Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2020/2021 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2021-03-07 15:15

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Przedmioty obowiązkowe (O)
Algebra I 
wyk Ludomir Newelskipiątek9.15 — 12.0tylko ISIM
1cw Ludomir Newelskiwtorek8.15 — 11.0
Algebra liniowa 1 
wyk Tadeusz Pezdaśroda8.15 — 10.0
wyk Tadeusz Pezdapiątek10.15 — 11.0
konwTadeusz Pezdapiątek11.15 — 12.0
1cw Agata Hoffmann
Adam Morawiec
wtorek8.15 — 11.0
2cw Adam Morawiecwtorek8.15 — 11.0dla powtarzających przedmiot
3cw Tadeusz Pezdawtorek8.15 — 11.0
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsnerpiątek9.15 — 12.0wybór grupy zgodnie z wytycznymi ogłoszonymi przez wykładowcę
konwTomasz Elsnerwtorek8.15 — 9.0
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek9.15 — 11.0dla powtarzających przedmiot
2cw Jan Czajkowskiwtorek9.15 — 11.0
3cw Alexander Zakharovwtorek9.15 — 11.0
4cw Grzegorz Jagiellawtorek9.15 — 11.0
Algebra liniowa 2 R 
wyk Tomasz Rzepeckipiątek9.15 — 12.0
konwTomasz Rzepeckiwtorek8.15 — 9.0
1cw Tomasz Rzepeckiwtorek9.15 — 11.0
Analiza matematyczna 1 
wyk Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek12.15 — 14.0
wyk Ziemowit Rzeszotnikczwartek12.15 — 14.0
konwZiemowit Rzeszotnikponiedziałek14.15 — 15.0
1cw Ziemowit Rzeszotnikśroda10.15 — 12.0
1cw Ziemowit Rzeszotnikczwartek10.15 — 12.0
2cw Krzysztof Omiljanowskiśroda10.15 — 12.0
2cw Krzysztof Omiljanowskiczwartek10.15 — 12.0
Analiza matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewskiwtorek11.15 — 13.0Przydział do grup ćwiczeniowych znajduje się w USOSie w module sprawdzianów Analizy Matematycznej 1
wyk Jarosław Wróblewskiśroda10.15 — 12.0Przydział do grup ćwiczeniowych znajduje się w USOSie w module sprawdzianów Analizy Matematycznej 1
konwJarosław Wróblewskiwtorek13.15 — 14.0Numer grupy znajdziesz w sprawdzianach AM-1 w polu "Grupa ćwiczeniowa na AM-2"
1cw Jarosław Wróblewskiczwartek10.15 — 13.0Dla powtarzających przedmiot i osób z przepisaną Analizą 1 oraz dla przydzielonych do grupy 1
2cw Michał Śliwińskiczwartek13.15 — 16.0Tylko dla przydzielonych do grupy 2
3cw Robert Stańczyczwartek13.15 — 16.0Tylko dla przydzielonych do grupy 3
4cw Jarosław Wróblewskiczwartek13.15 — 16.0Dla przydzielonych do grupy 4 oraz przenoszących się z wyższego poziomu analizy
Analiza matematyczna 3 
wyk Janusz Wysoczańskiśroda16.15 — 18.0
wyk Janusz Wysoczańskiczwartek13.15 — 15.0
konwJanusz Wysoczańskiczwartek15.15 — 16.0
1cw Lahcen Oussiponiedziałek12.15 — 15.0
2cw Roman Urbanwtorek9.15 — 12.0
Analiza matematyczna II 
wyk Ryszard Szwarcponiedziałek16.15 — 18.0
wyk Ryszard Szwarcśroda16.15 — 18.0
1cw Marcin Preisnerponiedziałek10.10 — 11.40dla ISIM
1cw Marcin Preisnerczwartek14.10 — 15.40dla ISIM
2cw Maciej Paluszyńskiśroda14.15 — 16.0dla MT
2cw Maciej Paluszyńskiczwartek14.15 — 16.0dla MT
Kombinatoryka 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek8.15 — 10.0
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8.15 — 10.0
2cw Małgorzata Mikołajczykśroda8.15 — 10.0
3cw Jan Czajkowskiśroda8.15 — 10.0
4cw Bogdan Mincerponiedziałek10.15 — 12.0
5cw Roman Wencelpiątek8.15 — 10.0
6cw Agata Hoffmann
Roman Wencel
piątek8.15 — 10.0
7cw Wojciech Młotkowskipiątek8.15 — 10.0
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanekwtorek14.15 — 16.0
1cw Grzegorz Plebanekczwartek12.15 — 14.0
2cw Światosław Galśroda8.15 — 10.0
Programowanie 1 (C++) 
wyk Adam Kaszubowskiśroda17.15 — 19.0
1lab Adam Kaszubowskiponiedziałek17.15 — 19.0
2lab Robert Stańczyponiedziałek12.15 — 14.0
3lab Michał Śliwińskiponiedziałek15.15 — 17.0
4lab Paweł Rzechonekponiedziałek16.15 — 18.0
5lab .grupa w likwidacji proszę się przepisać do innej
6lab Adam Kaszubowskiwtorek17.15 — 19.0
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Ryszard Szekliśroda9.15 — 12.0
1cw Ryszard Szekliponiedziałek14.15 — 16.0
2cw Paweł Lorekśroda12.15 — 14.0
3cw Bogdan Mincerwtorek10.15 — 12.0
4cw Sebastian Sydorczwartek14.15 — 16.0
Rachunek prawdopodobieństwa 1 R 
wyk Dariusz Buraczewskiśroda9.15 — 12.0= Teoria prawdopodobieństwa 1
1cw Jan Czajkowskiwtorek12.15 — 14.0dla ISIM i T
2cw Alicja Kołodziejskawtorek12.15 — 14.0dla innych specjalności MT
Równania różniczkowe 1 
wyk Andrzej Raczyńskiczwartek10.15 — 13.0
1cw Robert Stańczywtorek8.15 — 10.0
2cw Roman Urbanwtorek14.15 — 16.0
3cw Miłosz Krupskiśroda12.15 — 14.0
4cw Jacek Zienkiewiczponiedziałek14.15 — 16.0
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Grzegorz Karchwtorek16.15 — 19.0
1cw Miłosz Krupskiczwartek14.15 — 16.0dla ISIM i T
2cw Szymon Cyganczwartek14.15 — 16.0dla innych specjalności MT
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Wojciech Młotkowskipiątek10.15 — 12.0tyg. nieparz.
2sem-Wojciech Młotkowskiczwartek10.15 — 12.0tyg. parz.
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Krzysztof Omiljanowskiśroda12.15 — 14.0dla N     zmiana terminu!
2sem-Jacek Zienkiewiczśroda14.15 — 16.0dla MS
3sem-Waldemar Hebischśroda16.15 — 18.0dla AD
4sem-Bogdan Mincerśroda10.15 — 12.0dla E
5sem-Jan Dymara .dla T
6sem-Marek Arendarczyk .dla AF
7sem-Waldemar Hebischwtorek16.15 — 18.0dla AD
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowskawtorek12.15 — 14.0tyg. nieparz.
2lab Małgorzata Kołaczkowskawtorek12.15 — 14.0tyg. parz.
3lab Małgorzata Kołaczkowskaśroda12.15 — 14.0tyg. parz.
Wstęp do matematyki 
wyk Jan Kraszewskiwtorek14.15 — 16.0
konwJan Kraszewskiśroda16.15 — 17.0
1cw Jan Kraszewskiśroda14.15 — 16.0wyłącznie dla II sem.
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Bogdan Mincer
Andrzej Raczyński
poniedziałek14.15 — 15.0dla E
2cw Bogdan Mincer
Andrzej Raczyński
wtorek14.15 — 15.0dla E
3cw Adam Morawiecczwartek12.15 — 14.0tyg. nieparz.
Standardowe przedmioty do wyboru (L)
Drupal - tworzenie portali internetowych 
1lab Robert Stańczywtorek16.15 — 18.0
Excel 
1lab Michał Śliwińskiśroda16.15 — 18.0
2lab Roman Urbanczwartek16.15 — 18.0
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Wiktor Ejsmontwtorek8.15 — 10.0druga połowa semestru
2lab Sebastian Sydorponiedziałek11.15 — 13.0druga połowa semestru
3lab Sebastian Sydorponiedziałek16.15 — 18.0druga połowa semestru
4lab Barbara Jasiulis-Gołdynczwartek14.15 — 16.0druga połowa semestru
LaTeX 
1lab Motiejus Valiunasczwartek16.15 — 18.0tyg. nieparz.ang.
2lab Motiejus Valiunasczwartek16.15 — 18.0tyg. parz.ang.
Mikroekonomia 1 
wyk Bogdan Mincerpiątek10.15 — 12.0
1cw Bogdan Mincer
Andrzej Raczyński
środa14.15 — 16.0
2cw Andrzej Raczyńskipiątek8.15 — 10.0
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Tomasz Elsnerczwartek8.15 — 10.0
1lab Katarzyna Giniewiczwtorek8.15 — 10.0
2lab Katarzyna Giniewiczwtorek10.15 — 12.0
3lab Katarzyna Giniewiczwtorek14.15 — 16.0
4lab Liudmyla Zaitsevawtorek14.15 — 16.0
5lab Barbara Jasiulis-Gołdynwtorek10.15 — 12.0
1cw Sebastian Sydorponiedziałek13.15 — 14.0
2cw Sebastian Sydorczwartek13.15 — 14.0
3cw Liudmyla Zaitsevawtorek16.15 — 17.0
Programowanie 2 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiellaśroda12.15 — 14.0
1lab Grzegorz Jagiellaśroda14.15 — 16.0
2lab Katarzyna Giniewiczpiątek8.15 — 10.0
3lab Katarzyna Giniewiczpiątek10.15 — 12.0
4lab Marcin Młotkowskiponiedziałek10.15 — 12.0
5lab Michał Marcinkowskiwtorek12.15 — 14.0
Visual Basic w Excelu 
1lab Michał Śliwińskiwtorek18.15 — 20.0
2lab Michał Śliwińskiśroda14.15 — 16.0
Wprowadzenie do R 
1lab Katarzyna Giniewiczśroda12.15 — 14.0
2lab Katarzyna Giniewiczśroda14.15 — 16.0
3lab Wiktor Ejsmontwtorek12.15 — 14.0
4lab Sebastian Sydorczwartek10.15 — 12.0
5lab Sebastian Sydorczwartek16.15 — 18.0
Wstęp do geometrii 
1cw Małgorzata Mikołajczykśroda12.15 — 14.0
2cw Małgorzata Mikołajczykwtorek14.15 — 16.0
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Anna Wysoczańska-Kulaśroda12.15 — 14.0
1lab Anna Wysoczańska-Kulaponiedziałek10.15 — 12.0
2lab Anna Wysoczańska-Kulaponiedziałek12.15 — 14.0
3lab Barbara Jasiulis-Gołdynczwartek16.15 — 18.0
4lab Sebastian Sydorponiedziałek14.15 — 16.0
5lab .grupa w likiwdacji proszę się przepisać do innej
6lab .grupa w likiwdacji proszę się przepisać do innej
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Krystian Kubala
Krzysztof Rokita
Tomasz Turek
poniedziałek16.15 — 18.0
1lab Krzysztof Rokitaponiedziałek18.15 — 20.0
2lab Kamil Chorążewskiponiedziałek18.15 — 20.0
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Algebra 2 R 
wyk Ludomir Newelskiponiedziałek12.15 — 14.0
1cw Adam Malinowskipiątek8.15 — 10.0
Analiza dużych zbiorów danych 
wyk Małgorzata Bogdanwtorek10.15 — 12.0
1lab Michał Kosśroda14.15 — 16.0
2lab Liudmyla Zaitsevaczwartek8.15 — 10.0
3lab Liudmyla Zaitsevaczwartek10.15 — 12.0
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Jacek Zienkiewiczponiedziałek12.15 — 14.0
1cw Jacek Zienkiewiczwtorek14.15 — 16.0
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Roman Wencelśroda10.15 — 12.0
1cw Roman Wencelwtorek10.15 — 12.0
Combinatorial Group Theory 
wyk Jacek Świątkowskipiątek10.15 — 12.0
1cw Alexander Zakharovczwartek10.15 — 12.0
Complex data 
wyk Jaroslaw Harezlakwtorek14.15 — 15.0
1lab Michał Koswtorek15.15 — 16.0
Descriptive set theory 
wyk Janusz Pawlikowskiczwartek14.15 — 16.0= Deskryptywna teoria mnogości
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguezpiątek14.15 — 16.0
Dynamika topologiczna w teorii modeli 
wyk Krzysztof Krupińskipiątek10.15 — 12.0
1cw Krzysztof Krupińskipiątek12.15 — 14.0
Ekonometria 1 
wyk Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek10.15 — 12.0zajęcia rozpoczną się w marcu
1cw Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek8.15 — 10.0zajęcia rozpoczną się w marcu
2cw Anna Wysoczańska-Kulaśroda10.15 — 12.0zajęcia rozpoczną się w marcu
Ekonometria 2 
wyk Krzysztof Topolskipiątek8.15 — 10.0
1cw Krzysztof Topolskiponiedziałek14.15 — 16.0
Funkcje analityczne 
wyk Janusz Wysoczańskiwtorek14.15 — 16.0
1cw Lahcen Oussiśroda14.15 — 16.0
Funkcje analityczne R 
wyk Jan Dymaraponiedziałek16.15 — 18.0
1cw Jacek Zienkiewiczczwartek16.15 — 18.0
Geometria elementarna 1 
wyk Jacek Świątkowskipiątek8.15 — 10.0
1cw Jan Czajkowskiczwartek10.15 — 12.0
Health insurance mathematics 
wyk Marek Arendarczykwtorek12.15 — 14.0
1lab Michał Krawiecczwartek16.15 — 18.0
Hidden Markov models in computational biology 
wyk Paweł Błażejśroda10.15 — 12.0
1cw Paweł Błażejśroda12.15 — 14.0
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Jakub Gismatullinwtorek16.15 — 18.0
1cw Alexander Zakharovponiedziałek8.15 — 10.0
Krzywe eliptyczne 
wyk Jakub Gismatullinwtorek10.15 — 12.0
1cw Światosław Galczwartek8.15 — 10.0
Logika 
wyk Jan Kraszewskipiątek12.15 — 14.0dla N
1cw Jan Kraszewskiponiedziałek10.15 — 12.0
Matematyczne podstawy mechaniki kwantowej 
wyk Piotr Bilerpiątek8.15 — 10.0
1cw Piotr Bilerponiedziałek12.15 — 14.0
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych 
wyk Ryszard Szekliwtorek8.15 — 10.0
1lab Ryszard Szekliponiedziałek8.15 — 10.0
2lab .grupa w likwidacji proszę się przepisać do pierwszej
Matematyka ubezpieczeń życiowych 
wyk Marek Arendarczykśroda12.15 — 14.0
1cw Marek Arendarczykwtorek14.15 — 16.0
Mathematical programming and optimization 
wyk Grzegorz Plebanekczwartek14.15 — 16.0= Programowanie matematyczne i optymalizacja
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguezwtorek12.15 — 14.0
2cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguezwtorek14.15 — 16.0
Metody klasyfikacji i redukcji wymiaru 
wyk Paweł Lorekczwartek8.15 — 10.0
1lab Konrad Krysteckiponiedziałek14.15 — 16.0
2lab Michał Marcinkowskiwtorek8.15 — 10.0
3lab Michał Marcinkowskiwtorek10.15 — 12.0
Modele liniowe i planowanie doświadczeń 
wyk Grzegorz Wyłupekponiedziałek12.15 — 14.0
1cw Liudmyla Zaitsevapiątek10.15 — 12.0
Modelowanie stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8.15 — 10.0
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskapiątek8.15 — 10.0
2cw Krzysztof Topolskiśroda8.15 — 10.0
Nieliniowa analiza funkcjonalna 
wyk Grzegorz Karchponiedziałek10.15 — 12.0
1cw Krzysztof Krawczykwtorek10.15 — 12.0
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jacek Świątkowskiczwartek12.15 — 14.0
1cw Michał Marcinkowskiponiedziałek14.15 — 16.0
Statistical learning 
wyk Małgorzata Bogdanśroda10.15 — 12.0
1lab Małgorzata Bogdanśroda12.15 — 14.0
2lab Michał Kosśroda12.15 — 14.0
3lab Mateusz Staniakponiedziałek10.15 — 12.0
Symulacje i algorytmiczne zastosowania łańcuchów Markowa 
wyk Paweł Lorekśroda8.15 — 10.0
1cw Konrad Krysteckipiątek12.15 — 14.0
Szeregi i transformata Fouriera 
wyk Jacek Dziubańskiwtorek8.15 — 10.0
1cw Maciej Paluszyńskiczwartek12.15 — 14.0
Topologia 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejaponiedziałek12.15 — 14.0
1cw Krzysztof Omiljanowskiponiedziałek14.15 — 16.0dla ISIM oraz MT
2cw Krzysztof Omiljanowskiczwartek8.15 — 10.0dla MT
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotkaczwartek16.15 — 18.0
1cw Grzegorz Wyłupekśroda14.15 — 16.0
Wprowadzenie do symulacji i metod Monte Carlo 
wyk Tomasz Rolskiponiedziałek10.15 — 12.0
1lab Paweł Lorekczwartek10.15 — 12.0tyg. nieparz.
2lab Paweł Lorekczwartek10.15 — 12.0tyg. parz.
1cw Tomasz Rolskiwtorek10.15 — 12.0
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewskiśroda12.15 — 14.0
1cw Jan Kraszewskiczwartek10.15 — 12.0
Wstęp do inżynierii finansowej 
wyk Michał Krawiecczwartek8.15 — 10.0
1lab Miłosz Krupskiczwartek10.15 — 12.0
2lab Krzysztof Kępczyńskiśroda16.15 — 18.0
3lab .grupa w likwidacji, proszę się nie zapisywać
Zaawansowane metody numeryczne 
wyk Waldemar Hebischczwartek12.15 — 14.0
1lab Waldemar Hebischwtorek14.15 — 16.0
Zaawansowane modele liniowe 
wyk Michał Koswtorek12.15 — 14.0
1lab Michał Kosśroda10.15 — 12.0
2lab Krzysztof Topolskiczwartek8.15 — 10.0
3lab Krzysztof Topolskiśroda12.15 — 14.0
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Przedmioty niestandardowe (E)
E-learning: Introduction to Bayesian Inference 
1war .
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Seminaria przeglądowe (S)
Credit Suisse Quantitative Modelling Academy 
1sem Marek Arendarczykśroda14.15 — 16.0
Dynamika działań grup 
1sem Światosław Galśroda12.15 — 14.0
Free probability: a combinatorial approach 
1sem Lahcen Oussiwtorek12.15 — 14.0
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej 
1sem Ryszard Szekliponiedziałek12.15 — 14.0
Półgrupy miar na przestrzeniach euklidesowych i grupach Liego 
1sem Jacek Dziubańskiponiedziałek8.15 — 10.0
Równania Hamiltona-Jacobiego-Bellmana 
1sem Miłosz Krupskipiątek12.15 — 14.0
Seminarium dla nauczycieli 
1sem Wojciech Młotkowskiponiedziałek8.15 — 10.0
Topologia różniczkowa 
1sem Lech Januszkiewiczwtorek8.15 — 10.0
Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H)
Historia Wrocławia 
wyk Stanisław Rosikśroda14.15 — 16.0
Kultura języka 
wyk Grzegorz Zarzecznyczwartek16.15 — 17.45
1cw Grzegorz Zarzecznyczwartek18.0 — 19.30tyg. nieparz.
2cw Grzegorz Zarzecznyczwartek18.0 — 19.30tyg. parz.
Rynek kapitałowy i finansowy 
wyk Urszula Banaszczak-Sorokaśroda12.15 — 13.45
1cw Urszula Banaszczak-Sorokaśroda14.0 — 15.30tyg. nieparz.
2cw Urszula Banaszczak-Sorokaśroda14.0 — 15.30tyg. parz.
Wstęp do ekonomii 
wyk Mirosław Struśwtorek16.15 — 18.0
1cw Julitta Koćwinpiątek12.15 — 14.0
Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N)
Historia matematyki 
wyk Małgorzata Mikołajczykczwartek12.15 — 14.0tylko dla N
1cw Agata Hoffmann
Adam Morawiec
środa8.15 — 10.0
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim 
konwMotiejus Valiunaswtorek8.30 — 10.0
Metodyka nauczania matematyki 1 
wyk Małgorzata Mikołajczykśroda14.15 — 16.0semestr III i IV
1cw Agata Hoffmann
Michał Śliwiński
wtorek12.15 — 14.0Uwaga! Do 18 marca ćwiczenia będą się odbywały w piątki od godziny 10.15.
Metodyka nauczania matematyki 3 
wyk Małgorzata Mikołajczykczwartek14.15 — 16.0
1cw Małgorzata Mikołajczykponiedziałek12.15 — 14.0
Pedagogika dla nauczycieli 
wyk Liliana Kołodziejczakpiątek18.30 — 20.0semestr II i III
konwLiliana Kołodziejczakpiątek18.30 — 20.0
Pedagogika dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych 
konwLiliana Kołodziejczakśroda14.0 — 15.30pierwsza połowa semestru
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 3 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1 
1prk-Agata Hoffmann
Ewa Lamch
piątek10.15 — 12.0inna częst.semestr III i IV
2prk-Agata Hoffmann
Ewa Lamch
piątek10.15 — 12.0inna częst.semestr III i IV
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 3 
1prk-Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14.15 — 16.0inna częst.
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna w szkole 
1prk-Marta Kuty-Pacheckawtorek8.0 — 12.0semestr IV, zajęcia w pierwszej połowie semestru
2prk-Ewa Piwowarczykwtorek8.0 — 12.0semestr IV, zajęcia w pierwszej połowie semestru
3prk-Marta Kuty-Pacheckawtorek8.0 — 12.0semestr IV, zajęcia w drugiej połowie semestru
4prk-Ewa Piwowarczykwtorek8.0 — 12.0semestr IV, zajęcia w drugiej połowie semestru
Psychologia dla nauczycieli 
wyk Karolina Skórskaponiedziałek15.0 — 16.30semestr II i III (I połowa smestru)
Psychologia dla nauczycieli szkół ponadpodstawowych 
konwMarta Kuty-Pacheckaśroda15.35 — 17.5pierwsza połowa semestru
Psychologia rozwoju człowieka 
konwKarolina Skórskaponiedziałek15.0 — 16.30semestr II i III (II połowa smestru)
Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki 
konwElżbieta Kalinowska
Ewa Lamch
środa12.15 — 13.45konwersatorium dydaktyczne - studia II stopnia + sem. VI
Wspomaganie rozwoju dziecka i dysharmonie rozwojowe 
konwMarta Kuty-Pacheckaśroda17.10 — 18.40II i III semestr
Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP)
Pozostałe przedmioty
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Adam Morawiecśroda12.15 — 14.0tyg. nieparz.
2cw Adam Morawiecśroda12.15 — 14.0tyg. parz.
3cw Adam Morawiecśroda14.15 — 16.0tyg. nieparz.
4cw Adam Morawiecśroda14.15 — 16.0tyg. parz.
Planowanie kariery zawodowej II 
konwMarcin Preisner .
Praktyka zawodowa 
1prk-Bogdan Mincer .dla (nie T)
2prk-Światosław Gal .dla T