Uczestnicy MKM w roku 2017/18

  • Kółka odbywają się w okresie od października do czerwca.
  • Zajęcia poszczególnych kółek będą uruchomiane sukcesywnie po uzbieraniu się minimum 12-osobowej grupy. Informacje o rozpoczęciu zajęć wyślemy do zgłoszonych osób mejlowo.
  • Formularz zgłoszeniowy jest tutaj.
  • Nauczyciele mogą zamawiać kółka dla szkół pod adresem mikolaj@math.uni.wroc.pl (grupa musi być minimum 12-osobowa, termin i miejsce do uzgodnienia).
  • Wpłaty nalezy dokonać dopiero po pierwszym spotkaniu.
  • Szczegółowe informacje dotyczące kółek są tutaj.

 

Kółko olimpiskie dla gimnazjalistów
poniedziałek 16:30-18:00, sala 711
zajęcia 2 X, 9 X, 16 X, 23 X, 30 X, 6 XI, 13 XI, 20 XI, 27 XI, 4 XII, 11 XII, 18 XII

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Łukasz Besuch
Bartosz Chomiński
Hubert Dyczkowski
Dorian Frister
Zuzanna Kiczak
Dariusz Makuch
Ilya Nikonenko
Stanisław Nowakowski
Michał Opala
Lidia Podoluk
Jakub Ptak
Natasza Ptak
Krzysztof Siekierski
Marcel Szelwiga
GM 26 Wrocław
GM 4 Nysa
GM Atut Wrocław
GM 30 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM Primus Wrocław
GM 19 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM 26 Wrocław
kl. VII SP 5 Wrocław
kl. VII SP 64 Wrocław
GM 1 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM 14 Wrocław

 

Kółko olimpijskie dla licealistów
wtorek 16:30-18:00, sala 711
zajęcia 4 X, 10 X, 17 X, 24 X, 31 X, 7 XI, 21 XI, 28 XI, 5 XII, 12 XII, 19 XII

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
Aleksandra Andrasz
Cezary Bednarz
Ewa Dobrowolska
Adam Dowgird
Adam Gil
Tytus Grodzicki
Tymon Jastrzębski
Igor Kiełbowski
Mateusz Kołodziej
Krystyna Korzonek
Anastasia Lysak
Jacek Machowicz
Marcin Martowicz
Alicja Nowicka
Weronika Okuniewska
Adam Pędziwiatr
Agnieszka Sobala
Oskar Stachowiak
Mateusz Suszek
Patrycja Szczepańska 1/2
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
LO III Wrocław
LO IX Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
LO Środa Śląska
LO XIII Wrocław
LO I Wrocław
LO XIV Wrocław
LO X Wrocław
LO VII Wrocław
LO XIII Wrocław
LP Wrocław
LO XIV Wrocław
LA PWr Wrocław
NLO Koszarawa B.
LO VII Wrocław
LO XIV Wrocław
LPlast. Wrocław

 

Matematyka dla Myślących - szkoła podstawowa kl. IV-VI
sobota co 2 tyg 10:00-13:00, sala 607
30 IX, 28 X, 4 XI, 25 XI, 2 XII, 16 XII, 13 I, 3 II

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
Karol Andrzejewski
Mateusz Berkowski
Mikołaj Cieciuch
Dagmara Daszko
Franciszek Dołasiński
Maciej Frąckiewicz
Karol Gonczarek
Jagoda Hebzda
Jan Kittay
Szymon Kuszewski
Iwo Lizurej
Wiktoria Malec
Olga Samocka
Marko Savytsky
Lena Szynczewska
Katarzyna Tomaszek
Mateusz Wawrzyniak
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
SP 36 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP Święta Katarzyna
SP 83 Wrocław
SP Wysoka
SP 72 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP Ekola Ww
SP Tyniec Mały
SP Tyniec Mały
SP 47 Wrocław
SP s. Salezjanek Ww
SP Tyniec Mały
SP 91 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 24 Wrocław

 

Matematyka dla Myślących - gimnazja i kl. VII SP
sobota co 2 tyg 10:00-13:00, sala 606
30 IX, 28 X, 4 XI, 25 XI, 9 XII, 16 XII, 13 I, 3 II

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
Przemysław Gajda
Maja Geroska
Jan Godek
Jakub Gonczarek
Dionizy Jagielski
Tytus Jastrzębski
Grzegorz Kędzia
Emilia Krupska
Kacper Kuszaj
Michał Leśkiewicz 1/2
Jędrzej Lower
Antoni Łasica
Julia Lysak
Marek Madej
Władysław Nikonenko
Julia Pawicka
Jakub Ptak
Szymon Renkas
Krzysztof Siekierski
Maciej Wajda
Mikołaj Wasiak
Matylda Wilkońska
Mikołaj Wszędybył
GM Atut Wrocław
GM Atut Wrocław
kl. VII SP 66 Wrocław
LO Międzynarodowe Ww
kl. VII SP 77 Wrocław
kl. VII SP 3 Środa Śl.
GM 21 Wrocław
kl. VII SP 44 Wrocław
GM 2 Jelcz-Laskowice
kl. VII SP 17 Wrocław
GM Jaszkotle
GM Pijarów Bolesławiec
kl. VII SP 81 Wrocław
GM 48 Wrocław
kl. VII SP 91 Wrocław
GM Parnas Wrocław
kl. VII SP 64 Wrocław
kl. VII SP 17 Wrocław
GM 26 Wrocław
GM Ekola Wrocław
GM Siechnice
GM 23 Wrocław
kl. VII SP 44 Wrocław

 

Matematyka dla Myślących - licea
sobota co 2 tyg 10:00-13:00, sala 607

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Jakub Dobrzański
Tymon Jastrzębski
Jakub Kadziewicz
Anastasia Lysak
Jacek Machowicz
Natalia Majewska
Agnieszka Sobala
Oskar Werner
Olga Zaborska
LO I Lubin
LO Środa Śląska
LO VII Wrocław
LO X Wrocław
LO VII Wrocław
LO XII Wrocław
NLO Koszarawa B.
LO 2 Opole
GM 1 Ząbkowice Śl.

 

Klub Miłośników Geometrii (GM i LO)
sobota co 2 tyg 9:00-12:00

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
Adam Dowgird
Zuzanna Kiczak
Illya Nikonenko
Marcel Szelwiga
LO IX Wrocław
GM 19 Wrocław
GM 49 Wrocław
GM 14 Wrocław

 

Klub Miłośników Shogi
sobota co 2 tyg 12:00-15:00
30 IX, 14 X, 28 X, 11 XI, 25 XI, 9 XII, 16 XII, 6 I, 13 I

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
Michał Białkowski
Mateusz Ciosłowski
Cyprian Doruch
Tomasz Jarosz
Dawid Paradowski
Aleksander Robak
Noa Sawaguchi
-
ZS nr 1 Wrocław
-
-
-
-
SP 76 Wrocław

 

Klub Matematycznego Origami
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1. Lena Szynczewska SP Tyniec Mały

 

Klub rachunków na sorobanie
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1. Kacper Kuszaj GM 2 Jelcz-Laskowice

 

Kółko lingwistyki matematycznej
dwie soboty w miesiącu, godz. 10-13, sala 607
14 X, 4 XI, 18 XI, 25 XI, 9 XII, 16 XII, 13 I, 3 II

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Michał Czarnecki
Mateusz Gieroba
Zofia Kowalik
Mateusz Krajewski
Marek Madej
Weronika Okuniewska
Jonasz Osiecki
Mikołaj Poprawa
Natasza Ptak
Jan Pytel 1/2
Bartosz Pytlak
Magdalena Słonińska
Mateusz Suszek
Michalina Szymańska
LO V Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
GM 48 Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
GM 19 Wrocław
GM 1 Wrocław
LA PWr Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
LO XIV Wrocław
GM Parnas Ww

 

Klub strategicznych gier planszowych
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
Stanisław Kawulok
Zuzanna Kuszewska
Mateusz Wawrzyniak
SP Atut Wrocław
SP Ekola Ww
SP Atut Wrocław

 

Kółko matematyczne po angielsku
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
Gabriela Balawajder
Mikołaj Cieciuch
Magdalena Erbert
Kamila Jabłonkowska
Marek Madej
Julia Pawicka
GM Parnas Wrocław
SP Święta Katarzyna
GM 48 Wrocław
SP 1 Siechnice
kl. VII SP 5 Wrocław
GM Parnas Wrocław

 

Kółko matematyczne po niemiecku
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

 

Kółko matematyczne po francusku
dwie soboty w miesiącu, godz. 12-15

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

 

Kółko matematyczne po hiszpańsku
dwie soboty w miesiącu, godz. 12-15

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
   

 

Kółko matematyczne po rosyjsku
dwie soboty w miesiącu, godz. 9-12

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.