spotkania

Michał Szurek, "Kreda, długopis, GeoGebra, klocki Lego, piłeczki pingpongowe - wszystko jest dobre, by zachęcić ucznia do matematyki" - spotkanie w ramach seminarium I^3

W dniu 5 czerwca o godz. 17:15 w sali 601 na seminarium I3 = Inspiracja * Indywidualizacja * Interdyscyplinarność odbędzie się spotkanie z Michałem Szurkiem (UW) nt.

Kreda, długopis, GeoGebra, klocki lego i piłeczki pingpongowe - wszystko jest dobre, by zachęcić ucznia do matematyki.

Finał ogólnopolski Meczów Matematycznych dla SP

W sobotę 27 maja o godz. 10:00 w sali WS odbędzie się finał ogólnopolski Meczów Matematycznych dla Szkół Podstawowych pomiędzy Gdańską Autonomiczna Szkołą Podstawową i SP 3 Wrocław. Zawody są otwarte dla publiczności.

Zapraszamy na drugie seminarium wydziałowe

Dziekan Wydziału serdecznie zaprasza pracowników oraz studentów na seminarium wydziałowe, które odbędzie się we wtorek 30 maja o godz. 12.30 (Instytut Informatyki, sala 119). Prelegentem będzie prof. Witold Charatonik, który wygłosi wykład pt.

W poszukiwaniu rozstrzygalnych logik.

Przed seminarium, o godz. 12.00, Dziekan zaprasza na kawę i ciastka.

Czego nie nauczysz się na studiach?

W czwartek 25 maja zapraszamy na spotkanie z Arturem Suchwałko i Tomaszem Melcerem z firmy QuantUp.pl, którzy przedstawią dwa wystąpienia pod wspólnym tytułem Czego nie nauczysz się na studiach?

Bardziej złożone modele predykcyjne
Praktyka rozwiązywania problemów analitycznych.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30 w sali EM.

Subskrybuj RSS - spotkania