Trendence Graduate Barometer

Zapraszamy do tegorocznego badania kwestionariuszowego trendence Graduate Barometer

W załączniku broszura informacyjna, w której znajdą Państwo bardziej szczegółowe informacje na temat badania, które rozpoczęło się na początku października 2015 i kończy się na początku lutego 2016.

W badaniu co roku uczestniczy ok. 280 000 studentów z 950 uczelni z całej Europy, a skupia się ono przede wszystkim na opiniach słuchaczy studiów informatycznych, inżynierskich i biznesowych. Uczestnictwo w trendence Graduate Barometer* jest całkowicie bezpłatne. Najbardziej atrakcyjni pracodawcy w Europie, m.in. BASF, Audi, BMW, PricewaterhouseCoopers, Lufthansa, EY, Siemens, Deutsche Bank, IBM, współpracują z autorami badania kwestionariuszowego.