Konkurs matematyczny KoMa 2012

Archiwalne wyniki eliminacji konkursu KoMa w kategorii gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej. Serdecznie gratuluję wszystkim, którym dobrze poszło! Lista zakwalifikowanych powinna za jakiś czas pojawić się na stonie głównej konkursu.

Konkurs matematyczny KoMa 2011

Dziękuję wszystkim uczestnikom eliminacji za udział i spotkanie. Wyników i listy zakwalifikowanych do finału należy szukać na stronie konkursu (za kilka dni, najpierw będzie lista w kategorii gimnazjów). Tymczasem swój wynik można zobaczyć:

tutaj - wyniki eliminacji w kategorii gimnazjalnej oraz
tutaj - wyniki eliminacji w kategorii ponadgimnazjalnej.

IV Wiosenna Szkoła Matematyki dla Gimnazjalistów

Czwarta szkoła już w przygotowaniu. Informacje zostały rozesłane do szkół - jesteśmy w trakcie przygotowań i zbierania zgłoszeń. Tremin obozu: 4-8 maja b.r., miejsce: ośrodek Marcus w Przesiece, temat: "Teoria liczb i kryptografia". Zapraszamy!

Konkurs matematyczny KoMa 2010

Zakończyły się finały konkursu KoMa w 2010 roku. Wyniki i listy zakwalifikowanych są tutaj. Gratulujemy wszystkim uczestnikom a w szczegolności Bartkowi Sójce. Archiwalne wyniki eliminacji:
Wyniki eliminacji w kategorii gimnazjalnej.
Wyniki eliminacji w kategorii ponadgimnazjalnej.

III Wiosenna Szkoła Matematyki dla Gimnazjalistów

Zakończyła się III WSM. Pewne informacje są umieszczone na stronie obozów. Zachęcam do dosyłania mi materiałów i linków do zdjęć. Zapraszam też na przyszłoroczny obóz.

XX Zimowa Szkoła Matematyki

Rozpoczeły się już zapisy na kolejną edycję ZSM. Informacje o obozie można przeczytać na stronie. W szkołach powinny już trwać zapisy. Jeśli w szkole nie była ogłaszana informacja o obozie, to proszę pytać nauczycieli (i pospieszać, bo niewiele czasu zostało),a jakby i to się nie udało, to można napisać do mnie (preisner (małpa) math.uni.wroc.pl) - postaram się pomóc. Gorąco polecam!

Konkurs matematyczny KoMa 2009

Zakończyły się finały konkursu KoMa w 2009 roku. Wyniki finałów można obejrzeć tutaj. Gratulujemy szczególnie Michałowi Kwiatkowskiemu świetnego występu. Archiwalne wyniki eliminacji: gimnazja i licea.