studenci

Wykład Terence'a Tao

Zapraszamy na otwarty wykład laureata Medalu Fieldsa prof. Terence'a Tao pt.

The Erdős discrepancy problem,

który odbędzie się w środę 6 września w sali IICDEF na Wydziale Chemii UWr i rozpocznie się o godzinie 17:00.

Wcześnie w godzinach 15:15-16:15 odbędzie się w tym samym miejscu wykład wprowadzający prof. Pawła Strzeleckiego z Uniwersytetu Warszawskiego pt. Szeregi Fouriera: jak z prostych cegiełek budować dowolne funkcje?

Rekrutacja na studia I stopnia zakończona

Zakończyliśmy rekrutację na studia pierwszego stopnia z matematyki. W tym roku znów mieliśmy więcej chętnych niż rok wcześniej. Spośród nich przyjęliśmy 220 osób, którym serdecznie gratulujemy.

W związku z wypełnieniem limitu miejsc proces rekrutacji został zakończony, co oznacza, że nie będzie rekrutacji uzupełniającej we wrześniu.

Wszystkim osobom przyjętym na studia polecamy zaglądnie na przeznaczoną dla nich stronę pierwszego roku.

„Krok w przyszłość” - druga edycja konkursu

Fundacja mBanku ogłosiła niedawno II edycję konkursu „Krok w przyszłość” na najlepszą pracę studencką (magisterską, licencjacką, naukową) z matematyki. Pula nagród wynosi 40 tys. zł. Zachęcamy naszych studentów do wysyłania swoich prac na konkurs.

Termin składania prac: 31 października 2017 r.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie konkursu.

Stypendia ministra dla studentów i doktorantów na rok akademicki 2017/2018

Bardzo zachęcamy naszych zdolnych studentów do aplikowania o stypendia ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Zachęcamy także do aplikowania o te stypendia naszych doktorantów. Stosowne informacje, dotyczące składania przez nich wniosków, znajdują się na stronie studiów doktoranckich.

Ankiety ewaluacyjne

Przypominamy, że zgodnie z regulaminem studiów obowiązkiem każdego studenta jest wypełnianie ankiet ewaluacyjnych dotyczących zajęć dydaktycznych. Ankiety można wypełniać w systemie USOS do 30 czerwca. Ankiety są anonimowe, a ich wyniki nie będą udostępniane przed końcem sesji egzaminacyjnej.

Subskrybuj RSS - studenci