LVI Konkurs Na Najlepszą Pracę Studencką z Teorii Prawdopodobieństwa i Zastosowań Matematyki

Oddział Wrocławski Polskiego Towarzystwa Matematycznego ogłasza LVI edycję Konkursu Na Najlepszą Pracę Studencką z Teorii Prawdopodobieństwa i Zastosowań Matematyki. Konkurs organizowany jest przez Oddział Wrocławski PTM w celu propagowania wśród studentów problematyki teorii prawdopodobieństwa i zastosowań matematyki oraz promocji młodych matematyków uzyskujących oryginalne wyniki teoretyczne czy też rezultaty znajdujące zastosowania w innych dziedzinach nauki lub gospodarce.

Prace na LVI Konkurs można składać do 30 września 2022 r. elektronicznie na adres: konkurs2022[at]math.uni.wroc.pl

Prace zgłaszane na Konkurs są oceniane przez jury Konkursu zgodnie z regulaminem Konkursu. Przewodniczącą jury tej edycji Konkursu jest prof. dr hab. Małgorzata Bogdan.