Zajęcia w semestrze zimowym

Ogłoszenie Dyrekcji IM dla studentów:

Wstępny plan dotyczący form zajęć prowadzonych w Instytucie Matematycznym w semestrze zimowym roku 2020/21 jest następujący:

1. ćwiczenia do przedmiotów obowiązkowych (oznaczonych w planie literą O) dla studentów semestrów 1-3 studiów licencjackich oraz do przedmiotu Miara i całka będą się odbywać stacjonarnie lub częściowo stacjonarnie, a częściowo zdalnie;
  2. wykłady i konwersatoria do przedmiotów z pkt. (1) będą się odbywać zdalnie;
  3. rozważana jest możliwość stacjonarnych ćwiczeń do niektórych przedmiotów dla specjalności nauczycielskiej (oznaczonych w planie literą N); na pewno stacjonarnie będą się odbywać praktyki nauczycielskie;
  4. pozostałe zajęcia prowadzone w Instytucie Matematycznym będą się odbywać zdalnie.

Formę zajęć prowadzonych w innych jednostkach Uniwersytetu (np. lektoraty, zajęcia z wychowania fizycznego) ustalają właściwi dziekani lub dyrektorzy jednostek.

Powyższy plan może ulegać pewnym (mamy nadzieję, że niewielkim) korektom. Ostateczna decyzja dotycząca form zajęć prowadzonych w Instytucie Matematycznym zostanie opublikowana nie później niż 15 września.