Lista startowa XV WMMnO

Czcionką bold zaznaczono potwierdzone minuty startowe w terminie 21 X. Na potwierdzenia czekamy do 13 X (wysyłane mejlem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl). Po tym terminie wolne minuty startowe będą przyznane szkołom skreślonym z zawodów w I terminie.

szkoły podstawowe

lp szkoła minuty
1. SP Bielany Wrocławskie 64, 76, 99
2. SP 1 Bogatynia 80, 92,104, N94
3. SP 3 Bogatynia 107
4. SP 1 Brzeg 102, 114
5. SP 3 Brzeg 66, 78, 90, N92
6. SP Chocianów 40, 50, 60, N62
7. SP 1 Jawor 52, 62, N74
8. SP Kamieniec Wrocławski 70, 84, 96
9. SP 2 Kamienna Góra 101, 115
10. SP Kobierzyce 71, 85, 97
11. SP 7 Lubin 100, 116
12. SP Miękinia 38, 48, N56
13. SP 2 i SM Milicz 110
14. SP 2 Oborniki Śląskie 95, 109
15. SP Opolno-Zdrój 106, 117
16. SP Osolin 14, 30, 42, N52
17. SP Pogwizdów 72, 86, 98
18. SP Psary 111
19. SP Sadków 93, 105
20. SP 1 Siechnice 39, 49, N58
21. SP Smolec 51, 61, N72
22. SP 3 Trzebnica 3, 11, 19, 27,   N6, N36
23. SP 2 Twardogóra 65, 77, 89
24. SP Tymiec Mały 67, 79, 91
25. SP 15 Wałbrzych 81, 112
26. SP 28 Wałbrzych 113
27. SP 1 Wołów 47, 59, N70
28. SP 1 Wrocław 15, 31, N18
29. SP 3 Wrocław 1, 5, 9, 13, 17, 21, 25, 29, 33, 37, 41
30. SP 9 Wrocław 2, 10, 18, 26
31. SP 19 Wrocław 7, 22, 32, N44
32. SP 24 Wrocław 73, 103
33. SP 25 Wrocław 74, 88, 108
34. SP 45 Wrocław 57, 69, 83
35. SP 46 Wrocław 54, N64
36. SP 61 Wrocław SKREŚLONO
37. SP 64 Wrocław 43, 53, N40
38. SP 72 Wrocław REZYGNACJA
39. SP 91 Wrocław 56, 68, 82
40. SP 93 Wrocław 63, 75, 87
41. SP 107 Wrocław 45, 55, N66
42. SP 108 Wrocław 8, 23, 35, N48
43. SP 118 Wrocław 12, 24, 36, N50
44. SP Atut Wrocław 46, 58, N68
45. SP Leonardo da Vinci Wrocław 94
46. SP Tikkun Olam Wrocław 6, 16, N12, N88
47. SP Zdrój Wrocław REZYGNACJA
minuty do wzięcia 4, 20, 34, 28, 44, 118

 

gimnazja (w tym VII SP)

Ze względu na zbyt dużą liczbę patroli w tej kategorii 10 szkół skreślono z listy startujących, a 5 kolejnym obcięto liczbę startujących patroli.

lp szkoła minuty
1. SP Bielany Wrocławskie 111
2. SP 3 Bogatynia 102, 112
3. SP 4 Bogatynia 92, 104, 120
4. SP 1 Brzeg 117
5. SP 3 Brzeg 68
6. GM 3 Brzeg (-1 patrol) 58, 72
7. GM Czeszów SKREŚLONO
8. SP 1 Jawor 63
9. SP 2 Jawor 47, 57, 73
10. SP Kamieniec Wrocławski 65, 76, 87
11. SP 2 Kamienna Góra 118
12. Społ GM Ed Eur Kamienna G. 89, 99, 113
13. SP Kobierzyce 67, 77, 88
14. SP Lewin Brzeski 36, 94, 119
15. SP 7 Lubin 107
16. GM 2 Lubin 93
17. GM Lubin (-1 patrol) 75, 85, N90
18. SP Miękinia 46
19. GM Miękinia 30, 40
20. SP 1 Milicz 39, 103, 116
21. SP 2 Milicz 98, 108
22. SP Ad Astra Milicz 41, 91, 121
23. SP 2 Oborniki Śląskie 90
24. SP Opolno-Zdrój 109
25. SP 6 Rawicz SKREŚLONO
26. SP Sadków 97
27. SP 1 Siechnice 52
28. SP 2 Siechnice 6, 16, 26
29. SP Smolec 62
30. GM Smolec 33, 48, 101
31. SP 2 Syców SKREŚLONO
32. Społeczne GM Świdnica SKREŚLONO
33. SP 1 Trzebnica SKREŚLONO
34. GM Sportowo-Językowe Trzebnica 59, 69, 79, N82
35. SP 2 Twardogóra 54, 66, 82, N4, N80
36. SP 28 Wałbrzych 100, 110
37. SP 1 Wołów 10, 20, 32, 42
38. SP 1 Wrocław 7
39. SP 3 Wrocław 2, 12, 24
40. SP 19 Wrocław 8
41. SP 24 Wrocław 83
42. SP 25 Wrocław 84
43. SP 43 Wrocław SKREŚLONO
44. SP 46 Wrocław 43, 53
45. SP 61 Wrocław SKREŚLONO
46. SP 64 Wrocław 45
47. SP 66 Wrocław 3, 13, 23
48. SP 71 Wrocław 50, 64, 78, N76
49. SP 81 Wrocław 4, 14
50. SP 107 Wrocław 49
51. SP Unisport Ww (-1 patrol) 115, 125
52. GM 10 Wrocław 5, 15, 25
53. GM 12 Wrocław 1, 11, 21, 31
54. GM 13 Wrocław 60, 70, 80, N84
55. GM 15 Wrocław 61, 71, 81
56. GM 18 Wrocław 96, 106, 123
57. GM 26 Wrocław 35, 56, 74
58 GM 28 Wrocław 86, 95, 122
59. GM 48 Wrocław 27, 37, 55
60. GM 49 Wrocław 22, 34, 44
61. GM 54 Wrocław SKREŚLONO
62. GM w ZS 19 Ww SKREŚLONO
63. GA PWr Wrocław 18, 28, 38
64. GM Atut Wrocław 9, 19, 29
65. GM Tikkun Olam Ww (-2 patrole) 17
66. GM w ZSO Złotoryja 105, 114, 124
67. MKM Pawicka 51
minuty do wzięcia  

szkoły ponadgimnazjalne

lp szkoła minuty
1. LO 2 Dzierżoniów 37, 47, N54
2. LO Jawor 97, 107, 120
3. LO 1 Legnica 75, 93, 106
4. LO Lubań 99, 119, N96
5. LO 1 Milicz 63, 85, 95
6. LO 1 Oleśnica 31, 41, 51, N46
7. LO 1 Rawicz 100
8. ZSP Środa Śląska 27, 91, 111
9. LO Trzebnica 39, 49, 59, 69, 79, 89
10. LO 3 Wrocław 1, 11, 21, N24
11. LO 5 Wrocław 67, 77, 87, N98
12. LO 6 Wrocław 101, 114
13. LO 7 Wrocław 104, 115
14. LO 10 Wrocław 9, 19, 29, N42
15. LO 12 Wrocław 3, 13, 23, 33, 43, 53
16. LO 13 Wrocław 5, 15, 25
17. LO 14 Wrocław 7, 17, 121, N34
18. LO 16 Wrocław 105, 117
19. LO 30 Wrocław 116
20. LA PWr Wrocław 45, 55, 65
21. LO Atut Wrocław 109
22. LO GimBasket Ww 108, 118
23. EZN Wrocław 57, 71
24. LZN Wrocław 61, 73, 83
25. LO Złotoryja 102, 112, 122
26. LO Zgorzelec 103, 113, 123
minuty do wzięcia 35,81, 110

studenci

lp uczelnia kapitan minuta
1. WM PWr Marcin Kucharski 2
2 WM PWr Dominik Bojko REZYGNACJA
3 WM PWr Monika Sikora 32
4 WM PWr Kacper Dąbek 26
5 WM PWr Łukasz Łaszczuk 20
6 WM PWr Aaron Kubiesa 38
7 IM UWr Michał Żłobicki 8
8. IM UWr Tomasz Jurczyk 14
minuty do wzięcia  

nauczyciele i rodzice

lp szkoła minuty
1. SP 1 Bogatynia 94
2. SP 3 Brzeg 92
3. SP Chocianów 62
4. SP 1 Jawor 74
5. SP Miękinia 56
6. SP Osolin 52
7. SP 1 Siechnice 58
8. SP Smolec 72
9. SP 3 Trzebnica 6, 36
10. SP 2 Twardogóra 4, 80
11. SP 1 Wołów 70
12. SP 1 Wrocław 18
13. SP 19 Wrocław 44
14. SP 46 Wrocław 64
15. SP 64 Wrocław 40
16. SP 71 Wrocław 76
17. SP 72 Wrocław REZYGNACJA
18. SP 107 Wrocław 66
19. SP 108 Wrocław 48
20. SP 118 Wrocław 50
21. SP Atut Wrocław 68
22. SP Tikkun Olam Wrocław 12, 88
23. GM Lubin 90
24. GM Sportowo-Językowe Trzebnica 82
25. GM 13 Wrocław 84
26. GM 15 Wrocław REZYGNACJA
27. LO 2 Dzierżoniów 54
28. LO Lubań 96
29. LO 1 Oleśnica 46
30. LO 3 Wrocław 24
31. LO 5 Wrocław 98
32. LO 10 Wrocław 42
33. LO 12 Wrocław 86
34. LO 14 Wrocław 34
35. MKM Gonczarek 16
36. MKM Leśkiewicz 28
37. MKM Hebzda 77
38. MKM Pawicki 60
39. IM UWr Buraczewski 22
40. IM UWr Dymara 30
41 IM UWr Kraszewski 10
42. AWF Wrocław Cenkała 124
minuty do wzięcia