Letnia szkoła KNMT

Koło Naukowe Matematyków Teoretyków zaprasza na serię spotkań dla studentów Instytutu Matematycznego. W tym roku ze względu na szczególną sytuację zdecydowaliśmy się na zrealizowanie szkoły letniej we Wrocławiu, na wolnym powietrzu. Założenia letnich spotkań pozostają wszakże niezmienione – planujemy omawiać i uczyć się razem ciekawych, (być może) nieco egzotycznych zagadnień, pozostających w zasięgu studentów, którzy opanowali materiał realizowany na pierwszych latach studiów. Będzie to też dobra okazja do integracji między studentami.

Spotkania odbędą się w dniach 24–30 sierpnia w niedalekiej okolicy Kampusu Grunwaldzkiego. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Kołem: knmt.wmii.uwr@gmail.com.