Finisaż wystawy „PLAKATY” autorstwa Magdaleny Wosik w Galerii Łącznik

Galeria Łącznik zaprasza na finisaż wystawy „PLAKATY” autorstwa Magdaleny Wosik, który odbędzie się w środę 14 marca 2018 r., o godz. 17:00.

Dr Magdalena Wosik jest adiunktem w Katedrze Projektowania Graficznego na Wydziale Grafiki i Sztuki Mediów Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu; prowadzi Pracownię Książki.

Podczas finisażu po raz pierwszy zaprezentowany zostanie również autorski kalendarz, stanowiący nietypową formę katalogu plakatów Magdaleny Wosik.

Spotkanie o karierze

Prof. Ewa Damek zaprasza w czwartek 1 marca na godz. 18:00 do sali 601 na spotkanie z Remigiuszem Suwalskim, studentem 5. roku studiów matematycznych w naszym Instytucie, który opowie, jak aktywnie organizował sobie życie zawodowe.

Jak sam mówi, opowie „trochę o IT we Wrocławiu, trochę o moim stażu i trochę o studiach – co chciałbym wiedzieć na I roku, a czego nikt mi nie powiedział”.

Spotkanie KNPiSM - warsztat pt. „Jak zautomatyzować proces udzielania pożyczek? Praktyczny warsztat eksploracji danych i uczenia maszynowego”

Koło Naukowe Probabilistyki i Statystyki Matematycznej zaprasza wszystkich zainteresowanych na warsztat pt.

Jak zautomatyzować proces udzielania pożyczek? Praktyczny warsztat eksploracji danych i uczenia maszynowego.

Jest to doskonała okazja do nauczenia się czegoś nowego i poznania działalności Koła. Wydarzenie odbędzie się we wtorek 27.02.2018 o godzinie 16:15 w sali 416.