Plan zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2018-07-19 20:15

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Wykłady
Algebra 1 
wyk Piotr Kowalski .
konwPiotr Kowalski .
1cw Piotr Kowalski .
2cw Roman Wencel .
3cw Tadeusz Pezda .
4cw Jakub Gismatullin .
5cw Grzegorz Jagiella .
Algebra 1 R 
wyk Krzysztof Krupiński .
konwKrzysztof Krupiński .
1cw Piotr Kowalski .
Algebra II 
wyk Ludomir Newelski .
1cw Ludomir Newelski .
Algebra liniowa 1 
wyk Tomasz Elsner .
konwTomasz Elsner .
1cw Roman Wencel .
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
3cw Tadeusz Pezda .
4cw Adam Morawiec .
5cw Katarzyna Dymara .
Algebra liniowa 1 R 
wyk Jan Dymara .
konwJan Dymara .
1cw Roman Wencel .
2cw Adam Malinowski .
Algebra liniowa 2 
wyk Mariusz Grech .
konwMariusz Grech .
1cw Mariusz Grech .
2cw Katarzyna Dymara .
Analiza funkcjonalna 1 
wyk Ryszard Szwarc .
1cw Ryszard Szwarc .
Analiza i topologia 
wyk Anna Wysoczańska-Kula .
1cw Anna Wysoczańska-Kula .
2cw Agnieszka Hejna .
3cw Bogdan Mincer .
4cw Witold Świątkowski .
5cw Jan Czajkowski .
6cw Błażej Wróbel .
Analiza i topologia R 
wyk Piotr Borodulin-Nadzieja .
1cw Piotr Borodulin-Nadzieja .
Analiza matematyczna 1 
wyk Jarosław Wróblewski .
konwJarosław Wróblewski .
1cw Jarosław Wróblewski .
2cw Jarosław Wróblewski .
3cw Jan Kraszewski .
4cw Roman Urban .
5cw Wojciech Młotkowski .
6cw Wojciech Młotkowski .
Analiza matematyczna 2 
wyk Ziemowit Rzeszotnik .
konwZiemowit Rzeszotnik .
1cw Ziemowit Rzeszotnik .
Analiza matematyczna 3 
wyk Krzysztof Omiljanowski .
konwKrzysztof Omiljanowski .
1cw Krzysztof Omiljanowski .
2cw Roman Urban .
3cw Janusz Wysoczański .
Analiza matematyczna I 
wyk Ryszard Szwarc .
1cw Marcin Preisner .
2cw Błażej Wróbel .
3cw Paweł Głowacki .
Analiza matematyczna III 
wyk Ewa Damek .
1cw Ewa Damek .
Bazy danych 
wyk Jakub Gismatullin .
1lab Jakub Gismatullin .
2lab Jakub Gismatullin .
3lab Robert Stańczy .
4lab Robert Stańczy .
5lab Miłosz Krupski .
6lab Miłosz Krupski .
1cw Jakub Gismatullin .
2cw Jakub Gismatullin .
Ekonometria 2 
wyk Kamil Dyba .
1cw Kamil Dyba .
Elementarna analiza danych 
wyk Andrzej Dąbrowski .
1cw Andrzej Dąbrowski .
2cw Wiktor Ejsmont .
Funkcje rzeczywiste 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Grzegorz Plebanek .
Geometria różniczkowa 
wyk Jan Dymara .
1cw Światosław Gal .
Kombinatoryka 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
3cw Bogdan Mincer .
4cw Bogdan Mincer .
5cw Sebastian Sydor .
6cw .
Logika A 
wyk .
1cw .
Matematyczne podstawy mechaniki kwantowej 
wyk Piotr Biler .
1cw Piotr Biler .
Matematyka obliczeniowa 
wyk Witold Karczewski .
1lab Witold Karczewski .
2lab Witold Karczewski .
3lab Witold Karczewski .
4lab .
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych 
wyk Ryszard Szekli .
1lab Ryszard Szekli .
2lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
3lab Paweł Lorek .
4lab .
Matematyka ubezpieczeń życiowych 2 
wyk Tomasz Rolski .
1cw Marek Arendarczyk .
Metody numeryczne 1 
wyk Krzysztof Tabisz .
1lab Krzysztof Tabisz .
Modele liniowe 
wyk Małgorzata Bogdan .
1lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
2lab Wiktor Ejsmont .
Modelowanie deterministyczne 
wyk Grzegorz Karch .
1lab Łukasz Paszkowski .
2lab Łukasz Paszkowski .
Modelowanie statystyczne w zarządzaniu wierzytelnościami masowymi 
wyk .
1lab .
2lab .
Obliczenia symboliczne 
wyk Waldemar Hebisch .
1cw Waldemar Hebisch .
Podstawy geometrii i geometria nieeuklidesowa 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Jacek Świątkowski .
Procesy Markowa 
wyk Władysław Szczotka .
1cw Władysław Szczotka .
Programowanie obiektowe 1 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiella .
1lab Grzegorz Jagiella .
2lab Krzysztof Tabisz .
3lab Edyta Kania .
4lab Biswarup Das .
5lab Mariusz Maślanka .
6lab Marcin Młotkowski .
Programowanie obiektowe 2 
wyk Krzysztof Tabisz .
1lab Krzysztof Tabisz .
2lab Maciej Paluszyński .
3lab Robert Stańczy .
4lab Jan Czajkowski .
5lab Waldemar Hebisch .
Równania różniczkowe 2 R 
wyk Piotr Biler .
1cw Miłosz Krupski .
Semiparametric regression 
wyk Jaroslaw Harezlak .
1lab Jaroslaw Harezlak .
Szeregi czasowe 
wyk Władysław Szczotka .
1cw Krzysztof Topolski .
Teoria analizy dużych zbiorów 
wyk .
1lab Michał Kos .
Teoria dystrybucji 
wyk .
1cw .
Teoria prawdopodobieństwa 2 
wyk Zbigniew Jurek .
1cw Piotr Dyszewski .
Teoria statystyki 
wyk Grzegorz Wyłupek .
1cw Grzegorz Wyłupek .
Topologia algebraiczna 2 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Lech Januszkiewicz .
Wnioskowanie statystyczne 
wyk Grzegorz Wyłupek .
1cw Grzegorz Wyłupek .
Wprowadzenie do symulacji i metod Monte Carlo 
wyk Paweł Lorek .
1lab Paweł Lorek .
1cw Paweł Lorek .
Wprowadzenie do teorii podejmowania decyzji 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
Wstęp do informatyki i programowania 
wyk Paweł Rzechonek .
1lab Paweł Rzechonek .
2lab Paweł Schmidt .
3lab Krzysztof Tabisz .
4lab .
konwPaweł Rzechonek .
1cw Paweł Rzechonek .
2cw Paweł Schmidt .
Wstęp do matematyki R 
wyk Jan Kraszewski .
konwJan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
Wstęp do matematyki ubezpieczeniowej 
wyk Tomasz Rolski .
1cw Barbara Jasiulis-Gołdyn .
Wycena i analiza instrumentów finansowych 3 
wyk Przemysław Klusik .
1lab Michał Krawiec .
1cw Przemysław Klusik .
Wykład do wyboru 4 
wyk .
1cw .
Wykład do wyboru 5 
wyk .
1cw .
Wykład do wyboru 6 
wyk .
1cw .
Zaawansowane modele liniowe 
wyk .
1lab .
Wykłady monograficzne
Compressed sensing 
wyk .
1cw .
Dyskretny rachunek prawdopodobieństwa 
wyk Dariusz Buraczewski .
1cw Dariusz Buraczewski .
Geometria (dla specj. naucz.) 
wyk Lech Januszkiewicz .
1cw Lech Januszkiewicz .
Nieprzemienne procesy Levy'ego 
wyk Anna Wysoczańska-Kula .
1cw Anna Wysoczańska-Kula .
Wstęp do analizy harmonicznej i przestrzeni funkcyjnych 
wyk Jacek Dziubański .
1cw Jacek Dziubański .
Wykład monograficzny 
wyk Alexander Bendikov .
1cw Alexander Bendikov .
Wykład monograficzny z modelowania stochastycznego 
wyk Krzysztof Dębicki .
1cw Krzysztof Dębicki .
Zastosowania kombinatoryki nieskończonej 
wyk Piotr Borodulin-Nadzieja .
1cw Piotr Borodulin-Nadzieja .
Wykłady niekierunkowe
Ekonomika integracji europejskiej 
wyk .
Historia filozofii 
wyk .
1cw .
Historia sztuki 
wyk .
Seminaria
Metodyka prowadzenia zajęć i wykładów matematycznych z wykorzystaniem nowoczesnych technologii 
wyk .
1lab .
Proseminarium 1 
1sem-Paweł Głowacki .
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Wojciech Młotkowski .
2sem-Ludomir Newelski .
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Zbigniew Jurek .
2sem-Zbigniew Jurek .
Seminarium przeglądowe 
1sem .
Seminarium przeglądowe dla MS i AD 
1sem Krzysztof Topolski .
Teoria modeli ciał 
1sem Piotr Kowalski .
Laboratoria
Drupal - tworzenie portali internetowych 
1lab Robert Stańczy .
Excel 
1lab Sebastian Sydor .
2lab Sebastian Sydor .
Inżynieria finansowa 1 
wyk Przemysław Klusik .
1lab Michał Kos .
1cw Przemysław Klusik .
Laboratorium statystyczne 2 
1lab Kamil Dyba .
1cw Kamil Dyba .
Laboratorium z algebry liniowej 
1lab Kamil Dyba .
2lab Michał Kos .
LaTeX 
1lab Jan Czajkowski .
2lab Jan Czajkowski .
Visual Basic w Excelu 
1lab .
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowska .
2lab Małgorzata Kołaczkowska .
3lab Małgorzata Kołaczkowska .
4lab Małgorzata Kołaczkowska .
5lab Małgorzata Kołaczkowska .
6lab Małgorzata Kołaczkowska .
7lab Krzysztof Makaro .
8lab Krzysztof Makaro .
9lab Krzysztof Makaro .
10lab Krzysztof Makaro .
11lab Krzysztof Makaro .
12lab Krzysztof Makaro .
Wprowadzenie do R 
1lab Sebastian Sydor .
2lab Michał Kos .
3lab Kamil Dyba .
4lab Kamil Dyba .
5lab .
6lab Wiktor Ejsmont .
Praktyki
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie informatyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 3 
1prk- .
Praktyka obserwacyjna - dydaktyka 
1prk-Agata Hoffmann .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 1 
1prk- .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 2 
1prk-Agata Hoffmann .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 3 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka opiekuńczo-wychowawcza (SP) 
1prk- .
Praktyka zawodowa 
1prk- .
Pozostałe przedmioty
Dydaktyka 
1cw Agata Hoffmann .
Emisja głosu 1 
1cw Magdalena Michalak .
2cw Magdalena Michalak .
Fizyka dla nauczycieli 
wyk .
1lab .
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
Kompetencje psychologiczno-pedagogiczne nauczyciela w szkole podstawowej 
1cw .
Komputer w szkole 1 
wyk Krzysztof Omiljanowski .
1lab Krzysztof Omiljanowski .
Konwersatorium dydaktyczne - metody aktywizujące 
konw .
Metody geostatystyczne w analizach środowiskowych 
wyk .
1cw .
Metodyka nauczania matematyki 2 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Agata Hoffmann .
Metodyka nauczania matematyki 3 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Małgorzata Mikołajczyk .
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agata Hoffmann .
2cw Agata Hoffmann .
3cw Agata Hoffmann .
Pedagogiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej 
1cw .
Pedagogika dla nauczycieli 
wyk .
1cw .
Planowanie kariery zawodowej I 
konwMarcin Preisner .
Planowanie kariery zawodowej II 
konw .
Podstawy prawa dla ekonomistów 
wyk .
1cw .
Przepisy oświatowe 
konwAgata Hoffmann .
Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki 
konwElżbieta Kalinowska .
Wstęp do arytmetyki 
1cw Małgorzata Mikołajczyk .
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Krzysztof Omiljanowski .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
3cw Bogdan Mincer .
4cw Bogdan Mincer .
5cw Andrzej Raczyński .
6cw Paweł Lorek .
7cw Paweł Lorek .
8cw .
9cw Paweł Głowacki .