Plan zajęć w semestrze letnim roku akademickiego 2022/2023

Data ostatniej aktualizacji danych: 2022-08-14 20:30

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis w USOSie.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Przedmioty obowiązkowe (O)
Algebra I 
wyk Ludomir Newelski .dla ISIM
1cw Ludomir Newelski .dla ISIM
99cw .dla mających zaliczenie
Algebra liniowa 1 
wyk Tadeusz Pezda .
konwTadeusz Pezda .
1cw Tadeusz Pezda .
99cw .dla mających zaliczenie
Algebra liniowa 2 
wyk Tomasz Elsner .
konwArturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
konwNadav Meir .
konw .prow. Alexander Trost
1cw Tomasz Elsner .
2cw Alexander Zakharov .
3cw Motiejus Valiunas .
4cw Miłosz Krupski .
99cw .dla mających zaliczenie
Algebra liniowa 2 R 
wyk Jan Dymara .
konwJan Dymara .
1cw Jakub Gogolok .
99cw .dla mających zaliczenie
Analiza matematyczna 1 
wyk Ziemowit Rzeszotnik .
konwZiemowit Rzeszotnik .
1cw Lahcen Oussi .
99cw .dla mających zaliczenie
Analiza matematyczna 2 
wyk Jarosław Wróblewskiponiedziałek19.15 — 20.0zd
konw .prow. Alexander Trost
konwArturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
konwNadav Meir .
1cw Jarosław Wróblewski .
2cw Wojciech Młotkowski .
3cw Krzysztof Omiljanowski .
4cw Szymon Cygan .
99cw .dla mających zaliczenie
Analiza matematyczna 3 
wyk .
konw .
1cw .
99cw .dla mających zaliczenie
Analiza matematyczna II 
wyk Marcin Preisner .
1cw Witold Świątkowski .dla ISIM
2cw Miłosz Krupski .dla MT
99cw .dla mających zaliczenie
Kombinatoryka 
wyk Wojciech Młotkowski .
1cw Wojciech Młotkowski .
2cw Krzysztof Omiljanowski .
3cw Krzysztof Omiljanowski .
4cw Roman Wencel .
5cw Alexander Zakharov .
99cw .dla mających zaliczenie
Kombinatoryka R 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Światosław Gal .
99cw .dla mających zaliczenie
Programowanie 1 (C++) 
wyk Adam Kaszubowski .
1lab Adam Kaszubowski .
2lab Michał Śliwiński .
3lab Robert Stańczy .
4lab Maciej Kucharski .
5lab Jakub Gismatullin .
99lab .dla mających zaliczenie
Rachunek prawdopodobieństwa 1 
wyk Ryszard Szekli .
1cw Ryszard Szekli .
2cw Ryszard Szekli .
3cw Paweł Lorek .
4cw Bogdan Mincer .
99cw .dla mających zaliczenie
Rachunek prawdopodobieństwa 1 R 
wyk Dariusz Buraczewski .= Teoria prawdopodobieństwa 1
1cw Alicja Kołodziejska .= Teoria prawdopodobieństwa 1
2cw Ewa Damek .= Teoria prawdopodobieństwa 1
99cw .dla mających zaliczenie
Równania różniczkowe 1 
wyk Piotr Biler .
1cw Andrzej Raczyński .
2cw Andrzej Raczyński .
3cw Jacek Zienkiewicz .
99cw .dla mających zaliczenie
Równania różniczkowe 1 R 
wyk Grzegorz Karch .
1cw Szymon Cygan .
2cw Maciej Tadej .
99cw .dla mających zaliczenie
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Grzegorz Plebanek .
2sem-Jacek Zienkiewicz .
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Janusz Wysoczański .
2sem-Piotr Biler .
3sem-Waldemar Hebisch .
4sem-Waldemar Hebisch .
5sem-Bogdan Mincer .
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowska .
2lab Małgorzata Kołaczkowska .
Wstęp do matematyki 
wyk Jan Kraszewski .dla studentów 2. semestru
konwJan Kraszewski .dla studentów 2. semestru
1cw Jan Kraszewski .dla studentów 2. semestru
99cw .dla mających zaliczenie
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Andrzej Raczyński .dla E
2cw Bogdan Mincer .dla E
Standardowe przedmioty do wyboru (L)
Drupal - tworzenie portali internetowych 
1lab Robert Stańczy .
Excel 
1lab Roman Urban .
Laboratorium z rachunku prawdopodobieństwa 
1lab Witold Świątkowski .
2lab .prow. Ghosh Partha Pratim
3lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
4lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
LaTeX 
1lab .prow. Alexander Trost
2lab Nadav Meir .
Mathematica 
1lab Jakub Gismatullin .
Mikroekonomia 1 
wyk Bogdan Mincer .
1cw Bogdan Mincer .
2cw Bogdan Mincer .
99cw .dla mających zaliczenie
Podstawy statystyki praktycznej 
wyk Tomasz Elsner .
1lab Anna Wysoczańska-Kula .
2lab Adam Kaszubowski .
3lab Krzysztof Krawczyk .
4lab Krzysztof Topolski .
5lab Liudmyla Zaitseva .
6lab Krzysztof Kępczyński .
99lab .dla mających zaliczenie
1cw Anna Wysoczańska-Kula .
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
3cw Krzysztof Topolski .
4cw Krzysztof Topolski .
99cw .dla mających zaliczenie
Programowanie 2 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiella .
1lab Grzegorz Jagiella .
2lab Michał Marcinkowski .
3lab Motiejus Valiunas .
4lab Marcin Młotkowski .
99lab .dla mających zaliczenie
Visual Basic w Excelu 
1lab .
Wprowadzenie do R 
1lab Witold Świątkowski .
2lab Anna Wysoczańska-Kula .
3lab Roman Urban .
4lab Robert Stańczy .
5lab Krzysztof Krawczyk .
6lab Ziemowit Rzeszotnik .
99lab .dla mających zaliczenie
Wycena i analiza instrumentów finansowych 1 
wyk Anna Wysoczańska-Kula .
1lab Anna Wysoczańska-Kula .
2lab Barbara Jasiulis-Gołdyn .
3lab Krzysztof Kowalski .
4lab Miłosz Krupski .
99lab .dla mających zaliczenie
Zastosowanie modelowania matematycznego w bankowości 
wyk Adam Ocharski .
1lab Adam Ocharski .
2lab Adam Ocharski .
99lab .dla mających zaliczenie
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Algebra 2 R 
wyk Ludomir Newelski .
1cw Nadav Meir .
Algebra przemienna 
wyk Lech Januszkiewicz .
1cw Lech Januszkiewicz .
Analityczna teoria liczb 
wyk Jacek Zienkiewicz .
1cw Jacek Zienkiewicz .
Analiza dużych zbiorów danych 
wyk Liudmyla Zaitseva .
1lab Liudmyla Zaitseva .
2lab Mateusz Staniak .
99lab .dla mających zaliczenie
Analiza funkcjonalna 2 
wyk Ryszard Szwarc .
1cw Ryszard Szwarc .
99cw .dla mających zaliczenie
Arytmetyka teoretyczna 
wyk Roman Wencel .
1cw Nadav Meir .
99cw .dla mających zaliczenie
Combinatorial Group Theory 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Jacek Świątkowski .
Ekonometria 1 
wyk Barbara Jasiulis-Gołdyn .
1cw Roman Urban .
99cw .dla mających zaliczenie
Ekonometria 2 
wyk Krzysztof Topolski .
1cw Krzysztof Topolski .
99cw .dla mających zaliczenie
Forcing - kurs dowodzenia niesprzeczności 
wyk Piotr Borodulin-Nadzieja .
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
Funkcje analityczne 
wyk Janusz Wysoczański .
1cw Janusz Wysoczański .
99cw .dla mających zaliczenie
Funkcje analityczne R 
wyk Jacek Zienkiewicz .
1cw Jan Dymara .
99cw .dla mających zaliczenie
Geometria elementarna 1 
wyk Michał Marcinkowski .
1cw .prow. Alexander Trost
99cw .dla mających zaliczenie
Grupy i algebry Liego 
wyk Waldemar Hebisch .
1cw Światosław Gal .
Hidden Markov models in computational biology 
wyk Paweł Błażej .
1cw Paweł Błażej .
Inżynieria finansowa 1 
wyk Przemysław Klusik .
1lab Michał Krawiec .
1cw Przemysław Klusik .
Konstrukcje geometryczne i elementy teorii Galois 
wyk Jakub Gismatullin .
1cw Alexander Zakharov .
99cw .dla mających zaliczenie
Logika 
wyk Jan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
Matematyka obliczeniowa 
wyk Maciej Paluszyński .
1lab Maciej Paluszyński .
2lab Szymon Cygan .
99lab .dla mających zaliczenie
Matematyka ubezpieczeń życiowych 
wyk Tomasz Rolski .
1cw Michał Krawiec .
99cw .dla mających zaliczenie
Mathematical programming and optimization 
wyk Grzegorz Plebanek .
1cw Arturo Antonio Martinez Celis Rodriguez .
99cw .dla mających zaliczenie
Metody klasyfikacji i redukcji wymiaru 
wyk Paweł Lorek .
1lab Konrad Krystecki .
2lab Michał Marcinkowski .
3lab Grzegorz Jagiella .
99lab .dla mających zaliczenie
Modelowanie stochastyczne 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowska .
2cw Krzysztof Kowalski .
99cw .dla mających zaliczenie
Probabilistyka kwantowa, kwantowe ruchy Browna i przestrzenie Focka 
wyk Marek Bożejko .
1cw Marek Bożejko .
Rozmaitości różniczkowalne 
wyk Jacek Świątkowski .
1cw Michał Marcinkowski .
99cw .dla mających zaliczenie
Statistical learning 
wyk Małgorzata Bogdan .
1lab Grzegorz Wyłupek .
2lab Mateusz Staniak .
3lab Krystyna Grzesiak .
99lab .dla mających zaliczenie
Szeregi i transformata Fouriera 
wyk Jacek Dziubański .
1cw Jacek Dziubański .
99cw .dla mających zaliczenie
Słaba zbieżność miar probabilistycznych 
wyk Piotr Dyszewski .
1cw Piotr Dyszewski .
Topologia 
wyk Piotr Borodulin-Nadzieja .
1cw Tomasz Żuchowski .
2cw Maciej Korpalski .
99cw .dla mających zaliczenie
Topological Data Analysis 
wyk Motiejus Valiunas .
1sem Małgorzata Bogdan .
1lab Jakub Gismatullin .
1cw Motiejus Valiunas .
Wielowymiarowa analiza statystyczna 
wyk Władysław Szczotka .
1cw Grzegorz Wyłupek .
99cw .dla mających zaliczenie
Wprowadzenie do teorii zbiorów 
wyk Jan Kraszewski .
1cw Jan Kraszewski .
99cw .dla mających zaliczenie
Wstęp do analizy harmonicznej na grupach 
wyk Światosław Gal .
1cw Światosław Gal .
Wstęp do inżynierii finansowej 
wyk Michał Krawiec .
1lab Krzysztof Kępczyński .
2lab Konrad Krystecki .
99lab .dla mających zaliczenie
Wstęp do zastosowań analizy falkowej 
wyk Maciej Paluszyński .
1cw Maciej Paluszyński .
Zaawansowane metody numeryczne 
wyk Waldemar Hebisch .
1lab Waldemar Hebisch .
99lab .dla mających zaliczenie
Zaawansowane modele liniowe 
wyk Liudmyla Zaitseva .
1lab Liudmyla Zaitseva .
2lab Grzegorz Wyłupek .
99lab .dla mających zaliczenie
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Przedmioty niestandardowe (E)
E-learning: Introduction to Bayesian Inference 
1war .
Zaawansowane przedmioty do wyboru (M)
Seminaria przeglądowe (S)
Case study 
1sem Jaroslaw Harezlak .
Credit Suisse Quantitative Modelling Academy 
1sem Marek Arendarczyk .
Inżynieria finansowa 2 
1sem Przemysław Klusik .
1lab Krzysztof Kępczyński .
1cw Przemysław Klusik .
seminarium przeglądowe 
1sem .prow. Alexander Trost
Przedmioty z zakresu nauk humanistycznych i społecznych (H)
Historia Wrocławia 
wyk .
Kultura języka 
wyk .
1cw .
2cw .
Projektowanie kariery zawodowej matematyka 
wyk Ewa Damek .
1cw Ewa Damek .
Rynek kapitałowy i finansowy 
wyk Urszula Banaszczak-Soroka .
1cw Urszula Banaszczak-Soroka .
99cw .dla mających zaliczenie
Wstęp do ekonomii 
wyk Mirosław Struś .
1cw Julitta Koćwin .
Przedmioty dla spec. nauczycielskiej (N)
Emisja głosu 1 
1cw Małgorzata Piotrowska .
2cw Małgorzata Piotrowska .
Konwersatorium z matematyki dla nauczycieli w języku angielskim 
konwMotiejus Valiunas .
Metodyka nauczania matematyki 1 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Michał Śliwiński .
99cw .dla mających zaliczenie
Metodyka nauczania matematyki II 
wyk Małgorzata Mikołajczyk .
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
2prk-Małgorzata Mikołajczyk .
1cw Małgorzata Mikołajczyk .
Pedagogika dla nauczycieli 
wyk .
konw .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie matematyki 2 
1prk-Michał Śliwiński .
Praktyka - nauczanie matematyki 3 
1prk- .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 1 
1prk-Michał Śliwiński .
2prk-Michał Śliwiński .
Praktyka psychologiczno-pedagogiczna w szkole 
1prk- .
2prk- .
Psychologia dla nauczycieli 
wyk .
Psychologia rozwoju człowieka 
konw .
Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki 
konwElżbieta Kalinowska .
Wspomaganie rozwoju dziecka i dysharmonie rozwojowe 
konw .
Wstęp do geometrii 
1cw Karol Duda .
Przedmioty z zakresu nauk przyrodniczych (NP)
Pozostałe przedmioty
Ochrona własności intelektualnej 
1cw .
2cw .
3cw .
4cw .
Planowanie kariery zawodowej II 
konw .
Praktyka zawodowa 
1prk- .
2prk- .
Szkolenie biblioteczne 
1cw .