IIIX MWwSL

terminy

  • zgłoszenia szkół do 5 VI 2017 przez formularz on-line
  • eliminacje szkolne do 4 VI 2017
  • mistrzostwa (SP i GM) - 10 VI 2018 (niedziela), rozpoczęcie godz. 10:00 (sala HS)
  • rejestracja drużyn w dniu zawodów od 9:00 (hol IM)

Przed wypełnieniem zgłoszenia prosimy o zapoznanie się z regulaminem zawodów. Podczas mistrzostw zawodnicy powinni mieć numery startowe z nazwą szkoły i kodem drużyny (ofertówki formatu A5 przypięte z przodu agrafkami, kod drużyny sklada się z numeru nadanemu szkole w konkursie i litery odpowiednio A, B, C).

miejsce zawodów

Instytut Matematyczny Uniwersytetu Wrocławskiego
pl. Grunwaldzki 2/4, 50-384 Wrocław, sala HS oraz sale 601-607
tel. portiernia 71 3757414
budynek tuż przy przy moście Grunwaldzkim
Dojazd z dworców PKP i PKS autobusami 145 i 146 w stronę Sępolna i Biskupina. Należy wysiąść na przystanku "Most Grunwaldzki". Rozkład jazdy jest tutaj.

kontakt

Małgorzata Mikołajczyk
tel. 71 3757416 lub 71 3361085
e-mail: mikolaj@math.uni.wroc.pl

kody drużyn

  • SP Kamieniec Wrocławski 1A
  • SP Ligota Polska 2A
  • SP 19 Wrocław 3A, 3B
  • SP 20 Wrocław 4A, 4B, 4C
  • SP 80 Wrocław 5A, 5B
  • SP Unisport Wrocław 6A
  • MKM SP Mały Pitagoras 7A, 7B
  • MKM SP Matematyka dla Myślących 8A
  • kl. 7 SP Kamieniec Wrocławski 9A
  • kl. 7 SP Ligota Polska 10A
  • kl. 7 SP 19 Wrocław 11A
  • kl. 7 SP 20 Wrocław 12A
  • kl. 7 SP 42 Wrocław 13 A
  • GA PWr Wrocław 14A
  • GS Gimbasket  Wrocław 15 A, 15B, 15 C
  • MKM GM Mały Pitagoras 16A
  • MKM GM Matematyka dla Myślących 17A

grafik rozgrywek

GODZ/SALA 601
krzyżak
602
domino
605
ekspres
HS
anzan
10:00-10:20 1A 2A
3A 4A
5A 6A
7A 4C
3B 4B
5B 7B
9A 10A 11A 15A 12A 13A
14A 15B 8A 16A17A 15C
10:20-10:40 9A 10A
11A 15A
12A 13A
14A 15B
8A 16A
17A 15C
1A 2A 3A 4A 5A 6A
7A 4C 3B 4B 5B 7B
GODZ/SALA 605
ekspres
601
krzyżak
602
domino
HS
liczbówka
10:40-11:00 1A 2A
3A 4A
5A 6A
7A 4C
3B 4B
5B 7B
9A 10A 11A 15A 12A 13A
14A 15B 8A 16A17A 15C
11:00-11:20 9A 10A
11A 15A
12A 13A
14A 15B
8A 16A
17A 15C
1A 2A 3A 4A 5A 6A
7A 4C 3B 4B 5B 7B
GODZ/SALA 602
domino
605
ekspres
601
krzyżak
HS
bingo
11:20-11:40 1A 2A
3A 4A
5A 6A
7A 4C
3B 4B
5B 7B
9A 10A 11A 15A 12A 13A
14A 15B 8A 16A17A 15C
11:40-12:00 9A 10A
11A 15A
12A 13A
14A 15B
8A 16A
17A 15C
1A 2A 3A 4A 5A 6A
7A 4C 3B 4B 5B 7B
  • godz. 12:15 - konkurencje indywidualne (sala HS)
  • godz. 13:00 - ogłoszenie wyników

 

obsada sal

  • 601 -  Anna Domagała, Damian Matuszak, Małgorzata Moc,  Alina Proskin-Adamczyk
  • 602 - Irena Sroczyńska, Ewa Wesołowska-Wnęk, Krystyna Ceszkiel, Anna Ilba
  • 605 - Sławomir Wójcik, Przemysław Tomasik, Dorota Tomczyk-Trzaska, Maria Wędrychowicz
  • HS - Paulina Stajno, Anna Dutkowska, Małgorzata Mikołajczyk