liniowe | |||||||
wyk | Liudmyla Zaitseva | piątek | 8.15 — 10.0 | WS | |||
1 | lab | Liudmyla Zaitseva | piątek | 10.15 — 13.0 | 410 | ||
2 | lab | Krystyna Grzesiak | wtorek | 10.15 — 12.0 | 416 | ||
3 | lab | Grzegorz Wyłupek | środa | 10.15 — 12.0 | 411 | ||
99 | lab | . | dla mających zaliczenie | ||||
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M) Przedmioty niestandardowe (E) | |||||||
E-learning: Introduction to Bayesian Inference | |||||||
1 | war | . | spotkania on-line: 4, 11, 18 marca, 15, 22, 29 kwietnia, 6, 13, 27 maja, godz. 19.00 - 20.30 | ||||
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M) Seminaria przeglądowe (S) | |||||||
Analiza przeżycia w zastosowaniach aktuarialnych | |||||||
1 | sem | Marek Arendarczyk | czwartek | 16.15 — 18.0 | 603 | dla AF i AD | |
Co to jest... edycja 2 | |||||||
1 | sem | Lech Januszkiewicz | środa | 10.15 — 12.0 | 603 | dla T | |
Distribution theory with applications to PDEs | |||||||
1 | sem | Ivana Vojnović | wtorek | 12.15 — 14.0 | 604 | dla MS i T | |
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej | |||||||
1 | sem | Ryszard Szekli | środa | 10.15 — 12.0 | 606 | dla E | |
Probabilistic Deep Learning | |||||||
1 | sem | Małgorzata Bogdan | piątek | 10.15 — 12.0 | 603 | dla AD | |
Przestrzenie symetryczne | |||||||
1 | sem | Jakub Gogolok | czwartek | 10.15 — 12.0 | 607 | dla T | |
Teoria węzłów | |||||||
1 | sem | Motiejus Valiunas | środa | 8.15 — 10.0 | 606 | dla T | |
Wybrane zagadnienia z analizy matematycznej i geometrii | |||||||
1 | sem | Jacek Dziubański | czwartek | 12.15 — 14.0 | 603 | Dla N | |
Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H) | |||||||
Antropogeniczne zmiany klimatyczne | |||||||
wyk | Lucyna Hałupka | wtorek | 16.15 — 18.0 | WS | 5 pierwszych tygodni semestru | ||
1 | cw | Ewa Damek | wtorek | 16.15 — 18.0 | WS | od 26.03 | |
Kultura języka | |||||||
wyk | Jan Krzywdziński | poniedziałek | 15.30 — 17.0 | EM | |||
1 | cw | Jan Krzywdziński | poniedziałek | 17.15 — 18.45 | EM | I poł. semestru | |
2 | cw | Jan Krzywdziński | środa | 8.30 — 10.0 | 605 | I poł. semestru. Pierwsze zajęcia 28 lutego. | |
Wstęp do socjologii | |||||||
wyk | Barbara Pabjan | czwartek | 14.15 — 15.45 | 601 | |||
1 | cw | Barbara Pabjan | czwartek | 16.0 — 17.30 | 601 | inna częst. | |
2 | cw | . | |||||
99 | cw | . | dla mających zaliczenie | ||||
Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N) | |||||||
Emisja głosu 1 | |||||||
1 | cw | Małgorzata Piotrowska | czwartek | 16.0 — 17.30 | 607 | tyg. nieparz. | |
2 | cw | Małgorzata Piotrowska | czwartek | 16.0 — 17.30 | 607 | tyg. parz. | |
Metodyka nauczania matematyki I | |||||||
wyk | Elżbieta Kalinowska | czwartek | 9.15 — 12.0 | 606 | |||
1 | prk- | Elżbieta Kalinowska | czwartek | 8.0 — 12.0 | inna | inna częst. | |
2 | prk- | Elżbieta Kalinowska | czwartek | 8.0 — 12.0 | inna | inna częst. | |
1 | cw | Elżbieta Kalinowska | wtorek | 15.15 — 18.0 | 606 | ||
Pedagogika dla nauczycieli | |||||||
wyk | Liliana Kołodziejczak | czwartek | 14.15 — 15.45 | 607 | tyg. nieparz. | semestr II | |
konw | Liliana Kołodziejczak | czwartek | 14.15 — 15.45 | 607 | tyg. parz. | ||
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 | |||||||
1 | prk- | Małgorzata Mikołajczyk | . | wyłącznie stary program, studia I stopnia | |||
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 | |||||||
1 | prk- | Małgorzata Mikołajczyk | . | wyłącznie stary program, studia II stopnia | |||
Praktyka - nauczanie matematyki 2 | |||||||
1 | prk- | Małgorzata Mikołajczyk | . | ||||
Praktyka - nauczanie matematyki I | |||||||
1 | prk- | Elżbieta Kalinowska | . | ||||
Praktyka - nauczanie matematyki II | |||||||
1 | prk- | Małgorzata Mikołajczyk | . | ||||
Praktyka - popularyzacja matematyki I | |||||||
1 | prk- | Małgorzata Mikołajczyk | . | studia I stopnia | |||
Praktyka - popularyzacja matematyki II | |||||||
1 | prk- | Małgorzata Mikołajczyk | . | studia II stopnia | |||
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna w szkole | |||||||
1 | prk- | Marta Kuty-Pachecka Marta Kuty-Pachecka | wtorek | 8.0 — 12.0 | inna | inna częst. | semestr IV |
2 | prk- | Marta Kuty-Pachecka | wtorek | 8.0 — 12.0 | inna | inna częst. | semestr IV |
2 | prk- | Marta Kuty-Pachecka | wtorek | 8.0 — 12.0 | 711 | semestr IV | |
3 | prk- | Marcin Fankanowski | wtorek | 8.0 — 12.0 | 711 | semestr IV | |
3 | prk- | Marcin Fankanowski | wtorek | 8.0 — 12.0 | inna | inna częst. | semestr IV |
Psychologia dla nauczycieli | |||||||
wyk | Karolina Skórska | wtorek | 14.15 — 15.45 | 605 | tyg. nieparz. | semestr II | |
Psychologia rozwoju człowieka | |||||||
konw | Karolina Skórska | wtorek | 14.15 — 15.45 | 607 | tyg. parz. | semestr II | |
Wspomaganie rozwoju dziecka i dysharmonie rozwojowe | |||||||
konw | Marta Kuty-Pachecka | wtorek | 16.0 — 17.30 | 607 | semestr II | ||
Wstęp do geometrii | |||||||
1 | cw | Andrzej Karolak | środa | 16.15 — 18.0 | 607 | semestr II | |
Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP) | |||||||
Kartografia matematyczna | |||||||
wyk | Małgorzata Wieczorek | wtorek | 13.15 — 15.45 | 320 | pierwsze zajęcia 27 lutego | ||
1 | cw | Małgorzata Wieczorek | wtorek | 13.15 — 15.45 | 320 | pierwsze zajęcia 27 lutego | |
Pozostałe przedmioty | |||||||
Ochrona własności intelektualnej | |||||||
1 | cw | Agnieszka Kwiecień-Madej | środa | 14.15 — 16.0 | 603 | tyg. nieparz. | |
2 | cw | Agnieszka Kwiecień-Madej | środa | 14.15 — 16.0 | 603 | tyg. parz. | |
3 | cw | Agnieszka Kwiecień-Madej | środa | 16.15 — 18.0 | 603 | tyg. nieparz. | |
Pisemny egzamin licencjacki | |||||||
1 | egz | . | |||||
Pisemny egzamin licencjacki 2 | |||||||
1 | egz | . | |||||
Pisemny egzamin magisterski | |||||||
1 | egz | Andrzej Raczyński | . | ||||
Pisemny egzamin magisterski 2 | |||||||
1 | egz | . | |||||
Planowanie kariery zawodowej II | |||||||
konw | . | ||||||
Praktyka zawodowa | |||||||
1 | prk- | . | |||||
2 | prk- | Światosław Gal | . | ||||
Szkolenie biblioteczne | |||||||
1 | cw | . |