Plan zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2016/2017

Data ostatniej aktualizacji danych: 2017-05-27 20:55

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


grupa rodzaj zajęć prowadzący dzień godziny sala częst. uwagi
Wykłady
Algebra 1 A
wyk.Ludomir Newelskiponiedziałek8.15 — 11.0WS
konw.Ludomir Newelskiponiedziałek11.15 — 12.0WS
1cw.Piotr Kowalskiwtorek14.15 — 16.0A
2cw.Tadeusz Pezdawtorek14.15 — 16.0B
3cw.Piotr Borodulin-Nadziejawtorek14.15 — 16.0EM
4cw.Jan Kraszewskiwtorek14.15 — 16.0HS
5cw.Roman Wencelwtorek14.15 — 16.0WS
Algebra 1 B
wyk.Piotr Kowalskiponiedziałek8.15 — 11.0B
konw.Piotr Kowalskiponiedziałek11.15 — 12.0B
1cw.Piotr Kowalskiśroda10.15 — 12.0604
Algebra II
wyk.Jan Dymarawtorek8.15 — 10.0603
1cw.Jan Dymarapiątek8.15 — 10.0A
Algebra liniowa 1
wyk.Mariusz Grechśroda8.15 — 11.0HS
konw.Mariusz Grechczwartek8.15 — 9.0HS
1cw.Mariusz Grechczwartek9.15 — 11.0HS
2cw.Katarzyna Dymaraczwartek9.15 — 11.0EM
3cw.Tomasz Elsnerczwartek9.15 — 11.0A
4cw.Tadeusz Pezdaczwartek9.15 — 11.0B
5cw.Roman Wencelczwartek9.15 — 11.0605
Algebra liniowa 1 R
wyk.Jan Dymaraśroda10.15 — 11.0EM
wyk.Jan Dymaraczwartek9.15 — 11.0WS
konw.Jan Dymaraczwartek8.15 — 9.0WS
1cw.Jan Dymaraśroda8.15 — 10.0EM
2cw.Światosław Galśroda8.15 — 10.0B
Algebra liniowa 2 A
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8.15 — 11.0WS
konw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek10.15 — 11.0601
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek8.15 — 10.0601
2cw.Jakub Gismatullinczwartek8.15 — 10.0711
Algebra liniowa dla doktorantów 1
wyk.Lech Januszkiewiczwtorek11.15 — 13.0606
1cw.Lech Januszkiewiczponiedziałek12.15 — 14.0607
Analiza funkcjonalna 1
wyk.Jacek Dziubańskiwtorek8.15 — 11.0WS
1cw.Jacek Dziubańskiśroda8.15 — 10.0602
Analiza matematyczna 1
wyk.Jarosław Wróblewskiwtorek10.15 — 12.0HS
wyk.Jarosław Wróblewskiczwartek11.15 — 13.0HS
konw.Jarosław Wróblewskiwtorek9.15 — 10.0HS
1cw.Jarosław Wróblewskiwtorek12.15 — 14.0HSGrupa o podwyższonym poziomie. Zapisy zamknięte. Studenci będą przenoszeni do tej grupy z innych grup w listopadzie na podstawie decyzji wykładowcy.
1cw.Jarosław Wróblewskipiątek8.15 — 10.0HSGrupa o podwyższonym poziomie. Zapisy zamknięte. Studenci będą przenoszeni do tej grupy z innych grup w listopadzie na podstawie decyzji wykładowcy.
2cw.Jarosław Wróblewskiponiedziałek12.15 — 14.0EM
2cw.Jarosław Wróblewskiśroda11.15 — 13.0EM
3cw.Robert Stańczyponiedziałek12.15 — 14.0A
3cw.Robert Stańczyśroda11.15 — 13.0A
4cw.Krzysztof Tabiszponiedziałek12.15 — 14.0WS
4cw.Krzysztof Tabiszśroda11.15 — 13.0WS
5cw.Jan Kraszewskiponiedziałek12.15 — 14.0HS
5cw.Jan Kraszewskiśroda11.15 — 13.0HS
Analiza matematyczna 1 P
wyk.Wojciech Młotkowskiwtorek10.15 — 12.0B
wyk.Wojciech Młotkowskiczwartek12.15 — 14.0WS
konw.Wojciech Młotkowskiwtorek9.15 — 10.0B
1cw.Wojciech Młotkowskiwtorek14.15 — 16.0601
1cw.Wojciech Młotkowskipiątek8.15 — 10.0WS
Analiza matematyczna 2 A
wyk.Ziemowit Rzeszotnikśroda11.15 — 13.0B
wyk.Ziemowit Rzeszotnikpiątek10.15 — 12.0EM
konw.Ziemowit Rzeszotnikpiątek9.15 — 10.0EM
1cw.Ziemowit Rzeszotnikczwartek11.15 — 14.0EM
Analiza matematyczna 3 A
wyk.Janusz Wysoczańskiponiedziałek12.15 — 14.0B
wyk.Janusz Wysoczańskipiątek14.15 — 16.0HS
konw.Janusz Wysoczańskipiątek16.15 — 17.0HS
1cw.Janusz Wysoczańskiponiedziałek14.15 — 16.0B
1cw.Janusz Wysoczańskipiątek17.15 — 18.0HS
Analiza matematyczna 3 B
wyk.Maciej Paluszyńskiśroda14.15 — 16.0A
wyk.Maciej Paluszyńskipiątek14.15 — 16.0EM
konw.Maciej Paluszyńskipiątek16.15 — 17.0EM
1cw.Maciej Paluszyńskiśroda16.15 — 19.0A
2cw.Piotr Bilerponiedziałek12.15 — 15.0603
Analiza matematyczna I
wyk.Ryszard Szwarcwtorek8.15 — 10.0601
wyk.Ryszard Szwarcpiątek8.15 — 10.0601
1cw.Marcin Preisnerwtorek10.15 — 12.0602dla ISIM
1cw.Marcin Preisnerpiątek10.15 — 12.0Adla ISIM
2cw.Grzegorz Świderskiwtorek10.15 — 12.0603dla Mat
2cw.Grzegorz Świderskipiątek10.15 — 12.0HSdla Mat
Analiza matematyczna III
wyk.Ewa Damekponiedziałek14.15 — 16.0WS
wyk.Ewa Damekpiątek14.15 — 16.0WS
1cw.Ewa Damekczwartek8.15 — 10.0603
1cw.Ewa Damekczwartek10.15 — 12.0603
1cw.Piotr Dyszewskiczwartek8.15 — 10.0603
1cw.Piotr Dyszewskiczwartek10.15 — 12.0603
Analiza portfelowa
wyk.Wiesław Krakowiakpiątek14.15 — 16.0B
1cw.Wiesław Krakowiakczwartek14.15 — 16.0607
2cw.Wiesław Krakowiakczwartek12.15 — 14.0607
Bazy danych
wyk.Paweł Kawaśroda16.15 — 18.0EM
1lab.Miłosz Krupskiponiedziałek12.15 — 14.0411(co 2 tyg. nieparz)
2lab.Miłosz Krupskiponiedziałek12.15 — 14.0411(co 2 tyg. parz)
3lab.Jakub Gismatullinczwartek10.15 — 12.0416(co 2 tyg. nieparz)
4lab.Jakub Gismatullinczwartek10.15 — 12.0416(co 2 tyg. parz)
5lab.Robert Stańczyponiedziałek14.15 — 15.0410
6lab.Robert Stańczyśroda10.15 — 11.0411
1cw.Jakub Gismatullinpiątek14.15 — 16.0A(co 2 tyg. parz)
2cw.Jakub Gismatullinpiątek14.15 — 16.0A(co 2 tyg. nieparz)
Biomatematyka 2
wyk.Krzysztof Topolskiwtorek16.15 — 18.0606
1cw.Krzysztof Topolskiwtorek14.15 — 16.0606
Ekonometria 2
wyk.Kamil Dybawtorek16.15 — 18.0416
1cw.Kamil Dybawtorek14.15 — 16.0416
Elementarna analiza danych
wyk.Andrzej Dąbrowskiśroda8.15 — 10.0A
1cw.Andrzej Dąbrowskiśroda10.15 — 12.0602
2cw.Andrzej Dąbrowskiśroda12.15 — 14.0602
Elementy topologii, teorii miary i całki Lebesgue'a
wyk.Ewa Damekponiedziałek16.15 — 18.0WS
1cw.Ewa Damekpiątek16.15 — 18.0WS
Funkcje rzeczywiste
wyk.Grzegorz Plebanekwtorek14.15 — 16.0604
1cw.Grzegorz Plebanekwtorek16.15 — 18.0601
2cw.Grzegorz Plebanekśroda14.15 — 16.0604
Kombinatoryka
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8.15 — 10.0HS
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10.15 — 12.0HS
2cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek14.15 — 16.0607
3cw.Sebastian Sydorponiedziałek10.15 — 12.0A
4cw.Adam Morawiecponiedziałek10.15 — 12.0601
5cw.Bogdan Mincerponiedziałek10.15 — 12.0605
6cw.Sebastian Sydorponiedziałek14.15 — 16.0601
Logika B
wyk.Ludomir Newelskipiątek9.15 — 11.0711
1cw.Ludomir Newelskipiątek11.15 — 13.0711
Matematyka obliczeniowa A
wyk.Witold Karczewskiponiedziałek14.15 — 16.0EM
1lab.Witold Karczewskiśroda14.15 — 16.0417(co 2 tyg. nieparz)
2lab.Witold Karczewskiśroda14.15 — 16.0417(co 2 tyg. parz)
4lab.Witold Karczewskiśroda16.15 — 18.0417(co 2 tyg. parz)
1cw.Witold Karczewskiponiedziałek16.15 — 18.0EM(co 2 tyg. nieparz)
2cw.Witold Karczewskiponiedziałek16.15 — 18.0EM(co 2 tyg. parz)
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych
wyk.Ryszard Szekliczwartek16.15 — 18.0WS
1lab.Ryszard Szekliczwartek10.15 — 12.0410
2lab.Ryszard Szekliczwartek14.15 — 16.0410
Matematyka ubezpieczeń życiowych
wyk.Marek Arendarczykpiątek12.15 — 14.0A
3cw.Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek8.15 — 10.0604
4cw.Marek Arendarczykpiątek10.15 — 12.0604
Mikroekonomia 1
wyk.Bogdan Mincerwtorek10.15 — 12.0EM
1cw.Bogdan Mincerpiątek10.15 — 12.0605
2cw.Bogdan Mincerśroda10.15 — 12.0601
Modelowanie deterministyczne
wyk.Grzegorz Karchczwartek14.15 — 16.0A
1lab.Łukasz Paszkowskipiątek16.15 — 18.0411
2lab.Łukasz Paszkowskiczwartek16.15 — 18.0411
Obliczenia symboliczne
wyk.Waldemar Hebischczwartek17.15 — 19.0B
1cw.Waldemar Hebischponiedziałek18.15 — 20.0607
Podstawy geometrii i geometria nieeuklidesowa
wyk.Tomasz Elsnerponiedziałek12.15 — 14.0606
1cw.Tomasz Elsnerponiedziałek10.15 — 12.0606
Procesy Markowa
wyk.Władysław Szczotkaponiedziałek8.15 — 10.0604
1cw.Władysław Szczotkaponiedziałek10.15 — 12.0604
Procesy punktowe
wyk.Tomasz Rolskipiątek8.15 — 10.0602
1cw.Tomasz Rolskipiątek10.15 — 12.0602
Programowanie obiektowe 2
wyk.Łukasz Wojakowskiczwartek13.15 — 15.0601
1lab.Łukasz Wojakowskipiątek10.15 — 12.0410
2lab.Łukasz Wojakowskipiątek12.15 — 14.0410
Rachunek prawdopodobieństwa 2 B
wyk.Zbigniew Jurekwtorek16.15 — 18.0A
1cw.Zbigniew Jurekwtorek18.15 — 20.0A
Równania różniczkowe 2 B
wyk.Piotr Bilerczwartek12.15 — 14.0711
1cw.Piotr Bilerpiątek12.15 — 14.0604
Statystyka A
wyk.Krzysztof Topolskiponiedziałek10.15 — 12.0EM
1cw.Alexander Bendikovczwartek12.15 — 14.0603
2cw.Bogdan Mincerśroda12.15 — 14.0603
Statystyka B
wyk.Grzegorz Wyłupekpiątek8.15 — 11.0B
1cw.Grzegorz Wyłupekpiątek11.15 — 13.0B
Szeregi czasowe
wyk.Władysław Szczotkaczwartek8.15 — 10.0606
1cw.Władysław Szczotkaczwartek10.15 — 12.0606
Teoria grafów
wyk.Andrzej Kisielewiczczwartek12.15 — 15.0inna
1cw.Andrzej Kisielewiczponiedziałek12.0 — 14.0605Dla ISIM
2cw.Mariusz Grechponiedziałek14.15 — 16.0605Dla MAT
3cw.Mariusz Grech .
Teoria wymiaru
wyk.Krzysztof Omiljanowskiwtorek18.15 — 19.0602
wyk.Krzysztof Omiljanowskiśroda18.15 — 19.0602
1cw.Krzysztof Omiljanowskiwtorek19.15 — 20.0602
1cw.Krzysztof Omiljanowskiśroda19.15 — 20.0602
Topologia różniczkowa
wyk.Jacek Świątkowskiwtorek10.15 — 12.0604
1cw.Lech Januszkiewiczwtorek8.15 — 10.0604
Wnioskowanie statystyczne
wyk.Grzegorz Wyłupekśroda16.15 — 18.0B
1cw.Grzegorz Wyłupekśroda18.15 — 20.0B
Wprowadzenie do symulacji i metod Monte Carlo
wyk.Paweł Lorekpiątek12.15 — 14.0607
1lab.Paweł Lorekpiątek15.15 — 16.0410
2lab.Paweł Lorekpiątek11.15 — 12.0416
1cw.Paweł Lorekpiątek14.15 — 15.0607
Wprowadzenie do teorii podejmowania decyzji
wyk.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8.15 — 10.0EM
1cw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek12.15 — 14.0601
2cw. .Grupa zlikwidowana. Proszę przepisać się do gr. 1.
Wstęp do analizy rzeczywistej i całek singularnych
wyk.Jacek Dziubańskiczwartek8.15 — 10.0607
1cw.Jacek Dziubańskiczwartek10.15 — 12.0607
Wstęp do informatyki i programowania
wyk.Paweł Rzechonekpiątek11.15 — 14.0601
1lab.Paweł Rzechonekśroda10.15 — 12.06
2lab.Paweł Schmidtśroda12.15 — 14.06
3lab.Krzysztof Tabiszśroda16.15 — 18.0416
konw.Paweł Rzechonekpiątek10.15 — 11.0601
1cw.Paweł Rzechonekśroda9.15 — 10.0inna
2cw.Paweł Schmidtśroda11.15 — 12.0603
Wstęp do matematyki R
wyk.Jan Kraszewskipiątek12.15 — 14.0HS
konw.Jan Kraszewskiśroda13.15 — 14.0HS
1cw.Jan Kraszewskiśroda14.15 — 16.0HS
Wstęp do nieprzemiennej probabilistyki
wyk.Janusz Wysoczańskiczwartek14.15 — 16.0606
1cw.Janusz Wysoczańskiczwartek16.15 — 18.0606
Wstęp do statystyki
wyk.Grzegorz Wyłupek .
1cw.Grzegorz Wyłupek .
Wybrane rozdziały analizy i topologii 1
wyk.Anna Krystekwtorek9.15 — 10.0A
wyk.Anna Krystekczwartek12.15 — 14.0A
konw.Anna Krystekwtorek8.15 — 9.0A
1cw.Anna Krystekwtorek10.15 — 12.0A
2cw.Anna Wysoczańska-Kulawtorek10.15 — 12.0601
Wykład uzupełniający dla Big Data ze statystyki
wyk. .
1cw. .
Zaawansowane metody uczenia statystycznego
wyk.Małgorzata Bogdanwtorek12.15 — 14.0601
1lab.Małgorzata Bogdanpiątek12.15 — 14.0416Tu limit jest 15! Proszę się przepisać do gr. 2.
2lab.Małgorzata Bogdanponiedziałek14.15 — 16.0417
Wykłady monograficzne
Całki singularne, zastosowania w teorii L2
wyk.Jacek Zienkiewiczwtorek9.15 — 11.0711
1cw.Jacek Zienkiewiczśroda13.15 — 15.0711
Elements of renewal theory with applications
wyk.Oleksandr Iksanovwtorek12.15 — 14.0B(co 2 tyg. nieparz)
wyk.Oleksandr Iksanovśroda12.15 — 14.0601(co 2 tyg. nieparz)
1cw.Oleksandr Iksanovwtorek14.15 — 16.0607(co 2 tyg. nieparz)
1cw.Oleksandr Iksanovśroda14.15 — 16.0B(co 2 tyg. nieparz)
Parkietaże i grupy symetrii płaskich
wyk.Jacek Świątkowskiwtorek16.15 — 18.0603
1cw.Jacek Świątkowskiwtorek18.15 — 20.0603
Wykłady niekierunkowe
Demografia
wyk.Stanisława Góreckaponiedziałek16.15 — 18.0A
1cw.Stanisława Góreckaponiedziałek18.15 — 20.0416(co 2 tyg. parz)
2cw.Stanisława Góreckaponiedziałek18.15 — 20.0416(co 2 tyg. nieparz)
3cw.Stanisława Góreckaponiedziałek14.15 — 16.0416(co 2 tyg. parz)
4cw.Stanisława Góreckaponiedziałek14.15 — 16.0416(co 2 tyg. nieparz)
Ekonomika integracji europejskiej
wyk.Teresa Korbutowiczczwartek12.15 — 14.0605
Seminaria
Discrete potential theory
1sem.Alexander Bendikovponiedziałek14.15 — 16.0604
Elementy statystyki matematycznej
1sem.Zbigniew Jurekwtorek10.15 — 12.0605
Proseminarium 1 (dla specj. teor.)
1sem-pro.Piotr Bilerpiątek12.30 — 14.0EM
Przetwarzanie języka naturalnego
1sem.Waldemar Hebischwtorek16.15 — 18.0607
Random branching structures
1sem.Oleksandr Iksanovczwartek14.15 — 16.0605
Równania różniczkowe cząstkowe typu eliptycznego
1sem.Grzegorz Karch .
Seminarium magisterskie 1 (b)
1sem-mgr.Małgorzata Bogdanśroda16.15 — 18.0606
Seminarium magisterskie 1 (e)
1sem-mgr.Sebastian Sydorwtorek12.15 — 14.0604
Seminarium magisterskie 1 (i)
1sem-mgr.Waldemar Hebischwtorek18.15 — 20.0604
Seminarium magisterskie 1 (n)
1sem-mgr.Krzysztof Omiljanowskiśroda16.15 — 18.0602
Seminarium magisterskie 2 (e)
1sem-mgr.Wiesław Krakowiakczwartek10.15 — 12.0602
2sem-mgr.Bogdan Mincerczwartek16.15 — 18.0603
Seminarium magisterskie 2 (n)
1sem-mgr.Krzysztof Omiljanowski .
Seminarium przeglądowe dla biom. i an. dan. (M. Bogdan)
1sem.Małgorzata Bogdanśroda12.15 — 14.0606
Teoria nakryć
1sem.Światosław Galponiedziałek16.15 — 18.0606
1sem.Lech Januszkiewiczponiedziałek16.15 — 18.0606
Laboratoria
Excel
1lab.Tomasz Żuchowskipiątek14.15 — 16.0416
Inżynieria finansowa 1
wyk.Przemysław Klusikśroda16.15 — 18.0601
1lab.Michał Krawiecponiedziałek16.15 — 18.0410
1cw.Przemysław Klusikśroda18.15 — 20.0601
Inżynieria finansowa 2
wyk.Przemysław Klusikśroda14.15 — 16.0605
Laboratorium statystyczne 2
1lab.Piotr Sobczykczwartek16.15 — 18.0416
1cw.Piotr Sobczykczwartek18.15 — 19.0416
Programowanie w Pascalu
1lab.Michał Śliwińskiwtorek10.15 — 12.0410
Tworzenie aplikacji biznesowych w technologii Rails
1lab.Łukasz Chołajwtorek18.15 — 20.0416
Uzupełniające laboratorium z algebry liniowej
1lab.Michał Kosczwartek18.15 — 20.0417
2lab.Kamil Dybaśroda14.15 — 16.0416
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego
1lab.Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10.15 — 12.0417(co 2 tyg. parz)
2lab.Krzysztof Makaroponiedziałek12.15 — 14.0417(co 2 tyg. parz)
3lab.Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10.15 — 12.0417(co 2 tyg. nieparz)
4lab.Krzysztof Makaroponiedziałek12.15 — 14.0417(co 2 tyg. nieparz)
5lab.Małgorzata Kołaczkowskawtorek12.15 — 14.0417(co 2 tyg. parz)
6lab.Krzysztof Makarowtorek12.15 — 14.0417(co 2 tyg. nieparz)
7lab.Małgorzata Kołaczkowskapiątek10.15 — 12.0411(co 2 tyg. parz)
8lab.Krzysztof Makaropiątek12.15 — 14.0417(co 2 tyg. nieparz)
9lab.Małgorzata Kołaczkowskapiątek10.15 — 12.0411(co 2 tyg. nieparz)
10lab.Krzysztof Makaropiątek12.15 — 14.0417(co 2 tyg. parz)
11lab.Małgorzata Kołaczkowskawtorek12.15 — 14.06(co 2 tyg. nieparz)
12lab.Krzysztof Makarowtorek12.15 — 14.06(co 2 tyg. parz)
Wprowadzenie do R
1lab.Kamil Dybaśroda12.15 — 14.0416
2lab.Kamil Dybaśroda10.15 — 12.0416
3lab.Kamil Dybawtorek12.15 — 14.0416
Praktyki
Hospitacje do Dydaktyki
1prk-ped.Agata Hoffmannśroda8.15 — 10.0inna
1prk-ped.Agata Hoffmannpiątek8.15 — 10.0inna
Hospitacje z metodyki nauczania informatyki w gimnazjum
1hosp.Michał Śliwiński .
Hospitacje z metodyki nauczania informatyki w szkole ponadgimnazjalnej
1prk-ped.Michał Śliwiński .
Hospitacje z metodyki nauczania matematyki w gimnazjum
1hosp.Michał Śliwińskipiątek8.0 — 12.0
Praktyka ciągła w LO
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka ciągła w SP
1prk-ped.Agata Hoffmann .
Praktyka ciągła w SP (informatyka)
1prk-ped.Michał Śliwiński .
Praktyka opiekuńczo-wychowawcza
1prk-ped.Marta Kuty-Pachecka .
1prk-ped.Ewa Piwowarczyk .
Praktyka przy imprezach popularnonaukowych w IM 1
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka przy imprezach popularnonaukowych w IM 2
1prk-ped.Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka śródroczna w GIM
1prk-zaw.Michał Śliwiński .
Praktyka zawodowa (3 tygodnie)
1prk-zaw.Światosław Gal .
1prk-zaw.Krzysztof Topolski .
1prk-zaw.Łukasz Wojakowski .
1prk-zaw.Grzegorz Wyłupek .
Pozostałe przedmioty
Dydaktyka
1cw.Agata Hoffmannśroda8.15 — 10.0605
1cw.Agata Hoffmannpiątek8.15 — 10.0605
Emisja głosu 1
2cw.Magdalena Michalakczwartek8.15 — 10.0602
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność
konw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek17.15 — 19.0601
Kompetencje psychologiczno-pedagogiczne nauczyciela w szkole podstawowej
1cw.Elżbieta Małkiewiczpiątek12.15 — 14.0603
1cw.Ewa Piwowarczykpiątek12.15 — 14.0603
Komputer w szkole 1
wyk.Krzysztof Omiljanowskiczwartek10.15 — 11.0417
1lab.Krzysztof Omiljanowskiczwartek8.15 — 10.0410
Konwersatorium dydaktyczne - ocenianie holistyczne
1cw.Agata Hoffmannśroda14.15 — 16.0606
Lingwistyka matematyczna
1cw.Michał Śliwińskiwtorek12.15 — 14.0605
Metodyka nauczania informatyki w szkole ponadgimnazjalnej
1cw.Michał Śliwiński .
Metodyka nauczania matematyki w gimnazjum
wyk.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek12.15 — 14.0602
1cw.Michał Śliwińskiwtorek8.15 — 10.0602
Ochrona własności intelektualnej
1cw.Agata Hoffmannponiedziałek15.15 — 17.0602(co 2 tyg. nieparz)
2cw.Agata Hoffmannponiedziałek15.15 — 17.0602(co 2 tyg. parz)
3cw.Agata Hoffmannwtorek14.15 — 16.0602(co 2 tyg. nieparz)
Pedagogiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej
1cw.Ewa Piwowarczykwtorek12.15 — 14.0602(sporadycznie)
2cw.Ewa Piwowarczykczwartek13.15 — 15.0604
Pedagogika dla nauczycieli
wyk.Ewa Piwowarczykwtorek16.0 — 18.0WS(sporadycznie)
1cw.Marzena Tkoczwtorek12.15 — 14.0602(sporadycznie)
Pedagogika dla nauczycieli gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych
1cw.Marzena Tkoczwtorek14.15 — 16.0603(sporadycznie)
Planowanie kariery zawodowej I
konw.Ryszard Szwarc .
Planowanie kariery zawodowej II
konw.Piotr Borodulin-Nadzieja .
Planowanie kariery zawodowej III
konw.Małgorzata Bogdan .
Podstawy prawa dla ekonomistów
wyk.Piotr Wiórekczwartek12.15 — 14.0B
1cw.Patrycja Kuszpit-Bacharczwartek14.15 — 16.0603(co 2 tyg. nieparz)
2cw.Patrycja Kuszpit-Bacharczwartek14.15 — 16.0603(co 2 tyg. parz)
Przepisy oświatowe
konw.Agata Hoffmannwtorek14.15 — 16.0602(co 2 tyg. parz)
Psychologia dla nauczycieli gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych
1cw.Marta Kuty-Pacheckawtorek12.15 — 14.0603(sporadycznie)
Szkolenie biblioteczne
wyk. .
Wstęp do arytmetyki
1cw.Małgorzata Mikołajczykśroda14.15 — 16.0607
Wycena i analiza instrumentów finansowych 2
wyk.Paweł Kawaśroda12.15 — 14.0605
1lab.Paweł Kawaśroda10.15 — 12.0711
2lab.Paweł Kawaśroda14.15 — 16.0602
3lab. .
Zespołowy projekt specjalnościowy
1cw.Marek Arendarczykśroda14.15 — 16.0603(co 2 tyg. nieparz)dla ekon.
2cw.Jacek Dziubańskiczwartek12.15 — 14.0inna(co 2 tyg. parz)dla teor.
3cw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14.15 — 16.0711(co 2 tyg. nieparz)dla naucz.
4cw.Wiesław Krakowiakpiątek8.15 — 10.0603(co 2 tyg. nieparz)dla ekon.
5cw. środa12.15 — 14.0inna(co 2 tyg. nieparz)dla zast. i ekon.
6cw.Paweł Błażejczwartek14.15 — 16.0411(co 2 tyg. parz)dla bio.
7cw. .proszę się nie zapisywać
8cw. .dla naucz.