Wyniki XV WMMnO

laureaci zawodów

szkoły podstawowe (startowało 114 patroli)
I m. SP 118 Wrocław
Mateusz Gniadek, Weronika Mikuśkiewicz, Cezary Surmiak
II m. SP 46 Wrocław
Katarzyna Ciszek, Kornelia Ryznar, Natalia Twardowska
III m. SP 3 Wrocław
Daniel Dębski, Maksymilian Kowalski, Zuzanna Zarzycka
IV m. SP 118 Wrocław
Justyna Kładoczna, Klaudia Rejek, Marek Rejek
V m. SP 91 Wrocław
Vladyslaw Nikonenko, Oliwia Ścisła, Katarzyna Tomaszek

gimnazja (startowało 126 patroli)
I m. GM 49 Wrocław (II rok z rzędu!!!)
Anna Kubiak, Hanna Sudoł, Cyryl Szatan
II m. kl. VII SP 107 Wrocław
Antoni Buraczewski, Bartosz Mądro, Wiktoria Walada
III m. GM 26 Wrocław
Łukasz Besuch, Joanna Mazurek, Michał Opala
IV m. GM 49 Wrocław
Jakub Dawidowicz, Jakub Patałuch, Stanisław Reda
V m. Społeczne GM Edukacji Europejskiej Kamienna Góra
Aleksander Król, Mikołaj Potoniec, Nikodem Wiśniewski

szkoły ponadgimnazjalne (startowały 72 patrole)
I m. LO Jawor
Grzegorz Myjak, Szczepan Rogaczewski, Michał Skowron
II m. LA PWr Wrocław
Oskar Adamski, Jakub Dworzański, Cyprian Pełka
III m. LO 16 Wrocław
Zofia GreblickaDaniel Sadowski, Krzysztof Tokarz
IV m. LO 13 Wrocław
Mateusz Olszewski, Szymon Rokosz, Wiktor Sadowy
V m. LO 1 Oleśnica
Kacper Kasprzak, Kamila Krzesak, Laura Wilkowiecka

szkoły wyższe (startowało 7 patroli)
I m. IM UWr
Michał Martusewicz, Bartosz Sójka, Michał Żłobicki
II m. absolwenci WPPT PWr
Michał Kucharczyk, Monika Uść, Piotr Uść

nauczyciele i rodzice (startowały 44 patrole)
I m. GM Sportowo-Językowe Trzebnica
Mariusz Łakomy, Sławomir Matysiak, Sławomir Witwicki
II m. GM 13 Wrocław / SP 93 Wrocław
Katarzyna Ignaszewska, Rafał Ignaszewski, Joanna Wysocka
II m. LO 1 Oleśnica
Marta Imiela, Tomasz Lorek, Joanna Siedlecka
IV m. SP 107 Wrocław
Anna Broda, Sebastian Guz, Sylwia Szczęsna-Cichoń
V m. LO 14 Wrocław
Daniel Cichoń, Sebastian Ploch, Robert Wojakowski

Dokładne wyniki wszystkich patroli są podane na dole strony.

 

laureaci wieloboju sportowego

Wielobój składał się z następujących konkurencji: kręgle, tor przeszkód, uni hokej, rzut do celu, jazda na deskorolce, zakręcony karny.

I m.
SP: Michał Ryszkowski (SP 3 Wrocław) 313 pkt.
SP VII: Szymon Rudowiecki (SP ???) 277 pkt.
GM: Kacper Kabała (GM ???) 354 pkt
LO: Kamil Śmieszniak (LO 12 Wrocław) 304 pkt.

II m.
SP: Tymoteusz Doroszko (SP 3 Wrocław), Oliwia Straszko (SP 9 Wrocław) 276 pkt.
SP VII: Aleksander Oksanicz (SP 1 Wołów) 313 pkt.
GM: Agata Kamińska (GM ???) 303 pkt.
LO: Michał Wiktorowski (LO 3 Wrocław) 289 pkt.

III m.
SP: Magdalena Pezda (SP 3 Wrocław) 281 pkt.
SP VII: Bartosz Mądro (SP 107 Wrocław) 270 pkt.
GM: Jakub Fornal (SP Lewin Brzeski) 291 pkt.
LO: Aleksandra Ciura (LO 3 Wrocław) 275 pkt.

 

laureaci konkursu "Matematycy wiążą węzły"

nagroda główna - kurs motorowodny: Anna Kubiak (GM 49 Wrocław)
nagroda dodatkowa - rejs motorówką po Odrze: Klemens Feruga (GM 48 Wrocław), Tatiana Kumaszka (SP 3 Wrocław)

 

laureaci turnieju rummikuba

I finał
1 m. Marcin Kucharski (WM PWr)
2 m. Zofia Król (GM 1 Wrocław)
3 m. Aleksandra Król (SP 3 Wrocław), Barbara Kraszewska (LO 3 Wrocław)

II finał
1 m. Anna Kubiak (GM 49 Wrocław)
2 m. Kacper Kandefer (SP 3 Wrocław), Anna Otfinowska (nauczycielka matematyki SP 3 Trzebnica)
3 m. Hanna Gos (GM Bielany Wrocławskie)

III finał
1 m. Hanna Otfinowska (SP 3 Trzebnica)
2 m. Antonina Kwiatkowska (SP 64 Wrocław)

 

maksymalne możliwe wyniki XV MMnO

kategoria PK X i Y zadania suma
SP 505 200 350 1055
GM 718 200 350 1268
LO i ST 781 200 350 1331
NiR 568 200 350 1118

 

szkoły podstawowe

miejsce szkoła
skład patrolu
wynik
PK+ZAD–CZAS
I SP 118 Wrocław
Mateusz Gniatek, Weronika Mikośkiewicz, Cezary Surmiak
940=
605+350–15
II SP 46 Wrocław
Katarzyna Ciszek, Kornelia Rynar, Natalia Twardowska
815=
605+210–0
III SP 3 Wrocław
Daniel Dębski, Maksymilian Kowalski, Zuzanna Zarzycka
772=
505+280–13
IV SP 118 Wrocław
Justyna Kładoczna, Klaudia Rejek, Marek Rejek
768=
505+280–17
V SP 91 Wrocław
Vladyslaw Nikonenko, Oliwia Ścisła, Katarzyna Tomaszek
735=
526+210–1
VI SP 9 Wrocław
Szymon Cedzyński, Emilia Koszelowska, Michał Węgrzyn
733=
464+280–11
VII SP 7 Lubin
Jakub Góra, Łukasz Jugo, Julia Maciaszek
714=
574+210–70
VIII SP 118 Wrocław
Julia Hurdzik, Filip Jadwiszczak, Małgorzata Łukasik
667=
401+280–14
IX SP 25 Wrocław
Marta Drelichowska, Michał Kłaczek, Kacper Pietryka
597=
322+280–5
X SP Kamieniec Wrocławski
Natalia Domaradzka, Dominik Krupa, Gregory Żołędziewski
581=
301+280–0
XI SP 1 Wołów
Tymoteusz Janicki, Miłosz Kowalik, Michał Warpas
577=
367+210–0
XII SP 3 Brzeg
Jonatan Bryll, Aleksandra Góźdź, Zuzanna Organ
577=
517+70–10
XIII SP 19 Wrocław
Jakub Bełzak, Kacper Mądrzyk, Patryk Świerad
576=
445+140–9
XIV SP 28 Wałbrzych
Paulina Mielniczuk, Agata Niemiec, Lena Nowacka
560=
435+140–15
XV SP 19 Wrocław
Kacper Biskupski, Daniel Desouky, Mateusz Parys
559=
505+70–16
XVI SP 108 Wrocław
Damian Brocki, Oliwier Oleś, Dominik Sojka
554=
426+140–12
XVII SP Chocianów
Olaf Drożdż, Mateusz Kulesza, Jakub Masal
547=
367+280–100
XVIII SP 19 Wrocław
Małgorzata Hałubiec, Pola Stupak, Julia Święchowicz
519=
462+70–13
XIX SP 45 Wrocław
Laura Gierczak, Hanna Mikos, Igor Szczepański
517=
457+70–10
XX SP 93 Wrocław
Natalia Janczara, Agata Maciejewska, Adrian Skurak
505=
505+0–0
XXI SP 64 Wrocław
Jagoda Białek, Antonina Kwiatkowska, Paweł Tarnawski
505=
383+140–18
XXII SP 24 Wrocław
Michał Bąk, Adrian Mikoda, Szymon Stasieńko
503=
301+210–8
XXIII SP 1 Wrocław
Magdalena Kotes, Piotr Sowa, Mikołaj Stępień
496=
505+0–9
XXIV SP 1 Bogatynia
Julia Dragan, Monika Olejarz, Natalia Urban
495=
505+0–10
XXV SP 93 Wrocław
Jakub Kapica, Szymon Placek, Tomasz Zawodniak
491=
426+70–5
XXVI SP 91 Wrocław
Mikołaj Borkowski, Zuzanna Ploch, Anna Wielgocka
488=
359+140–11
XXVII SP Sadków
Wiktoria Bijak, Radosław Pałyn, Hanna Radoń
473=
412+70–9
XXVIII SP 3 Bogatynia
Kacper Krawczyk, Wojciech Pająk, Marcelina Szymaniak
469=
335+140–6
XXIX SP 3 Wrocław
Damian Bojarczuk, Wiktor Gadzinowski, Piotr Krupski
459=
468+0–9
XXX SP 3 Wrocław
Julia Naglak, Zofia Pawłowska, Zofia Siestrzeńcewicz-Bohusz
450=
457+0–7
XXXI SP 108 Wrocław
Wiktoria Kaczmarek, Oliwia Wojstanowicz, Aleksandra Zaręba
446=
457+0–11
XXXII SP 9 Wrocław
Michał Grzebielec, Magdalena Masternak, Przemysław Pasternak
444=
241+210–7
XXXIII SP 25 Wrocław
Ewelina Kanicka, Mateusz Maszczyk, Martyna Piesch
442=
372+70–0
XXXIV SP 108 Wrocław
Weronika Haba, Nikola Koriz, Szymon Lech
440=
457+0–17
XXXV SP 9 Wrocław
Marharyta Diadiura, Jakub Sobański, Filip Szemelak
439=
451+0–12
XXXVI SP Sadków
Szymon Chmurzyński, Maciej Dmochowski, Michał Sala
437=
367+70–0
XXXVII SP 3 Brzeg
Maciej Antonowicz, Grzegorz Frątczak, Piotr Kogut
434=
299+140–5
XXXVIII SP 3 Trzebnica
Iga Góral, Weronika Śródka, Magdalena Trelińska
431=
373+70–12
XXXIX SP Leonardo da Vinci Wrocław
Piotr Faron, Ewa Laskowska, Berenika Sekula
431=
367+70–6
XL SP 1 Siechnice
Nikola Hudak, Oliwier Pociecha, Klaudia Stanik
418=
210+210–2
XLI SP 107 Wrocław
Marta Dobosz, Magda Ilnicka, Tymoteusz Podczaszy
414=
287+140–13
XLII SP Bielany Wrocławskie
Michalina Hołowacz, Julia Miedzińska, Paweł Rusak
410=
270+140–0
XLIII SP 3 Wrocław
Szymon Leśniak, Maria Pezda, Michał Rudzik
408=
131+280–3
XLIV SP 3 Brzeg
Piotr Koza, Natalia Meketiuk, Kamil Rychtowski
407=
415+0–8
XLV SP Tyniec Mały
Kacper Jelonek, Katarzyna Kokott, Wiktoria Woźniak
406=
128+280–2
XLVI SP Kamieniec Wrocławski
Nadia Koperstyńska, Zofia Piasecka, Julia Tatarowicz
403=
267+140–4
XLVII SP 3 Wrocław
Zuzanna Jakubowska, Tatiana Kumaszka, Zuzanna Radecka
399=
119+280–0
XLVIII SP 2 Oborniki Śląskie
łukasz Antkowiak, Marcel Koszyka, Wojciech Kowalczyk
394=
328+70–4
XLIX SP Psary
Maria Bomba, Hanna Kostecka, Julia Pracowity
392=
267+140–15
L SP 2 Oborniki Śląskie
Olga Kopyra, Andrzej Nowak, Filip Trzaska
391=
111+280–0
LI SP 3 Wrocław
Michał Ryszkowski, Michał Stach, Antoni Wereszka
377=
287+140–50
LII SP Osolin
M. Chorąży, J. Kopeć, S. Musielak
369=
173+210–4
LIII SP 1 Bogatynia
Agnieszka Sala, Nina Wolanin, Alicja Zdybel
367=
367+0–0
LIV SP 93 Wrocław
Oliwia Jordan, Julia Kosior, Oliwia Masłowska
367=
367+0–0
LV SP 3 Wrocław
Mateusz Brodowski, Kacper Kandefer, Adam Wesołowski
362=
272+210–120
LVI SP 3 Trzebnica
Weronika Franczak, Maja Okuniewicz, Magdalena Wojtkowiak
361=
238+140–17
LVII SP 9 Wrocław
Oliwia Straszko, Małgorzata Tyniec, Anna Zosiak
354=
367+0–13
LVIII SP 1 Brzeg
Emil Dudzic, Patryk Jaros, Julia Lelko
333=
333+0–0
LIX SP 2 Twardogóra
Jakub Gajewski, Kacper Kocemba, Zuzanna Pietrzykowska
318=
318+0–0
LX SP Smolec
Julia Balicka, Joanna Sareło, Dominika Słobodecka
313=
333+0–20
LXI SP Kobierzyce
Dorota Drab, Julia Kondryc, Wiktoria Milczarek
306=
236+70–0
LXII SP 15 Wałbrzych
Wojciech Kupniewski, Grzegorz Kwiecień, Aleksander Mańczak
301=
301+0–0
LXIII SP 3 Trzebnica
Karol Bliźniak, Patrycja Budzyń, Łukasz Jędrzejewski
291=
156+140–5
LXIV SP Tikkun Olam
Victoria Lis, Kaja Łabaziewicz, Justyna Pawlińska
283=
303+70–90
LXV SP 2 Kamienna Góra
Natalia Jede, Filip Kwiatkowski, Katarzyna Szewczyk
283=
285+0–2
LXVI SP Pogwizdów
Wiktor Dąbal, Sebastian Kuźniar, Amelia Woźniak
275=
205+70–0
LXVII SP 1 Wołów
Katarzyna Chlebowska, Mateusz Marien, Milena Pietryszyn
252=
265+0–13
LXVIII SP 64 Wrocław
Wiktor Grzybalski, Dawid Robaczewski, Jan Ścibor
250=
290+0–40
LXIX SP 3 Wrocław
Tymoteusz Doroszko, Roch Ekiert, Lidia Zwolska
246=
108+140–2
LXX SP Tyniec Mały
Julia Baranowska, Maja Kozłowska, Konrad Strzelec
242=
251+0–9
LXXI SP Pogwizdów
Piotr Skrzypek, Gianni Tocco, Jan Zubrzycki
241=
176+70–5
LXXII SP 1 Brzeg
Tomasz Demski, Karol Drozd, Filip Stasiak
228=
240+0–12
LXXIII SP ???
Antoni Gazda, Maciej Malczak, Jagoda Turska
226=
156+70–0
LXXIV SP 3 Trzebnica
Eva Bouwman, Wiktor Kawa, Adam Żelazko
224=
161+70–7
LXXV SP Atut Wrocław
Patrycja Antczak, Marcin Białek, Mateusz Wawrzyniak
198=
147+70–19
LXXVI SP 1 Siechnice
Filip Felsztyński, Piotr Oleksiński, Bartosz Stanek
197=
128+70–1
LXXVII SP 2 Milicz
Kateryna Cherkaska, Jakub Koper, Małgorzata Zielezińska
183=
113+70–0
LXXVIII SP 7 Lubin
Kajetan Jeleń, Mateusz Monczak, Paweł Tadeuszewski
180=
125+70–15
LXXIX SP 2 Twardogóra
Agnieszka Dryka, Weronika Gałysa, Daria Grabowska
178=
108+70–0
LXXX SP Kobierzyce
Woojciech Smoła, Mateusz Sopata, Jakub Sroka
174=
34+140–0
LXXXI SP 2 Kamienna Góra
Oliwia Gała, Natalia Kosal, Jakub Kosal
165=
31+140–6
LXXXII SP Tikkun Olam
Bruno Okuniewski, Szymon Szwancar
163=
113+140–90
LXXXIII SP 45 Wrocław
Magdalena Kotas, Aleksandra Przekwas, Martyna Przekwas
162=
167+0–5
LXXXIV SP 15 Wałbrzych
Dominika Doroszkiewicz, Agata Pyka, Szymon Strojniak
152=
156+0–4
LXXXV SP 91 Wrocław
Anna Gołębiowska, Milena Habas, Daniel Pydo
145=
145+0–0
LXXXVI SP Osolin
H. Kucharski, V. Malec, K. Rutkowski
138=
68+70–0
LXXXVII SP 2 Twardogóra
Oskar Bogusławski, Bartosz Filipiak, Paweł Froniewski
134=
65+70–1
LXXXVIII SP Tyniec Mały
Julian Grzechca, Marta Piasecka, Wojciech Piotrkowski
128=
131+0–3
LXXXIX SP Atut Wrocław
Karolina Kucharska, Zofia Pluta, Zuzanna Puch
124=
164+0–40
XC SP Atut Wrocław
Ewa Bilińska, Lena Osadkowska, Hanna Pawełka
121=
65+70–14
XCI SP Osolin
A. Blabuś, M. Cichocki, J. Tylko
119=
125+0–6
XCII SP 107 Wrocław
Milena Benc, Aleksandra Budzińska, Wiktoria Szkudlarek
118=
48+70–0
XCIII SP Kamieniec Wrocławski
Jagoda Maczy, Viktoria Reveko, Margo Reveko
115=
125+0–10
XCIV SP Chocianów
Wanda Łakomiak, Hubert Mazurkiewicz, Kaja Miętus
113=
113+0–0
XCV SP 1 Jawor
Kaja Kruppa, Remigiusz Pokora, Aleksandra Zatorska
111=
122+0–11
XCVI SP 3 Wrocław
Wojciech Cholewa, Paweł Kubiak, Jakub Skorski
109=
127+0–18
XCVII SP Miękinia
Jakub Kłak, Julia Kowal, Kajetan Pulnik
108=
108+0–0
XCVIII SP Smolec
Oliwier Korbut, Mateusz Mita, Aleksander Pisarek
108=
108+0–0
XCIX SP Chocianów
Aleksandra Chrobak, Zuzanna Kłosowska, Aleksandra Nowak
107=
48+70–11
C SP 1 Siechnice
Zofia Bednarz, Rafał Kołosowski, Bartosz Madej
102=
102+0–0
CI SP 3 Wrocław
Maciej Marcjasz, Inga Nizańska, Olaf Wasileski
101=
31+140–70
CII SP Kobierzyce
Daniel Szastałło, Szymon Trzeciakiewicz, Karol Wasielewski
101=
31+70–0
CIII SP Miękinia
Adam Konarski, Kacper Nowak, Hanna Sołtysiak
79=
79+0–0
CIV SP Opolno–Zdrój
Krystian Cisek, Anna Lipniak, Karol Siemaszko
76=
76+0–0
CV SP 3 Wrocław
Aleksandra Bychawska, Maria Kołodziej, Aleksandra Talar
68=
77+0–9
CVI SP Opolno–Zdrój
Damian Kopiec, Damian Mołkiewicz, Damian Szyrmo
57=
76+0–19
CVII SP Osolin
Z. Kotora, L. Lewandowska, M. Rutkowska
48=
48+0–0
CVIII SP 1 Jawor
Łukasz Filiks, Aleksandra Golasińska, Amelia Hoszowska
34=
34+0–0
CIX SP Pogwizdów
Weronika Błaszczak, Oliwia Kaźmierska, Weronika Rusoń
–2=
0+0–2
CX SP 1 Bogatynia
Zofia Adamczewska, Jan Kuczaj, Zofia Olejarz
DSQ
CXI SP 45 Wrocław
Agnieszka Cieślak, Cezary Ćwik, Szymon Kępski
DSQ
CXII SP 24 Wrocław
Olga Florek, Maciej Kaczmarek, Paulina Żeleźnik
DSQ
CXIII SP Lewin Brzeski
Michał Okoński, Emilia Tworzydło, Marek Żegalski
DSQ

 

gimnazja i kl. VII SP

miejsce szkoła
skład patrolu
wynik
PK+ZAD–CZAS
I GM 49 Wrocław
Anna Kubiak, Hanna Sudoł, Cyryl Szatan
1195=
918+280–3
II kl. VII SP 107 Wrocław
Antoni Buraczewski, Bartosz Mądro, Wiktoria Walada
1120=
918+210–8
III GM 26 Wrocław
Łukasz Besuch, Joanna Mazurek, Michał Opala
1027=
918+210–1
IV GM 49 Wrocław
Jakub Dawidowicz, Jakub Patałuch, Stanisław Reda
1022=
818+210–6
V Społeczne GM Ed. Eur. Kamienna Góra
Aleksander Król, Mikołaj Potaniec, Nikodem Wiśniewski
979=
918+70–9
VI GM 13 Wrocław
Krzysztof Kraszewski, Jakub Michalski, Łukasz Pawlik
957=
818+140–1
VII GM 10 Wrocław
Gracjan Ciupa, Adam Kawaler, Andrzej Korpacki
923=
718+210–5
VIII kl. VII SP 71 Wrocław
Jakub Gozuch, Marcin Schmidt, Krzysztof Urban
921=
718+210–17
IX GM 13 Wrocław
Kacper Doroba, Dariusz Jędras, Jan Szyndlarewicz
909=
718+210–19
X kl. VII SP Kamieniec Wrocławski
Rafał Maczy, Dominik Piasecki, Michał Wagner
905=
918+0–13
XI kl. VII SP1 Wołów
Zuzanna Chodorowska, Natalia Matusiak, Amelia Szewc
892=
695+210–13
XII GM 26 Wrocław
Krzysztof Cieliński, Hanna Godlewska, Krzysztof Siekierski
886=
819+70–3
XIII GM 10 Wrocław
Julia Sidoruk, Mikołaj Skrzek, Wojciech Zieliński
878=
818+70–10
XIV kl. VII SP Ad Astra Milicz
Gabriela Chlebowska, Błażej Klos, Maciej Suski
858=
718+140–0
XV kl. VII SP 66 Wrocław
Paweł Głowacki, Dawid Łobaczewski, Maciej Kulik
842=
649+210–17
XVI GM 26 Wrocław
Emilia Kucharczyk, Julia Lipińska, Julia, Piekarczyk
810=
758+70–18
XVII kl. VII SP 66 Wrocław
Bartosz Kebel, Jakub Sakowski, Aleksander Serwik
797=
664+140–7
XVIII kl. VII SP 71 Wrocław
Beniamin Łukianowski, Martyna Nowak, Michał Terlecki
780=
642+140–2
XIX kl. VII SP 3 Wrocław
Tomasz Gąciarz, Dawid Dzieleńdziak, Jan Pezda
778=
649+140–11
XX GA PWr Wrocław
Kajetan Dąbek, Mateusz Padarz, Wiktoria Wojdyło
774=
571+210–7
XXI kl. VII SP 66 Wrocław
Łukasz Kaćma, Dawid Nieszczesny, Łukasz Kaćma
770=
718+70–18
XXII GM 48 Wrocław
Aleksy Białończyk, Paweł Packiewicz, Klaudia Składzień
755=
619+140–4
XXIII GM 15 Wrocław
Edyta Gorczyca, Wojciech Janczara, Wiktor Nawrot
754=
773+0–19
XXIV kl. VII SP 64 Wrocław
Maja Michalska, Jakub Ptak, Maksymilian Rudno-Rudziński
735=
635+140–40
XXV GA PWr Wrocław
Beata Mazurkiewicz, Jan Piotrowski, Gaspar Sekula
727=
665+70–8
XXVI GM Smolec
Bartłomiej Jalnel, Michał Kardysz, Hubert Puczyński
725=
601+140–16
XXVII kl. VII SP Ad Astra Milicz
Adrian Broniecki, Igor Łakiewicz, Michał Nowicki
722=
655+70–3
XXVIII kl. VII SP 3 Wrocław
Dominik Bieńczyk, Tomasz Kida, Karolina Krajcer
710=
655+140–85
XXIX kl. VII SP 24 Wrocław
Mikołaj Cendro, Jakub Szydło, Witold, Turowicz
703=
493+210–0
XXX ???
Martyna Ciszek, Maciej Pancewicz, Aleksandra Zachajska
697=
640+70–13
XXXI kl. VII SP 1 Wołów
Gabriel Gruda, Kaja Matuszewska, Oliwia Pyrek
697=
716+0–19
XXXII kl. VII SP 2 Twardogóra
Maksymilian Cych, Maciej Otoliński, Aleksandra Pękala
694=
624+70–0
XXXIII kl. VII SP Ad Astra Milicz
Adam Kędziela, Oliwia Maniecka, Jakub Owsiany
687=
619+70–2
XXXIV GM 2 Lubin
Karol Hanebach, Seweryn Obszyński, Marcin Szpilka
683=
556+140–13
XXXV kl. VII SP 19 Wrocław
Nel Skowronek, Adrianna Stanik, Mateusz Rachuciński
676=
623+70–17
XXXVI GM Atut Wrocław
Piotr Browarski, Hubert Dyczkowski, Iwo Szenk
676=
586+210–120
XXXVII GM 28 Wrocław
Adrian Komadowski, Oskar Kosecki. Jaremi Świerczok
673=
673+0–0
XXXVIII GM Tikkun Olam
????
654=
670+0–16
XXXIX kl. VII SP 2 Twardogóra
Robert Kulik, Adam Olszański, Kacper Olszański
649=
649+0–0
XL kl. VII SP 1 Siechnice
Maciek Moroń, Oliwia Piech, Aniela Słowik
634=
634+0–0
XLI kl. VII SP 2 Siechnice
Julia Ejksito, Oliwia Hubert, Filip Pabich
623=
493+140–10
XLII kl. VII SP 2 Siechnice
Mateusz Griesa, Łukasz Jaworek, Adrian Lachowicz
622=
639+0–17
XLIII kl. VII SP Opolno-Zdrój
Karol Ignatowicz, Emil Plach, Jakub Stępień
603=
616+0–13
XLIV GM Sportowo-Językowe Trzebnica
Szymon Śródka, Jan Wolski, Maciej Wójcik
601=
541+70–10
XLV kl. VII SP 28 Wałbrzych
Mikołaj Bartnicki, Marek Gagaczowksi, Kacper Sokólski
587=
589+0–2
XLVI kl. VII SP 4 Bogatynia
Damian Bojarun, Hubert Mizdal, Miłosz Sidorowicz
583=
388+210–15
XLVII GM 13 Wrocław
Paweł Cholewa, Piotr Kubicki, Bartosz Mazurek
581=
589+0–8
XLVIII kl. VII SP Unisport Wrocław
Maciej Herman, Mikołaj Nowak, Łukasz Pietkiewicz
574=
574+0–0
XLIX GM Atut Wrocław
Jan Dzięwoński, Przemysław Gajda, Wojciech Skoczylas
574=
634+0–60
L GM Miękinia
Łucja Łach, Karolina Krawińska, Prycik Patrycja
572=
580+0–8
LI GM Atut Wrocław
Maja Geroska, Malwina Pietruszka, Natalia Żuchowska
567=
440+140–13
LII kl. VII SP 1 Brzeg
Kajetan Chmiel, Dariusz Marszałek, Patryk Zalewski
559=
571+0–12
LIII GM 15 Wrocław
Michał Kaźmierski, Marcin Szczotka, Julia Wikiel
553=
572+0–19
LIV GM 15 Wrocław
Kacper Kaniuka, Andrzej Ostachowski, Michał Ździebło
538=
541+0–3
LV GM 18 Wrocław
Mikołaj Hrudko, Maciej Wesołowski, Mikchał Jeman
535=
550+0-15
LVI GM Miękinia
Piotr Dereń, Adrian Kwaśny, Łukasz Montowski
533=
394+140–1
LVII kl. VII SP 2 Oborniki Śląskie
Karolina Nowacka, Karol Raduchowski, Aleksandra Świątek
532=
541+0–9
LVIII kl. VII SP 1 Wołów
Piotr Jodłowski, Aleksander Oksanicz, Miłosz Pietryszun
527=
463+70–6
LIX kl. VII SP 3 Bogatynia
Aleksandra Czarniecka, Zuzanna Czerniawska, Justyna Sławińska
508=
508+0–0
LX kl. VII SP 2 Jawor
Karol Czarnecki, Julia Flejterska, Filip Rozmus
506=
439+70–4
LXI kl. VII SP 4 Bogatynia
Zuzanna Brzuchalska, Agata Dżaman, Michał Urbański
495=
508+0–13
LXII GM Sportowo-Językowe  Trzebnica
Kornelia Hawryło, Adam Klementowski, Alicja Uleryk
492=
428+70–6
LXIII GA PWr Wrocław
Jakub Buraczewski, Igor Hołowacz, Tymon Fabian
487=
211+280–4
LXIV kl. VII SP 3 Brzeg
Bartosz Hrycyk, Szymon Łabędziewicz, Łukasz Nowak
468=
472+0–4
LXV kl. VII SP 3 Wrocław
Igor Bohusz, Maja Omelaniuk, Andrzej Pijanowski
465=
325+140–0
LXVI kl. VII SP Lewin Brzeski
Jakub Fornal, Kacper Lewicki, Dominika Rutowicz
453=
456+0–3
LXVII kl. VII SP 46 Wrocław
Łukasz Banaś, Paweł Bielas, Agata Ośmiatowska
450=
463+0–13
LXVIII kl. VII SP Smolec
Kinga Berghauzen, Julia Rączka, Michał Waluś
448=
316+140–8
LXIX kl. VII SP 81 Wrocław
Mateusz Ciechowicz, Igor Zasina, Aleksandra Zimoch
444=
393+70–19
LXX kl. VII SP Lewin Brzeski
K. Gapenko, W. Kuzara, W. Zielińska
436=
439+0–3
LXXI GM 28 Wrocław
Jakub Cieślicki, Piotr Józefek, Rafał Nowakowski
418=
418+0–0
LXXII kl. VII SP 3 Bogatynia
Klaudia Bober, Wiktoria Pocztańska, Natalia Sala
413=
415+0–2
LXXIII kl. VII SP 1 Jawor
Maciej Kiełdarowicz, Mateusz Michałków, Filip Tokarczyk
407=
427+0–17
LXXIV Społ. GM Ed. Eur. Kamienna Góra
Wiktoria Czuba, Magdalena Gniadek, Sara Majewska
395=
338+70–13
LXXV GM 48 Wrocław
Marta Giblak, Bartosz Kozłowski, Stanisław Kraśner
377=
394+0–17
LXXVI kl. VII SP 2 Twardogóra
Hanna Babij, Maja Juszczyk, Helena Kowalska
376=
306+70–13
LXXVII kl. VII SP Kobierzyce
Michał Pilny, Mikołaj Romulski, Szymon Smoła
375=
393+0–18
LXXVIII kl. VII SP 46 Wrocław
Igor Księżuk, Karolina Miażdżyk, Hanna Wesołowska
374=
304+70–0
LXXIX kl. VII SP 2 Oborniki Śląskie, SP 66 Wrocław
Milan Fiłon, Illya Nikonenko
370=
169+210–9
LXXX kl. VII SP Sadków
Wiktoria Kiź, Karolina Maldepszy, Zuzanna Sudoł
364=
370+0–6
LXXXI kl. VII SP Kamieniec Wrocławski
Michał Kępa, Bartosz Kościewicz, Adam Korta
359=
306+70–17
LXXXII GM 28 Wrocław
Kacper Drabicki, Michał Jankowski, Michał Komarczewski
340=
340+0–0
LXXXIII kl. VII SP 1 Wołów
Michał Kordasz, Aleksandra Owczwarczak, Jakub Szczepny
338=
279+70–11
LXXXIV GM 10 Wrocław
Maja Łońska, Oliwia Łukowska, Małgorzata Klementowska
331=
274+70–13
LXXXV kl. VII SP 25 Wrocław
Noemi Bogusławska, Weronika Matyla, Igor Pawlicki
327=
331+0–4
LXXXVI kl. VII SP Unisport Wrocław
Oskar Karch, Nikola Klenk, Aleksandra Paź
311=
241+70–0
LXXXVII Społ. GM Ed. Eur. Kamienna Góra
Adam Kołodziej, Michał Turek, Gracjan Zaręba
304=
238+70–4
LXXXVIII kl. VII SP 7 Lubin
Trojan Bogacki, Kamil Gorgoń, Adrian Pawlik
295=
325+0–30
LXXXIX kl. VII SP 1 Milicz
Cezary Głogosz, Emilia Karbowska, Maria Mikołajczyk
290=
297+0–7
XC kl. VII SP 2 Jawor
Adrian Nkwamu, Marcel Olanin, Dawid Szemberski
288=
295+0–7
XCI GM 3 Brzeg
Aleksandra Birecka, Igor Głogowski, Michał Suski
283=
145+140–2
XCII kl. VII SP Kamieniec Wrocławski
Jan Haydukiewicz, Konrad Owczarek, Oliwia Stelmaszczyk
281=
295+0–14
XCIII kl. VII SP 28 Wałbrzych
Filip Andrasz, Jacek Jeczeń, Martyna Mikołajczyk
262=
292+0–30
XCIV MKM MdM GM IM UWr
Gabriela Balawajder, Karolina Kurdek, Julia Pawicka
260=
196+70–6
XCV GM Złotoryja
Wiktoria Białowas, Michał Eck, Wiktor Zawiślak
259=
279+0–20
XCVI kl. VII SP Kobierzyce
Piotr Kaszub, Julia Siembieda, Joanna Zdeb
249=
249+0–0
XCVII GM Lubin
Adrian Dering, Dominik Mordarski, Piotr Tyszkiewicz
237=
253+0–16
XCVIII kl. VII SP Miękinia
Honorata Kosobudzka, Karolina Osiecka, Katarzyna Świder
237=
244+0–7
XCIX kl. VII SP 2 Jawor
Michał Biszczanik, Szymon Jastrzębski, Jan Szwedo
234=
31+210–7
C kl. VII SP Kobierzyce
Piotr Cierczek, Piotr Kuriata, Kacper Mądro
233=
163+70–0
CI GM Sportowo-Językowe Trzebnica
Katarzyna Gniadek, Dagmara Kupis, Alicja Syrko
231=
100+140–9
CII GM 48 Wrocław
Klemens Feruga, Ryszard Kaźmierski, Martyna Piskorz 
198=
​201+0–3
CIII kl. VII SP 81 Wrocław
Zofia Migacz, Paulina Stawiarska, Martyna Tomasiuk
180=
193+0–13
CIV kl. VII SP 4 Bogatynia
Aleksandra Kuchta, Marcelina Makarewicz, Julia Ufniarz
178=
179+0–1
CV GM Smolec
Miłosz Komarnicki, Michał Maciejewski, Mikołaj Szulc
164=
166+0–2
CVI kl. VII SP 1 Milicz
Aleksander Kanak, Szymon Ruciński, Paulina Tyczyńska
160=
163+0–3
CVII kl. VII SP 2 Milicz
Jagoda Janda, Sandra Kałka, Oliwia Wiśniewska
143=
156+0–13
CVIII GM 54 Wrocław
Oskar Kik, Katarzyna Kuhn, Karolina Tomczyk
133=
141+0–8
CIX kl. VII SP 1 Wrocław
Kamil Borowski, Kamil Łącki, Witold, Wojciechowski
122=
130+0–8
CX kl. VII SP 1 Milicz
Kacper Durkacz, Łukasz Kaliciński, Gerard Zubek
101=
31+70–0
CXI GM Smolec
Wiktoria Karpiel, Piotr Wiśniowski, Kacper Zawiślański
77=
147+0–70
CXII kl. VII SP Kamienna Góra
Dominika Bogdziewicz, Wiktoria Friedek, Kacper Kabałka
76=
76+0–0
CXIII kl. VII SP 71 Wrocław
Olaf Bokas-Pudelski, Weronika Kierakowicz, Jakub Nysler
70=
100+0–30
CXIV kl. VII SP Bielany Wrocławskie
Klara Kapitanowicz, Laura Kapitanowicz, Paulina Skonieczny
65=
79+0–14
CXV kl. VII SP Bielany Wrocławskie
Maksymilian Fornal, Julia Galewska, Julia Urbanik
31=
31+0–0
CXVI GM Lubin
Małgorzata Polańska, Daria Rozmus, Karolina Skupień
0=
0+0–0
CXVII kl. VII SP 2 Milicz
Marcelina Chilińska, Jakub Hofman, Aleksanre Kaźmierczak
0=
0+0–0
CXVIII GM Złotoryja
Szymon Walczyk, Tomasz Brajczorski
-11=
0+0–11
CXIX GM 12 Wrocław
Tomasz Bednarkiewicz, Zuzanna Kuśmińska, Adrianna Ślina
DSQ
CXIX GM 12 Wrocław
Izabela Knafel, Wiktoria Kuszmir, Ewa Wiszniewska
DSQ
CXIX GM 12 Wrocław
Kamila Ciszewska, Mikołaj Nizioł, Nikola Sadowska
DSQ
CXIX kl. VII SP 2 Siechnice
Wojciech Bednarz, Wojciech Haładewicz, Aleksandra Offman
DSQ
CXIX GM 3 Brzeg
Julia Florków, Mateusz Poterek, Wiktoria Szewczyk
DSQ
CXIX GM 12 Wrocław
Randżit Barbrich, Wiktor Modrzewski, Krystian Ozga
DSQ
CXIX kl. VII SP Bielany Wrocławskie
Katarzyna Adamczyk, Hanna Gos, Zuzanna Ziaja
DSQ

 

szkoły ponadgimnazjalne

miejsce szkoła
skład patrolu
wynik
PK+ZAD–CZAS
I LO Jawor
Grzegorz Myjak, Szczepan Rogaczewski, Michał Skowron
1152=
881+280–9
II LA PWr Wrocław
Oskar Adamski, Jakub Dworzański, Cyprian Pełka
1077=
881+210–14
III LO 16 Wrocław
Zofia Greblicka, Daniel Sadowski, Krzysztof Tokarz
1021=
891+140–0
IV LO 13 Wrocław
Mateusz Olszewski, Szymon Rokosz, Wiktor Sadowy
1015=
881+140–6
V LO 1 Oleśnica
Kacper Kasprzak, Kamila Krzesak, Laura Wilkowiecka
1002=
881+140–19
VI LO Jawor
Stanisław Idebski, Łukasz Rębisz, Maciej Sadło
975=
781+210–16
VII LO Zgorzelec
Paweł Brodniak, Aleksander Pawłowski, Michał Żółtkowski
941=
981+0–40
VIII LO 12 Wrocław
Adrian Chmielewski, Kacper Przybylski, Kamil Śmieszniak
920=
785+140–5
IX LO 1 Legnica
Mateusz Materek, Krzysztof Połowczuk, Piotr Stokłosa
913=
781+140–8
X LO 10 Wrocław
Tomasz Chrzanowski, Karolina Nogacka, Rafał Rejek
912=
785+140–13
XI LO 3 Wrocław
Marek Jarema, Adam Sałapa, Michał Wiktorowski
891=
841+140–90
XII LZN Wrocław
Damian Niciejewski, Marcin Piaseczny, Jakub Zajczewski
879=
881+0–2
XIII LO 5 Wrocław
Konrad Kozłowski, Mateusz Rosłaniec, Wiktoria Wiaderna
878=
838+70–30
XIV LO 3 Wrocław
Magdalena Brejna, Aleksandra Ciura, Marta Rzepka
871=
881+0–10
XV LO 6 Wrocław
Kacper Kapelko, Amelia Łaskarzewska, Oliwia Wasiak
870=
738+140–8
XVI LO Trzebnica
Błażej Balczun, Natasza Pyszel, Julia Witwicka
867=
881+0–14
XVII LO Trzebnica
Kinga Długosz, Krzysztof Jurlewicz, Michał Rudawski
866=
742+140–15
XVIII LO 14 Wrocław
Barbara Kraszewska, Kacper Solecki, Natalia Zawadzka
862=
887+0–19
XIX LO 5 Wrocław
Dominika Bednarczyk, Michał Czarnecki, Iwo Paszula
857=
734+140–17
XX LO 14 Wrocław
Adam Gil, Kacper Olczuk, Wojciech Pawłowski
854=
834+70–50
XXI LO 12 Wrocław
Bartosz Klamut, Agata Rubaszewska, Hanna Seredyńska
846=
781+70–5
XXII LO 3 Wrocław
Małgorzata Rodzewicz, Izabela Rosińska, Joanna Sobińska
843=
781+70–8
XXIII LO 14 Wrocław
Weronika Ploch, Julia Rak, Julia Wojakowska
825=
697+140–12
XXIV LA PWr Wrocław
Jan Merwiński, Zofia Stypułkowska, Martyna Trojanowska
795=
738+70–13
XXV LO Trzebnica
Mikołaj Korzeniowski, Sebastian Pszczoliński, Grzegorz Rokosz
781=
781+0–0
XXVI EZN Wrocław
Michał Bronowicki, Zuzanna Karaśkiewicz, Miłosz Pikulicki
778=
781+0–3
XXVII LO 1 Oleśnica
Natalia Biegała, Adrian Lis, Aleksandra Lorek
767=
634+140–7
XXVIII LO 2 Dzierżoniów
Melanie Bodura, Jan Ligięza, Wojciech Smoła
767=
781+0–14
XXIX LO 1 Legnica
Marcin Czapulak, Aleksandra Dancewicz, Maciej Galez
764=
781+0–17
XXX LA PWr Wrocław
Bartosz Kosiński, Stanisław Sochacki, Aleksandra Szlachta
755=
685+70–0
XXXI LO 1 Legnica
Gabriela Hreczany, Magdalena Kozajda, Krzysztof Łukasiewicz
741=
608+140–7
XXXII LO Zgorzelec
Michał Cyran, Szymon Krukowski, Dawid Wolkiewicz
740=
682+70–12
XXXIII LO 1 Milicz
Jakub Kokot, Kacper Pozaszkor, Michał Smyrnów
728=
738+0–10
XXXIV ZSP Środa Śląska
Radosław Bernacki, Anna Kalwasińska, Michał Siwak
704=
646+70–12
XXXV LO 10 Wrocław
Małgorzata Łańcuchowska, Daria Robakiewicz, Anna Sniechowska
697=
642+70–15
XXXVI LO 7 Wrocław
Aarushi Chourasia, Mateusz Suszyński, Aleksandra Wacławik
688=
706+0–18
XXXVII LZN Wrocław
Konrad Okoń, Hubert Piortoski, Wiktor Skowroński 
680=
685+0–5
XXXVIII LO Trzebnica
Mateusz Gulewicz, Jerzy Frankiewicz, Krystian Wachowski
671=
535+140–11
XXXIX LO Atut Wrocław
Gabriela Jastrzębska, Weronika Łysikowska, Liliana Mrowiec
664=
604+70–10
XL ZSP Środa Śląska
Wojciech Cal, Kamil Kawalec, Rafał Mosz
662=
682+70–90
XLI LO 5 Wrocław
Julia Marczowska, Marta Rotko, Katarzyna Warwas
652=
594+70–12
XLII EZN Wrocław
Yehor Bilibaier, Miłosz Czapla, Krzysztof Wołowski
621=
634+0–13
XLIII LO 16 Wrocław
Magdalena Dymarska, Michał Zapędzki, Miłosz Żynda
620=
625+0–5
XLIV LO 12 Wrocław
Aleksandra Bzduta, Adam Gasperowicz, Aleksandra Wielgos
606=
550+70–14
XLV LO Jawor
Michał Janik, Jakub Kowalski, Michał Piaskowski
606=
543+70–7
XLVI LO 12 Wrocław
Klaudia Chrzanowska, Emilia Jarczewska, Natalia Majewska
594=
613+0–19
XLVII LO 10 Wrocław
Franciszek Dzimira, Anastasiia Lysak, Wiktor Porowski
593=
535+70–12
XLVIII LO 13 Wrocław
Aleksandra Mokrzan, Arkadiusz Nowak, Daria Podwalna
570=
604+0–34
XLIX LO 12 Wrocław
Michał Abresz, Emilia Adamska, Maksymilian Milewski
563=
495+70-2
L LO Lubań
Marcin Młodziński, Maria Petruch, Piotr Zborowski
548=
492+70–14
LI LO 1 Oleśnica
Patrycja Papke, Małgorzata Tomczuk, Adrianna Włusek
544=
557+0–13
LII LO Lubań
Karol Kobiałkowski, Alan Kucharczyk, Benedykt Wszołek
538=
648+0–110
LIII LO Zgorzelec
Dominiki Baziuk, Kornel Duchaczek, Konrad Gorczyca
536=
566+70–100
LIV ZSP Środa Śląska
Laura Gulczewska, Tymon Jastrzębski, Marcel Tacikiewicz
520=
470+70–20
LV LO 12 Wrocław
Maciej Dymiński, Jacek Paździerkiewicz, Grzegorz Rejniak
518=
463+70–15
LVI LO Złotoryja
Michał Buniowski, Łukasz Kowalczyk, Konrad Tkaczyk
490=
492+0–2
LVII LO 7 Wrocław
Michał Gadziński, Kamil Matejuk, Oskar Stachowiak
461=
406+70–15
LVIII LO Trzebnica
Tomasz Jan Baluk, Bartłomiej Jędra, Maciej Marko
345=
450+0–5
LIX LO 1 Milicz
Kornelia Banasiewicz, Karolina Graf, Kinga Zawieja
343=
292+70–19
LX LO 6 Wrocław
Adam Łosiński, Wojciech Newara, MIkołaj Szczęsny
292=
292+0–0
LXI LO Gimbasket Wrocław
Angelika Szałobryt, Mateusz Wiraszka, Agata Zalewska
288=
299+0–11
LXII LO Złotoryja
Katarzyna Filipowicz, Barbara Stępień, Adam Wiśniewski
282=
212+70–0
LXIII LO 1 Milicz
Beata Bielerzewska, Magdalena Janik, Cyprian Karbowski
261=
351+0–90
LXIV LZN Wrocław
Marcin Adamski, Bartosz Gładun, Ryszard Motas
249=
249+0–0
LXV LO Trzebnica
Aleksandra Nowak, Grzegorz Paruzel, Oliwia Stępień
234=
235+0–1
LXVI LO 30 Wrocław
Natalia Kowalewska, Bartłomiej Sikora, Michał Zimkowski
215=
215+0–0
LXVII LO 2 Dzierżoniów
Johanna Kędzierska, Michał Krzemieniecki, Krzysztof Kuźniak
178=
181+0–3
LXVIII LO Gimbasket Wrocław
Cezary Jakubik, Wojciech Olech, Hanna Szebesczyk
81=
81+0–0
LXIX LO 6 Wrocław
Kacper Bazela, Aleksandra Gonera, Nicola Szostak
DSQ
LXX LO Złotoryja
Artur Łazanowski, Jarosław Sowa, Gracjan Szumiński
DSQ

 

szkoły wyższe (studenci i absolwenci)

miejsce szkoła
skład patrolu
wynik
PK+ZAD–CZAS
I IM UWr
Michał Martusewicz, Bartosz Sójka, Michał Żłobicki
1191=
981+210–0
II WPPT PWr (absolwenci)
Michał Kucharczyk, Monika Uść, Piotr Uść
1161=
881+280–0
III IM UWr
Tomasz Jurczyk, Piotr Markowski, Krzysztof Sornat
1007=
881+140–14
IV WM PWr
Patryk Buśko, Marcin Kucharski, Monika Marusiak
971=
781+210–20
V WM PWr
Kacper Dąbek, Maciej Falkiewicz, Marta Januszewicz
950=
881+70–1

 

nauczyciele, rodzice, rodziny z dziećmi

miejsce szkoła
skład patrolu
wynik
PK+ZAD–CZAS
I GM Sportowo-Językowe Trzebnica
Mariusz Łakomy, Sławomir Matysiak, Sławomir Witwicki
1040=
768+280–8
II GM 13 Wrocław, SP 93 Wrocław
Katarzyna Ignaszewska, Rafał Ignaszewski, Joanna Wysocka
971=
768+210–7
II LO 1 Oleśnica
Marta Imiela, Tomasz Lorek, Joanna Siedlecka
971=
768+210–7
IV SP 107 Wrocław, LO 14 Wrocław
Anna Broda, Sylwia Szczęsna-Cichoń, Sebastian Guz
916=
654+280–18
V LO 14 Wrocław
Daniel Cichoń, Sebastian Ploch, Robert Wojakowski
908=
768+140–0
VI SP 46 Wrocław
Marcin Ciszek, Wojciech Maziarz, Marzena Twardowska
894=
768+140–14
VII LO 5 Wrocław, SP LdV Wrocław, SP Tikkun Olam Wrocław
Olga Mikołajczyk-Łado, Katarzyna Kozińska, Kamila Łoza
874=
668+210–4
VII LO 2 Dzierżoniów
Maja Cymbalista, Bartłomiej Cymbalista
874=
668+210–4
VIII SP 1 Jawor
Leszek Janik, Michał Janik, Oliwia Janik
870=
668+210–8
IX SP 64 Wrocław
Iwona Ucka, Roman Ptak
863=
668+210–15
X LO Lubań
Lech Musielak, Miłosz Segedyn
858=
668+210–20
XI IM UWr
Jan Dymara, Jerzy Dymara, Katarzyna Dymara, Tomasz Dymara
840=
568+280–8
XII LO 3 Wrocław
Kordian Ditrich, Agata Mikołajewicz, Włodzimierz Mizia
836=
568+280–12
XIII SP 1 Bogatynia
Janusz Błażków, Aneta Dziurdź, Katarzyna Krawczenko
801=
668+140–7
XIV SP 3 Trzebnica
Jakub Franczak, Anna Otfinowska, Edyta Otfinowska
797=
517+280–0
XV IM UWr
Aneta Buraczewska, Dariusz Buraczewski, Zuzanna Buraczewska
774=
568+210–4
XVI SP 19 Wrocław
Bartosz Grabiński, Dominik Grabiński, Mariusz Grabiński
762=
568+210–16
XVI SP 3 Brzeg
Barbara Dacyszyn, Paweł Kulczycki, Małgorzata Stańco
762=
568+210–16
XVII GA PWr Wrocław
Agnieszka Mazurkiewicz, Aneta Mazurkiewicz, Joanna Krysta
758=
568+210–20
XVIII IM UWr
Jan Kraszewski, Grzegorz Kraszewski, Olga Kraszewska
748=
617+140–9
XIX LO 10 Wrocław
Gabriela Pendyk, Radosław Wroński, Zuzanna Wrońska
714=
448+280–14
XX SP 118 Wrocław
Jolanta Dyjakon, Magdalena Krawczyk, Marta Król
706=
568+140–2
XXI LO 12 Wrocław
Artur Malina, Michał Pelczarski, Urszula Szymczak
695=
568+140–13
XXII SP 3 Trzebnica
Hanna Otfinowska, Maciej Otfinowski, Radosław Otfinowski
638=
568+70–0
XXII SP 2 Twardogóra
Mikołaj Cych, Małgorzata Dyrka, Laura Gradkowska
638=
568+70–0
XXII MKM IM UWr
Ignacy Hebzda, Jagoda Hebzda, Krzysztof Hebzda
638=
568+70–0
XXIII SP Miękinia
Maria Sierota, Katarzyna Strąk, Beata Szczerba
584=
584+0–0
XXIV SP Chocianów
Ewa Kulesza, Magdalena Kulesza, Anita Kusak
572=
436+140–4
XXV SP 108 Wrocław
Paweł Kaczmarek, Patryk Stanaszek
568=
568+0–0
XXVI AWF Wrocław
Agata Cenkała
562=
568+0–6
XXVII MKM IM UWr
Jan Kasprzykowski, Marek Leśkiewicz, Michał Leśkiewicz
553=
503+70–20
XXVIII SP Osolin
Katarzyna Cichocka, M. Kucharska, M. Karbowniczek
531=
480+70–19
XXIX SP 1 Wrocław
Marta Kotas, Anna Stępień, Waldemar Stępień
515=
520+0–5
XXX SP Smolec
Tymon Godzwon, Zuzanna Godzwon, Zofia Paszkowska
512=
459+70–17
XXXI SP 2 Twardogóra
Bożena Hołubka, Tomasz Kowalczyk
385=
247+140–2
XXXII SP 1 Wołów
Joanna Augustynowicz, Jacek Lis, Agnieszka Sielicka
277=
210+70–3
XXXIII SP Atut Wrocław
Leszek Boczek, Radosław Kamiński, Michał Rolak
DSQ (czas)