Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2017-10-16 20:15

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Wykłady
Algebra I 
wyk Tomasz Elsner .
1cw Tomasz Elsner .
Algebra liniowa 1 
wyk Mariusz Grech .
konwMariusz Grech .
1cw Mariusz Grech .
2cw Tadeusz Pezda .
3cw Adam Morawiec .
4cw Jan Kraszewski .
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsner .
konwTomasz Elsner .
1cw Roman Wencel .
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
3cw Mariusz Grech .
Algebra liniowa 2 R 
wyk Jan Dymara .
konwJan Dymara .
1cw Adam Malinowski .
Algorytmy statystyki praktycznej 
wyk Paweł Lorek .
1cw Paweł Lorek .
Analiza danych jakościowych 
wyk Andrzej Dąbrowski .
1cw Andrzej Dąbrowski .
2cw Andrzej Dąbrowski .
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Jacek Zienkiewicz .
1cw Jacek Zienkiewicz .
Analiza matematyczna 1 
wyk Ziemowit Rzeszotnik .
konwZiemowit Rzeszotnik .
1cw Ziemowit Rzeszotnik .
2cw .
Analiza Matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewski .
konwJarosław Wróblewski .
1cw Jarosław Wróblewski .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
3cw Yuriy Kryakin .
Analiza matematyczna 2 P 
wyk .
konw .
1cw .
Analiza matematyczna 3 
wyk Janusz Wysoczański .
konwJanusz Wysoczański .
1cw Janusz Wysoczański .
Analiza matematyczna II 
wyk Ryszard Szwarc .
1cw Marcin Preisner .
2cw Błażej Wróbel .
Analiza portfelowa 
wyk Wiesław Krakowiak .
1cw Wiesław Krakowiak .
2cw Wiesław Krakowiak .
Analiza stochastyczna 
wyk Sebastian Sydor .
1cw Sebastian Sydor .
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Tadeusz Pezda .
1cw Janusz Pawlikowski .
Complex data (podst. do wyboru dla AD) 
wyk Jaroslaw Harezlak .
1lab Jaroslaw Harezlak .
2lab Michał Kos .
Ekonometria 1 
wyk Kamil Dyba .
1cw Kamil Dyba .
Funkcje analityczne 1 
wyk Ryszard Szwarc .
1cw Marcin Preisner .
Geometria elementarna 1 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Katarzyna Dymara .
Historia matematyki 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Agata Hoffmann .
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Światosław Gal
Grzegorz Plebanek
.
2cw .
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Tadeusz Pezda .
1cw Tadeusz Pezda .
Metody numeryczne 2 
wyk Waldemar Hebisch .
1lab Waldemar Hebisch .
Mikroekonomia 1 
wyk Bogdan Mincer .
1cw Bogdan Mincer .
2cw Bogdan Mincer .
Modele dyskretne matematyki finansowej 
wyk Wiesław Krakowiak .
1cw Wiesław Krakowiak .
Modele liniowe i planowanie doświadczeń 
wyk Grzegorz Wyłupek .
1cw Grzegorz Wyłupek .
Modele stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw Piotr Markowski .
Modelowanie statystyczne w zarządzaniu wierzytelnościami masowymi 
1lab .
konw .
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Małgorzata Bogdan .
1lab Michał Kos .
2lab Anna Dubaniewicz .
3lab Grzegorz Wyłupek .
4lab Krzysztof Topolski .
Programowanie matematyczne i optymalizacja 
wyk Robert Stańczy .
1cw Robert Stańczy .
Programowanie obiektowe 1 
wyk Krzysztof Tabisz .
1lab Krzysztof Tabisz .
2lab Maciej Paluszyński .
3lab Grzegorz Jagiella .
4lab Robert Stańczy .
5lab Michał Śliwiński .
6lab Michał Śliwiński .
7lab Adam Kaszubowski .
8lab Waldemar Hebisch .
Programowanie obiektowe 2 (Python) 
wyk Grzegorz Świderski .
1lab Grzegorz Świderski .
2lab Marcin Młotkowski .
3lab Grzegorz Jagiella .
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Ryszard Szekli .
1cw Ryszard Szekli .
2cw Irmina Czarna .
3cw Błażej Wróbel .
4cw Bogdan Mincer .
Równania różniczkowe 1 
wyk Andrzej Raczyński .
1cw Andrzej Raczyński .
2cw Światosław Gal .
3cw Jacek Zienkiewicz .
4cw Bartosz Wróblewski .
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Piotr Biler .
1cw Bartosz Wróblewski .
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Jacek Świątkowski .
Semiparametric regression 
wyk Jaroslaw Harezlak .
1lab Jaroslaw Harezlak .
2lab Michał Kos .
Teoria gier 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
Teoria prawdopodobieństwa 1 
wyk Zbigniew Jurek .
1cw Zbigniew Jurek .
Topologia 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Grzegorz Plebanek .
Topologia algebraiczna 1 
wyk Damian Osajda .
1cw Damian Osajda .
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotka .
1cw Grzegorz Wyłupek .
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
Wstęp do analizy harmonicznej i przestrzeni funkcyjnych 
wyk Jacek Dziubański .
1cw Jacek Dziubański .
Wstęp do biomatematyki 
wyk Krzysztof Topolski .
1cw Krzysztof Topolski .
Wstęp do matematyki 
wyk Piotr Borodulin-Nadzieja .
konwPiotr Borodulin-Nadzieja .
1cw Piotr Borodulin-Nadzieja .
2cw Grzegorz Jagiella .
3cw Roman Wencel .
4cw Tadeusz Pezda .
5cw Adam Malinowski .
6cw Jan Kraszewski .
7cw Janusz Pawlikowski .
Wstęp do teorii reprezentacji grup 
wyk Waldemar Hebisch .
1cw Waldemar Hebisch .
Wybrane rozdziały analizy i topologii 2 
wyk Anna Wysoczańska-Kula .
konwAnna Wysoczańska-Kula .
1cw Anna Wysoczańska-Kula .
2cw Błażej Wróbel .
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Marek Arendarczyk .
1lab Sebastian Sydor .
2lab Aleksander Antasik .
3lab Sebastian Sydor .
4lab Robert Stańczy .
5lab Joanna Tumilewicz .
6lab Piotr Dyszewski .
Wykład do wyboru 4 
wyk .
1cw .
Wykład do wyboru 5 
wyk .
1cw .
Zaawansowane metody uczenia statystycznego 
wyk Małgorzata Bogdan .
1lab Kamil Dyba .
Wykłady monograficzne
Health insurance mathematics 
wyk Marek Arendarczyk .
1cw Marek Arendarczyk .
2cw Marek Arendarczyk .
Stochastyczne modelowanie sieci teleinformatycznych 
wyk Krzysztof Dębicki .
1cw Krzysztof Dębicki .
Wykład monograficzny (B. Das) 
wyk .
1cw .
Wykłady niekierunkowe
Kartografia matematyczna 
wyk .
1cw .
Matematyka i sztuka 
wyk Katarzyna Dymara .
1cw Katarzyna Dymara .
Wstęp do socjologii 
wyk .
1cw .
Zasady krytycznego myślenia 
wyk Andrzej Kisielewicz .
1cw Andrzej Kisielewicz .
Seminaria
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej 
1sem Ryszard Szekli .
Seminarium dla nauczycieli 
1sem Andrzej Kisielewicz .
Seminarium dla zastosowańców 
1sem Tomasz Rolski .
Seminarium dla zastosowańców i teoretyków 
1sem Dariusz Buraczewski .
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Wojciech Młotkowski .
2sem-Ludomir Newelski .
Seminarium magisterskie 2 (ad) 
1sem-Małgorzata Bogdan .
Seminarium magisterskie 2 (b) 
1sem-Krzysztof Topolski .
Seminarium magisterskie 2 (e) 
1sem-Bogdan Mincer .
Seminarium magisterskie 2 (ms) 
1sem-Paweł Lorek .
Seminarium magisterskie 2 (n) 
1sem-Krzysztof Omiljanowski .
Seminarium magisterskie 2 (t) 
1sem- .
Seminarium magisterskie 2 (z) 
1sem- .
Zastosowania analizy harmonicznej 
1sem Jacek Zienkiewicz .
Laboratoria
Excel 
1lab Krzysztof Omiljanowski .
2lab Adam Morawiec .
Laboratorium statystyczne 1 
1lab Kamil Dyba .
1cw Kamil Dyba .
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Kamil Dyba .
2lab Irmina Czarna .
LaTeX 
1lab Adam Morawiec .
2lab Adam Morawiec .
Pracownia statystyczna 1 
1lab Sebastian Sydor .
2lab Sebastian Sydor .
3lab Mariusz Maślanka .
4lab Mariusz Maślanka .
1cw Krzysztof Topolski .
2cw Krzysztof Topolski .
Visual Basic w Excelu 
1lab Maciej Paluszyński .
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowska .
2lab Małgorzata Kołaczkowska .
3lab Małgorzata Kołaczkowska .
4lab Krzysztof Makaro .
5lab Krzysztof Makaro .
6lab Krzysztof Makaro .
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Adam Ocharski .
1lab Adam Ocharski .
2lab Adam Ocharski .
Praktyki
Praktyka - imprezy popularno-naukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularno-naukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie informatyki 1 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie informatyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 1 
1prk-Agata Hoffmann .
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1 
1prk-Agata Hoffmann .
2prk-Agata Hoffmann .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 3 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
2prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka zawodowa (3 tygodnie) 
1prk- .
Pozostałe przedmioty
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność 2 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
Kurs wychowawców kolonijnych 
1cw Agata Hoffmann .
Metodyka nauczania informatyki 2 
1cw Michał Śliwiński .
Metodyka nauczania matematyki 1 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Agata Hoffmann .
Metodyka nauczania matematyki 3 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Małgorzata Mikołajczyk .
Metodyka nauczania programowania 
1lab Krzysztof Omiljanowski .
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agata Hoffmann .
2cw Agata Hoffmann .
3cw Agata Hoffmann .
4cw Agata Hoffmann .
Planowanie kariery zawodowej II 
konw .
Planowanie kariery zawodowej III 
konw .
Planowanie kariery zawodowej IV 
konw .
Podstawy genetyki 
wyk .
1cw .
Podstawy rachunkowości 
wyk .
1cw .
2cw .
Psychologia dla nauczycieli 
wyk .
1cw .
Psychologiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej 
1cw .
Rynek kapitałowy i finansowy 
wyk .
1cw .
TI w nauczaniu matematyki 
konwMichał Śliwiński .
Wstęp do geometrii 
1cw Katarzyna Dymara .
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Bogdan Mincer .
2cw Krzysztof Topolski .