3 dni temu

Dzięki umowie Fundacji z Polskim Towarzystwem Matematycznym w tym roku po raz kolejny można przekazać 1% podatku na naszą działalność. W tym celu przy wypełnianiu PIT wystarczy podać w rubryce do odliczenia 1% podatku KRS 0000042305 (z dopiskiem FMW).

3 tygodnie temu

Mistrzami Dolnego Śląska w łamigłówkach zostali: kl. 1-3 Amelia Szukała - SP Smolec, kl. 4-6 Maja Frankowska - SP 3 Lubin oraz Karolina Lubczańska - GA PWr Wrocław,  Agnieszka Czekaj - XII LO Wrocław i Maria Kaczmarek - absolwentka IM UWr z Oławy. Wyniki są tutaj, a zadania finałowe - tutaj.

5 miesięcy temu

27 III o godz. 17:15 w sali 601 IM UWr na seminarium I3 = Inspiracja * Indywidualizacja * Interdyscyplinarność odbędzie się prezentacja serwisów MatMat i Pi.edu.pl prowadzona przez Piotra Kryszkiewicza (ZS Milicz).

1 miesiąc temu

28 III odbęda się kolejne zajęcia kursu dla nauczycieli Specyficzne trudności w uczeniu się matematyki. Zajęcia odbywają się w godz. 16-18 w sali 601 IM UWr.

2 miesiące temu

1 IV odbędzie się finał VIII edycji Konkursu Matematycznego Origami Żuraw. Lista finalistów jest tutaj. Można już brać udział w plebiscycie publiczności i głosować na ulubiony model w Galerii "Pod Hugonem" w IM UWr.

1 miesiąc temu

Do 1 IV można nadsyłać prace na XXXIX Konkurs Prac Uczniowskich z Matematyki im. Pawła Domańskiego organizowany przez miesięcznik "Delta".

7 miesięcy temu

W IM UWr od poniedziałku do czwartku odbywają się zajęcia Międzyszkolnych Kółek Matematycznych. Kolejne spotkania Matematyki dla Myślących odbędą się 1 IV (LO) oraz 8 IV (SP i GM) sala 606.

4 miesiące temu

1 IV o godz. 12:00 w sali 711 IM UWr odbędzie się kolejne spotkanie  Klubu Shogi (szachów japońskich) prowadzonego przez aktualnego mistrza Polski - Wojciecha Jedynaka (II UWr, Fundacja Nami).

1 miesiąc temu

2 IV w godz. 9-14 w IM UWr odbędą się kolejne zajęcia kursu zawodowego języka angielskiego dla nauczycieli matematyki EMT (English for Mathematics Teachers).

1 tydzień temu

2 IV w IM UWr (sala 603) w godz. 11-14 odbędą się warsztaty z debiutów (joseki) dla silnych graczy shogi prowadzone przez Wojciecha Jedynaka - mistrza Polski w shogi (II UWr, Fundacja Nami).

6 miesięcy temu

8 IV w IM UWr odbędzie się finał XV edycji Olimpiady Lingwistyki Matematycznej. Etap międzynarodowy odbędzie się lipcu w Irlandii.

6 miesięcy temu

11 IV zostanie rozegrana ostatnia seria półfinałowa XVI edycji Dolnośląskich Meczów Matematycznych. Tutaj sukcesywnie uzupełniane są wyniki.  

1 tydzień temu

22 IV odbędzie się gra miejska Śladami Kopernika organizowana przez IM UWr przy współpracy Instytutu Astronomicznego UWr oraz Urzędu Miejskiego Wrocławia.

1 miesiąc temu

22 IV odbędzie się egzamin praktyczny po kursie wychowawców kolonijnych organizowanym przez IM UWr.

1 miesiąc temu

22 IV w godz. 9-14 w IM UWr odbędą się kolejne zajęcia kursu zawodowego języka niemieckiego dla nauczycieli matematyki DML (Deutsch für Mathematiklehrer).