Plan zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017

Data ostatniej aktualizacji danych: 2017-03-29 20:55

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


grupa rodzaj zajęć prowadzący dzień godziny sala uwagi
Wykłady
Algebra 1 A
wyk.Ludomir Newelskiponiedziałek8 — 11WS
konw.Ludomir Newelskiponiedziałek11 — 12WS
1cw.Piotr Kowalskiwtorek14 — 16A
2cw.Tadeusz Pezdawtorek14 — 16B
3cw.Piotr Borodulin-Nadziejawtorek14 — 16EM
4cw.Jan Kraszewskiwtorek14 — 16HS
5cw.Roman Wencelwtorek14 — 16WS
Algebra 1 B
wyk.Piotr Kowalskiponiedziałek8 — 11B
konw.Piotr Kowalskiponiedziałek11 — 12B
1cw.Piotr Kowalskiśroda10 — 12604
Algebra II
wyk.Jan Dymarawtorek8 — 10603
1cw.Jan Dymarapiątek8 — 10A
Algebra liniowa 1
wyk.Mariusz Grechśroda8 — 11HS
konw.Mariusz Grechczwartek8 — 9HS
1cw.Mariusz Grechczwartek9 — 11HS
2cw.Katarzyna Dymaraczwartek9 — 11EM
3cw.Tomasz Elsnerczwartek9 — 11A
4cw.Tadeusz Pezdaczwartek9 — 11B
5cw.Roman Wencelczwartek9 — 11605
Algebra liniowa 1 R
wyk.Jan Dymaraśroda10 — 11EM
wyk.Jan Dymaraczwartek9 — 11WS
konw.Jan Dymaraczwartek8 — 9WS
1cw.Jan Dymaraśroda8 — 10EM
2cw.Światosław Galśroda8 — 10B
Algebra liniowa 2 A
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8 — 11WS
konw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek10 — 11601
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek8 — 10601
2cw.Jakub Gismatullinczwartek8 — 10711
Algebra liniowa dla doktorantów 1
wyk.Lech Januszkiewiczwtorek11 — 13606
1cw.Lech Januszkiewiczponiedziałek12 — 14607
Analiza funkcjonalna 1
wyk.Jacek Dziubańskiwtorek8 — 11WS
1cw.Jacek Dziubańskiśroda8 — 10602
Analiza matematyczna 1
wyk.Jarosław Wróblewskiwtorek10 — 12HS
wyk.Jarosław Wróblewskiczwartek11 — 13HS
konw.Jarosław Wróblewskiwtorek9 — 10HS
1cw.Jarosław Wróblewskiwtorek12 — 14HS
1cw.Jarosław Wróblewskipiątek8 — 10HS
2cw.Jarosław Wróblewskiponiedziałek12 — 14EM
2cw.Jarosław Wróblewskiśroda11 — 13EM
3cw.Robert Stańczyponiedziałek12 — 14A
3cw.Robert Stańczyśroda11 — 13A
4cw.Krzysztof Tabiszponiedziałek12 — 14WS
4cw.Krzysztof Tabiszśroda11 — 13WS
5cw.Jan Kraszewskiponiedziałek12 — 14HS
5cw.Jan Kraszewskiśroda11 — 13HS
Analiza matematyczna 1 P
wyk.Wojciech Młotkowskiwtorek10 — 12B
wyk.Wojciech Młotkowskiczwartek12 — 14WS
konw.Wojciech Młotkowskiwtorek9 — 10B
1cw.Wojciech Młotkowskiwtorek14 — 16601
1cw.Wojciech Młotkowskipiątek8 — 10WS
Analiza matematyczna 2 A
wyk.Ziemowit Rzeszotnikśroda11 — 13B
wyk.Ziemowit Rzeszotnikpiątek10 — 12EM
konw.Ziemowit Rzeszotnikpiątek9 — 10EM
1cw.Ziemowit Rzeszotnikczwartek11 — 14EM
Analiza matematyczna 3 A
wyk.Janusz Wysoczańskiponiedziałek12 — 14B
wyk.Janusz Wysoczańskipiątek14 — 16HS
konw.Janusz Wysoczańskipiątek16 — 17HS
1cw.Janusz Wysoczańskiponiedziałek14 — 16B
1cw.Janusz Wysoczańskipiątek17 — 18HS
Analiza matematyczna 3 B
wyk.Maciej Paluszyńskiśroda14 — 16A
wyk.Maciej Paluszyńskipiątek14 — 16EM
konw.Maciej Paluszyńskipiątek16 — 17EM
1cw.Maciej Paluszyńskiśroda16 — 19A
2cw.Piotr Bilerponiedziałek12 — 15603
Analiza matematyczna I
wyk.Ryszard Szwarcwtorek8 — 10601
wyk.Ryszard Szwarcpiątek8 — 10601
1cw.Marcin Preisnerwtorek10 — 12602
1cw.Marcin Preisnerpiątek10 — 12A
2cw.Grzegorz Świderskiwtorek10 — 12603
2cw.Grzegorz Świderskipiątek10 — 12HS
Analiza matematyczna III
wyk.Ewa Damekponiedziałek14 — 16WS
wyk.Ewa Damekpiątek14 — 16WS
1cw.Ewa Damekczwartek8 — 12603
1cw.Piotr Dyszewskiczwartek8 — 12603
Analiza portfelowa
wyk.Wiesław Krakowiakpiątek14 — 16B
1cw.Wiesław Krakowiakczwartek14 — 16607
2cw.Wiesław Krakowiakczwartek12 — 14607
Bazy danych
wyk.Paweł Kawaśroda16 — 18EM
1lab.Miłosz Krupskiponiedziałek12 — 14411(co 2 tyg. nieparz)
2lab.Miłosz Krupskiponiedziałek12 — 14411(co 2 tyg. parz)
3lab.Jakub Gismatullinczwartek10 — 12416(co 2 tyg. nieparz)
4lab.Jakub Gismatullinczwartek10 — 12416(co 2 tyg. parz)
5lab.Robert Stańczyponiedziałek14 — 15410
6lab.Robert Stańczyśroda10 — 11411
1cw.Jakub Gismatullinpiątek14 — 16A(co 2 tyg. parz)
2cw.Jakub Gismatullinpiątek14 — 16A(co 2 tyg. nieparz)
Biomatematyka 2
wyk.Krzysztof Topolskiwtorek16 — 18606
1cw.Krzysztof Topolskiwtorek14 — 16606
Ekonometria 2
wyk.Kamil Dybawtorek16 — 18416
1cw.Kamil Dybawtorek14 — 16416
Elementarna analiza danych
wyk.Andrzej Dąbrowskiśroda8 — 10A
1cw.Andrzej Dąbrowskiśroda10 — 12602
2cw.Andrzej Dąbrowskiśroda12 — 14602
Elementy topologii, teorii miary i całki Lebesguea
wyk.Ewa Damekponiedziałek16 — 18WS
1cw.Ewa Damekpiątek16 — 18WS
Funkcje rzeczywiste
wyk.Grzegorz Plebanekwtorek14 — 16604
1cw.Grzegorz Plebanekwtorek16 — 18601
2cw.Grzegorz Plebanekśroda14 — 16604
Kombinatoryka
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8 — 10HS
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10 — 12HS
2cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek14 — 16607
3cw.Sebastian Sydorponiedziałek10 — 12A
4cw.Adam Morawiecponiedziałek10 — 12601
5cw.Bogdan Mincerponiedziałek10 — 12605
6cw.Sebastian Sydorponiedziałek14 — 16601
Logika B
wyk.Ludomir Newelskipiątek9 — 11711
1cw.Ludomir Newelskipiątek11 — 13711
Matematyka obliczeniowa A
wyk.Witold Karczewskiponiedziałek14 — 16EM
1lab.Witold Karczewskiśroda14 — 16417(co 2 tyg. nieparz)
2lab.Witold Karczewskiśroda14 — 16417(co 2 tyg. parz)
4lab.Witold Karczewskiśroda16 — 18417(co 2 tyg. parz)
1cw.Witold Karczewskiponiedziałek16 — 18EM(co 2 tyg. nieparz)
2cw.Witold Karczewskiponiedziałek16 — 18EM(co 2 tyg. parz)
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych
wyk.Ryszard Szekliczwartek16 — 18WS
1lab.Ryszard Szekliczwartek10 — 12410
2lab.Ryszard Szekliczwartek14 — 16410
Matematyka ubezpieczeń życiowych
wyk.Marek Arendarczykpiątek12 — 14A
3cw.Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek8 — 10604
4cw.Marek Arendarczykpiątek10 — 12604
Mikroekonomia 1
wyk.Bogdan Mincerwtorek10 — 12EM
1cw.Bogdan Mincerpiątek10 — 12605
2cw.Bogdan Mincerśroda10 — 12601
Modelowanie deterministyczne
wyk.Grzegorz Karchczwartek14 — 16A
1lab.Łukasz Paszkowskipiątek16 — 18411
2lab.Łukasz Paszkowskiczwartek16 — 18411
Obliczenia symboliczne
wyk.Waldemar Hebischczwartek17 — 19B
1cw.Waldemar Hebischponiedziałek18 — 20607
Podstawy geometrii i geometria nieeuklidesowa
wyk.Tomasz Elsnerponiedziałek12 — 14606
1cw.Tomasz Elsnerponiedziałek10 — 12606
Procesy Markowa
wyk.Władysław Szczotkaponiedziałek8 — 10604
1cw.Władysław Szczotkaponiedziałek10 — 12604
Procesy punktowe
wyk.Tomasz Rolskipiątek8 — 10602
1cw.Tomasz Rolskipiątek10 — 12602
Programowanie obiektowe 2
wyk.Łukasz Wojakowskiczwartek13 — 15601
1lab.Łukasz Wojakowskipiątek10 — 12410
2lab.Łukasz Wojakowskipiątek12 — 14410
Rachunek prawdopodobieństwa 2 B
wyk.Zbigniew Jurekwtorek16 — 18A
1cw.Zbigniew Jurekwtorek18 — 20A
Równania różniczkowe 2 B
wyk.Piotr Bilerczwartek12 — 14711
1cw.Piotr Bilerpiątek12 — 14604
Statystyka A
wyk.Krzysztof Topolskiponiedziałek10 — 12EM
1cw.Alexander Bendikovczwartek12 — 14603
2cw.Bogdan Mincerśroda12 — 14603
Statystyka B
wyk.Grzegorz Wyłupekpiątek8 — 11B
1cw.Grzegorz Wyłupekpiątek11 — 13B
Szeregi czasowe
wyk.Władysław Szczotkaczwartek8 — 10606
1cw.Władysław Szczotkaczwartek10 — 12606
Teoria grafów
wyk.Andrzej Kisielewiczczwartek12 — 15inna
1cw.Andrzej Kisielewiczponiedziałek12 — 14605
2cw.Mariusz Grechponiedziałek14 — 16605
3cw.Mariusz Grech
Teoria wymiaru
wyk.Krzysztof Omiljanowskiwtorek18 — 19602
wyk.Krzysztof Omiljanowskiśroda18 — 19602
1cw.Krzysztof Omiljanowskiwtorek19 — 20602
1cw.Krzysztof Omiljanowskiśroda19 — 20602
Topologia różniczkowa
wyk.Jacek Świątkowskiwtorek10 — 12604
1cw.Lech Januszkiewiczwtorek8 — 10604
Wnioskowanie statystyczne
wyk.Grzegorz Wyłupekśroda16 — 18B
1cw.Grzegorz Wyłupekśroda18 — 20B
Wprowadzenie do symulacji i metod Monte Carlo
wyk.Paweł Lorekpiątek12 — 14607
1lab.Paweł Lorekpiątek15 — 16410
2lab.Paweł Lorekpiątek11 — 12416
1cw.Paweł Lorekpiątek14 — 15607
Wprowadzenie do teorii podejmowania decyzji
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8 — 10EM
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek12 — 14601
2cw.
Wstęp do analizy rzeczywistej i całek singularnych
wyk.Jacek Dziubańskiczwartek8 — 10607
1cw.Jacek Dziubańskiczwartek10 — 12607
Wstęp do informatyki i programowania
wyk.Paweł Rzechonekpiątek11 — 14601
1lab.Paweł Rzechonekśroda10 — 126
2lab.Paweł Schmidtśroda12 — 146
3lab.Krzysztof Tabiszśroda16 — 18416
konw.Paweł Rzechonekpiątek10 — 11601
1cw.Paweł Rzechonekśroda9 — 10inna
2cw.Paweł Schmidtśroda11 — 12603
Wstęp do matematyki R
wyk.Jan Kraszewskipiątek12 — 14HS
konw.Jan Kraszewskiśroda13 — 14HS
1cw.Jan Kraszewskiśroda14 — 16HS
Wstęp do nieprzemiennej probabilistyki
wyk.Janusz Wysoczańskiczwartek14 — 16606
1cw.Janusz Wysoczańskiczwartek16 — 18606
Wstęp do statystyki
wyk.Grzegorz Wyłupek
1cw.Grzegorz Wyłupek
Wybrane rozdziały analizy i topologii 1
wyk.Anna Krystekwtorek9 — 10A
wyk.Anna Krystekczwartek12 — 14A
konw.Anna Krystekwtorek8 — 9A
1cw.Anna Krystekwtorek10 — 12A
2cw.Anna Wysoczańska-Kulawtorek10 — 12601
Wykład uzupełniający dla Big Data ze statystyki
wyk.
1cw.
Zaawansowane metody uczenia statystycznego
wyk.Małgorzata Bogdanwtorek12 — 14601
1lab.Małgorzata Bogdanpiątek12 — 14416
2lab.Małgorzata Bogdanponiedziałek14 — 16417
Wykłady monograficzne
Całki singularne, zastosowania w teorii L2
wyk.Jacek Zienkiewiczwtorek9 — 11711
1cw.Jacek Zienkiewiczśroda13 — 15711
Elements of renewal theory with applications
wyk.Oleksandr Iksanovwtorek12 — 14B(co 2 tyg. nieparz)
wyk.Oleksandr Iksanovśroda12 — 14601(co 2 tyg. nieparz)
1cw.Oleksandr Iksanovwtorek14 — 16607(co 2 tyg. nieparz)
1cw.Oleksandr Iksanovśroda14 — 16B(co 2 tyg. nieparz)
Parkietaże i grupy symetrii płaskich
wyk.Jacek Świątkowskiwtorek16 — 18603
1cw.Jacek Świątkowskiwtorek18 — 20603
Wykłady niekierunkowe
Demografia
wyk.Stanisława Góreckaponiedziałek16 — 18A
1cw.Stanisława Góreckaponiedziałek18 — 20416(co 2 tyg. parz)
2cw.Stanisława Góreckaponiedziałek18 — 20416(co 2 tyg. nieparz)
3cw.Stanisława Góreckaponiedziałek14 — 16416(co 2 tyg. parz)
4cw.Stanisława Góreckaponiedziałek14 — 16416(co 2 tyg. nieparz)
Ekonomika integracji europejskiej
wyk.Teresa Korbutowiczczwartek12 — 14605
Seminaria
Discrete potential theory
1sem.Alexander Bendikovponiedziałek14 — 16604
Elementy statystyki matematycznej
1sem.Zbigniew Jurekwtorek10 — 12605
Proseminarium 1 (dla specj. teor.)
1sem-pro.Piotr Bilerpiątek12 — 14EM
Przetwarzanie języka naturalnego
1sem.Waldemar Hebischwtorek16 — 18607
Random branching structures
1sem.Oleksandr Iksanovczwartek14 — 16605
Równania różniczkowe cząstkowe typu eliptycznego
1sem.Grzegorz Karch
Seminarium magisterskie 1 (b)
1sem-mgr.Małgorzata Bogdanśroda16 — 18606
Seminarium magisterskie 1 (e)
1sem-mgr.Sebastian Sydorwtorek12 — 14604
Seminarium magisterskie 1 (i)
1sem-mgr.Waldemar Hebischwtorek18 — 20604
Seminarium magisterskie 1 (n)
1sem-mgr.Krzysztof Omiljanowskiśroda16 — 18602
Seminarium magisterskie 2 (e)
1sem-mgr.Wiesław Krakowiakczwartek10 — 12602
2sem-mgr.Bogdan Mincerczwartek16 — 18603
Seminarium magisterskie 2 (n)
1sem-mgr.Krzysztof Omiljanowski
Seminarium przeglądowe dla biom. i an. dan. (M. Bogdan)
1sem.Małgorzata Bogdanśroda12 — 14606
Teoria nakryć
1sem.Światosław Galponiedziałek16 — 18606
1sem.Lech Januszkiewiczponiedziałek16 — 18606
Laboratoria
Excel
1lab.Tomasz Żuchowskipiątek14 — 16416
Inżynieria finansowa 1
wyk.Przemysław Klusikśroda16 — 18601
1lab.Michał Krawiecponiedziałek16 — 18410
1cw.Przemysław Klusikśroda18 — 20601
Inżynieria finansowa 2
wyk.Przemysław Klusikśroda14 — 16605
1lab.Michał Krawiecpiątek16 — 18410
Laboratorium statystyczne 2
1lab.Piotr Sobczykczwartek16 — 18416
1cw.Piotr Sobczykczwartek18 — 19416
Programowanie w Pascalu
1lab.Michał Śliwińskiwtorek10 — 12410
Tworzenie aplikacji biznesowych w technologii Rails
1lab.Łukasz Chołajwtorek18 — 20416
Uzupełniające laboratorium z algebry liniowej
1lab.Michał Kosczwartek18 — 20417
2lab.Kamil Dybaśroda14 — 16416
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego
1lab.Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10 — 12417(co 2 tyg. parz)
2lab.Krzysztof Makaroponiedziałek12 — 14417(co 2 tyg. parz)
3lab.Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10 — 12417(co 2 tyg. nieparz)
4lab.Krzysztof Makaroponiedziałek12 — 14417(co 2 tyg. nieparz)
5lab.Małgorzata Kołaczkowskawtorek12 — 14417(co 2 tyg. parz)
6lab.Krzysztof Makarowtorek12 — 14417(co 2 tyg. nieparz)
7lab.Małgorzata Kołaczkowskapiątek10 — 12411(co 2 tyg. parz)
8lab.Krzysztof Makaropiątek12 — 14417(co 2 tyg. nieparz)
9lab.Małgorzata Kołaczkowskapiątek10 — 12411(co 2 tyg. nieparz)
10lab.Krzysztof Makaropiątek12 — 14417(co 2 tyg. parz)
11lab.Małgorzata Kołaczkowskawtorek12 — 146(co 2 tyg. nieparz)
12lab.Krzysztof Makarowtorek12 — 146(co 2 tyg. parz)
Wprowadzenie do R
1lab.Kamil Dybaśroda12 — 14416
2lab.Kamil Dybaśroda10 — 12416
3lab.Kamil Dybawtorek12 — 14416
Praktyki
Hospitacje do Dydaktyki
1prk-ped.Agata Hoffmannśroda8 — 10inna
1prk-ped.Agata Hoffmannpiątek8 — 10inna
Hospitacje z metodyki nauczania informatyki w gimnazjum
1hosp.Michał Śliwiński
Hospitacje z metodyki nauczania informatyki w szkole ponadgimnazjalnej
1prk-ped.Michał Śliwiński
Hospitacje z metodyki nauczania matematyki w gimnazjum
1hosp.Michał Śliwińskipiątek8 — 12
Praktyka ciągła w LO
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka ciągła w SP
1prk-ped.Agata Hoffmann
Praktyka ciągła w SP (informatyka)
1prk-ped.Michał Śliwiński
Praktyka opiekuńczo-wychowawcza
1prk-ped.Marta Kuty-Pachecka
1prk-ped.Ewa Piwowarczyk
Praktyka przy imprezach popularnonaukowych w IM 1
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka przy imprezach popularnonaukowych w IM 2
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka śródroczna w GIM
1prk-zaw.Michał Śliwiński
Praktyka zawodowa (3 tygodnie)
1prk-zaw.Światosław Gal
1prk-zaw.Krzysztof Topolski
1prk-zaw.Łukasz Wojakowski
1prk-zaw.Grzegorz Wyłupek
Pozostałe przedmioty
Dydaktyka
1cw.Agata Hoffmannśroda8 — 10605
1cw.Agata Hoffmannpiątek8 — 10605
Emisja głosu 1
2cw.Magdalena Michalakczwartek8 — 10602
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność
konw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek17 — 19601
Kompetencje psychologiczno-pedagogiczne nauczyciela w szkole podstawowej
1cw.Elżbieta Małkiewiczpiątek12 — 14603
1cw.Ewa Piwowarczykpiątek12 — 14603
Komputer w szkole 1
wyk.Krzysztof Omiljanowskiczwartek10 — 11417
1lab.Krzysztof Omiljanowskiczwartek8 — 10410
Konwersatorium dydaktyczne - ocenianie holistyczne
1cw.Agata Hoffmannśroda14 — 16606
Lingwistyka matematyczna
1cw.Michał Śliwińskiwtorek12 — 14605
Metodyka nauczania informatyki w szkole ponadgimnazjalnej
1cw.Michał Śliwiński
Metodyka nauczania matematyki w gimnazjum
wyk.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek12 — 14602
1cw.Michał Śliwińskiwtorek8 — 10602
Ochrona własności intelektualnej
1cw.Agata Hoffmannponiedziałek15 — 17602(co 2 tyg. nieparz)
2cw.Agata Hoffmannponiedziałek15 — 17602(co 2 tyg. parz)
3cw.Agata Hoffmannwtorek14 — 16602(co 2 tyg. nieparz)
Pedagogiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej
1cw.Ewa Piwowarczykwtorek12 — 14602(sporadycznie)
2cw.Ewa Piwowarczykczwartek13 — 15604
Pedagogika dla nauczycieli
wyk.Ewa Piwowarczykwtorek16 — 18WS(sporadycznie)
1cw.Marzena Tkoczwtorek12 — 14602(sporadycznie)
Pedagogika dla nauczycieli gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych
1cw.Marzena Tkoczwtorek14 — 16603(sporadycznie)
Planowanie kariery zawodowej I
konw.Ryszard Szwarc
Planowanie kariery zawodowej II
konw.Piotr Borodulin-Nadzieja
Planowanie kariery zawodowej III
konw.Małgorzata Bogdan
Podstawy prawa dla ekonomistów
wyk.Piotr Wiórekczwartek12 — 14B
1cw.Patrycja Kuszpit-Bacharczwartek14 — 16603(co 2 tyg. nieparz)
2cw.Patrycja Kuszpit-Bacharczwartek14 — 16603(co 2 tyg. parz)
Przepisy oświatowe
konw.Agata Hoffmannwtorek14 — 16602(co 2 tyg. parz)
Psychologia dla nauczycieli gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych
1cw.Marta Kuty-Pacheckawtorek12 — 14603(sporadycznie)
Szkolenie biblioteczne
wyk.
Wstęp do arytmetyki
1cw.Małgorzata Mikołajczykśroda14 — 16607
Wycena i analiza instrumentów finansowych 2
wyk.Paweł Kawaśroda12 — 14605
1lab.Paweł Kawaśroda10 — 12711
2lab.Paweł Kawaśroda14 — 16602
3lab.
Zespołowy projekt specjalnościowy
1cw.Marek Arendarczykśroda14 — 16603(co 2 tyg. nieparz)
2cw.Jacek Dziubańskiczwartek12 — 14inna(co 2 tyg. parz)
3cw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14 — 16711(co 2 tyg. nieparz)
4cw.Wiesław Krakowiakpiątek8 — 10603(co 2 tyg. nieparz)
5cw. środa12 — 14inna(co 2 tyg. nieparz)
6cw.Paweł Błażejczwartek14 — 16411(co 2 tyg. parz)
7cw.
8cw.