4.06.2013 - zakończenie projektu "Menu Kariery" Biura Karier UWr. Możliwość skonsultowania swojego CV.

Biuro Karier UWr realizuje projekt "Menu Kariery". Zwieńczeniem projektu będzie seminarium podsumowujące oraz wizyta ekspertów ds. rekrutacji i coachów kariery z firmy Capgemini – międzynarodowego lidera w branży usług biznesowych, na Uniwersytecie Wrocławskim 4 czerwca 2013 roku, w godzinach od 14:00 do 18:00 w budynku D na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii. Eksperci Capgemini będę konsultować CV, każdy może liczyć na indywidualną rozmowę oraz propozycję najlepszej ścieżki kariery. Kreatywni będą mogli spróbować sił w aktywnościach plastycznych, a poszukujący odpowiedzi – wypełnić specjalne testy. Będzie też konkurs – wybrani zostaną zaproszeni do wrocławskiej siedziby Capgemini i będą mieli okazję poznać, co kryje się pod hasłem Upgrade Your Career!