Uczestnicy MKM w roku 2019/20

  • Kółka odbywają się w okresie od października do czerwca (o ile na dane kółko zbierze się grupa min. 12 osób).
  • Formularz zgłoszeniowy jest tutaj.
  • Pierwsze spotkanie kółka dla nowych uczestników jest bezpłatne (po dokonaniu zgłoszenia).
  • Zajęcia odbywają się w grupach maksymalnie 24-osobowych. Wieksze kółka (MdM Młodzicy i Juniorzy) będą miały wydzieloną grupę spotykającą sie raz w tygodniu w dzień powszedni.
  • Terminy kółek sobotnich zostaną podane mejlowo zgłoszonym osobom.
  • Opłata za każde z kółek wynosi 200 zł za semestr (32 godziny dydaktyczne).
  • Numer konta FMW i szczegółowe informacje dotyczące kółek są tutaj.

 

Kółko olimpijskie - juniorzy (kl. 7-8 SP, ale TYLKO uczniowie startujący w OMJ)
terminy: 12 X, 26 X, 9 XI, 23 XI, 7 XII, 21 XII, 5 I, 25 I

l.p. imię i nazwisko szkoła 2 sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
Rafał Balicki
Wiktoria Bazan
Karol Bednarek
Oskar Chamela
Mikołaj Cieciuch
Mikołaj Domański
Wojciech Domin
Piotr Furman
Marlena Hotloś
Marek Kamiński
Marika Kozieł
Rozalia Lazanowicz
Karina Leśkiewicz
Karol Łacina
Vladyslav Nikonenko
Maksymilian Nowotnik
Michał Plata
Leon Przybylski
Michał Rudzik
Katarzyna Tomaszek
Maria Tometczak
Grzegorz Uznański
Paulina Żeleźnik
SP Primus Ww
SP 3 Wrocław
SP 50 Wrocław
SP 29 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 22 Wrocław
SP Pisarzowice
SP 3 Oborniki Śl.
SP Atut Ww
SP 53 Wrocław
SP 118 Wrocław
SP 51 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 66 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 2 Syców
SP s. Salez. Ww
SP 3 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 76 Wrocław
LO 2 Wrocław
SP 3 Wrocław
+
-
-
+
+
-
-
-
+
+
+
+
+
+
-
-
+
+
+
+
-
+
+

Kółko olimpijskie - seniorzy (szkoły średnie, ale TYLKO uczniowie startujący w OM)
terminy: 12 X, 9 XI, 16 XI, 23 XI, 7 XII, 21 XII, 11 I, 25 I

l.p. imię i nazwisko szkoła 2 sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
Mykhaylo Baiushta
Bartłomiej Bychawski
Jakub Dobrzański
Maciej Kowalik
Antoni Łasica
Illya Nikonenko
Stanisław Nowakowski
Yaroslav Mykuliak
Michał Opala
Stanisław Osajda
Lidia Podoluk
Jakub Rudzik
Wojciech Sobiński
Wiktoria Wojdyło
Cyprian Ziółkowski
LO 12 Wrocław
LA PWr Ww
LO 1 Lubin
LO 14 Wrocław
LO 1 Bolesławiec
???
LO 14 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
LA PWr Wrocław
LO 3 Wrocław
LA PWr Ww
LO 3 Wrocław
-
++
-
++
++
+
-
++
-
+
+
++
+
-
+

Matematyka dla Myślących - młodzicy (kl. 3, 4, 5 SP)
terminy: 19 X, 23 XI, 30 XI, 7 XII, 14 XII, 11 I, 25 I, 1 II
limit miejsc w każdej grupie wynosi 20

l.p. imię i nazwisko szkoła grupa 2 sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
Maria Baiushta
Oleksij Baiushta
Kalina Byrka
Nina Cieciuch
Szymon Czaplinski
Aleksander Dołasiński
Filip Dudziński
Stanisław Dulewicz
Andrzej Grzegdala
Jagoda Jackowska
Bartosz Kasperski
Inka Koperstyńska
Jakub Kołodziej
Tadeusz Kośmider
Adrian  Kroczak
Szymon Kruk
Natalia Kubacka
Mariia Kulyk
Julia Litwinowicz
Mateusz Lupa
Jakub  Łuczak
Karol Matyka
Lena Migacz
Anna Maria Mykuliak
Mikołaj Nowotnik
Marcin Osiński
Szymon Pałka
Wojciech Podoluk
Aleksander Porębny
Anna Skiba
Piotr Słabicki
Jakub Smoleń
Michał Strzelecki
Jan Szostek
Karol Szymankiewicz
Adam Szymczak
Franciszek Wasiak
Antoni Winiarski
Franciszek Winiarski
Ignacy Włodarski
SP 76 Wrocław
SP 76 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP 3 Wrocław
SP Wysoka
SP Żerniki Wr.
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 45 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP Kamieniec Wr.
SP Kiełczów
SP s. Salez. Ww
SP 1 Siechnice
SP 82 Wrocław
OSM 2 Wrocław
SP 1 Wrocław
SP Psary
SP Radwanice
SP Psary
SP 83 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 1 Wrocław
SP 81 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 6 Świdnica
SP 24 Wrocław
SP 113 Wrocław
SP Rojów
SP Tyniec Mł
SP 113 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP s.Salezj. Ww
SP AMS Ww
SP 20 Wrocław
SP 5 Wrocław
SP Iskry Ww
SP Iskry Ww
SP 36 Wrocław
13
13
9
9
9
9
13
9
9
13
9
13
13
9
9
9
13
9
9
9
13
13
13
13
9
9
13
9
13
13
9
13
9
9
9
13
9
9
9
9
-
-
-
-
-
-
-
+
+
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
-
+
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Matematyka dla Myślących - juniorzy (kl. 6, 7, 8 SP)
terminy: 19 X, 16 XI, 23 XI, 30 XI, 14 XII, 18 I, 25 I, 1 II
limit miejsc w każdej grupie wynosi 30

l.p. imię i nazwisko szkoła grupa 2 sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
31.
32.
33.
34.
35.
36.
37.
38.
39.
40.
41.
42.
43.
44.
45.
46.
47.
48.
49.
50.
51.
52.
53.
54.
55.
56.
57.
58.
59.
60.
61.
Michał Błaszczyszyn
Maciej Błaszczyszyn
Kinga Błaszkiewicz
Maciej Boroń
Marta Bulerska
Filip Byrka
Adam Cynowski
Natan Czarnocki
Paweł Czarny
Aleksandra Detko
Franciszek Dołasiński
Filip Domaradzki
Wojciech Dreluch
Zuzanna Dulewicz
Kacper Fulczyk
Maciej Goldeman
Bruno Goliński
Mikołaj Grzybowski
Karolina Haberka
Jagoda Hebzda
Paulina Hołodniuk
Zuzanna Ignaszewska
Kalina Jabłonkowska
Zuzanna Jaksa-Pliszka
Maja Jas
Tymon Jaworski
Laura Jędrysiak
Oliwier Jokiel
Wiktor Jokiel
Marek Kamiński
Antonina Kaus
Filip Kawoń
Marcin Kowalski
Klaudia Kruk
Franciszek Kurlej
Iwo Lizurej
Bartosz Meinert
Aleksandra Muzaj
Jan Myszka
Wojciech Neumann
Aleksandra Olejniczak
Bartosz Paciejewski
Dominik Pajcz
Szymon Paszkiewicz
Brunon Przybylski
Leon Przybylski
Antoni Putyra
Bartosz Roszkowiak
Mateusz Ruszkiewicz
Mateusz Rzeźnik
Marko Savytskyy
Hanna Siudzińska
Piotr Siwiński
Kinga Skrzek
Łukasz Stasieńko
Iga Szostak
Franciszek Świerczewski
Szymon Walkowiak
Tymon Waszkis
Wiktor Wolicki
Karol Żeleźnik
SP 17 Wrocław
SP 17 Wrocław
SP Marcinkowice
SP 25 Wrocław
SP LdV Ww
SP 82 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 28 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 68 Wrocław
SP Wysoka
SP 90 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP Atut Wrocław
SP 32 Wrocław
SP 82 Wrocław
SP 28 Wrocław
SP 71 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP 2 Wołów
SP 68 Wrocław
SP 1 Siechnice
SP 63 Wrocław
SP 5 Strzelin
SP 24 Wrocław
SP 19 Wrocław
SP Kiełczów
SP Kiełczów
SP 53 Wrocław
SP 64 Wrocław +
SP 4 Namysłów
SP 3 Wrocław
SP 82 Wrocław +
SP 63 Wrocław +
SP Tyniec Mł. -
SP Tyniec Mł. +
SP 2 Syców -
SP 82 Wrocław
SP 15 Wałbrzych-
SP 2 Wołów
SP 2 Lwówek Śląski
SP 24 Wrocław
SP 53 Wrocław +
SP s. Salez. Ww
SP s. Salez. Ww -
SP Wysoka +
SP 15 Wałbrzych-
SP LdV Ww +
SP 24 Wrocław
SP s. Salez. Ww
SP 118 Wrocław
SP 36 Wrocław
SP 68 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP 68 Wrocław
SP 25 Wrocław
SP 10 Wrocław
SP 24 Wrocław
SP Długołęka
SP 24 Wrocław
13
13
13
9
9
9
9
13
13
9
9
9
9
13
9
13
9
13
9
9
13
9
9
13
9
13
9
9
9
13
9
13
13
9
9
9
13
13
13
13
9
13
9
9
9
13
13
13
13
9
9
13
13
9
9
9
9
13
13
13
13
-
-
-
+
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+
+
-
-
-
+
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+

Matematyka dla Myślących - seniorzy (szkoły średnie i starsi)
terminy: 28 IX, 26 X, 9 XI, 16 XI, 30 XI, 11 I, 25 I, 1 II

l.p. imię i nazwisko szkoła 2 sem
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Jan Chudzik
Łukasz Ciświcki
Adam Just
Filip Kwiek
Marek Madej
Katia Marczak
Wiktor Modrzewski
Mateusz Noczyński
Krzysztof Siekierski
Weronika Stryjska
Maciej Szczerczowski
Marika Wardzała
LA PWr Ww
LO 9 Wrocław
LO 1 Wrocław
ZSS Wołów
LO 13 Wrocław
LO 8 Wrocław
LO 6 Wrocław
LO 13 Wrocław
LO 7 Wrocław
LO 16 Wrocław
LO Syców
LO 14 Wrocław
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

Klub Miłośników Shogi (wszyscy)
terminy: 05.10, 19.10, 09.11, 23.11, 07.12, 21.12, 04.01, 19.01
II semestr: 14.03, 21.03, 04.04, 18.04, 09.05, 23.05, 06.06, 20.06

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
Tymon Jaworski
Marek Kamiński
Wiktor Wolicki
SP 24 Wrocław
SP 53 Wrocław
SP Długołęka

 

Te kółka nie zostaną otworzone w semestrze zimowym:

Kółko Lingwistyki Matematycznej (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Kinga Błaszkiewicz
Nadia Hoffmann
Kalina Jabłonkowska
Marek Kamiński
Ignacy Kitłowski
Dominik Krupa
Marek Madej
Katarzyna Tomaszek
SP Marcinkowice
LO 5 Wrocław
SP 1 Siechnice
SP 53 Wrocław
LO 12 Wrocław
SP 10 Wrocław
LO 13 Wrocław
SP 91 Wrocław

Kółko Geometrii Elementarnej (kl. 7-8 SP i szkoły średnie)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
Bartłomiej Bychawski
Vladyslaw Nikonenko
Michał Opala
Michał Plata
Lidia Podoluk
Cyryl Szatan
Katarzyna Tomaszek
Jonasz Tylkowski
LA PWr Ww
SP 66 Wrocław
LO 14 Wrocław
SP 2 Syców
LO 14 Wrocław
LO 14 Wrocław
SP 91 Wrocław
SP Arka Wrocław

Kółko Matematycznego Origami (wszyscy)

l.p. imię i nazwisko szkoła
1.
2.
3.
4.
5.
Julian Carr
Marek Kamiński
Bartosz Kasperski
Michał Strzelecki
Adam Szymczak
SP Atut Wrocław
SP 53 Wrocław
SP Św. Katarzyna
SP Św. Katarzyna
SP 20 Wrocław