Wyniki VII edycji konkursu Koala (2021)

SZKOŁY PODSTAWOWE

statystyki zawodów

  • maksimum możliwe 37 pkt. (100%)
  • maksimum uzyskane 33,5 pkt. (90%)
  • minimum uzyskane 0 pkt. (0%)
  • wynik średni zawodników 10 pkt. (27%)
  • wynik średni laureatów 25,6 pkt. (69%)

laureaci

Laureatami zostali zawodnicy, którzy zdobyli co najmniej 21 pkt.

  • I m. Adam Biel SP 76 Wrocław, 33,5 pkt. (90,5%)
  • II m. Mateusz Wawrzyniak SP Atut Wrocław, 31 pkt. (84%)
  • III m. Wiktoria Bazan Kółko Olimpijskie Juniorów IM UWr, 29 pkt. (78%)
  • IV m. ex aequo 28 pkt. (75,6%)
    Dominik Paterek SP 28 Wałbrzych
    Karolina Pyzik Kółko Olimpijskie Juniorów IM UWr
  • V m. ex aequo 26 pkt. (70%)
    Mateusz Jurach SP 76 Wrocław
    Karol Łacina SP 76 Wrocław
  • VI m. ex aequo 25,5 pkt. (69%)
    Aleksander Porębny Kółko MdM Juniorów IM UWr
    Mateusz Wilgosz SP 76 Wrocław
  • VII m. Karol Matyka  Kółko MdM Juniorów IM UWr, 24,5 pkt. (66%)
  • VIII m. Kacper Fulczyk SP 76 Wrocław, 23,5 pkt. (63,5%)
  • IX m. ex aequo 21 pkt. (57%)
    Adam Maleszka SP Arka Wrocław
    Magdalena Nieplowicz SP 76 Wrocław
    Michał Opyc SP Ciepłowody
    Jaroslau Pokidau Kółko Mały Pitagoras

Szczegółowe wyniki podane są na dole strony.

SZKOŁY ŚREDNIE

statystyki zawodów

  • maksimum możliwe 51 pkt. (100%)
  • maksimum uzyskane 39,5 pkt. (79%)
  • minimum uzyskane 3,5 pkt. (7%)
  • wynik średni zawodników 16,4 pkt. (33%)
  • wynik średni laureatów 31,5 pkt. (63%)

laureaci

Laureatami zostali zawodnicy, którzy zdobyli powyżej 50% możliwych do zdobycia punktów.

  • I m. Wojciech Domin LO 3 Wrocław, 39,5 pkt.
  • II m. Cyprian Ziółkowski LO 3 Wrocław, 39 pkt.
  • III m. Oskar Kalinowski LO 3 Wrocław, 36,5 pkt.
  • IV m. Kuba Walęga LO 3 Wrocław, 33,5 pkt.
  • V m. Dominik Biernacki LO Strzelce Opolskie, 31,5 pkt.
  • VI m. Vladyslav Nikonenko Kółko MdM LO IM UWr, 30,5 pkt.
  • VII m. Magdalena Dudziak LO 3 Wrocław, 30 pkt
  • VIII m. Wojciech Sobiński LO 3 Wrocław, 28,5 pkt.
  • IX m. Filip Fret LO 3 Wrocław, 28 pkt.
  • X m. Michał Węgrzyn ALO PWr Wrocław, 27,5 pkt.
  • XI m. ex aequo 26,5 pkt.
    Lena Bukowska LO 5 Wrocław
    Illya Nikonenko Kółko Olimpijskie IM UWr

Nagrody zostaną wysłane lub przekazane do szkół.   

Z grona zwycięzców zostanie wyłoniona reprezentacja regionu i zaproszona do zmierzenia się (po odbyciu wspólnego treningu) w meczu kombinatoryczno-algorytmiczno-logicznym KoALi z reprezentacją Wielkopolski. Mecz odbędzie się w Poznaniu we wrześniu 2021. Szczegółowe informacje organizacyjne w tej sprawie zostaną rozesłane do szkolnych koordynatorów Konkursu.

wyniki

Poniżej zamieszczamy szczegółowe wyniki wszystkich uczestników.