2 tygodnie temu

Bartosz Chomiński z XIV LO Wrocław został złotym medalistą XLII Konkursu Prac Uczniowskich z Matematyki im. Pawła Domańskiego organizowanego przez "Deltę".

2 miesiące temu

Na LXI Międzynarodowej Olimpiadzie Matematycznej Łukasz Orski z LA PWr zdobył złoty medal (uzyskując VII wynik).

2 miesiące temu

30 IX odbędą się szkolne eliminacje do XVIII Maratonu Matematycznego. Zawodnicy dorośli nie będący nauczycielami rozegrają eliminacje 2 X.

2 tygodnie temu

Do 30 IX przyjmowane są zgłoszenia na LXIV edycję konkursu PTM studenckich prac z matematyki im. Józefa Marcinkiewicza.

1 tydzień temu

Do 30 IX przyjmowane są zgłoszenia na LIV edycję konkursu na najlepszą pracę studencką z prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki organizowany przez Odział Wrocławski PTM.

3 miesiące temu

Do 30 IX trwa nabór prac magisterskich i licencjackich w III edycji konkursu na najlepsze prace dyplomowe z matematyki obronione na Wydziale Matematyki i Informatyki UWr w roku akademickim 2019/20 (tzn. w okresie 16.09.2019 - 15.09.2020). Fundatorem nagród jest Santander Bank Polska. W tym roku finał konkursu odbędzie się zdalnie.

3 miesiące temu

Do 30 IX należy wysłać do RKO rozwiązania I serii zadań z etapu eliminacyjnego LXXII Olimpiady Matematycznej.

3 lata temu

1 X o godz. 12 na stronie głównej UWr będzie transmitowana uroczysta inauguracja roku akademickiego 2020/2021.

3 tygodnie temu

Od 1 X w galerii Łącznik (WM UWr) prezentowana będzie wystawa "Geometria wirusów" dotycząca geometrycznych zagadnień wirusologii. Została przygotowana przez Motiejusa Valiunasa (IM UWr), który wygłosi na ten temat zdalny odczyt popularnonaukowy.

2 miesiące temu

Od 1 X zapraszamy do galerii "Pod Hugonem" w IM Wr na wystawę prac finalistów XI edycji Konkursu Matematycznego Origami Żuraw. Wstęp wolny w godz. 8-18.

3 lata temu

3 X w Zespole Pałacowo-Parkowym w Żmigrodzie odbędzie się (w reżimie sanitarnym)  XVIII Matematyczny Marsz na Orientację. Wystartuje w nim 400 zawodników. Lista uczestników jest tutaj.

2 miesiące temu

VI edycja kursu dla nauczycieli Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki prowadzonego przez dr Elżbietę Kalinowską odbędzie się w dniach 3-4 i 17-18 X. Formularz zgłoszeniowy jest tutaj

1 dzień temu

Do 5 X trwa głosowanie na projekty w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego. Wybierz projekt 219 - Ogród Doświadczeń na bulwarze prof. Zwierzyckiego.

2 lata temu

Do 9 X trwa nabór wniosków stypendialnych dla uczniów w jubileuszowej XX edycji konkursu zDolny Śląsk prowadzonego przez Fundację Edukacji Międzynarodowej.

1 miesiąc temu

10 X w IM UWr odbędą się pierwsze spotkania kółek Matematyka dla Myślących oraz Kółka Olimpijskiego dla LO. Tu są listy uczestników.