Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2019/2020 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2019-10-20 15:15

Grupy przedmiotów według programu z 2019r.
Stare grupy widoczne są w USOSie.

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
(2019) Przedmioty obowiązkowe (O)
Algebra I 
wyk Jan Dymara .
1cw Jan Dymara .
Algebra liniowa 1 
wyk Mariusz Grech .
konwMariusz Grech .
1cw Mariusz Grech .
2cw Jan Czajkowski .
3cw Adam Morawiec .
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsner .
konwTomasz Elsner .
1cw Tomasz Elsner .
2cw Grzegorz Jagiella .
3cw Adam Morawiec .
Algebra liniowa 2 R 
wyk Roman Wencel .
konwRoman Wencel .
1cw Tomasz Rzepecki .
Analiza matematyczna 1 
wyk Ziemowit Rzeszotnik .
konwZiemowit Rzeszotnik .
1cw Ziemowit Rzeszotnik .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
Analiza matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewski .
konwJarosław Wróblewski .
1cw Jarosław Wróblewski .
2cw Wojciech Młotkowski .
3cw Andrzej Raczyński .
Analiza matematyczna 3 
wyk .
konwJanusz Wysoczański .
1cw .Oussi Lahcen
2cw Roman Urban .
Analiza matematyczna II 
wyk Ryszard Szwarc .
1cw Marcin Preisner .wyłącznie ISIM
2cw Maciej Paluszyński .
Kombinatoryka 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw Bogdan Mincer .
3cw Aleksandra Kwiatkowska .
4cw Aleksandra Kwiatkowska .
5cw Adam Morawiec .
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Grzegorz Plebanek .
2cw Światosław Gal .
Programowanie 1 (C++) 
wyk Maciej Paluszyński .
1lab Maciej Paluszyński .
2lab Jan Czajkowski .
3lab Jan Czajkowski .
4lab Michał Śliwiński .
5lab Robert Stańczy .
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Ryszard Szekli .
1cw Ryszard Szekli .
2cw Ryszard Szekli .
3cw Wiktor Ejsmont .
4cw Jan Czajkowski .
Równania różniczkowe 1 
wyk Andrzej Raczyński .
1cw Andrzej Raczyński .
2cw Robert Stańczy .
3cw Roman Urban .
4cw Jacek Zienkiewicz .
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Piotr Biler .
1cw Szymon Cygan .
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Wojciech Młotkowski .
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Roman Urban .dla E
2sem-Krzysztof Omiljanowski .dla N
3sem-Jacek Zienkiewicz .dla AD
4sem-Waldemar Hebisch .
Teoria prawdopodobieństwa 1 
wyk Dariusz Buraczewski .
1cw Dariusz Buraczewski .
2cw Ewa Damek .
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowska .
2lab Małgorzata Kołaczkowska .
3lab Małgorzata Kołaczkowska .
4lab .
5lab .
6lab .
Wstęp do matematyki 
wyk Jan Kraszewski .
konwJan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
2cw Adam Morawiec .dla II
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Bogdan Mincer .dla E
2cw Bogdan Mincer .dla E
3cw Janusz Wysoczański .
(2019) Standardowe przedmioty do wyboru (L)
Eksploracja danych 
1lab Łukasz Chołaj .
Excel 
1lab Roman Urban .
2lab Adam Morawiec .
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Wiktor Ejsmont .
2lab Wiktor Ejsmont .
3lab Wiktor Ejsmont .
LaTeX 
1lab .
2lab .
Mikroekonomia 1 
wyk Bogdan Mincer .
1cw Bogdan Mincer .
2cw Bogdan Mincer .
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Tomasz Elsner .
1lab Adam Kaszubowski .
2lab Krzysztof Topolski .
3lab Krzysztof Topolski .
4lab .ang. Ludmila Zaitseva
konwTomasz Elsner .
konwAdam Kaszubowski .
Programowanie 2 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiella .
1lab Grzegorz Jagiella .
2lab Krzysztof Tabisz .
3lab Marcin Młotkowski .
4lab Tomasz Rzepecki .
5lab .
Visual Basic w Excelu 
1lab Michał Śliwiński .
Wprowadzenie do R 
1lab Światosław Gal .
2lab .
3lab Wiktor Ejsmont .
Wstęp do geometrii 
1cw Aleksander Antasik .
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Marek Arendarczyk .
1lab Marek Arendarczyk .
2lab .Krzysztof Kępczyński
3lab Sebastian Sydor .
4lab Sebastian Sydor .
5lab Sebastian Sydor .
6lab Sebastian Sydor .
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Adam Ocharski .
1lab Adam Ocharski .
2lab Adam Ocharski .
(2019) Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Aksjomatyczna teoria mnogości 
wyk Janusz Pawlikowski .
1cw Janusz Pawlikowski .
Algorytmy statystyki praktycznej 
wyk Błażej Miasojedow .
1lab Paweł Lorek .
Analiza dużych zbiorów danych 
wyk Małgorzata Bogdan .
1lab Michał Kos .
2lab .Mateusz Staniak
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Jacek Dziubański .
1cw Jacek Zienkiewicz .
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Tadeusz Pezda .
1cw Tadeusz Pezda .
Complex data 
wyk Jaroslaw Harezlak .
1lab Michał Kos .
Ekonometria 1 
wyk Krzysztof Topolski .
1cw Krzysztof Topolski .
2cw Barbara Jasiulis-Gołdyn .
Funkcje analityczne 
wyk Janusz Wysoczański .
1cw .
Funkcje analityczne R 
wyk Jan Dymara .
1cw Jacek Zienkiewicz .
Geometria elementarna 1 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Jan Czajkowski .
Health insurance mathematics 
wyk Marek Arendarczyk .
1cw Marek Arendarczyk .
2cw Michał Krawiec .
Klasy charakterystyczne 1 
wyk Lech Januszkiewicz .
1cw Światosław Gal .
Klasyczna teoria potencjału 
wyk Alexander Bendikov .
1cw Alexander Bendikov .
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw .
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych 
wyk Ryszard Szekli .
1lab Ryszard Szekli .
Matematyka ubezpieczeń życiowych 
wyk Tomasz Rolski .
1cw Marek Arendarczyk .
Metody klasyfikacji i redukcji wymiaru 
wyk Paweł Lorek .
1cw Paweł Lorek .
Miary na przestrzeniach topologicznych 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw .
Modele liniowe i planowanie doświadczeń 
wyk Grzegorz Wyłupek .
1cw .
Modelowanie stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw Krzysztof Topolski .
NIP theory (dla teor.) 
wyk Krzysztof Krupiński .
1cw Krzysztof Krupiński .
Programowanie matematyczne i optymalizacja 
wyk Robert Stańczy .
1cw Robert Stańczy .
Równania reakcji - dyfuzji 
wyk Grzegorz Karch .
1cw Grzegorz Karch .
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Jacek Świątkowski .
Statistical learning 
wyk Patrick Tardivel .
1lab Patrick Tardivel .
2lab Michał Kos .
Symulacje i algorytmiczne zastosowania łańcuchów Markowa 
wyk Paweł Lorek .
1cw Konrad Krystecki .
Teoria gier 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw .
Teoria modeli 
wyk Ludomir Newelski .
1cw Ludomir Newelski .
Topologia 
wyk Aleksandra Kwiatkowska .
1cw Aleksandra Kwiatkowska .
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotka .
1cw Grzegorz Wyłupek .
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
Wstęp do inżynierii finansowej 
wyk Michał Krawiec .
1lab Michał Krawiec .
2lab Konrad Krystecki .
Wstęp do teorii reprezentacji grup 
wyk Światosław Gal .
1cw .Daniel Danielski
Zaawansowane metody numeryczne 
wyk Waldemar Hebisch .
1lab Waldemar Hebisch .
Zaawansowane modele liniowe 
wyk Michał Kos .
1lab Michał Kos .
2lab Małgorzata Bogdan .
(2019) Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
(2019) E-learning (E)
(2019) Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
(2019) Seminaria przeglądowe (S)
Analiza harmoniczna na grupach przemiennych (teor.) 
1sem Błażej Wróbel .
Elementy teorii grafów 
1sem Andrzej Kisielewicz .
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej 
1sem Ryszard Szekli .
Statistics on stochastic processes (L. Zaitseva) 
1sem .
Wybrane zagadnienia z przetwarzenia danych wielowymiarowych 
1sem Waldemar Hebisch .
(2019) Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H)
Rynek kapitałowy i finansowy 
wyk Urszula Banaszczak-Soroka .
1cw Urszula Banaszczak-Soroka .
Wstęp do socjologii 
wyk Barbara Pabjan .
1cw Barbara Pabjan .
2cw Barbara Pabjan .
Zasady krytycznego myślenia 
wyk Andrzej Kisielewicz .
1cw Andrzej Kisielewicz .
(2019) Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N)
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność 2 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
Konwersatorium dydaktyczne - ocenianie holistyczne 
konwAgata Hoffmann .
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim 
konw .
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku niemieckim 
konwMichał Śliwiński .
Metodyka nauczania informatyki 3 
1cw Michał Śliwiński .
Metodyka nauczania matematyki 1 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Agata Hoffmann .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie informatyki 3 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 3 
1prk- .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 3 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1 
1prk-Agata Hoffmann .
Psychologia dla nauczycieli 
wyk .
1cw .
Psychologiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej 
1cw .
TI w nauczaniu matematyki 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
(2019) Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP)
Kartografia matematyczna 
wyk Małgorzata Wieczorek .
1cw Małgorzata Wieczorek .
Pozostałe przedmioty
Laboratorium statystyczne 1 
1lab .Krzysztof Kępczyński, tylko dla 'starych' studentów
1cw .Krzysztof Kępczyński, tylko dla 'starych' studentów
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agata Hoffmann .
2cw Agata Hoffmann .
3cw Agata Hoffmann .
4cw Agata Hoffmann .
5cw Agata Hoffmann .
6cw Agata Hoffmann .dla II
7cw Agata Hoffmann .dla II
Planowanie kariery zawodowej II 
konwMarcin Preisner .
Praktyka zawodowa 
1prk- .
Szkolenie biblioteczne 
1cw .
Wykład 4L 
wyk .
1cw .
Wykład monograficzny 7L 
wyk .
1cw .