Uczestnicy XXIX ZSM

terminarz

  • do 18 I szkoły rezerwują miejsca dla uczniów (mejlem na adres mikolaj@math.uni.wroc.pl)
  • 19 I nauczyciele otrzymują potwierdzenie liczby przyznanych miejsc
  • do 25 I zgłoszeni przez szkoły uczniowie wypełniają formularz rejestracyjny (dostępny w menu na marginesie)
  • do 15 II należy wnieść opłatę za obóz.

przydział miejsc dla szkół

GM

  1. G w SP 8 Głogów - 0 miejsc
  2. G przy LO 3 Lubin - 1 miejsce
  3. G w SP Porajów - 2 miejsca
  4. G 19 Wrocław - 2 miejsca
  5. SG Optimum Wrocław - 1 miejsce
  6. MKM IM UWr - 1 miejsce

razem: 8 miejsc

LO

  1. LO 1 Bolesławiec - 2 miejsca
  2. LO Bystrzyca Kłodzka - 1 miejsce
  3. LO 1 Dzierżoniów - 2 miejsca
  4. LO 2 Dzierżoniów - 4 miejsca
  5. LO 1 Ełk - 1 miejsce
  6. LO 5 Legnica - 4 miejsca
  7. LO Lubań - 4 miejsca
  8. LO 1 Lubin - 3 miejsca
  9. LO 3 Lubin - 2 miejsca
  10. LO 2 Oleśnica - 4 miejsca
  11. LO 14 Warszawa - 1 miejsce
  12. LO 3 Wrocław - 14 miejsc
  13. LO 5 Wrocław - 8 miejsc
  14. LO 10 Wrocław - 1 miejsce
  15. LO Europejskie Zgorzelec - 2 miejsca 

razem: 52

SP

  1. SP 3 Wrocław - 21 miejsc
  2. SP 76 Wrocław - 17 miejsc
  3. SP 3 Lubin - 1 miejsce
  4. SP Tęcza Zgorzelec - 2 miejsca
  5. GM Europejskie Zgorzelec - 2 miejsca
  6. MKM IM UWr - 7 miejsc

razem: 50

 

zarejestrowani uczestnicy

GRUPA A

l.p. imię i nazwisko szkoła pokój dojazd
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Aleksandra Mycan
Bartosz Kurantowicz
Kacper Rdzanek
Jaroslaw Mykuliak
Illya Nikonenko
Aleksander Serwik
Piotr Stróżyk
Alicja Basińska
Agata Zawrotniak
Wojciech Bajurny
Adrian Tomczak
Melanie Bodura
Krzysztof Dubas
Łukasz Łyżwa
Dawid Witwicki
Hubert Przyborowski
Hubert Brzyski
Maksymilian Raszewski
Bartosz Wac
Mateusz Więcek
Wojciech Dąbrowicki
Dorota Dominików
Marcin Młodziński
Krystian Pogorzelski
Hubert Jedliński
Kornelia Majewska
Alicja Wodawska
Jakub Kołodziej
Krzysztof Kostanecki
Dominik Tomaszewski
G w LO 3 Lubin
G w SP Porajów
G w SP Porajów
SP 1 Wrocław
G w SP 66 Wrocław
G w SP 66 Wrocław
G Optimum Wrocław
LO 1 Bolesławiec
LO 1 Bolesławiec
LO 1 Dzierżoniów
LO 1 Dzierżoniów
LO 2 Dzierżoniów
LO 2 Dzierżoniów
LO 2 Dzierżoniów
LO 2 Dzierżoniów
LO 1 Ełk
LO 5 Legnica
LO 5 Legnica
LO 5 Legnica
LO 5 Legnica
LO Lubań
LO Lubań
LO Lubań
LO Lubań
LO 3 Lubin
LO 3 Lubin
LO 3 Lubin
LO 14 Warszawa
LO Eur. Zgorzelec
LO Eur. Zgorzelec
A3
A4
A4
A8
A8
A8
A8
A7
A7
A10
A10
A7
A10
A10
A10
A9
A1
A1
A1
A1
A2
A7
A2
A2
A9
A3
A3
A4
A9
A9
Lca


Ww
Ww
Ww
Ww
Lca
Lca


wł/Kło
wł/Kło
wł/Kło
wł/Kło
Ww
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
Lca
wolne miejsca 0

GRUPA B

l.p. imię i nazwisko szkoła pokój dojazd
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
Adrian Krawczyk
Jakub Dobrzański
Jakub Kozłowski
Karol Czub
Natalia Matuszak
Aleksandra Molińska
Szymon Narolski
Ewa Dobrowolska-100
Marcin Jezierski-100
Wiktor Jeżowski-100
Julia Kiczka-100
Janek Kołwzan-100
Piotr Korycki-100
Mateusz Kowalski-100
Jędrzej Lower-100
Jadwiga Świerczyńska-100
Weronika Tarnawska-100
Michał Wiktorowski-100
Julia Wołk-Łaniewska
Julia Wysocka-100
Justyna Ziemichód
Martyna Amerek
Bartosz Bambrowicz
Monika Bednarska
Nikoletta Błach
Krzysztof Perdek
Natalia Semba
Konrad Wróbel
Janina Żuk
Anastasia Lysak
LO 1 Bystrzyca Kłodzka
LO 1 Lubin
LO 1 Lubin
LO 2 Oleśnica
LO 2 Oleśnica
LO 2 Oleśnica
LO 2 Olesnica
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 3 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 5 Wrocław
LO 10 Wrocław
A18
A14
A14
A14
A13
A13
A14
A16
A18
A18
A16
A19
A19
A19
A19
A16
A16
A18
A17
A17
A17
A12
A11
A12
A12
A11
A12
A11
A12
A17
Kło
Lca
Lca
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
wolne miejsca 0

GRUPA C

l.p. imię i nazwisko szkoła pokój dojazd
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
Antoni Bal
Denys Cherkavskyi
Maria Cichosz
Michalina Hołowacz
Oskar Kalinowski
Bartłomiej Karp
Aleksandra Kempińska
Rafał Kostecki
Michał Kuśmierski
Hryhorii Lysokon
Szymon Pietras
Mikołaj Sczogiel
Mateusz Soja
Maurycy Stawiany
Mikołaj Tarach
Maria Tometczak
Kuba Trybal
Maja Frankowska
Marta Woźniak
Paulina Hołodniuk
Weronika Stryjska
Katarzyna Tomaszek
Marika Wardzała
Małgorzata Wróbel
Paulina Żeleźnik
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
SP 3 Lubin
SP Tęcza Zg
MdM IM UWr
MdM IM UWr
MdM IM UWr
MdM IM UWr
MdM IM UWr
MdM IM UWr
B10
B10
B9
B9
B10
B10
B9
B10
B12
B12
B12
B12
B13
B13
B13
B9
B13
B15
B15
B14
B14
B17
B17
B14
B14
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Lca
Lca
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww/wł
wolne miejsca 0

GRUPA D

l.p. imię i nazwisko szkoła pokój dojazd
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21
22.
23.
24.
25.
Marta Drelichowska
Kuba Glibowski
Jan Gohl
Mateusz Grzybowski
Anna Kosiek
Emilia Kowal
Maksymilian Kowalski
Ksawery Krajewski
Zuzanna Lewkowska
Marek Muzyka
Olgierd Nowak
Maciej Opaliński
Maria Polowy
Daniel Przyszlak-Desouky
Igor Radosz
Tymoteusz Rekuć
Kamil Sas
Jakub Skórski
Szymon Stasieńsko
Zuzanna Zarzycka
Jerzy Zieliński
Wiktor Modrzewski
Wiktor Krzeminski
Mikołaj Kanczewski
Michał Mazurek
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
SP 3 Wrocław
MdM IM UWr
MdM IM UWr
GM Eur. Zgorzelec
GM Eur. Zgorzelec
B3
B5
B5
B5
B3
B4
B5
B5
B4
B7
B7
B7
B4
B7
B7
B8
B8
B8
B8
B4
B8
B6
B6
B6
B6
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Ww
Lca
Lca
wolne miejsca 0

KADRA

l.p. imię i nazwisko szkoła pokój dojazd
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
Jan Inglot
Małgorzata Mikołajczyk
Olga Mikołajczyk-Łado
Włodzimierz Mizia
Michał Sawa
Agnieszka Reymont_Kosiek
Justyna Siestrzeńcewicz-Bohusz
Beata Walczuk
Radosława Winiewicz
IM UWr
IM UWr
LO 5 Ww
LO 3 Ww
LO 3 Ww
SP 3 Ww
SP 3 Ww
SP 76 Ww
SP 76 Ww
A20
A5
A6
A22
A 22
B1
B1
B11
B11



Ww/wł
wł/Ww
Ww
Ww
Ww
Ww

STUDENCI

l.p. imię i nazwisko szkoła pokój dojazd
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.
10.
11.
12.
Jan Dobrowolski
Marcin Sidorowicz
Kamil Szubiński
Adrian Dębowski
Ewa Sobczyk
Ewelina Kasprzak
Sylwia Mirek
Joanna Kawa
Olga Klekot
Julia Sztukowska
Marta Górecka
Edyta Wójciak
University of Leeds
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
IM UWr
A15
A15
A15
A15
A20
A20
A20
A20
B2
B2
B2
B2
Ww/wł
wł/wł
wł/wł
wł/wł
Ww/Ww
Ww/Ww
wł/Ww
wł/wł
Ww/wł
Ww/wł
wł/wł
włł/wł