Semestr II roku akademickiego 2011/2012

Data ostatniej aktualizacji danych: 2012-06-21 16:00

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


grupa rodzaj zajęć prowadzący dzień godziny sala uwagi
Wykłady
Algebra liniowa 1 A
wykł.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda10 — 13EM
konw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda9 — 10HS
1ćw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8 — 10HS
2ćw.Piotr Borodulin-Nadziejawtorek8 — 10EM
3ćw.Mariusz Grechwtorek8 — 10WS
Algebra liniowa 2 A
wykł.Mariusz Grechśroda10 — 13HS
konw.Mariusz Grechczwartek8 — 9WS
1ćw.Mariusz Grechczwartek9 — 11WS
2ćw.Barbara Majcher-Iwanowczwartek9 — 11EM
Algebra liniowa 2 B
wykł.Jan Dymaraczwartek8 — 11601
konw.Tomasz Elsnerśroda10 — 11WS
1ćw.Tomasz Elsnerśroda11 — 13WS
Algebra liniowa dla doktorantów 2
wykł.Lech Januszkiewiczponiedziałek16 — 18607
Analiza funkcjonalna 2
wykł.Ewa Damekponiedziałek15 — 17602
1ćw.Ewa Damekponiedziałek17 — 19602
Analiza matematyczna 1 A
wykł.Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek14 — 16WS
wykł.Ziemowit Rzeszotnikpiątek10 — 12WS
konw.Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek16 — 17WS
1ćw.Ziemowit Rzeszotnikwtorek15 — 18B
2ćw.Anna Krystekwtorek15 — 18A
3ćw.Wojciech Młotkowskiwtorek15 — 18601
Analiza matematyczna 2 A
wykł.Ryszard Szwarcczwartek12 — 14HS
wykł.Ryszard Szwarcpiątek10 — 12HS
konw.Ryszard Szwarcpiątek9 — 10HS
1ćw.Ryszard Szwarcśroda8 — 10WS
1ćw.Ryszard Szwarcczwartek11 — 12HS
2ćw.Krzysztof Omiljanowskiśroda8 — 10EM
2ćw.Krzysztof Omiljanowskiczwartek11 — 12EM
Analiza matematyczna 2 B
wykł.Dariusz Buraczewskiczwartek12 — 14B
wykł.Dariusz Buraczewskipiątek10 — 12B
konw.Dariusz Buraczewskipiątek9 — 10B
1ćw.Mariusz Mirekśroda8 — 10A
1ćw.Mariusz Mirekczwartek11 — 12WS
Analiza matematyczna 3 A
wykł.Krzysztof Omiljanowskiśroda10 — 12A
wykł.Krzysztof Omiljanowskiczwartek13 — 15EM
konw.Krzysztof Omiljanowskiczwartek12 — 13EM
1ćw.Krzysztof Omiljanowskiponiedziałek8 — 10B
1ćw.Krzysztof Omiljanowskiśroda12 — 13A
Analiza na grupach Liego
wykł.Waldemar Hebischśroda14 — 16607
1ćw.Waldemar Hebischśroda16 — 18607
Analiza stochastyczna
wykł.Zbigniew Palmowskiczwartek8 — 10607
1ćw.Zbigniew Palmowskiczwartek10 — 12607
Arytmetyka finansowa
wykł.Wiesław Krakowiakwtorek8 — 10A
1ćw.Irmina Czarnawtorek12 — 14601
2ćw.Wiesław Krakowiakponiedziałek10 — 12WS
Arytmetyka teoretyczna
wykł.Witold Więsławwtorek16 — 18HS
1ćw.Witold Więsławwtorek18 — 20HS
Ekonometria 1
wykł.Roman Urbanwtorek16 — 18EM
1ćw.Barbara Bobikauśroda10 — 12605
2ćw.Barbara Bobikauśroda12 — 14605
Elementarna analiza danych
wykł.Andrzej Dąbrowskipiątek8 — 10EM
1ćw.Grzegorz Wyłupekczwartek8 — 10HS
Elementy rachunku Malliavina i jego zastosowania
wykł.Zbigniew Jurekponiedziałek14 — 16605
1ćw.Zbigniew Jurekśroda14 — 16605
Funkcje analityczne 1
wykł.Jacek Dziubańskiponiedziałek10 — 12602
1ćw.Jacek Dziubańskiczwartek12 — 14604
Geometria elementarna 1
wykł.Jacek Świątkowskiczwartek12 — 14605
1ćw.Jacek Świątkowskiczwartek14 — 16605
Kombinatoryczna teoria grup
wykł.Jacek Świątkowskiśroda10 — 12606
1ćw.Jacek Świątkowskiśroda12 — 14606
Kombinatoryka i elementy rachunku prawdopodobieństwa B
wykł.Bogdan Mincerponiedziałek12 — 14A
1ćw.Maciej Dołęgaponiedziałek14 — 16A
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois
wykł.Tadeusz Pezdaśroda10 — 12607
1ćw.Tadeusz Pezdaśroda12 — 14607
Logika A
wykł.Aleksander Iwanowpiątek10 — 12601
1ćw.Aleksander Iwanowpiątek12 — 14601
Matematyka obliczeniowa A
wykł.Adam Szustalewiczśroda14 — 16EM
1lab.Witold Karczewskiśroda17 — 19416(co 2 tyg.)
2lab.Witold Karczewskiśroda17 — 19416CO_DWA_TYG_PARZ
3lab.Adam Szustalewiczponiedziałek16 — 18417(co 2 tyg.)
4lab.Adam Szustalewiczponiedziałek16 — 18417CO_DWA_TYG_PARZ
5lab.Adam Szustalewiczśroda17 — 19410(co 2 tyg.)
6lab.Adam Szustalewiczśroda17 — 19410CO_DWA_TYG_PARZ
1ćw.Adam Szustalewiczśroda16 — 17EM
2ćw.Witold Karczewskiśroda16 — 17WS
3ćw.Adam Szustalewiczponiedziałek18 — 19605
Metody numeryczne 2
wykł.Krzysztof Tabiszponiedziałek12 — 14711
1lab.Maciej Paluszyńskiczwartek12 — 14417
Metody programowania
wykł.Adam Morawiecczwartek12 — 14601
1lab.Adam Morawiecpiątek12 — 14410
1ćw.Adam Morawiecczwartek14 — 16601
Mikroekonomia 1
wykł.Bogdan Mincerśroda13 — 15HS
1ćw.Andrzej Raczyńskiczwartek12 — 14WS
2ćw.Andrzej Raczyńskiczwartek14 — 16WS
Modele liniowe i planowanie doświadczeń
wykł.Jarosław Bartoszewiczponiedziałek12 — 14B
1ćw.Maria Kamińska-Zabierowskaponiedziałek8 — 10603
Modele stochastyczne
wykł.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8 — 10A
1ćw.Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek12 — 14A
Programowanie matematyczne 1
wykł.Grzegorz Plebanekczwartek14 — 16B
1ćw.Grzegorz Plebanekczwartek16 — 18B
Programowanie w C++ 0
wykł.Łukasz Wojakowskiwtorek12 — 14HS
1lab.Łukasz Wojakowskiwtorek14 — 16417
2lab.Łukasz Wojakowskiczwartek14 — 166
3lab.Łukasz Wojakowskiśroda13 — 15417
Rachunek prawdopodobieństwa 1 A
wykł.Ryszard Szekliponiedziałek12 — 15HS
1ćw.Irmina Czarnawtorek10 — 12A
2ćw.Barbara Jasiulis-Gołdynponiedziałek10 — 12A
3ćw.Paweł Lorekśroda13 — 15WS
4ćw.Barbara Jasiulis-Gołdynczwartek16 — 18601
Rachunek prawdopodobieństwa 1 B
wykł.Tomasz Rolskiśroda12 — 15602
1ćw.Kamil Tabiśpiątek12 — 14603
Równania różniczkowe 1 A
wykł.Robert Stańczyśroda10 — 13B
1ćw.Jacek Zienkiewiczśroda13 — 15B
2ćw.Jacek Zienkiewiczponiedziałek8 — 10WS
3ćw.Robert Stańczywtorek10 — 12B
4ćw.Jacek Zienkiewiczpiątek10 — 12A
Równania różniczkowe 1 B
wykł.Grzegorz Karchponiedziałek12 — 15606
1ćw.Grzegorz Karchśroda10 — 12604
Rozmaitości różniczkowalne
wykł.Bogusław Hajdukczwartek14 — 16604
1ćw.Bogusław Hajdukpiątek8 — 10604
Statystyczna teoria niezawodności
wykł.Jarosław Bartoszewiczśroda12 — 14603
1ćw.Piotr Nowakwtorek12 — 14603
Szeregi i transformata Fouriera
wykł.Jacek Dziubańskiwtorek8 — 10B
1ćw.Jacek Dziubańskiwtorek10 — 12606
Teoria gier
wykł.Ilona Królakwtorek12 — 14605
1ćw.Ilona Królakwtorek14 — 16605
Teoria modeli
wykł.Ludomir Newelskiwtorek14 — 16606
1ćw.Krzysztof Krupińskiśroda8 — 10604
Topologia
wykł.Paweł Krupskiwtorek16 — 18605
1ćw.Paweł Krupskiśroda15 — 17A
Wielowymiarowe szeregi czasowe
wykł.Władysław Szczotkaponiedziałek14 — 16607
1ćw.Władysław Szczotkaponiedziałek16 — 18711
Wprowadzenie do teorii zbiorów
wykł.Jan Kraszewskiponiedziałek8 — 10601
1ćw.Jan Kraszewskiponiedziałek10 — 12601
Wstęp do matematyki A
wykł.Ludomir Newelskiponiedziałek10 — 12HS
wykł.Ludomir Newelski
konw.Ludomir Newelskiponiedziałek9 — 10HS
1ćw.Krzysztof Krupińskipiątek12 — 14WS
2ćw.Barbara Majcher-Iwanowpiątek12 — 14HS
3ćw.Roman Wencelpiątek12 — 14A
4ćw.Piotr Borodulin-Nadziejapiątek12 — 14EM
5ćw.Jan Kraszewskipiątek12 — 14inna
6ćw.Wojciech Stadnickipiątek12 — 14B
Wybrane rozdziały analizy i topologii 2
wykł.Jacek Zienkiewiczponiedziałek10 — 12B
wykł.Jacek Zienkiewiczczwartek10 — 11A
konw.Jacek Zienkiewiczczwartek11 — 12A
1ćw.Anna Krystekwtorek12 — 14EM
2ćw.Jacek Zienkiewiczczwartek12 — 14A
Wykłady monograficzne
Advanced descriptive set theory 2
wykł.Janusz Pawlikowski
Aktuarialne modele ubezpieczeń zdrowotnych
wykł.Krzysztof Dębickiwtorek8 — 10601
1ćw.Krzysztof Dębickiwtorek10 — 12601
2ćw.Krzysztof Dębickiczwartek8 — 10606
Błądzenie losowe
wykł.Zbigniew Palmowskipiątek8 — 10606
1ćw.Zbigniew Palmowskipiątek10 — 11606
Giełdy papierów wartościowych
wykł.Bogusław Hajdukpiątek10 — 12602
1ćw.Bogusław Hajdukpiątek12 — 14602
Łańcuchy Markowa w modelowaniu stochastycznym
wykł.Ryszard Szekliczwartek14 — 16606
1ćw.Ryszard Szekliczwartek16 — 18606
Liczby zespolone w geometrii
wykł.Witold Więsławśroda16 — 18HS
1ćw.Witold Więsławśroda18 — 20HS
Półgrupy operatorów
wykł.Piotr Bilerponiedziałek10 — 12605
1ćw.Piotr Bilerponiedziałek12 — 14605
Teoria potencjału 2
wykł.Alexander Bendikovwtorek14 — 16602
1ćw.Alexander Bendikovwtorek16 — 18602
Teoria ruiny
wykł.Tomasz Rolskiczwartek15 — 17602
1ćw.Tomasz Rolskiczwartek17 — 19602
Układy dynamiczne i teoria liczb
wykł.Roman Urbanwtorek18 — 20603
1ćw.Roman Urbanczwartek18 — 20603
Wykłady niekierunkowe
Ekonomika integracji europejskiej
wykł.Władysław Szmytponiedziałek15 — 17B
Historia sztuki
wykł.Piotr Oszczanowskiśroda15 — 17B
Socjotechnika
wykł.Monika Wichłaczpiątek10 — 12inna
Wstęp do socjologii
wykł.Jerzy Żurkoczwartek14 — 16A
1ćw.Jerzy Żurkoczwartek16 — 18A(co 2 tyg.)
2ćw.Jerzy Żurkoczwartek16 — 18ACO_DWA_TYG_PARZ
Seminaria
Continuum theory 4
1ćw.Paweł Krupskiponiedziałek12 — 14603
Ekspertyza statystyczna
1ćw.Andrzej Dąbrowskiwtorek14 — 16604
Elementy teorii homotopii
1ćw.Jacek Świątkowski
Grupy Kaehlerowskie
1ćw.Lech Januszkiewiczponiedziałek14 — 16604
K-funkcjonał i moduły ciągłości
1ćw.Yuriy Kryakin
Proseminarium 2 (dla specj. teor.)
1ćw.Paweł Głowackiczwartek10 — 12602
Proseminarium (specj. zastosowań)
1ćw.Paweł Kawaśroda12 — 14711
1ćw.Przemysław Klusikśroda12 — 14711
Przestrzenie funkcji ciągłych
1ćw.Grzegorz Plebanekponiedziałek14 — 16711
Seminarium magisterskie 1 (b)
1ćw.
Seminarium magisterskie 1 (e)
1ćw.Wiesław Krakowiakponiedziałek12 — 14602
2ćw.Bogdan Mincerpiątek12 — 14606
Seminarium magisterskie 1 (i)
1ćw.Bartosz Trojan
Seminarium magisterskie 1 (n)
1ćw.Marek Bożejkowtorek10 — 12603
Seminarium magisterskie 1 (t)
1ćw.
Seminarium magisterskie 1 (z)
1ćw.
Seminarium magisterskie 2 (t)
1ćw.
Seminarium magisterskie 2 (z)
1ćw.
Seminarium magisterskie 3 (b)
1ćw.
Seminarium magisterskie 3 (e)
1ćw.Bogdan Mincerczwartek16 — 18604
2ćw.Wiesław Krakowiakwtorek10 — 12602
Seminarium magisterskie 3 (i)
1ćw.Andrzej Kisielewiczponiedziałek12 — 14604
Seminarium magisterskie 3 (n)
1ćw.Wojciech Młotkowskiczwartek12 — 14603
Seminarium magisterskie 3 (t)
1ćw.
Seminarium magisterskie 3 (z)
1ćw.
Spacery losowe
1ćw.Alexander Bendikovponiedziałek15 — 17606
Laboratoria
Analiza danych w pakiecie R
1lab.Kamil Dybaczwartek14 — 16416
2lab.Kamil Dybaponiedziałek12 — 14417
Arkusze kalkulacyjne w statystyce
1lab.Kamil Dybaczwartek16 — 18416
2lab.Kamil Dybawtorek10 — 12416
Cyfrowa analiza sygnałów biomedycznych 2
1lab.Jakub Jernajczykponiedziałek10 — 12410
Inżynieria finansowa 2
wykł.Przemysław Klusikśroda8 — 10603
1lab.Przemysław Świątekwtorek12 — 14417
1ćw.Przemysław Klusikśroda10 — 12603
Laboratorium statystyczne 1
1lab.Piotr Żebrowskiwtorek14 — 16416
1ćw.Andrzej Dąbrowskiwtorek16 — 17711
Latex
1lab.Jan Czajkowskiwtorek12 — 14416(co 2 tyg.)
Pracownia statystyczna 1
1lab.Piotr Nowakponiedziałek14 — 16416
2lab.Piotr Nowakponiedziałek16 — 18416
3lab.Krzysztof Topolskiponiedziałek14 — 16411
4lab.Piotr Żebrowskiczwartek10 — 12416
5lab.Grzegorz Wyłupekczwartek10 — 12411
1ćw.Krzysztof Topolskiponiedziałek13 — 14WS
Programowanie w LOGO
1lab.Adam Morawiecwtorek12 — 14411
Szkolna pracownia informatyczna
1lab.Adam Morawiecwtorek14 — 16410
Visual Basic w Excelu
1lab.Anna Pochyłapiątek8 — 10417
2lab.Anna Pochyłapiątek10 — 12417
3lab.Anna Pochyłapiątek12 — 14417
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego
1lab.Małgorzata Kołaczkowskaśroda13 — 156CO_DWA_TYG_PARZ
2lab.Małgorzata Kołaczkowskaczwartek12 — 14411(co 2 tyg.)
3lab.Małgorzata Kołaczkowskaczwartek12 — 14411CO_DWA_TYG_PARZ
4lab.Kryspin Porembskiśroda13 — 15411(co 2 tyg.)
5lab.Kryspin Porembskiczwartek14 — 16410(co 2 tyg.)
6lab.Kryspin Porembskiczwartek14 — 16410CO_DWA_TYG_PARZ
7lab.Kryspin Porembskiśroda13 — 15411CO_DWA_TYG_PARZ
8lab.Małgorzata Kołaczkowskaśroda13 — 156(co 2 tyg.)
9lab.Kryspin Porembski
Zespołowy projekt programistyczny
1lab.Bartosz Trojanśroda13 — 14416
Praktyki
Hospitacje do Metodyki nauczania matematyki 1
1lab.Agata Hoffmann
Hospitacje do Metodyki nauczania matematyki 3
1lab.Małgorzata Mikołajczyk
Hospitacje w Gimnazjum do Metodyki nauczania matematyki 2
1lab.Agata Hoffmann
Praktyka ciągła w LO
1ćw.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka ciągła w LO (informatyka)
1ćw.Michał Śliwiński
Praktyka ciągła w LO (j. ang.)
1ćw.
Praktyka ciągła w SP
1ćw.Agata Hoffmann
Praktyka ciągła w SP (informatyka)
1ćw.
Praktyka śródroczna w GIM
1ćw.Agata Hoffmann
Praktyka śródroczna w GIM (fizyka)
1ćw.
Praktyka śródroczna w GIM (geografia)
1ćw.
Praktyka śródroczna w GIM (informatyka)
1ćw.Michał Śliwiński
Praktyka przy imprezach popularnonaukowych w IM 1
1ćw.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka przy imprezach popularnonaukowych w IM 2
1ćw.Małgorzata Mikołajczyk
Praktyka zawodowa (3 tygodnie)
1ćw.Bogdan Mincer
1ćw.Andrzej Raczyński
1ćw.Krzysztof Topolski
Pozostałe przedmioty
Dydaktyka informatyki 1
1ćw.Michał Śliwińskiśroda15 — 17416
Emisja głosu 1
1ćw.
Geografia regionalna świata
wykł.
1lab.
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność
konw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek17 — 19601
Język angielski - egzamin, poziom A1II
1konw.
Język angielski - egzamin, poziom A2II
1konw.
Język angielski - egzamin, poziom B1I
1konw.
Język angielski - egzamin, poziom B1II
1konw.
Język angielski - egzamin, poziom B2
1konw.
Język angielski - egzamin, poziom B2I
1konw.
Język angielski - egzamin, poziom B2II
1konw.
Język niemiecki B2I
1konw.
Konwersatorium dydaktyczne - ocenianie holistyczne
1ćw.Agata Hoffmannponiedziałek12 — 14607
Kurs wychowawców kolonijnych
1ćw. wtorek16 — 19WS
Matematyka elementarna
1ćw.Andrzej Raczyńskiwtorek10 — 12HS
1ćw.Andrzej Raczyńskiczwartek10 — 12605
2ćw.Dominika Pilarczykwtorek10 — 12WS
2ćw.Dominika Pilarczykczwartek10 — 12B
3ćw.Piotr Borodulin-Nadziejawtorek10 — 12EM
3ćw.Piotr Borodulin-Nadziejaczwartek10 — 12604
Meteorologia i klimatologia
1ćw.
Metodyka fizyki (2)
wykł.
1ćw.
Metodyka nauczania matematyki 1
1ćw.Agata Hoffmannpiątek10 — 12607
Metodyka nauczania matematyki 3
1ćw.Małgorzata Mikołajczykwtorek14 — 16607
Ochrona własności intelektualnej
1ćw.Adam Morawiecwtorek16 — 17606
2ćw.Bogdan Mincerponiedziałek14 — 15B
3ćw.Agata Hoffmannponiedziałek11 — 12607
4ćw.Agata Hoffmannponiedziałek12 — 13607
5ćw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14 — 16601(sporadycznie)
Podstawy geografii ekonomicznej
1ćw.
1lab.
Podstawy prawa dla ekonomistów
wykł.Piotr Wiórekpiątek10 — 12EM
1ćw.Agnieszka Guzewiczpiątek12 — 14605(co 2 tyg.)
2ćw.Piotr Wiórekpiątek8 — 10605CO_DWA_TYG_PARZ
Pracownia dydaktyki fizyki
1lab.
Pracownia fizyczna 1
1ćw.
Psychologia dla nauczycieli
wykł.Monika Kozłowskawtorek14 — 16EM
1ćw.Monika Kozłowskawtorek16 — 18603
Psychologiczno-pedagogiczne kompetencje nauczyciela 2
1ćw.Sylwia Dudziak-Kamieniarzpiątek14 — 17606(sporadycznie)
1ćw.Sylwia Dudziak-Kamieniarzpiątek17 — 18606(sporadycznie)
Rynek kapitałowy i finansowy
wykł.Urszula Banaszczak-Sorokaśroda13 — 15inna
1ćw.Urszula Banaszczak-Sorokaśroda11 — 13inna(co 2 tyg.)
TI w nauczaniu matematyki
konw.Michał Śliwińskiśroda12 — 14601
Warsztaty zadaniowe w języku angielskim
konw.Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14 — 16601
Wstęp do geometrii
1ćw.Stefan Miziaczwartek13 — 15607
2ćw.Stefan Miziaczwartek16 — 18603
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1
wykł.Paweł Kawaponiedziałek17 — 19EM
1lab.Irmina Czarnawtorek14 — 16411
2lab.Barbara Jasiulis-Gołdynczwartek14 — 16417
3lab.Irmina Czarnaczwartek14 — 16411
4lab.Marek Arendarczykśroda15 — 17411
5lab.Marek Arendarczykśroda17 — 19411
Wycena i analiza instrumentów finansowych 2
wykł.Paweł Kawaponiedziałek15 — 17EM
1lab.Mariusz Polakśroda8 — 10417
2lab.Agata Tomanekśroda17 — 19417
3lab.Agata Tomanekśroda16 — 18417
Wycena i analiza instrumentów finansowych 3
wykł.Przemysław Klusikczwartek8 — 10A
1lab.Paweł Kawaśroda8 — 10411
2lab.Paweł Kawaśroda10 — 12411
1ćw.Przemysław Klusikczwartek10 — 12606
Wychowanie fizyczne 1
1ćw.
Wychowanie fizyczne 2
1ćw.