UWrHelp+ – pomoc w czasie pandemii

Na naszym uniwersytecie powstaje zespół UWrHelp+ – inicjatywa Samorządu Studentów UWr i społeczności akademickiej. Jego celem jest pomoc emerytowanym pracownikom UWr, obecnym pracownikom i studentom, którzy ze względu na pandemię nie mogą wykonywać podstawowych czynności życia codziennego. Pomoc polegać będzie na rozmowie telefonicznej, zaproponowaniu wsparcia, zrobieniu zakupów, wyjściu z psem itp.

Pomoc realizowana jest poprzez specjalny adres internetowy zespołu UWrHelp+: zespoluwrhelp@uwr.edu.pl. Bardzo ważne! W mailu musi znaleźć się formułka o zgodzie na wykorzystanie danych, wzór znajduje się tutaj. Emerytowani pracownicy mogą także zgłaszać się telefonicznie do prodziekanów ds. studenckich na Wydziałach, na których pracowali. Dane kontaktowe można znaleźć na tej stronie.

Jesteś studentem UWr i chcesz dołączyć do akcji? Wypełnij formularz i czekaj na kontakt od osoby z zespołu, która pokieruje Cię dalej i wskaże, jak najlepiej można pomóc.