1 tydzień temu

Minister Edukacji Narodowej wydał rozporządzenie odwołujące w tym roku szkolnym etapy centralne olimpiad interdyscyplinarnych i przedmiotowych. Mimo petycji, którą podpisało 1790 osób, laureaci olimpiad nie będą wyłonieni.

1 rok temu

Została ogłoszona lista finalistów LXXI Olimpiady Matematycznej. Jest na niej 12 uczniów z Wrocławia (sześciu z III LO i po trzech z XIV LO i ALO PWr).

2 tygodnie temu

Finały regionalne IV Memoriału Urszuli Marciniak zaplanowane na 28 III zostały przełożone na inny termin.

2 tygodnie temu

Zaplanowane na 28 III drzwi otwarte Instytutu Matematycznego UWr nie odbęda się. Materiały dla uczniów zainteresowanych studiowaniem matematyki na UWr będą przekazane zdalnie.

3 miesiące temu

30 III zosatanie opublikowana lista finalistów XVIII Olimpiady Lingwistyki Matematycznej

3 miesiące temu

Zaplanowany na 31 III w V LO finał XV edycji Wrocławskiego Konkursu Matematycznego dla SP nie odbędzie się. Lista finalistów jest tutaj.

2 tygodnie temu

II seria półfinałowa rozgrywek XIX edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych została przełożona na inny termin.

2 tygodnie temu

Spotkania międzyszkolnych kółek matematycznych w IM UWr: Matematyki dla Myślących oraz kółek olimpijskich są zawieszone do odwołania.

2 tygodnie temu

Zajęcia Klubu shogi w IM UWr zostają zawieszone do odwołania ze względu na sytuację epidemiczną w kraju.

2 tygodnie temu

Do 4 IV w Muzeum Dawnego Kupiectwa na Rynku w Świdnicy prezentowana jest wystawa maszyn liczących z kolekcji prof. Macieja Sysły (II UWr) Machinae Calculatoriae.

1 miesiąc temu

Zaplanowany na 4 IV egzamin wstępny do uniwersyteckich klas siódmych matematyczno-informatycznych działających w SP 3 (ul. Bobrza) i SP 76 (ul. Wandy) odbędzie się w innym terminie.

3 tygodnie temu

Tu są wyniki eliminacji XI edycji ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego Origami Żuraw. Termin finału zostanie przesunięty, o czym poinformujemy uczestników mejlowo.

3 miesiące temu

Fnały XV Mistrzostw Polski w Sudoku oraz XXIV Mistrzostw Polski w Łamigłówkach organizowane przez Fundację Rozwoju Matematyki Rekreacyjnej "Sfinks" zostały odwołane.

3 miesiące temu

Zaplanowany na 26 IV finał IX Mistrzostw Dolnego Śląska w Sudoku organizowany przez Wydział Matematyki Politechniki Wrocławskiej został przesunięty na 21 VI.

1 rok temu

Do 30 IV można nadsyłać prace na XLII Konkurs Prac Uczniowskich z Matematyki im. Pawła Domańskiego organizowany przez miesięcznik "Delta".