studenci

Zapraszamy na drugie seminarium wydziałowe

Dziekan Wydziału serdecznie zaprasza pracowników oraz studentów na seminarium wydziałowe, które odbędzie się we wtorek 30 maja o godz. 12.30 (Instytut Informatyki, sala 119). Prelegentem będzie prof. Witold Charatonik, który wygłosi wykład pt.

W poszukiwaniu rozstrzygalnych logik.

Przed seminarium, o godz. 12.00, Dziekan zaprasza na kawę i ciastka.

Zmarła Pani Sylwia Dąbrowska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że zmarła Pani Sylwia Dąbrowska - emerytowany kustosz dyplomowany Biblioteki Instytutu Matematycznego.

Pogrzeb odbył się 19 maja 2017 roku.

Wykłady prof. Lytvynova

W dniach 21 maja - 4 czerwca, będzie u nas gościł profesor Eugene Lytvynov (Swansea University, UK). Wygłosi on serię odczytów w ramach programu Erasmus na temat

Umbral calculus: from the one-dimensional case to the infinite dimensional case.

Wykłady będą dostępne dla studentów i doktorantów oraz pracowników.

Czy potrzebne nam są papierowe indeksy?

Drodzy Studenci!

Władze dziekańskie chcą poznać zdanie studentów naszego Wydziału w sprawie zniesienia/pozostawienia papierowych indeksów. Dlatego proszą o wypełnienie anonimowej ankiety. Można to zrobić do wtorku 16 maja do 23:59.

Szczegóły można znaleźć tutaj.

Czego nie nauczysz się na studiach?

W czwartek 25 maja zapraszamy na spotkanie z Arturem Suchwałko i Tomaszem Melcerem z firmy QuantUp.pl, którzy przedstawią dwa wystąpienia pod wspólnym tytułem Czego nie nauczysz się na studiach?

Bardziej złożone modele predykcyjne
Praktyka rozwiązywania problemów analitycznych.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 16.30 w sali EM.

Subskrybuj RSS - studenci