Uczestnicy XVII LON

LEGENDA

  • Ww - zbiórka na dworcu Wrocław Główny
  • Lca - zbiórka na stacji Legnica
  • Jr/Lca - dosiadka na stacji Jawor, powrót do Legnicy
  • Św/Ww - dosiadka na stacji Świdnica Miasto, powrót do Wrocławia
  • Ww/We - zbiorka na dworcu Wrocław Główny, powrót do Węglińca
  • wł - dojazd/powrót własny
  • bold - wpłaty dokonano w terminie

Uczniowie jadący w drodze powrotnej do Legnicy mogą kontynuować podróz tym samym pociągiem az do Węglińca (od Legnicy już bez opiekuna).

 

klasy IV - VI SP

l.p. imię i nazwisko szkoła zb pok
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Mikołaj Grzegorczyn
Oskar Kunik
Krzysztof Grochalski
Michał Kukurowski
Krzysztof Lasocki
Karol Łacina
Michał Plata
Wojciech Szczerczowski
Mikołaj Cieciuch
Hanna Słomska
Patrycja Budzyń
Weronika Franczak
Wiktor Kawa
Jakub Michalak
Zuzanna Mrozińska
Oliwier Hupa
Maciej Janiszewski
Przemysław Łyskawa
Lena Nowacka
Karolina Surówka 100
Paulina Hołodniuk
Magdalena Jaguś
Maksymilian Kowalski
Maria Pezda
Małgorzata Wróbel
Karol Żeleźnik
Paulina Żeleźnik
Katarzyna Ciszek
Mateusz Przybysz
Katarzyna Tomaszek
kl. 5 SP Miękinia
kl. 5 SP Miękinia
kl. 5 SP Smolec
kl. 5 SP Smolec
kl. 4 SP Smolec
kl. 5 SP Smolec
kl. 6 SP 2 Syców
kl. 5 SP 2 Syców
kl. 6 SP Św. Katarzyna
kl. 6 SP 1 Trzebnica
kl. 6 SP 3 Trzebnica
kl. 6 SP 3 Trzebnica
kl. 6 SP 3 Trzebnica
kl. 6 SP 3 Trzebnica
kl. 6 SP 3 Trzebnica
kl. 5 SP 3 Trzebnica
kl. 5 SP 2 Wałbrzych
kl. 6 SP 2 Wałbrzych
kl. 6 SP 28 Wałbrzych
kl. 6 SP 28 Wałbrzych
kl. 5 SP 2 Wołów
kl. 6 SP 3 Wrocław
kl. 6 SP 3 Wrocław
kl. 5 SP 3 Wrocław
kl. 5 SP 3 Wrocław
kl. 4 SP 24 Wrocław
kl. 6 SP 24 Wrocław
kl. 5 SP 46 Wrocław
kl. 5 SP 46 Wrocław
kl. 6 SP 91 Wrocław


Ww
Ww
Ww/wł
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Św/Ww
Św/Ww
Św/Ww
Św/wł
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
wł/Ww
wł/Ww
Ww
Ww
Ww
7A
7A
2A
2A
2A
2A
7A
7A
8A
3A
3A
3A
1A
1A
3A
1A
13A
13A
6A
6A
4A
9A
8A
9A
9A
8A
4A
9A
8A
4A
wolne miejsca 0

 

klasy VII SP

l.p. imię i nazwisko szkoła zb pok
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Jakub Bartłomowicz
Mikołaj Bilski
Julita Blicharska
Aleksander Golej
Mateusz Kudłacik
Filip Paździor
Matylda Tołoknow
Julia Ajding
Kinga Berghauzen
Michał Waluś
Maciej Szczerczowski
Norbert Katura
Julia Krężlik
Sebastian Trybek
Szymon Hupa
Paweł Solecki
Filip Andrasz
Marek Gagaczowski
Yaroslaw Mykuliak
Dawid Dzieleńdziak
Tomasz Gąciarz
Maja Omelaniuk
Jan Pezda
Andrzej Pijanowski
Igor Siestrzencewicz - Bohusz
Marika Wardzała
Julia Lysak
Julia Pawicka
Nina Panek
Adam Romańczuk
kl. 7 SP 6 Jelenia Góra
kl. 7 SP 6 Jelenia Góra
kl. 7 SP 6 Jelenia Góra
kl. 7 SP 6 Jelenia Góra
kl. 7 SP 6 Jelenia Góra
kl. 7 SP 6 Jelenia Góra
kl. 7 SP 6 Jelenia Góra
kl. 7 SP Smolec
kl. 7 SP Smolec
kl. 7 SP Smolec
kl. 7 SP 2 Syców
kl. 7 SP 1 Trzebnica
kl. 7 SP 1 Trzebnica
kl. 7 SP 1 Trzebnica
kl. 7 SP 3 Trzebnica
kl. 7 SP 3 Trzebnica
kl. 7 SP 28 Wałbrzych
kl. 7 SP 28 Wałbrzych
kl. 6 SP 1 Wrocław
kl. 7 SP 3 Wrocław
kl. 7 SP 3 Wrocław
kl. 7 SP 3 Wrocław
kl. 7 SP 3 Wrocław
kl. 7 SP 3 Wrocław
kl. 7 SP 3 Wrocław
kl. 7 SP 50 Wrocław
kl. 7 SP 81 Wrocław
kl. 7 SP Parnas Wrocław
kl. 7 SP Tęcza Zgorzelec
kl. 7 SP Tęcza Zgorzelec

Jr/Lca
Jr/Lca


Jr/Lca
wł/Lca
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Św/Ww
Św/Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
19A
19A
14A
19A
19A
19A
14A
14A
14A
15A
20A
12A
11A
12A
12A
12A
15A
15A
20A
10A
10A
11A
10A
10A
10A
16A
16A
16A
11A
20A
wolne miejsca 0

 

gimnazja

l.p. imię i nazwisko szkoła zb pok
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Amelia Hebda
Jakub Kołodziej
Jakub Kozłowski
Amanda Bandyk
Agata Jamróz
Michał Wiśniewski
Natasza Ptak
Ilya Nikonenko
Martyna Amerek
Monika Bednarska
Łukasz Orski
Wiktoria Cymerman
kl. II GM w III LO Lubin
kl. II GM w III LO Lubin
kl. II GM w III LO Lubin
kl. III GM Pielgrzymka
kl. III GM Pielgrzymka
kl. II GM Pielgrzymka
kl. III GM 1 Wrocław
kl. II GM 19 Wrocław
kl. III GM 26 Wrocław
kl. III GM 26 Wrocław
kl. III GA PWr Wrocław
kl. II GM Eur. Zgorzelec
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
8C
17A
17A
6C
6C
17A
5C
18A
5C
5C
18A
8C
wolne miejsca 3

 

licea

l.p. imię i nazwisko szkoła zb pok
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
Wojciech Dąbrowicki
Mateusz Jarosiewicz
Kacper Kukuła
Marcin Młodziński
Benedykt Wszołek
Jakub Dobrzański
Michał Kamiński
Kamil Włodarski
Michał Zwatrzko
Anastasia Lysak
Krzysztof Gąciarz
Stanisław Sochacki
Szymon Szecówka
Mateusz Głowacki
kl. I LO Lubań
kl. I LO Lubań
kl. I LO Lubań
kl. II LO Lubań
kl. II LO Lubań
kl. I LO 1 Lubin
kl. I LO 1 Lubin
kl. I LO 1 Lubin
kl. I LO 1 Lubin
kl. III LO 10 Wrocław
kl. LA PWr Wrocław
kl. LA PWr Wrocław
kl. LA PWr Wrocław
kl. I LO 14 Warszawa
Ww/We
Ww/We
wł/We
Ww/We
Ww/We
Lca
Lca
Lca/wł
Lca
Ww
wł/Ww
Ww
Ww
Ww
1C
1C
1C
2C
2C
7C
7C
7C
7C
8C
4C
4C
4C
4C
wolne miejsca 0

 

kadra

l.p. imię i nazwisko szkoła zb pok
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Maks Brandt
Malwina Cyranowicz
Małgorzata Mikołajczyk
Arletta Małochleb
Anna Orańska
Krzysztof Omiljanowski
Olga Mikołajczyk-Łado
Adam Waliczek
Monika Szyrmer
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
GM 26 Wrocław
Cape Gemini
przewodnik sudecki
Lca
wł/Ww

Ww
Ww
Ww


wl
3C
6A
6A
-
-
22A
5A
3C
-