Obrona pracy doktorskiej mgr. Szymona Cygana

Zapraszamy na publiczną obronę rozprawy doktorskiej mgr. Szymona Cygana pt.

Patterns in nonlocal and degenerate models from mathematical biology.

Obrona odbędzie się 27 września (wtorek) 2022 r. o godzinie 9:15 w sali HS w Instytucie Matematycznym UWr.

Dostępna będzie też transmisja online obrony na MS Teams: link.

Rozprawa doktorska, streszczenie oraz recenzje rozprawy dostępne są tutaj.

Finał XVI Wieży Babel

W sobotę 9 kwietnia 2022 r. w Instytucie Matematycznym odbędą się finałowe zawody XVI edycji konkursu z lingwistyki matematycznej dla szkół podstawowych Wieża Babel.

Sesja naukowa PTM poświęcona rozstrzygnięciu 55. Konkursu Na Najlepszą Pracę Studencką z Teorii Prawdopodobieństwa i Zastosowań Matematyki

Zapraszamy na uroczystą sesję Oddziału Wrocławskiego Polskiego Towarzystwa Matematycznego poświęconą rozstrzygnięciu LV Konkursu Na Najlepszą Pracę Studencką z Teorii Prawdopodobieństwa i Zastosowań Matematyki. W ramach sesji laureaci otrzymają nagrody oraz zaprezentują wyniki nagrodzonych prac.

Sesja odbędzie się w piątek, 25 marca o godzinie 17:00 w sali HS Instytutu Matematycznego UWr.