Informacja dla studentów ws. semestru zimowego

Prodziekan Andrzej Raczyński informuje:

Drodzy Studenci,

trwają prace nad organizacją zajęć w semestrze zimowym. Zgodnie z rekomendacjami Rektora Elekta planujemy część zajęć prowadzić zdalnie, a część w formie stacjonarnej. W szczególności chcielibyśmy zapewnić możliwość regularnych zajęć w budynku Instytutu Matematycznego dla studentów I roku, a także zajęć obowiązkowych (w szczególności ćwiczeń) dla studentów wyższych lat. Wykłady najprawdopodobniej będą się odbywać zdalnie. Sposób prowadzenia pozostałych zajęć zostanie ustalony wkrótce – będziemy Was o tym informować na bieżąco.

Przygotowując rozwiązania musimy pogodzić potrzebę regularnych, bezpośrednich spotkań studentów z nauczycielami oraz konieczność zapewnienia bezpieczeństwa sanitarnego. W przypadku znacznego pogorszenia się sytuacji epidemicznej wszystkie zajęcia mogą być okresowo prowadzone wyłącznie w trybie zdalnym.