Spotkanie inauguracyjne Koła Naukowego Matematyków Teoretyków UWr

Koło Naukowe Matematyków Teoretyków UWr zaprasza we wtorek 24 października o godz. 16:00 do sali 601 na pierwsze spotkanie Koła w tym roku akademickim. Będzie ono połączone z Forum Koła na którym m.in. zostanie wybrany nowy Zarząd. Ponadto podsumuwana zostanie działalność za rok poprzedni oraz przedstawiony plan działalności na najbliższy semestr.

Szczególnie gorąco zapraszamy studentów WMiI niebędących członkami Koła ze wszystkich lat studiów – studenci, którzy działają w Kole postarają się przybliżyć na czym polega ich działalność. Będzie również możliwość zapisania się do KNMT.

Spotkania KNMT w obecnym semestrze będą się odbywały we wtorki parzyste o 16:00 w sali 601 (jak zawsze, po wcześniejszej zapowiedzi).