Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Matematycznego

W sobotę 13 kwietnia 2024 r. zapraszamy na Dzień Otwartych Drzwi Instytutu Matematycznego UWr, będący częścią Dnia Otwartych Drzwi Wydziału Matematyki i Informatyki UWr.

Zaczynamy o 11:00 w Audytorium im. Hugona Steinhausa (czyli w sali HS) od ogólnowydziałowego wykładu inauguracyjnego Anny Wysoczańskiej-Kuli pt. Matematyczne konsekwencje rzucania lassem i inne historie, czyli o korzyściach z myślenia abstrakcyjnego.

Po wykładzie osoby zainteresowane informatyką pójdą do Instytutu Informatyki, a osoby zainteresowane matematyką zostaną w sali HS:

12:00 Andrzej Raczyński, prezentacja kierunku matematyka
12:20 Klaudia Balcer, Matematyk w IT
13:05 Jakub Gogolok, Chaos is a ladder
13:40 Atrakcje przygotowane przez studentów.

O godz. 14:00 w Instytucie Informatyki UWr w sali 105 odbędzie się spotkanie dr. hab. Marcinem Preisnerem dla osób zainteresowanych Indywidualnymi Studiami Informatyczno-Matematycznymi.

Pełny program Dnia Otwartych Drzwi Wydziału Matematyki i Informatyki UWr można znaleźć na stronie Wydziału.

Wydarzenia na FB: DOD IM UWr, DOD II UWr