Godziny otwarcia Laboratorium Komputerowego

Instytut Matematyczny posiada pięć laboratoriów dla studentów. Komputery w pracowniach są przeznaczone głównie do zajęć dydaktycznych, ale gdy zajęcia się w nich nie odbywają, laboratoria są dostępne dla wszystkich użytkowników. Można też korzystać z tych pracowni podczas zajęć w których się nie uczestniczy, ale wyłącznie za zgodą prowadzącego.

Laboratoria studenckie: 410-417 znajdują się w Instytucie Matematycznym. Jeżeli laboratorium jest zamknięte, należy zwrócić się do pokoju 402 z prośbą o otwarcie laboratorium. Ostania osoba wychodząca z laboratorium powinna zawiadomić dyżurnego w pokoju 402 lub portiera w celu zamknięcia sali.

Laboratorium 6 znajduje się w Instytucie Informatyki. Żeby z niego skorzystać poza godzinami zajęć dydaktycznych studenci matematyki pobierają klucz z portierni II.

W okresie zajęć dydaktycznych laboratoria są czynne:

w dni powszednie:
   

poniedziałek - czwartek

piątek

 - 

8.00 - 18:00,

8.00-16.00

w soboty:  -  nieczynne,
w niedziele:  -  nieczynne.

W okresie wakacji i innych przerw:

     
w dni powszednie:  -  8.00 - 15:00,
w pozostałe dni:  -  nieczynne.

W okresie wakacji poszczególne laboratoria mogą być czasowo niedostępne z powodu wymiany sprzętu, instalacji lub aktualizacji systemu lub innych prac serwisowych.

Odblokowywanie kont studenckich: w dni powszednie: 12.00 - 13:00

Szczegółowe plany zajęć można znaleźć na stronie Instytutu i na drzwiach do laboratorium.

Ponieważ komputery w laboratoriach nie są wyłączane po zajęciach, możliwe jest logowanie się do nich przez całą dobę. Z zewnątrz sieci należy najpierw zalogować się na chaosie a następnie na komputerze w laboratorium. Przydatne adresy IP i nazwy znajdują się w zakładce Sale i sprzęt.