Plan zajęć w semestrze zimowym roku akademickiego 2018/2019 - wersja robocza

Data ostatniej aktualizacji danych: 2018-09-22 12:15

Kliknij nazwę przedmiotu, by zobaczyć opis.


1 wyk. Małgorzata Romanowska- poniedziałekk 12.15 — 14.20 inna sporadyczniee Termin do uzgodnienia z prowadzącym.
gr. typ prowadzący dzień godziny sala częstot. uwagi
Wykłady
Algebra 1 
wyk Piotr Kowalskiponiedziałek8.15 — 11.0WS
konwPiotr Kowalskiponiedziałek11.15 — 12.0WS
1cw Piotr Kowalskiwtorek14.15 — 16.0WS
2cw Roman Wencelwtorek14.15 — 16.0EM
3cw Tadeusz Pezdawtorek14.15 — 16.0A
4cw Jakub Gismatullinwtorek14.15 — 16.0B
5cw Grzegorz Jagiellawtorek14.15 — 16.0605
Algebra 1 R 
wyk Krzysztof Krupińskiczwartek11.15 — 14.0WS
konwKrzysztof Krupińskiczwartek14.15 — 15.0WS
1cw Piotr Kowalskiponiedziałek14.15 — 16.0601
Algebra II 
wyk Ludomir Newelskiponiedziałek10.15 — 12.0604
1cw Ludomir Newelskiponiedziałek12.15 — 14.0604
Algebra liniowa 1 
wyk Tomasz Elsnerponiedziałek12.15 — 14.0HS
wyk Tomasz Elsnerczwartek10.15 — 11.0HS
konwTomasz Elsnerczwartek11.15 — 12.0HS
1cw Mariusz Grechśroda8.15 — 10.0EM
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaśroda8.15 — 10.0WS
3cw Tadeusz Pezdaśroda8.15 — 10.0A
4cw Adam Morawiecśroda8.15 — 10.0B
5cw Katarzyna Dymaraśroda8.15 — 10.0601
Algebra liniowa 1 R 
wyk Jan Dymaraśroda14.15 — 16.0EM
wyk Jan Dymaraczwartek10.15 — 11.0EM
konwJan Dymaraczwartek11.15 — 12.0EM
1cw Adam Malinowskiśroda8.15 — 10.0607
2cw Roman Wencelśroda8.15 — 10.0606
Algebra liniowa 2 
wyk Mariusz Grechponiedziałek12.15 — 14.0WS
wyk Mariusz Grechśroda14.15 — 15.0A
konwMariusz Grechśroda15.15 — 16.0A
1cw Mariusz Grechczwartek10.15 — 12.0B
2cw Katarzyna Dymaraczwartek10.15 — 12.0601
Analiza funkcjonalna 1 
wyk Ryszard Szwarcczwartek11.15 — 14.0605
1cw Ryszard Szwarcpiątek10.15 — 12.0605
Analiza i topologia 
wyk Anna Wysoczańska-Kulaśroda13.15 — 16.0HS
1cw Anna Wysoczańska-Kulaczwartek14.15 — 16.0601
2cw Agnieszka Hejnaponiedziałek14.15 — 16.0602
3cw Bogdan Mincerpiątek10.15 — 12.0604
4cw Witold Świątkowskiśroda16.15 — 18.0605pierwsze zajęcia - 3.X. wyjątkowo w sali 602
5cw Jan Czajkowskipiątek10.15 — 12.0603
6cw Błażej Wróbelpiątek12.15 — 14.0B
Analiza i topologia R 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejaśroda13.15 — 16.0601
1cw Piotr Borodulin-Nadziejapiątek10.15 — 12.0HS
Analiza matematyczna 1 
wyk Jarosław Wróblewskiwtorek12.15 — 14.0HS
wyk Jarosław Wróblewskipiątek8.15 — 10.0HS
konwJarosław Wróblewskiwtorek14.15 — 15.0HS
1cw Jarosław Wróblewskiponiedziałek16.15 — 18.0HSgrupa Lux
1cw Jarosław Wróblewskiczwartek8.15 — 10.0EMgrupa Lux
2cw Jarosław Wróblewskiponiedziałek14.15 — 16.0HS
2cw Jarosław Wróblewskiczwartek12.15 — 14.0HS
3cw Jan Kraszewskiponiedziałek14.15 — 16.0EM
3cw Jan Kraszewskiczwartek12.15 — 14.0EM
4cw Roman Urbanponiedziałek14.15 — 16.0B
4cw Roman Urbanczwartek12.15 — 14.0B
5cw Wojciech Młotkowskiponiedziałek14.15 — 16.0A
5cw Wojciech Młotkowskiczwartek12.15 — 14.0A
6cw Wojciech Młotkowskiśroda12.15 — 14.0604grupa 1P
6cw Wojciech Młotkowskiczwartek8.15 — 10.0604grupa 1P
Analiza matematyczna 2 
wyk Ziemowit Rzeszotnikponiedziałek14.15 — 16.0WS
wyk Ziemowit Rzeszotnikwtorek15.15 — 17.0HS
konwZiemowit Rzeszotnikponiedziałek16.15 — 17.0WS
1cw Ziemowit Rzeszotnikwtorek17.15 — 18.0HS
1cw Ziemowit Rzeszotnikpiątek9.15 — 12.0A
Analiza matematyczna 3 
wyk Krzysztof Omiljanowskiśroda8.15 — 10.0HS
wyk Krzysztof Omiljanowskiczwartek8.15 — 10.0WS
konwKrzysztof Omiljanowskiczwartek10.15 — 11.0WS
1cw Krzysztof Omiljanowskipiątek8.15 — 11.0EM
2cw Janusz Wysoczańskipiątek12.15 — 15.0A
3cw Roman Urbanwtorek16.15 — 19.0WS
Analiza matematyczna I 
wyk Ryszard Szwarcwtorek8.15 — 10.0WS
wyk Ryszard Szwarcpiątek8.15 — 10.0WS
1cw Marcin Preisnerwtorek10.15 — 12.0A
1cw Marcin Preisnerpiątek10.15 — 12.0WS
2cw Błażej Wróbelwtorek10.15 — 12.0B
2cw Błażej Wróbelpiątek10.15 — 12.0B
3cw Paweł Głowackiwtorek10.15 — 12.0EM
3cw Paweł Głowackipiątek10.15 — 12.0601
Analiza matematyczna III 
wyk Ewa Damekponiedziałek16.15 — 20.0606
1cw Ewa Damekwtorek14.15 — 18.0601
Bazy danych 
wyk Jakub Gismatullinwtorek10.15 — 12.0WS
1lab Jakub Gismatullinśroda10.15 — 12.0410tyg. parz.
2lab Jakub Gismatullinśroda14.15 — 16.0416tyg. nieparz.
3lab Robert Stańczyponiedziałek12.15 — 14.0416tyg. nieparz.
4lab Robert Stańczyponiedziałek12.15 — 14.0416tyg. parz.
5lab Miłosz Krupskiwtorek14.15 — 16.0410tyg. nieparz.
6lab Miłosz Krupskiwtorek14.15 — 16.0410tyg. parz.
1cw Jakub Gismatullinśroda10.15 — 12.0Btyg. nieparz.
2cw Jakub Gismatullinśroda14.15 — 16.0605tyg. parz.
Elementarna analiza danych 
wyk Andrzej Dąbrowskiśroda8.15 — 10.0605
1cw Andrzej Dąbrowskiśroda10.15 — 12.0605
2cw Wiktor Ejsmontśroda10.15 — 12.0604
Funkcje rzeczywiste 
wyk Grzegorz Plebanekśroda14.15 — 16.0B
1cw Grzegorz Plebanekśroda16.15 — 18.0B
Geometria różniczkowa 
wyk Jan Dymarawtorek14.15 — 16.0602
1cw Światosław Galśroda12.15 — 14.0606
Kombinatoryka 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek8.15 — 10.0HS
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek10.15 — 12.0HS
2cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaczwartek8.15 — 10.0605
3cw Bogdan Mincerponiedziałek10.15 — 12.0605
4cw Bogdan Mincerwtorek10.15 — 12.0604
5cw Sebastian Sydorczwartek8.15 — 10.0B
6cw .
Matematyczne podstawy mechaniki kwantowej 
wyk Piotr Bilerponiedziałek12.15 — 14.0603
1cw Piotr Bilerwtorek10.15 — 12.0601
Matematyka obliczeniowa 
wyk Witold Karczewskiśroda16.15 — 18.0EMtyg. nieparz.
1lab Witold Karczewskiśroda14.15 — 16.0410
2lab Witold Karczewskiczwartek14.15 — 16.0410
3lab Witold Karczewskiczwartek16.15 — 18.0410
Matematyka ubezpieczeń majątkowych i osobowych 
wyk Ryszard Szekliponiedziałek10.15 — 12.0A
1lab Ryszard Szekliponiedziałek12.15 — 14.0411
2lab Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek12.15 — 14.0410
3lab Paweł Lorekwtorek10.15 — 12.0410
4lab Ryszard Szekliwtorek14.15 — 16.0411
Matematyka ubezpieczeń życiowych 2 
wyk Tomasz Rolskiczwartek10.15 — 12.0602
1cw Marek Arendarczykczwartek14.15 — 16.0604
Metody numeryczne 1 
wyk Krzysztof Tabiszczwartek10.15 — 12.0606
1lab Krzysztof Tabiszczwartek12.15 — 14.0417
Modele liniowe 
wyk Małgorzata Bogdanwtorek14.15 — 16.0604
1lab Kamil Dybaczwartek14.15 — 16.0417
2lab Wiktor Ejsmontśroda12.15 — 14.0411
Modelowanie deterministyczne 
wyk Grzegorz Karchponiedziałek12.15 — 14.0606
1lab Łukasz Paszkowskipiątek13.15 — 15.0416
2lab Łukasz Paszkowskipiątek15.15 — 17.0416
Modelowanie statystyczne w zarządzaniu wierzytelnościami masowymi 
wyk Grzegorz Chłapińskiponiedziałek12.15 — 14.0B
1lab Bartłomiej Karabanwtorek12.15 — 14.0410
2lab Piotr Michalski .
Obliczenia symboliczne 
wyk Waldemar Hebischwtorek16.15 — 18.0604
1cw Waldemar Hebischwtorek18.15 — 20.0604
Podstawy geometrii i geometria nieeuklidesowa 
wyk Jacek Świątkowskiponiedziałek8.15 — 10.0607
1cw Światosław Galśroda10.15 — 12.0606
Półgrupy operatorów i równania ewolucji 
wyk Jacek Dziubańskiwtorek8.15 — 10.0605
1cw Jacek Dziubańskiczwartek16.15 — 18.0604
Procesy Markowa 
wyk Władysław Szczotkaponiedziałek8.15 — 10.0A
1cw Krzysztof Topolskiwtorek16.15 — 18.0A
Programowanie obiektowe 1 (Python) 
wyk Grzegorz Jagiellaśroda10.15 — 12.0HS
1lab Grzegorz Jagiellaśroda12.15 — 14.0410
2lab Krzysztof Tabiszwtorek12.15 — 14.0416
3lab Edyta Kaniawtorek10.15 — 12.0411
4lab Biswarup Dasczwartek12.15 — 14.0416
5lab Mariusz Maślankawtorek18.15 — 20.0410
6lab Marcin Młotkowskiponiedziałek10.15 — 12.0416
Programowanie obiektowe 2 
wyk Krzysztof Tabiszśroda10.15 — 12.0WS
1lab Krzysztof Tabiszwtorek10.15 — 12.0416
2lab Maciej Paluszyńskiponiedziałek12.15 — 14.0410
3lab Robert Stańczyponiedziałek10.15 — 12.0411
4lab Jan Czajkowskiwtorek8.15 — 10.0416
5lab Waldemar Hebischponiedziałek16.15 — 18.0410
Równania różniczkowe 2 R 
wyk Piotr Bilerponiedziałek10.15 — 12.0603
1cw Miłosz Krupskiwtorek12.15 — 14.0601
Szeregi czasowe 
wyk Władysław Szczotkaponiedziałek12.15 — 14.0A
1cw Krzysztof Topolskiśroda16.15 — 18.0A
Teoria prawdopodobieństwa 2 
wyk Zbigniew Jurekponiedziałek14.15 — 16.0605
1cw Piotr Dyszewskiponiedziałek16.15 — 18.0605
Teoria statystyki 
wyk Grzegorz Wyłupekpiątek12.15 — 14.0WS
1cw Grzegorz Wyłupekpiątek14.15 — 16.0WS
Theoretical foundations of the analysis of large data sets 
wyk poniedziałek8.15 — 10.0606
1lab Michał Koswtorek16.15 — 18.0410
Topologia algebraiczna 2 
wyk Jacek Świątkowskiponiedziałek10.15 — 12.0606
1cw Lech Januszkiewiczwtorek8.15 — 10.0602
Wnioskowanie statystyczne 
wyk Grzegorz Wyłupekponiedziałek10.15 — 12.0B
1cw Grzegorz Wyłupekpiątek10.15 — 12.0606
Wprowadzenie do symulacji i metod Monte Carlo 
wyk Paweł Lorekwtorek12.15 — 14.0A
1lab Paweł Lorekśroda11.15 — 13.0417tyg. nieparz.
1cw Paweł Lorekśroda11.15 — 13.0603tyg. parz.
Wprowadzenie do teorii podejmowania decyzji 
wyk Małgorzata Romanowska-Majsnerowskaponiedziałek12.15 — 14.0605
1cw Małgorzata Romanowska-Majsnerowskawtorek8.15 — 10.0604
Wstęp do informatyki i programowania 
wyk Paweł Rzechonekpiątek12.15 — 15.0EM
1lab Paweł Rzechonekczwartek14.15 — 16.06
2lab Paweł Schmidtponiedziałek17.15 — 19.06
3lab Krzysztof Tabiszwtorek14.15 — 16.0416
4lab .
konwPaweł Rzechonekpiątek15.15 — 16.0EMtyg. parz.
1cw Paweł Rzechonekpiątek15.15 — 16.0EMtyg. nieparz.
2cw Paweł Schmidtponiedziałek16.15 — 17.0EMtyg. parz.
Wstęp do matematyki R 
wyk Jan Kraszewskiśroda12.15 — 14.0WS
konwJan Kraszewskipiątek12.15 — 13.0HS
1cw Jan Kraszewskipiątek13.15 — 15.0HS
Wstęp do matematyki ubezpieczeniowej 
wyk Tomasz Rolskiśroda12.15 — 14.0A
1cw Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek8.15 — 10.0602
2cw Barbara Jasiulis-Gołdynpiątek10.15 — 12.0602
Wycena i analiza instrumentów finansowych 3 
wyk Przemysław Klusikczwartek8.15 — 10.0603
1lab Michał Krawiecczwartek16.15 — 18.0416
1cw Przemysław Klusikczwartek10.15 — 12.0603
Wykład do wyboru 4 
wyk .
1cw .
Wykład do wyboru 5 
wyk .
1cw .
Wykład do wyboru 6 
wyk .
1cw .
Wykłady monograficzne
Basic notions of mathematical finance 
wyk Zbigniew Jurekwtorek16.15 — 18.0B
1cw Zbigniew Jurekwtorek18.15 — 20.0B
Compressed sensing 
wyk wtorek12.15 — 14.0604
1cw czwartek12.15 — 14.0604
Dyskretny rachunek prawdopodobieństwa 
wyk Dariusz Buraczewskiponiedziałek8.15 — 10.0601
1cw Dariusz Buraczewskiczwartek12.15 — 14.0601
Geometria (dla specj. naucz.) 
wyk Lech Januszkiewiczponiedziałek12.15 — 14.0607
1cw Lech Januszkiewiczponiedziałek14.15 — 16.0607
Nieprzemienne procesy Levy'ego 
wyk Anna Wysoczańska-Kulaczwartek8.15 — 10.0601
1cw Anna Wysoczańska-Kulaśroda10.15 — 12.0601pierwsze ćwiczenia 17 października
Wykład monograficzny 
wyk Alexander Bendikovpiątek10.15 — 12.0607
1cw Alexander Bendikovpiątek12.15 — 14.0607
Wykład monograficzny z modelowania stochastycznego 
wyk Krzysztof Dębickiwtorek10.15 — 12.0602
1cw Krzysztof Dębickiśroda14.15 — 16.0604
Zastosowania kombinatoryki nieskończonej 
wyk Piotr Borodulin-Nadziejaczwartek8.15 — 10.0A
1cw Piotr Borodulin-Nadziejaczwartek10.15 — 12.0A
Wykłady niekierunkowe
Demografia 
wyk Stanisława Góreckawtorek16.0 — 17.30EM
1lab Stanisława Góreckawtorek14.15 — 15.45417tyg. nieparz.
2lab Stanisława Góreckawtorek14.15 — 15.45417tyg. parz.
3lab Stanisława Góreckawtorek17.45 — 19.15417tyg. nieparz.
4lab Stanisława Góreckawtorek17.45 — 19.15417tyg. parz.
Ekonomika integracji europejskiej 
wyk Teresa Korbutowicz .
Seminaria
Proseminarium 1 
1sem-Paweł Głowackipiątek12.15 — 14.0601
Seminarium magisterskie 1 
1sem-Wojciech Młotkowskiwtorek14.15 — 16.0606tyg. parz.
2sem-Ludomir Newelskiwtorek14.15 — 16.0606tyg. nieparz.
Seminarium magisterskie 2 
1sem-Zbigniew Jurekśroda8.15 — 10.0602dla s. ekon.
2sem-Zbigniew Jurekśroda10.15 — 12.0602dla s. ekon.
3sem-Jan Dymara .dla s. teor.
4sem-Marek Arendarczyk .dla s. zast.
Seminarium przeglądowe (dla ekonom.) 
1sem Zbigniew Jurekponiedziałek16.15 — 18.0607
Seminarium przeglądowe dla MS i AD 
1sem Krzysztof Topolskiponiedziałek16.15 — 18.0602
Seminarium przeglądowe dla N 
1sem Andrzej Kisielewiczwtorek16.15 — 18.0606
Seminarium z analizy harmonicznej 
1sem Jacek Dziubańskiśroda14.15 — 16.0602
Teoria modeli ciał 
1sem Piotr Kowalskiwtorek16.15 — 18.0603
Łańcuchy Markowa 
1sem Alexander Bendikovpiątek14.15 — 16.0607
Laboratoria
Drupal - tworzenie portali internetowych 
1lab Robert Stańczywtorek8.15 — 10.0410rozważany jest alternatywny termin poniedziałek 17 do 19
E-learning: Bayesian analysis 
1war .prowadzi Uniwersytet Hasselt
E-learning: Computer intensive methods 
1war .prowadzi Uniwersytet Hasselt
E-learning: Semiparametric regression 
1war Jaroslaw Harezlak .
E-learning: Survival analysis 
1war .prowadzi Uniwersytet Hasselt
Excel 
1lab Sebastian Sydorpiątek10.15 — 12.0416
2lab Adam Morawiecponiedziałek14.15 — 16.0411
Inżynieria finansowa 1 
wyk Przemysław Klusikczwartek12.15 — 14.0603
1lab Michał Kosponiedziałek16.15 — 18.0417
1cw Przemysław Klusikczwartek14.15 — 16.0603
Laboratorium statystyczne 2 
1lab Kamil Dybawtorek8.15 — 10.0417
1cw Kamil Dybawtorek10.15 — 11.0417
Laboratorium z algebry liniowej 
1lab Michał Koswtorek12.15 — 14.0411
2lab Michał Kosczwartek14.15 — 16.0411
LaTeX 
1lab Roman Urbanponiedziałek16.15 — 18.0411
2lab Roman Urbanczwartek14.15 — 16.0416
Visual Basic w Excelu 
1lab .
Wprowadzenie do laboratorium komputerowego 
1lab Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10.15 — 12.0410tyg. nieparz.
2lab Małgorzata Kołaczkowskaponiedziałek10.15 — 12.0410tyg. parz.
3lab Małgorzata Kołaczkowskaśroda10.15 — 12.0411tyg. nieparz.
4lab Małgorzata Kołaczkowskaśroda10.15 — 12.0411tyg. parz.
5lab Małgorzata Kołaczkowskapiątek10.15 — 12.0417tyg. nieparz.
6lab Małgorzata Kołaczkowskapiątek10.15 — 12.0417tyg. parz.
7lab Krzysztof Makarowtorek8.15 — 10.0411tyg. nieparz.
8lab Krzysztof Makarowtorek8.15 — 10.0411tyg. parz.
9lab Krzysztof Makaroczwartek8.15 — 10.0416tyg. nieparz.
10lab Krzysztof Makaroczwartek8.15 — 10.0416tyg. parz.
11lab Krzysztof Makaropiątek12.15 — 14.06tyg. nieparz.
12lab Krzysztof Makaropiątek12.15 — 14.06tyg. parz.
Wprowadzenie do R 
1lab Sebastian Sydorczwartek10.15 — 12.0410
2lab Sebastian Sydorpiątek8.15 — 10.0410
3lab Kamil Dybaczwartek16.15 — 18.0417
4lab Kamil Dybaśroda14.15 — 16.0417
5lab Kamil Dybaśroda16.15 — 18.0417
6lab Wiktor Ejsmontczwartek12.15 — 14.0411
Praktyki
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 1 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - imprezy popularnonaukowe w IM 2 
1prk-Małgorzata Mikołajczyk .
Praktyka - nauczanie informatyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 1 
1prk- .
Praktyka - nauczanie matematyki 3 
1prk- .
Praktyka obserwacyjna - dydaktyka 
1prk-Agata Hoffmannpiątek8.0 — 12.0innainna częst.
Praktyka obserwacyjna - nauczanie informatyki 1 
1prk- .
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 2 
1prk-Agata Hoffmannśroda8.0 — 12.0innainna częst.
1prk-Agata Hoffmannpiątek8.0 — 12.0innainna częst.
Praktyka obserwacyjna - nauczanie matematyki 3 
1prk-Małgorzata Mikołajczykwtorek8.0 — 12.0innainna częst.
Praktyka opiekuńczo-wychowawcza (SP) 
1prk- .
Praktyka zawodowa 
1prk- .
Pozostałe przedmioty
Dydaktyka 
1cw Agata Hoffmannponiedziałek12.15 — 14.0601
Emisja głosu 1 
1cw Małgorzata Piotrowskaponiedziałek10.15 — 12.0602
2cw Małgorzata Piotrowskaponiedziałek12.15 — 14.0602
Inspiracja, indywidualizacja, interdyscyplinarność 
konwMałgorzata Mikołajczykponiedziałek17.15 — 19.0601
Kompetencje psychologiczno-pedagogiczne nauczyciela w szkole podstawowej 
1cw Ewa Piwowarczyk
Karolina Skórska
wtorek13.15 — 14.45603
Komputer w szkole 1 
wyk Krzysztof Omiljanowskipiątek12.15 — 13.0411
1lab Krzysztof Omiljanowskipiątek13.15 — 15.0411
Konwersatorium dydaktyczne - metody aktywizujące 
konw .
Metodyka nauczania matematyki 2 
wyk Małgorzata Mikołajczykczwartek12.15 — 14.0607
1cw Agata Hoffmannwtorek11.15 — 13.0603
Metodyka nauczania matematyki 3 
wyk Małgorzata Mikołajczykczwartek10.15 — 12.0607
1cw Małgorzata Mikołajczykponiedziałek10.15 — 12.0607
Ochrona własności intelektualnej 
1cw Agata Hoffmannponiedziałek10.15 — 12.0601tyg. nieparz.
2cw Agata Hoffmannponiedziałek10.15 — 12.0601tyg. parz.
3cw Agata Hoffmannwtorek9.15 — 11.0603tyg. nieparz.
Pedagogiczne podstawy edukacji w szkole podstawowej 
1cw Ewa Piwowarczykczwartek12.44 — 14.14711inna częst.
Pedagogika dla nauczycieli 
wyk Marzena Tkoczczwartek11.0 — 12.30711inna częst.
1cw Marzena Tkoczczwartek11.0 — 12.30711inna częst.
Pedagogika dla nauczycieli gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych 
1cw Marcin Fankanowskiczwartek14.30 — 16.0711inna częst.
Planowanie kariery zawodowej I 
konwMarcin Preisner .
Planowanie kariery zawodowej II 
konw .
Podstawy prawa dla ekonomistów 
wyk Krzysztof Kułakczwartek14.15 — 16.0B
1cw Krzysztof Kułakczwartek16.15 — 18.0B
Podstawy rachunkowości 
wyk Anna Ćwiąkała-Małyspiątek12.0 — 13.30605
1cw Marzena Karpińskapiątek13.45 — 15.15605tyg. nieparz.
2cw Marzena Karpińskapiątek13.45 — 15.15605tyg. parz.
Przepisy oświatowe 
konwAgata Hoffmannwtorek9.15 — 11.0603tyg. parz.
Psychologia dla nauczycieli gimnazjum i szkół ponadgimnazjalnych 
1cw Marta Kuty-Pacheckaczwartek14.30 — 16.0711inna częst.
Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki 
konwElżbieta Kalinowskaśroda11.30 — 13.0607
Wstęp do arytmetyki 
1cw Małgorzata Mikołajczykponiedziałek14.15 — 16.0606
Zespołowy projekt specjalnościowy 
1cw Krzysztof Omiljanowskiśroda10.15 — 12.0711inna częst.piierwsze zajęcia 3.10.2018
2cw Krzysztof Omiljanowskiśroda10.15 — 12.0711inna częst.piierwsze zajęcia 3.10.2018
3cw Bogdan Mincerśroda16.15 — 18.0607tyg. nieparz.
4cw Bogdan Mincerśroda16.15 — 18.0607tyg. parz.
5cw Andrzej Raczyńskipiątek10.15 — 12.0711tyg. nieparz.
6cw Paweł Lorekśroda9.15 — 11.0603tyg. nieparz.
7cw Paweł Lorekśroda9.15 — 11.0603tyg. parz.
8cw Zbigniew Jurekśroda12.15 — 14.0602tyg. parz.
9cw Paweł Głowackiwtorek14.15 — 16.0607tyg. nieparz.