Wydarzenia

Sesja naukowa PTM poświęcona rozstrzygnięciu 52. Konkursu Na Najlepszą Pracę Studencką Z Teorii Prawdopodobieństwa i Zastosowań Matematyki

Zapraszamy na uroczystą sesję Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego poświęconą rozstrzygnięciu LII Konkursu Na Najlepszą Pracę Studencką Z Teorii Prawdopodobieństwa i Zastosowań Matematyki. W ramach sesji laureaci zaprezentują wyniki nagrodzonych prac.

Sesja odbędzie się w piątek, 25 stycznia o godzinie 16:00 w sali HS Instytutu Matematycznego UWr.

Spotkanie Koła Naukowego Matematyków Teoretyków

Koło Naukowe Matematyków Teoretyków serdecznie zaprasza na spotkanie w piątek 11 stycznia o godzinie 16:00 w sali 601.

Zebranie będzie nieco nietypowe. Część spotkania poprowadzi prof. Buraczewski, który opowie o stypendiach. Dr Marcinkowski zaś zgodził się pomóc w merytorycznym przygotowaniu „Pierwszych Horyzontów”.