XI Turniej Tenisowy Par NAUKA TAURON CUP

03.06.2012 13:24

Członek zarządu Jerzy Tutaj zajął trzecie miejsce w XI Turnieju Tenisowym Par NAUKA TAURON CUP, który odbył się dziś na kortach Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu.

W Turnieju wzięło udział 46 tenisistów reprezentujących samodzielnych pracowników nauki, przedsiębiorców, samorząd i administrację. Na widowni znajdowało się liczne grono sympatyków. Spośród uczestników wybrano 23 pary. Po grach eliminacyjnych wyłonionych zostało 8 par. Członek zarządu Jerzy Tutaj grał w parze z dyrektorem Wydziału Transportu Wojciechem Świnderem i zakwalifikował się do półfinału. W finale zagrali: Tadeusz Chmielewski-Marcin Chmielewski i Ryszard Szwarc-Kazimierz Kowal. I miejsce w Turnieju zajęła para: Tadeusz Chmielewski-Marcin Chmielewski, II miejsce: Ryszard Szwarc-Kazimierz Kowal, III  miejsce pary: Jerzy Tutaj-Wojciech Świnder i Marek Ziętek-Dariusz Biel.

 

Puchary dla zwycięskich par oraz uczestników Turnieju wręczyli  w imieniu patrona Turnieju Przewodniczącego Kolegium Rektorów Szkół Wyższych Wrocławia , Opola i Zielonej Góry Rektor Akademii Medycznej we Wrocławiu prof. Marek Ziętek, Członek Zarządu Województwa Dolnośląskiego dr Jerzy Tutaj oraz pomysłodawca i organizator Turnieju Kazimierz Kowal.