Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2017/2018

Data ostatniej aktualizacji danych: 2018-06-20 20:15

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Wykłady
Algebra I 
wyk Tomasz Elsnerwtorek9.15 — 12.0WS
1cw Tomasz Elsnerpiątek9.15 — 12.0A
Algebra liniowa 1 
wyk Mariusz Grechśroda12.15 — 14.0EM
wyk Mariusz Grechpiątek12.15 — 13.0WS
konwMariusz Grechpiątek13.15 — 14.0WS
1cw Mariusz Grechczwartek10.15 — 12.0HS
2cw Daniel Hoffmannczwartek10.15 — 12.0A
3cw Roman Wencelczwartek10.15 — 12.0EM
4cw Jan Kraszewskiczwartek10.15 — 12.0WS
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsnerśroda12.15 — 14.0HS
wyk Tomasz Elsnerpiątek12.15 — 13.0HS
konwTomasz Elsnerpiątek13.15 — 14.0HS
1cw Roman Wencelśroda8.15 — 10.0WS
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8.15 — 10.0HS
3cw Mariusz Grechśroda8.15 — 10.0EM
Algebra liniowa 2 R 
wyk Jan Dymaraśroda12.15 — 14.0A
wyk Jan Dymaraczwartek10.15 — 11.0B
konwJan Dymaraczwartek11.15 — 12.0B
1cw Adam Malinowskipiątek12.15 — 14.0A
Algorytmy statystyki praktycznej 
wyk wtorek14.15 — 16.0innaI połowa semestru, prowadzi Błażej Miasojedow
wyk środa8.15 — 10.0innaI połowa semestru, prowadzi Błażej Miasojedow
1lab Paweł Lorekponiedziałek14.30 — 16.0innaI połowa semestru
1lab Paweł Lorekponiedziałek16.15 — 17.45innaI połowa semestru
2lab Paweł Lorekczwartek14.15 — 16.0411I połowa semestru
2lab Paweł Lorekczwartek16.15 — 18.0411I połowa semestru
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Jacek Zienkiewiczśroda14.15 — 16.0605
1cw Jacek Zienkiewiczczwartek10.15 — 12.0606
Analiza matematyczna 1 
wyk Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek9.30 — 11.0WS
wyk Ziemowit Rzeszotnikpiątek9.15 — 11.0HS
konwZiemowit Rzeszotnikpiątek11.15 — 12.0HS
1cw Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek11.15 — 13.0WS
1cw Ziemowit Rzeszotnikwtorek14.15 — 16.0HS
2cw Krzysztof Omiljanowskiwtorek12.15 — 14.0EM
2cw Krzysztof Omiljanowskiśroda14.15 — 16.0B
Analiza matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewskiponiedziałek9.15 — 11.0HS
wyk Jarosław Wróblewskiczwartek8.15 — 10.0HS
wyk Jarosław Wróblewskipiątek8.15 — 10.0EMinna częst.
konwJarosław Wróblewskiponiedziałek8.15 — 9.0HS
1cw Jarosław Wróblewskiwtorek17.15 — 20.0WSGrupa LUX - zasady zapisów są na forum studenckim
2cw Krzysztof Omiljanowskiwtorek14.15 — 17.0WS
3cw Wojciech Młotkowskiwtorek14.15 — 17.0B
Analiza matematyczna 3 
wyk Janusz Wysoczańskiwtorek10.15 — 12.0HS
wyk Janusz Wysoczańskiśroda15.15 — 17.0HS
konwJanusz Wysoczańskiśroda17.15 — 18.0HS
1cw Janusz Wysoczańskipiątek12.15 — 15.0B
2cw Błażej Wróbelpiątek9.30 — 12.0605
Analiza matematyczna II 
wyk Ryszard Szwarcponiedziałek16.15 — 18.0B
wyk Ryszard Szwarcwtorek14.15 — 16.0A
1cw Marcin Preisnerponiedziałek10.30 — 12.0604
1cw Marcin Preisnerczwartek8.30 — 10.0601
2cw Błażej Wróbelczwartek8.30 — 10.0B
2cw Błażej Wróbelpiątek14.15 — 15.45EM
Analiza portfelowa 
wyk Wiesław Krakowiakwtorek16.15 — 18.0605
2cw Wiesław Krakowiakwtorek14.15 — 16.0605
Analiza stochastyczna 
wyk Sebastian Sydorczwartek14.15 — 16.0A
1cw Sebastian Sydorczwartek16.15 — 18.0A
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Tadeusz Pezdaśroda8.15 — 10.0603
1cw Janusz Pawlikowskiśroda16.15 — 18.0711
Complex data 
wyk Jaroslaw Harezlak
Michał Kos
poniedziałek14.15 — 16.0WSII połowa semestru
wyk Jaroslaw Harezlak
Michał Kos
środa8.15 — 10.0601II połowa semestru
1lab Jaroslaw Harezlakwtorek14.15 — 16.0410II połowa semestru
Ekonometria 1 
wyk Kamil Dybaśroda10.15 — 12.0417
1cw Kamil Dybaśroda12.15 — 14.0417
Funkcje analityczne 1 
wyk Ryszard Szwarcponiedziałek12.15 — 14.0A
1cw Paweł Głowackiczwartek12.15 — 14.0604
2cw Paweł Głowackiczwartek10.15 — 12.0601
Geometria elementarna 1 
wyk Jacek Świątkowskiwtorek8.15 — 10.0A
1cw Katarzyna Dymaraponiedziałek10.15 — 12.0602
Historia matematyki 
wyk Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14.15 — 16.0601
1cw Agata Hoffmannśroda12.5 — 13.35603
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanekśroda14.15 — 16.0A
1cw Grzegorz Plebanekśroda16.15 — 18.0A
2cw Światosław Galśroda10.15 — 12.0606
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Tadeusz Pezdaponiedziałek8.15 — 10.0605
1cw Daniel Hoffmannśroda14.15 — 16.0603
Metody numeryczne 2 
wyk Waldemar Hebischśroda14.15 — 16.0607
1lab Waldemar Hebischśroda16.15 — 18.0410
Metody programowania 
wyk Adam Morawiecwtorek14.15 — 16.0602
1lab Adam Morawiecczwartek8.30 — 10.0411
Mikroekonomia 1 
wyk Bogdan Mincerponiedziałek10.15 — 12.0605
1cw Bogdan Mincerśroda10.15 — 12.0607
2cw Bogdan Mincerwtorek10.15 — 12.0605
Modele dyskretne matematyki finansowej 
wyk Wiesław Krakowiakwtorek10.15 — 12.0EM
1cw Wiesław Krakowiakpiątek12.15 — 14.0605
Modele liniowe i planowanie doświadczeń 
wyk Grzegorz Wyłupekponiedziałek8.15 — 10.0B
1cw Grzegorz Wyłupekponiedziałek10.15 — 12.0B
Modele stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10.15 — 11.45EM
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek8.30 — 10.0606
Modelowanie statystyczne w zarządzaniu wierzytelnościami masowymi 
wyk wtorek12.15 — 14.0601Prowadzi firma Kruk
1lab środa10.15 — 12.0411Prowadzi firma Kruk
Modelowanie stochastyczne 
wyk Krzysztof Topolskiczwartek8.30 — 10.0607
1cw Krzysztof Topolskipiątek10.15 — 12.0607
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Małgorzata Bogdanczwartek14.15 — 16.0HS
1lab Michał Koswtorek12.15 — 13.456
2lab Kamil Dybawtorek8.15 — 10.0417
3lab Grzegorz Wyłupekponiedziałek12.15 — 14.0416
4lab Krzysztof Topolskiwtorek14.15 — 16.0411
5lab Kamil Dybawtorek10.15 — 12.0417
6lab Adam Kaszubowskiwtorek14.15 — 16.0416
Programowanie matematyczne i optymalizacja 
wyk Robert Stańczywtorek8.15 — 10.0605
1cw Robert Stańczyponiedziałek13.15 — 15.0607
Programowanie obiektowe 1 
wyk Krzysztof Tabiszśroda10.15 — 12.0HS
1lab Krzysztof Tabiszśroda14.15 — 16.0410
2lab Maciej Paluszyńskiponiedziałek11.15 — 13.0410
4lab Robert Stańczyponiedziałek11.15 — 13.0411
6lab Michał Śliwińskiczwartek14.15 — 16.0410
7lab Grzegorz Jagiellapiątek10.15 — 12.0410
8lab Waldemar Hebischponiedziałek11.15 — 13.0417grupa LUX, pierwsze zajęcia w II sala 6
Programowanie obiektowe 2 (Python) 
wyk Grzegorz Świderskiwtorek8.15 — 10.0HS
1lab Grzegorz Świderskiwtorek10.15 — 12.0410
2lab Grzegorz Świderskiwtorek12.15 — 14.0410
3lab Marcin Młotkowskiwtorek10.15 — 12.06
4lab Grzegorz Jagiellaśroda10.15 — 12.0410
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Ryszard Szekliśroda12.15 — 15.0WS
1cw Ryszard Szekliczwartek10.15 — 12.0605
2cw Paweł Lorekponiedziałek10.15 — 11.45A
3cw Błażej Wróbelpiątek12.15 — 13.45EM
4cw Bogdan Mincerpiątek12.15 — 14.0604
Równania różniczkowe 1 
wyk Andrzej Raczyńskipiątek9.15 — 12.0WS
1cw Andrzej Raczyńskiponiedziałek12.15 — 14.0B
2cw Światosław Galśroda8.15 — 10.0606
3cw Jacek Zienkiewiczwtorek14.15 — 16.0604
4cw Bartosz Wróblewskiponiedziałek8.30 — 10.0601
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Piotr Bilerpiątek9.15 — 12.0B
1cw Bartosz Wróblewskiponiedziałek10.15 — 12.0601
2cw Jacek Zienkiewicz .
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jacek Świątkowskiwtorek10.15 — 12.0601
1cw Jacek Świątkowskiczwartek14.30 — 16.0603
Semiparametric regression 
wyk Jaroslaw Harezlak .Kurs e-learningowy
1lab Jaroslaw Harezlak .Kurs e-learningowy
Teoria gier 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8.15 — 10.0EM
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek12.15 — 14.0604
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8.30 — 10.0B
Teoria modeli 
wyk Ludomir Newelskipiątek14.15 — 16.0602
1cw Ludomir Newelskipiątek12.15 — 14.0602
Teoria prawdopodobieństwa 1 
wyk Zbigniew Jurekśroda8.15 — 11.0B= Rachunek prawdopodobieństwa 1 B
1cw Zbigniew Jurekśroda11.15 — 13.0B
2cw Piotr Dyszewskiśroda11.15 — 13.0604
Topologia 
wyk Grzegorz Plebanekczwartek12.15 — 14.0601
1cw Grzegorz Plebanekczwartek14.15 — 16.0601
2cw Światosław Galczwartek14.15 — 16.0606
Topologia algebraiczna 1 
wyk Damian Osajdawtorek8.15 — 10.0EM
wyk Damian Osajdapiątek8.15 — 10.0604inna częst.
1cw Lech Januszkiewiczponiedziałek16.15 — 18.0711
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotkawtorek12.15 — 14.0A
1cw Grzegorz Wyłupekwtorek14.15 — 15.45603
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewskiponiedziałek11.15 — 13.0606
1cw Jan Kraszewskiponiedziałek13.15 — 15.0606
Wstęp do biomatematyki 
wyk Krzysztof Topolskiczwartek10.15 — 12.0607
1cw Krzysztof Topolskipiątek8.15 — 10.0607
Wstęp do matematyki 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejaponiedziałek13.15 — 15.0HS
konwPiotr Borodulin-Nadziejaponiedziałek15.15 — 16.0HS
1cw Piotr Borodulin-Nadziejaczwartek12.15 — 14.0HS
2cw Grzegorz Jagiellaczwartek12.15 — 14.0EM
3cw Roman Wencelczwartek12.15 — 14.0B
4cw Daniel Hoffmannczwartek12.15 — 14.0innagrupa także dla studentów informatyki, budynek II sala 4
5cw Adam Malinowskiczwartek12.15 — 14.0A
6cw Jan Kraszewskiczwartek12.15 — 14.0WS
7cw Janusz Pawlikowskiczwartek12.15 — 14.0605
8cw .
Wstęp do teorii reprezentacji grup 
wyk Waldemar Hebischwtorek14.15 — 16.0606
1cw Waldemar Hebischwtorek16.15 — 18.0606
Wybrane rozdziały analizy i topologii 2 
wyk Anna Wysoczańska-Kulaczwartek14.15 — 16.0605
wyk Anna Wysoczańska-Kulapiątek9.15 — 10.0601
konwAnna Wysoczańska-Kulapiątek8.15 — 9.0601
1cw Anna Wysoczańska-Kulapiątek10.15 — 11.45601
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Marek Arendarczykwtorek12.15 — 13.45HS
1lab Sebastian Sydorponiedziałek13.15 — 14.45410
2lab Aleksander Antasikpiątek14.15 — 16.0416
3lab Sebastian Sydorśroda10.15 — 11.456
4lab Robert Stańczywtorek10.15 — 12.0416
5lab Joanna Tumilewiczśroda8.15 — 10.0416
6lab Piotr Markowskiczwartek10.15 — 12.0416
Zaawansowane metody uczenia statystycznego 
wyk Małgorzata Bogdanśroda10.15 — 12.0601
1lab środa12.15 — 14.0411Laboratorium poprowadzi Patrick Tardivel
Wykłady monograficzne
Discrete harmonic analysis 
wyk Mariusz Mirekwtorek8.30 — 10.0602dla T
1cw Mariusz Mirekczwartek8.30 — 10.0602
Elementarna teoria funkcji harmonicznych 
wyk Paweł Głowackiponiedziałek9.15 — 11.0711dla T
1cw Paweł Głowackiponiedziałek11.15 — 13.0711
Health insurance mathematics 
wyk Marek Arendarczykwtorek14.15 — 15.45EMdla E
1cw Marek Arendarczykśroda16.15 — 17.45602
2cw Michał Krawiecczwartek16.15 — 17.45605
Introduction to compact quantum groups 
wyk Biswarup Daswtorek14.15 — 16.0711dla T, od 5 marca
1cw Biswarup Daswtorek16.15 — 18.0711od 5 marca
Stochastyczne modelowanie sieci teleinformatycznych 
wyk Krzysztof Dębickiśroda12.15 — 14.0601dla T, Z
1cw Krzysztof Dębickiśroda14.15 — 16.0601
Symmetric Markov semigroups and Dirichlet forms 
wyk Alexander Bendikovpiątek10.15 — 12.0603dla T, Z
1cw Alexander Bendikovpiątek12.15 — 14.0603
Wybrane zagadnienia analizy harmonicznej 2 
wyk Mariusz Mirekwtorek10.15 — 12.0Adla T
1cw Mariusz Mirekczwartek10.15 — 12.0603
Wykłady niekierunkowe
Kartografia matematyczna 
wyk Małgorzata Wieczorekponiedziałek13.45 — 15.15innaGmach Główny sala 320
1cw Małgorzata Wieczorekponiedziałek15.15 — 16.0innaGmach Główny sala 320
Wstęp do socjologii 
wyk Barbara Pabjanśroda14.15 — 16.0EM
1cw Barbara Pabjanśroda16.15 — 18.0EMtyg. nieparz.
2cw Barbara Pabjanśroda16.15 — 18.0EMtyg. parz.
Zasady krytycznego myślenia 
wyk Andrzej Kisielewiczponiedziałek12.15 — 14.0EM
1cw Andrzej Kisielewiczponiedziałek14.15 — 16.0EM
Seminaria
Analiza na rozmaitościach 
1sem Damian Osajdawtorek12.15 — 14.0603dla T
Compressed sensing 
1sem czwartek8.15 — 10.0603dla AD, prow. Patrick Tardivel
Convex geometry related to Hamiltonian group actions 2 
1sem Lech Januszkiewicz .
Elementy teorii grafów 
1sem Andrzej Kisielewiczśroda10.15 — 12.0603dla N
Grafy losowe 
1sem Dariusz Buraczewskiśroda8.15 — 10.0607dla T, Z
Metody matematyki aktuarialnej 
1sem Tomasz Rolskiśroda14.15 — 16.0606dla Z
Miary ryzyka w matematyce finansowej i ubezpieczeniowej 
1sem Ryszard Szekliśroda10.15 — 12.0711dla E
Semilinear evolution equations 
1sem Grzegorz Karchponiedziałek10.15 — 12.0innadla MS i B
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Wojciech Młotkowskiczwartek12.15 — 14.0607tyg. nieparz.obowiązek dla przyjętych od X 2017
Seminarium magisterskie 1 (e) 
1sem-Tomasz Rolskiczwartek10.15 — 12.0602obowiązek dla przyjętych do II 2017
Seminarium magisterskie 1 (n) 
1sem-Damian Osajdawtorek10.15 — 12.0711obowiązek dla przyjętych do II 2017
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Małgorzata Bogdanwtorek10.15 — 12.0603dla AD
2sem-Zbigniew Jurekczwartek10.15 — 12.0711dla E
3sem-Grzegorz Karchwtorek8.15 — 10.0603dla MS i B
4sem-Jan Dymara .dla T
5sem-Marek Arendarczyk .dla Z
Wybuchy w semiliniowych równaniach parabolicznych 
1sem Grzegorz Karch .
Laboratoria
Eksploracja danych 
1lab Łukasz Chołajponiedziałek18.15 — 20.0416
Excel 
1lab Krzysztof Omiljanowskiśroda16.15 — 18.0411
2lab Kamil Dybawtorek15.15 — 17.0417
Laboratorium statystyczne 1 
1lab Kamil Dybawtorek13.15 — 15.0417
1cw Kamil Dybawtorek12.15 — 13.0417
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Kamil Dybaśroda8.15 — 10.0417II połowa semestru
2lab Kamil Dybaśroda15.15 — 17.0417II połowa semestru
LaTeX 
1lab Adam Morawiecwtorek12.15 — 14.0416tyg. nieparz.
2lab Daniel Hoffmannśroda12.15 — 14.0416tyg. nieparz.
Pracownia statystyczna 1 
1lab Sebastian Sydorponiedziałek10.15 — 11.45416tylko dla przyjętych do II 2016
2lab Sebastian Sydorśroda12.15 — 13.45410tylko dla przyjętych do II 2016
3lab Mariusz Maślankawtorek18.15 — 20.0411tylko dla przyjętych do II 2016
4lab Mariusz Maślankaczwartek18.15 — 20.0411tylko dla przyjętych do II 2016
1cw Krzysztof Topolskiwtorek16.15 — 18.0Atyg. nieparz.tylko dla przyjętych do II 2016
2cw Krzysztof Topolskiwtorek16.15 — 18.0Atyg. parz.tylko dla przyjętych do II 2016
Programowanie dla nauczycieli 
1lab Adam Morawiecczwartek12.15 — 14.0411= Programowanie w Pascalu
Szkolna pracownia informatyczna 
1lab Adam Morawiecczwartek10.15 — 12.0411
Visual Basic w Excelu 
1lab Maciej Paluszyńskiczwartek16.15 — 18.0416
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowskaśroda10.15 — 12.0416tyg. nieparz.
2lab Małgorzata Kołaczkowskaśroda10.15 — 12.0416tyg. parz.
3lab Małgorzata Kołaczkowskaczwartek8.15 — 10.0417tyg. nieparz.
4lab Krzysztof Makaroczwartek8.15 — 10.0417tyg. parz.
5lab Krzysztof Makarośroda8.15 — 10.0411tyg. nieparz.
6lab Krzysztof Makarośroda8.15 — 10.0411tyg. parz.
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Adam Ocharskiponiedziałek16.15 — 18.0A
1lab Adam Ocharskiponiedziałek18.15 — 20.0411
2lab Adam Ocharskiponiedziałek18.15 — 20.0417
Praktyki
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie informatyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie informatyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 1 
1prk-Michał Śliwińskiwtorek8.15 — 10.0inna
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 2 
1prk-Michał Śliwińskiwtorek8.15 — 10.0inna
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1 
1prk-Agata Hoffmannśroda8.0 — 12.0inna
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 2 
1prk- .
Praktyka zawodowa 
1prk-Światosław Gal
Bogdan Mincer
.
Pozostałe przedmioty
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność 2 
konwMałgorzata Mikołajczyk .
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim 
konwMałgorzata Mikołajczyksobota8.0 — 14.0607inna częst.zajęcia rozpoczną się 17 marca
Kurs wychowawców kolonijnych 
1cw Agata Hoffmannsobota9.0 — 16.0innainna częst.Terminy zajęć: 10 III, 17 III, 7 IV, 14 IV, g. 9 - 16
Metodyka nauczania informatyki 1 
1cw Michał Śliwińskiwtorek10.15 — 12.0411
Metodyka nauczania informatyki 2 
1cw Michał Śliwińskiwtorek12.15 — 14.0411
Metodyka nauczania matematyki 1 
wyk Małgorzata Mikołajczykwtorek12.15 — 14.0607
1cw Agata Hoffmannponiedziałek10.15 — 11.45607
Metodyka nauczania matematyki 2 
wyk Małgorzata Mikołajczykponiedziałek12.15 — 14.0601
1cw Małgorzata Mikołajczykwtorek16.15 — 18.0607
Metodyka nauczania programowania 
1lab Krzysztof Omiljanowskiśroda10.15 — 12.0inna= Programowanie w LOGO
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agata Hoffmannwtorek10.15 — 11.45602tyg. nieparz.
2cw Agata Hoffmannwtorek10.15 — 11.45602tyg. parz.
3cw Agata Hoffmannwtorek12.5 — 13.35602tyg. nieparz.
4cw Agata Hoffmannwtorek12.5 — 13.35602tyg. parz.
Planowanie kariery zawodowej I 
konwMarcin Preisner .
Planowanie kariery zawodowej II 
konwTomasz Elsner .
Podstawy rachunkowości 
wyk Anna Ćwiąkała-Małyspiątek9.30 — 11.0602
1cw Marzena Karpińskaśroda16.15 — 18.0416tyg. nieparz.
Psychologia dla nauczycieli 
wyk Marta Kuty-Pacheckaśroda16.0 — 17.30601
1cw Marta Kuty-Pacheckaśroda17.45 — 19.15601
Psychologiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej 
1cw Monika Kozłowskaponiedziałek11.0 — 12.30603
Rynek kapitałowy i finansowy 
wyk Urszula Banaszczak-Sorokaśroda8.15 — 9.45605
1cw Urszula Banaszczak-Sorokaśroda10.0 — 11.30605tyg. nieparz.
TI w nauczaniu matematyki 
konwMichał Śliwińskiczwartek16.15 — 18.0602
Wstęp do geometrii 
1cw Katarzyna Dymaraponiedziałek12.15 — 13.45602
Wybrane zagadnienia inżynierii finansowej 
wyk piątek12.15 — 14.0601tyg. nieparz.prowadzi Zbigniew Michna
1cw piątek14.15 — 16.0601tyg. nieparz.prowadzi Zbigniew Michna
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Bogdan Mincerśroda14.15 — 16.0604tyg. nieparz.
2cw Krzysztof Topolskipiątek12.15 — 14.0607tyg. parz.
3cw Wiesław Krakowiakpiątek10.15 — 12.0604tyg. nieparz.