Uczestnicy XI MwGE 2013

statystyka

  • maksimum możliwe 110 pkt (100%)
  • maksimum uzyskane 108 pkt (98%)
  • minimum uzyskane 0 pkt (0%)
  • wynik średni zawodników 37 pkt (34%)
  • wynik średni laureatów 94 pkt (86%)
  • liczba zawodników powyżej średniej 28 os (39 %)

wyniki

Pogrubieniem zaznaczono laureatów oraz najlepszego wyróżnionego gimnazjalistę.

U - uczeń
S - student
N - nauczyciel

l.p. imię i nazwisko szkoła wynik
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
62.
63.
64.
65.
66.
67.
68.
69.
70.
71.
72.
73.
74.
75.
76.
77.
78.
79.
80.
81.
82.
83.
84.
85.
86.
87.
88.
89.
90.
91.
92.
93.
94.
Włodzimierz Bąk
Maciej Benedykczak
Alicja Bilska
Adam Błaszkiewicz
Anna Borowiec
Katarzyna Budzik
Rafał Byczek
Andrzej Chlebicki
Albert Citko
Karolina Czapla
Jacek Dymel
Adam Dzedzej

Jarosław Dzikowski
Wojciech Fica
Jakub Gaik
Światosław Gal
Stefania Gazda
Piotr Gdowski
Paweł Górecki
Michał Górniak
Iwona Gruszecka
Klaudia Grygoruk
Jan Gwinner
Agnieszka Hejna
Anna Hoduń

Mikołaj Hościło
Łukasz Hryniuk
Paweł Jacyk
Jakub Janik
Antoni Kamiński
Marcin Kaszkowiak
Karol Kaszuba
Monika Klimowicz
Joanna Kochel
Witold Kocik
Karol Konaszyński
Michał Kosmecki
Aleksandra Kozaczko
Piotr Kryszak
Małgorzata Łazęcka
Jan Łuczkiewicz
Adrian Łukasik
Aleksander Łukaszewicz
Piotr Machowski
Michał Marcinkowski
Maciej Markiewicz
Miłosz Marszałek
Łukasz Mazurkiewicz
Marcin Mazurkiewicz
Michel Migas
Tomasz Milanowski
Aleksandra Mnich
Michał Molicki
Bartosz Narkiewicz
Ngoc Khanh Nguyen
Michał Niedźwiedź
Maria Paleczny
Marcin Papierzyński
Brian Pattillo
Tomasz Pawiłojć
Daria Perka
Krzysztof Pieprzak
Manuela Pierzak
Wioleta Pilzak
Łukasz Polakiewicz
Mateusz Ponikowski
Arkadiusz Poziemski
Oskar Prośniak
Julian Pszczołowski
Mateusz Rzepecki
Robert Saczyński
Katarzyna Siennicka
Mateusz Sieradzan
Michalina Sieradzka
Tomasz Skalski
Jakub Skorupski
Michał Smoliński
Grzegorz Smoła
Marek Sommer
Karol Szostek
Michał Szostek
Marek Szymaniec
Stanisław Świerczek
Agata Tokarek
Jan Tułowiecki
Łukasz Umiński
Oskar Wartecki
Michał Wesołowski
Magdalena Wiertel
Marcel Windys
Leszek Winniczuk
Justyna Wittlin
Krzysztof Zakrzewski
Marek Żochowski
N, I LO Opole
U, GM 1 Ząbkowice Śl.
U, XIV LO Wrocław
S, II UWr
S, IM UWr
U, V LO Kraków
U, V LO Kraków
U, XIV LO Warszawa
U, XIV LO Warszawa
U, XIV LO Wrocław
N, V LO Kraków
N, III LO Gdynia

U, XIV LO Wrocław
U, XIV LO Wrocław
U, III LO Gdynia
NA, IM UWr
S, IM UWr
U, III LO Wrocław
U, I LO Legnica
U, GM TWP Legnica
N, GM 28 Wrocław
U, XIV LO Warszawa
U, V LO Kraków
S, IM UWr
U, V LO Kraków

U, GM 24 Gdynia
S, IM UWr
U, III LO Wrocław
U, GM 24 Gdynia
U, G 28 Wrocław
U, XIV LO Wrocław
U, XIV LO Warszawa
S, IM UWr
U, XIV LO Wrocław
U, XIV LO Warszawa
S, IM UWr
U, GM TWP Legnica
U, VII LO Wrocław
U, XIV LO Wrocław
U, XIV LO Warszawa
U, III LO Gdynia
U, ZSE Dąbrowa Górn.
U, I LO Legnica
U, XIV LO Wrocław
D, IM UWr
U, XIV LO Warszawa
U, GM 1 Ząbkowice Śl.
U, III LO Wrocław
U, III LO Wrocław
S, W El. PW
S, WPPT PWr
U, V LO Kraków
A, IM UWr
U, III LO Gdynia
U, XIV LO Wrocław
N, ZSS nr 3 Kraków
U, V LO Kraków
U, XIV LO Warszawa
S, WPPT PWr
U, III LO Gdynia
U, GM 28 Wrocław
S, II UWr
U, GM 28 Wrocław
U, XIV LO Warszawa
U, I LO Opole
U, VII LO Wrocław
U, III LO Wrocław
U, V LO Kraków
U, XIV LO Wrocław
U, GM 14 Wrocław
U, I LO Legnica
U, XIV LO Warszawa
S, WMiI UWr
S, IM UWr
U, III LO Wrocław
U, XIV LO Warszawa
U, I LO Legnica
U, III LO Wrocław
U, XIV LO Warszawa
U, GM 24 Gdynia
U, GM 24 Gdynia
U, I LO Opole
U, I LO Legnica
U, XIV LO Wrocław
U, V LO Kraków
U, II LO Opole
N, II LO Wrocław
U, GM 13 Wrocław
U, XIV LO Warszawa
U, V LO Kraków
Zamość
U, GM 28 Wrocław
U, XIV LO Warszawa
U, GM 24 Gdynia
78
0
10
22
30
nb
22
40
108 I m
nb
90 IV m
80 VI m
20
28
40
40
nb
nb
10
18
20
38
72
80 VI m
108 I m
10
12
nb
8
52
12
nb
28
nb
nb
nb
22
nb
48
88 V m
32
nb
50
32
70
nb
20
10
nb
88 V m
nb
60
0
30
78
60
34
20
nb
78
nb
nb
18
nb
14
nb
32
42
nb
0
2
nb
20
68
34
108 I m
12
18
28
0
20
30
4
2
30
42
22
0
50
92 III m
nb
0
100 II m
12

Poniżej zamieszczamy plik ze szczegółową punktacją.

ZałącznikWielkość
wyniki2013.pdf139.05 KB